Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 23 грудня 2011, 01:29

Звіт роботи громадської ради в 2011 році

Написав  Administrator
Оцінити
(0 голоси)

Робота громадської ради в 2011 році включала в себе гуманітарний напрямок роботи, зокрема частину роботи кожної районної громадської організації, від якої були представники в ній .  Голова громадської ради Богославцев Дмитро Іванович, голова Спілки афганців району, спільно з членами громадської ради, які представляють інститути громадянського суспільства провели на належному рівні ефективну роботу в 2011 році соціального характеру.

Микола Маркович Поліщук голова районної ради ветеранів та Богославцев Дмитро Іванович, проаналізували роботу своїх організацій:

В 2011 році проведено в навчальних закладах району зустрічі ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів з учнями вказаних закладів, вечори на різну патріотичну тематику, зустрічі з молоддю в клубах, бібліотеках району; прийняття участі у заходах до державних свят: (Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги, Визволення Катеринопільщини від фашистських загарбників, Дня партизанської слави, Дня людей похилого віку, Дня інвалідів); вітання учасників бойових дій з днем народження та ювілейними датами; надання матеріальної допомоги ветеранам з коштів благодійного рахунку; лікування ветеранів в обласних та республіканських госпіталях.     Відкрито палату для ветеранів та афганців в терапевтичному відділенні ЦРЛ та соціальну аптеку по знижених цінах.

Районна громадська організація «Союз Чорнобиль Україна», головою якої є Качуровська Катерина Йосипівна, сприяла протягом минулого року у здійсненні санаторно-курортного лікування для постраждалих різних категорій під час аварії на ЧАЕС. Здійснювала оформлення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ, IV категорій по недоплаті пенсій, пов’язаних з ЧАЕС; розповсюджувала марки Червоного Хреста, займалася волонтерством.

Районне Товариство Червоного Хреста (Скоромна Оксана Сергіївна) спільними зусиллями з ЦРЛ відкрили палату та соціальну аптеку при районній центральній лікарні в смт Катеринопіль.

Районна громадська організація «Діти Чорнобиля» проводила роботу протягом минулого року з дітьми, постраждалими від аварії на ЧАЕС: це і оздоровлення влітку, і санаторно-курортне лікування і надання матеріальної допомоги.

В районі проводиться на високому рівні робота районною громадською організацією Козацьке товариство Катеринопільського району «Калниболотський курінь» Черкаського крайового товариства Українського козацтва, головою якої  є Коваль В’ячеслав Іванович. В 2011 році з нагоди 360-річчя утворення козацької держави та до Дня Пресвятої Покрови і Дня Українського козацтва відбулися урочистості: святкові концерти, у яких приймав участь Калниболотський курінь у складі Вікнинської сотні.

На засіданні ради районного козацького товариства «Калниболотський курінь» створено первинну козацьку організацію в с.Пальчик, поповнено новими членами козацькі товариства району.

Голова державної адміністрації                                                      О.В.Бардаченко

Додати коментар

Захисний код
Оновити