Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 06 серпня 2015, 11:37

Створено районну громадську організацію «Спілка учасників АТО Катеринопільщини»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

images (1) В травні 2015 року  створено районну громадську організацію «Спілка учасників АТО Катеринопільщини». Головою Спілки обрано бойового офіцера – танкіста, який в даний час  служить  у зоні АТО -  Верету Віталія Івановича. Заступником голови Спілки – демобілізованого учасника АТО – Мірауцу Дмитра Васильовича.  Метою діяльності  громадської організації є захист  прав учасників АТО  консолідація і координація зусиль, направлених на розв’язання соціально-економічних проблем, надання  моральної та матеріальної допомоги учасникам АТО після демобілізації та повернення до мирного життя.

Для забезпечення громадської діяльності Спілки виділено приміщення  в адмінбудинку по вул. Канєвського, 12, в  центрі смт Катеринопіль.

З Катеринопільського району мобілізовано для участі  в Антитерористичній операції 155  чоловік, ще 28   катеринопільчан - добровольців служать в АТО. Очікується, що в 2015 році  демобілізується 55 бійців, які не менше року прослужили в зоні АТО. Чоловікам, що повернуться, потрібна допомога  у лікуванні, у працевлаштуванні, у вирішенні життєво - важливих проблем. На жаль, на даний час, немає достатньої законодавчої бази щодо соціального захисту учасників АТО. Проте,  громадськості району, необхідно гідно зустріти наших захисників, які не ховалися від мобілізації та рік  відслужили у зоні АТО.

Просимо усіх небайдужих долучитися до благородної справи – надання благодійної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, та перерахувати  кошти на благодійний рахунок Спілки учасників АТО Катеринопільщини.

Рахунок громадської організації «Спілка учасників АТО Катеринопільщини»:

п/р 26005071137340

в ТВБВ № 1023/0107 філії Черкаського

обласного правління АТ «Ощадбанк»,

Код банку 354507,

Код ЄДРПОУ 02767059.

Змінено Вівторок, 18 серпня 2015, 11:39

Додати коментар

Захисний код
Оновити