Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Громадська рада

Робота громадської ради в 2011 році включала в себе гуманітарний напрямок роботи, зокрема частину роботи кожної районної громадської організації, від якої були представники в ній .  Голова громадської ради Богославцев Дмитро Іванович, голова Спілки афганців району, спільно з членами громадської ради, які представляють інститути громадянського суспільства провели на належному рівні ефективну роботу в 2011 році соціального характеру.

Створено ініціативну групу щодо обранння нового складу громадської ради при РДА у складі Коваленка О.А., Савранського Г.А., Поліщука М.М., Морозюка М.О., Качуровського І.Б. Установчі збори відбудуться 27.06. 2014.

Відділ інформаційно – аналітичної роботи та суспільно – політичних питань апарату РДА.

IMG_20150618_165343 18.06.2015р. в районному будинку культури відбулось представлення громаді району громадського формування з охорони громадського порядку «Територіальна самооборона Катеринопільщини». Основною  метою діяльності Громадської формування є сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.

images (1) В травні 2015 року  створено районну громадську організацію «Спілка учасників АТО Катеринопільщини». Головою Спілки обрано бойового офіцера – танкіста, який в даний час  служить  у зоні АТО -  Верету Віталія Івановича. Заступником голови Спілки – демобілізованого учасника АТО – Мірауцу Дмитра Васильовича.  Метою діяльності  громадської організації є захист  прав учасників АТО  консолідація і координація зусиль, направлених на розв’язання соціально-економічних проблем, надання  моральної та матеріальної допомоги учасникам АТО після демобілізації та повернення до мирного життя.

Для забезпечення громадської діяльності Спілки виділено приміщення  в адмінбудинку по вул. Канєвського, 12, в  центрі смт Катеринопіль.

З Катеринопільського району мобілізовано для участі  в Антитерористичній операції 155  чоловік, ще 28   катеринопільчан - добровольців служать в АТО. Очікується, що в 2015 році  демобілізується 55 бійців, які не менше року прослужили в зоні АТО. Чоловікам, що повернуться, потрібна допомога  у лікуванні, у працевлаштуванні, у вирішенні життєво - важливих проблем. На жаль, на даний час, немає достатньої законодавчої бази щодо соціального захисту учасників АТО. Проте,  громадськості району, необхідно гідно зустріти наших захисників, які не ховалися від мобілізації та рік  відслужили у зоні АТО.

Просимо усіх небайдужих долучитися до благородної справи – надання благодійної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, та перерахувати  кошти на благодійний рахунок Спілки учасників АТО Катеринопільщини.

Рахунок громадської організації «Спілка учасників АТО Катеринопільщини»:

п/р 26005071137340

в ТВБВ № 1023/0107 філії Черкаського

обласного правління АТ «Ощадбанк»,

Код банку 354507,

Код ЄДРПОУ 02767059.

У районній державній адміністрації створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації. До складу ініціативної групи ввійшли: голова  Катеринопільської  районної громадської організації ветеранів України Микола Поліщук, заступник голови  організації  Спілка  учасників АТО Катеринопільщини  Дмитро Мірауца, секретар районної громадської організації „Катеринопільщина” Катерина Пшабельська, голова Катеринопільської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів Ігор Качуровський. Установчі збори заплановано провести 05.01.2016 о 15.00. На порядку денному - формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації. Бажаючі працювати у складі громадської ради можуть подавати заяви для розгляду у відділ інформаційно – аналітичної роботи та суспільно – політичних питань апарату райдержадміністрації, тел. 2-21-37.

.