Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 04 лютого 2013, 15:57

В.Х. Мироненко: "Ми відчуваємо Вашу турботу і одержуємо допомогу"

Сергій Борисович!

В липні цього року я надсилала Вам листа, в якому висловила своє відношення до Вашої діяльності і всього, що робиться Вами для людей в нашій області. А через деякий час його надрукували в нашій районній газеті «Катеринопільський вісник» під назвою (заголовком) «Відкритий лист...».

Мені було дуже приємно, що про мої думки і переконання дізнались односельчани. У мене багато друзів, особливо серед ветеранів, які розділяють мої погляди, щодо успішної роботи наших органів влади. Я і мої друзі помічаємо, скільки добрих справ робиться останнім часом.

 

 

Тож щиро дякую Вам, Сергію Борисовичу за увагу, яку Ви приділили моєму листу.

І кожного разу, одержуючи пресу, з задоволенням знахожу там повідомлення  про нові важливі справи здійснені Вами, Сергію Борисовичу, та Вашими соратнаками. Мене, як людину, яка пройшла шляхами Великої Вітчизняної війни, все це дуже радує.

Катеринопільська райдержадміністрація також проводить значну роботу по розбудові району. Керівники району на чолі з Бардаченком Олексієм Васильовичем уважно ставляться до людей, зокрема до нас, ветеранів. Ми відчуваємо їх турботу, одержуємо допомогу.

Сергію Борисовичу, я ще раз хочу побажати Вам доброго здоров′я, довгих років щасливого сімейного життя і нових успіхів і досягнень.

 

З повагою В.Х. Мироненко

Змінено П'ятниця, 16 січня 2015, 11:37

Додати коментар

Захисний код
Оновити