Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 25 січня 2016, 13:05

Старост обрано

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

24.01.2016 у 4 населених пуктах району – селах Ярошівка, Суха Калигірка, Єлизаветка, що відносяться до Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади, та в селі Радчиха Єрківської об’єднаної територіальної громади пройшли перші вибори старост. Порушень виборчогозаконодавства та громадського правопорядку не зафіксовано. У с. Ярошівка активність виборців склала49,07 відсотків, старостою обрано з двох кандидатів Олега Біляка, 1977 р.н, освіта вища, безпартійного, вчителя математики та інформатики, самовисуванця. Активність виборців с. Суха Калигірка склала 69,25 відсотків, з чотирьох кандидатів найбільше голосів набрала  Діна Присяжнюк, 1962 р.н., освіта вища,  безпартійна, землевпорядник Сухокалигірської сільської ради, кандидатуру подано шляхом самовисування. У с. Єлизаветка було  зарестровано одного кандидата – сільського голову Світлану Михайлець, 1963 р.н., освіта вища, безпартійну, самовисуванку. Відповідно її обрано сільською старостою при активності виборців 50,55 відсотків.

Та найбільшу активність – 77, 16 відсотків – проявили жителі с. Радчиха. З двох кандидатів вони обрали  старостою   Валерію Гончара, 1966 р.н., освіта вища, безпартійного, колишнього працівника правохоронних органів, а в даний час пенсіонера, самовисуванця.

Порушень виборчого законодавства та громадського правопорядку не зафіксовано. Староста села представлятиме інтереси його мешканців у територіальній громаді, входитиме до її виконавчого комітету, братиме участь у підготовці бюджету, допомагатиме жителям готувати документи для подачі в органи влади та матиме низку інших обов'язків. Кожна громада ухвалюватиме власне положення про старосту, де чітко прописуватиме особливості роботи старости та перелік повноважень.

Змінено Понеділок, 25 січня 2016, 13:06

Додати коментар

Захисний код
Оновити