Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Громадська рада
Громадська рада

Громадська рада (17)

IMG-60922c594f17e9840db1356030b343d3-VРоботу ветеранських організацій, співпрацю із владою, медичне обслуговування ветеранів, належні соціальні гарантії, які отримують ветерани війни, обговорили в області. Зустріч-семінар відбувся сьогодні на базі Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни, інформують у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

За словами заступника директора – начальника управління у справах ветеранів, осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяни Касян, нині в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває на обліку 36 717 ветеранів війни. Їм надаються пільги, гарантовані державою.

– Разом з тим, аби забезпечити всебічний соціальний захист ветеранів війни, в області діє комплексна програма «Турбота», – каже посадовиця. – Окремими її розділами передбачені фінансова підтримка статутної діяльності громадських організацій і об’єднань ветеранів, щомісячна фінансова допомога (стипендія) політичним в’язням і репресованим, які проживають на території області. А їх, відзначу, у нас проживає 103 особи. Допомога їм становить 1000 грн щомісячно. Крім того, здійснюємо виплату одноразової грошової допомоги малозахищеним верствам населення.

Він додав, що райони, міста та ОТГ вже отримали завдання при формуванні місцевих бюджетів передбачити кошти для оздоровлення ветеранів, осіб з інвалідністю, дітей-осіб з інвалідністю у місцевих санаторіях. Загалом цьогоріч Мінсоцполітики виділило 821 путівку у відомчі санаторії: Перемога (м. Київ), Слава (Миргород), Батьківщина (м. Трускавець) та Салют (Одеська область) – 34% від потреби. Місцевими бюджетами міст Черкаси, Канів, Умань, районів Камянського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Уманського передбачено 341,5 тис. грн на оздоровлення ветеранів.

Додамо, конкурсна комісія з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями і об’єднаннями ветеранів, дітей війни та інших, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, яка створена при Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації виділено Черкаській обласній організації ветеранів 100 тис. грн на реалізацію проекту «З турботою про ветеранів області» та 75 тис. грн на реалізацію проекту «Волонтери – оберіг ветеранів».

 

КАЛЮЖНИЙ
Віталій Васильович

-   голова районної громадської організації “Спілка учасників АТО” (за згодою)

КАЧУРОВСЬКИЙ 
Ігор Борисович

-   голова Катеринопільської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

ОНУФРІЄНКО
Михайло Васильович

-   голова громадського формування з охорони громадського порядку “ТЕРИТОРІАЛЬНА САМООБОРОНА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНИ” (за згодою)

ПОЛІЩУК
Микола Маркович

-   голова районної організації ветеранів
(за згодою)

ПШАБЕЛЬСЬКА
Катерина Прокопівна

-   секретар громадської організації «КАТЕРИНОПІЛЬЩИНА» (за згодою)

Повідомлення ініціативної групи

з підготовки та проведення установчих зборів
для формування нового складу громадської ради при Катеринопільській районній державній адміністрації

02.11.2018

04 січня 2019 року відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при Катеринопільській районній державній адміністрації, за адресою: великий зал засідань Катеринопільської райдержадміністрації
(смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, 3 поверх).

Початок зборів о11.00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері,
що пов’язана з діяльністю районної державної адміністрації, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборахделегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Катеринопільській районній державній адміністрації затверджено розпорядженням райдержадміністрації
від 30.10.2018 № 183 «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації».

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 30.10.2018 № 183

 

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів
для формування нового складу громадської ради
при районній державній адміністрації

КАЛЮЖНИЙ
Віталій Васильович

-   голова районної громадської організації “Спілка учасників АТО” (за згодою)

КАЧУРОВСЬКИЙ 
Ігор Борисович

-   голова Катеринопільської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

ОНУФРІЄНКО
Михайло Васильович

-   голова громадського формування з охорони громадського порядку “ТЕРИТОРІАЛЬНА САМООБОРОНА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНИ” (за згодою)

ПОЛІЩУК
Микола Маркович

-   голова районної організації ветеранів
(за згодою)

ЧЕНЧИК
Ольга Юріївна

-   завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Для участі в установчих зборах ініціативної групи з 02 листопада

по 17 грудня 2018 року подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаютьсяв паперовому вигляді:

  • - рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської  ради;
  • - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • - інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
  • - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки заяви та необхідних документів для участі в установчих зборах додаються.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, якіособисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Документи, оформленні  належним   чином,   приймаються   за   адресою: 20501, вул. Соборна, 12, смт Катеринопіль (Катеринопільська районна державна адміністрація).

