Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 21 липня 2014, 15:35

ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

У колективах підприємств, установ та організацій району, територіальних громадах  відбулися бесіди, лекції, «круглі столи» щодо обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»  за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Обмін думками було проведено в атмосфері відвертості і конструктивізму За результатами обговорення, учасники засідання підтримали зміни до Конституції України щодо місцевого самоврядування. Серед характерних для більшості громад пропозицій були наступні:

1. Важливе питання, яке потребує особливо зваженого підходу – об’єднання територіальних громад, що пропонується в рамках адміністративної реформи. Один з мотивів проведення укрупнення адміністративно-територіальних одиниць - це вивільнення коштів. Проте слід всебічно й об’єктивно з’ясувати щодо цього думку населення кожної територіальної одиниці. Тільки громада має право вирішувати - чи вона зараз є самодостатньою, чи їй об’єднуватися з іншими громадами в більш конкурентоспроможну.

2. Починати зміни слід з розширення повноважень місцевих рад. Насамперед зробити так, аби органи місцевого самоврядування розпоряджалися заробленими ними ж коштами, спрямовуючи їх на ту чи іншу сферу життєдіяльності населених пунктів. Ще один важливий момент, який треба покласти в основу реформування - надання більш серйозних повноважень громадянам, створення самоврядних громадських організацій, які матимуть можливість залучати жителів до вирішення тих чи інших питань.

3. Щодо зменшення конституційного складу Верховної ради України (ст.76).

4. Передача функції виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня без створення контрольно-наглядових державних представництв або створити державні представництва тільки з координаційними функціями (ст. 118,119).

5. Контроль за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції чи Законами України залишити без змін (ст. 144).

6. Залишити права місцевого самоврядування захищатися в судовому порядку.

7. Збільшення частки загальнодержавних податків, яка повинна залишатися в територіальній громаді (ст. 145).

8. Принцип районування територій і укрупнення сільських рад (місцевих) територій, громад залишається не зовсім зрозумілим і мало аргументованим в економічному аспекті, - три райони в Київській області і 10 сільських територій в районі, - не дають підстав побачити перспективу успіху задуманого.

9. Принцип субсидіарності, наділення громад максимально широким колом повноважень стикається на практиці з суттєво гострою програмою готовності самих територіальних громад взяти на себе повноваження і відповідальність.

10. В розділі матеріальні та фінансові основи місцевого самоврядування закріплюється право місцевого самоврядування на частку загальнонаціональних податків. Як зазначено, обсяг фінансових ресурсів відповідає повноваженням. Однак, в подальшому законодавчому закріпленні даної норми на рівні місцевого самоврядування має бути приділена належна увага базовому ресурсу, який утворюється самим населенням територіальних громад, - це трудові ресурси, як економічний чинник самоздатності територій. Без отримання доходів неможливі повноцінні місцеві бюджети.

Усі зауваження і пропозиції, які надійшли від учасників громадського обговорення, висвітлені на сайті та будуть узагальнені і направлені до органів влади вищого рівня. Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації реформи місцевого самоврядування.

Змінено Понеділок, 21 липня 2014, 15:35

Додати коментар

Захисний код
Оновити