Електронні копії  документів  направляються на адресу  е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (у повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР».

Телефон для довідок: 2-34-17, Ченчик Ольга.

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Катеринопільській районній державній адміністрації

Склад

громадської ради при районній державній адміністрації

№ пп

Прізвище, ім'я,

по батькові кандидата

Посада кандидата

із зазначенням повної назви

інституту громадянського суспільства, що висунув його

1.

БОГОСЛАВЦЕВ Дмитро Іванович

член районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

2.

ГРИЩУК Володимир Іванович

секретар спілки "Земляцтво Катеринопільщини"

3.

ГОРДАШЕВСЬКИЙ Микола Іванович

член районної громадської організації Козацьке товариство Катеринопільського району "Калниболотський курінь" Черкаського крайового товариства Українського козацтва

4.

КРИВАНИЧ  Віктор Федорович

протоієрей Свято-Михайлівської церкви смт Катеринопіль

5.

КУЦЕНКО Павло Павлович

пастор церкви Євангеліївських християн - баптистів

6.

ПОЛІЩУК Руслан Васильович

секретар громадської організації "Спілка учасників АТО Катеринопільщини"

7.

ПОЛІЩУК Микола Маркович

голова районної громадської організації ветеранів України

8.

ПШАБЕЛЬСЬКА  Катерина Прокопівна

секретар районної громадської організації "Катеринопільщина"

9.

ПАВЛИК Надія Панасівна

голова районної організації Товариства Червоного Хреста

10.

САВРАНСЬКИЙ Геннадій Анатолійович

голова Катеринопільської районної  незалежної спілки підприємців

11.

ЮРКІВ Іван Степанович

священик Української автокефальної церкви  с.Кайтанівка

У районній державній адміністрації створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації. До складу ініціативної групи ввійшли: голова  Катеринопільської  районної громадської організації ветеранів України Микола Поліщук, заступник голови  організації  Спілка  учасників АТО Катеринопільщини  Дмитро Мірауца, секретар районної громадської організації „Катеринопільщина” Катерина Пшабельська, голова Катеринопільської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів Ігор Качуровський. Установчі збори заплановано провести 05.01.2016 о 15.00. На порядку денному - формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації. Бажаючі працювати у складі громадської ради можуть подавати заяви для розгляду у відділ інформаційно – аналітичної роботи та суспільно – політичних питань апарату райдержадміністрації, тел. 2-21-37.

.

images (1) В травні 2015 року  створено районну громадську організацію «Спілка учасників АТО Катеринопільщини». Головою Спілки обрано бойового офіцера – танкіста, який в даний час  служить  у зоні АТО -  Верету Віталія Івановича. Заступником голови Спілки – демобілізованого учасника АТО – Мірауцу Дмитра Васильовича.  Метою діяльності  громадської організації є захист  прав учасників АТО  консолідація і координація зусиль, направлених на розв’язання соціально-економічних проблем, надання  моральної та матеріальної допомоги учасникам АТО після демобілізації та повернення до мирного життя.

Для забезпечення громадської діяльності Спілки виділено приміщення  в адмінбудинку по вул. Канєвського, 12, в  центрі смт Катеринопіль.

З Катеринопільського району мобілізовано для участі  в Антитерористичній операції 155  чоловік, ще 28   катеринопільчан - добровольців служать в АТО. Очікується, що в 2015 році  демобілізується 55 бійців, які не менше року прослужили в зоні АТО. Чоловікам, що повернуться, потрібна допомога  у лікуванні, у працевлаштуванні, у вирішенні життєво - важливих проблем. На жаль, на даний час, немає достатньої законодавчої бази щодо соціального захисту учасників АТО. Проте,  громадськості району, необхідно гідно зустріти наших захисників, які не ховалися від мобілізації та рік  відслужили у зоні АТО.

Просимо усіх небайдужих долучитися до благородної справи – надання благодійної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, та перерахувати  кошти на благодійний рахунок Спілки учасників АТО Катеринопільщини.

Рахунок громадської організації «Спілка учасників АТО Катеринопільщини»:

п/р 26005071137340

в ТВБВ № 1023/0107 філії Черкаського

обласного правління АТ «Ощадбанк»,

Код банку 354507,

Код ЄДРПОУ 02767059.

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2