Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: вересня 2020

IMG_20200930_09042530 вересня в райдержадміністрації відбувся захід, присвячений Дню усиновлення за участю голови райдержадміністрації Володимира Коваленка, заступника голови райдержадміністрації Володимира Копійченка, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяни Мовчан.

На свято були запрошені родини Куценків Алли Сергіївни та Павла Павловича, Лазаренків Валентини Дмитрівни та Романа Васильовича, Артеменків Любові Дмитрівни та Сергія Петровича, Шматків Василини Василівни та Віктора Васильовича, Перкіної Майї Євгеніївни.

З вітальним словом та словами подяки розпочав свято голова райдержадміністрації Володимир Коваленко. Він нагадав присутнім, що в Катеринопільському районі  відкривають свої серця і двері домівок для дітей 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина, прийомна сім’я,  до якої влаштовано 3 дітей, позбавлених батьківського піклування (с. Гончариха Катеринопільського району), в сім’ях опікунів, піклувальників – 53 статусних дітей.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

За вагомий внесок у забезпеченні реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, самовіддану працю та з нагоди свята, Володимир Андрійович вручив подяки батькам-вихователям, опікуну та подарунки для вихованців та дітей під опікою, побажав мудрості, натхнення, родинного тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

IMG_20200930_094501

IMG_20200930_094552

Опубліковано в категорії Новини

220202 Катеринопільське лабораторне відділення повідомляє, що станом  29.09.2020 року в районі зареєстровано 63 особи із підтвердженим COVID-2019, а саме:

-         Катеринопіль -28 осіб

-         Єрки - 11 осіб

-         Мокра Калигірка  – 6 осіб

-         Вербівець – 3 особи

-         Кайтанівка – 1 особа

-         Ярошівка – 2 особи

-         Гончариха – 4 особи

-         Розсохуватка – 2 особи

-         Новоселиця – 4 особи

-         Гуляйполе – 1 особа

-         Бродецьке – 1 особа.

Одужало всього – 41 особа, знаходиться на стаціонарному лікуванні - 7 осіб, на амбулаторному лікуванні – 14 осіб. На території району зареєстрований 1 летальний випадок із позитивним результатом на COVID-2019. Серед захворівши зареєстровано захворювання  COVID-2019  у 4-х дітей шкільного віку та у 2-х студентів.

За вересень 2020 року зареєстровано всього випадків захворювання на COVID-2019    - 45 осіб, із них пенсіонерів -14 осіб, працюючих – 22 особи, непрацюючих – 5 осіб, дітей шкільного віку – 3 особи та 1 студент. За період із 01.09.2020 року на самоізоляції знаходилося 94 учні, 5 працівників ЗОШ.

Опубліковано в категорії Новини

Без названия ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ РАЙОНУ !

Вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району.
Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Книгозбірні завдяки професіоналізму своїх працівників стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації.
Тож від щирого серця бажаємо процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

З повагою,

Голова Катеринопільської районної державної адміністрації Володимир КОВАЛЕНКО

Голова Катеринопільської районної ради Віталій ВЕРЕТА

 


Опубліковано в категорії Новини

120444771_1464713677058538_1200842603039806858_o-e1601372930925Атлас адміністративно-територіального устрою представили в Україні. Тут презентована й Черкащина.

Зокрема, на карті можна побачити новий районний поділ та об’єднані територіальні громади

Атлас адміністративно-територіального устрою розробив Мінрегіоном, Товариство дослідників України та за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проєкту ОБСЄ в Україні.

З Атласом адміністративно-територіального устрою України можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/Zf2dJjC120464637_1464713617058544_6929651125034657779_o-1536x1085

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 вересня 2020, 14:56

30 вересня День усиновлення

скачанные файлы День усиновлення – це день любові, милосердя і добра, день вшанування усиновителів, прийомних батьків, опікунів і піклувальників.

У нашому районі проживає 24 усиновлених дітей. Протягом 2020 року усиновлена 1 дитина Катеринопільського первинного обліку.

Функціонують 3 будинки сімейного типу, з них 1 на території Мокрокалигірської сільської ради об’єднаної територіальної громади. У будинках сімейного типу виховується 22 вихованця. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які поставлені на регіональний облік з усиновлення. На території району вихованців - 16; на території утвореного ОТГ - 5.  Протягом І кварталу 2019 року створена прийомна сім’я до якої влаштовано 3 дітей, позбавлених батьківського піклування (с. Гончариха Катеринопільського району).

Батьківство – це велике щастя. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є дитина під опікою та піклуванням – це родина назавжди.

В переддень свята хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.

Опубліковано в категорії Новини

1601273352696Сьогодні на пам'ятний знак нашого видатного земляка Тараса Григоровича Шевченка встановлено відповідну інформаційну табличку.

Табличка виготовлена за рахунок спонсорських коштів залучений Катеринопільською районною державною адміністрацією.

Розробив дизайн та встановив її на пам'ятний знак працівник Катеринопільської районної ради Микола Тараненко.

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 28 вересня 2020, 14:07

До уваги жителів району !

Без названия

Станом на 28.09.2020 року в Катеринопільському районі 60 особам лабораторно підтверджено діагноз коронавірусна інфекція COVID-19, це зокрема  жителі:

смт Катеринопіль - 25 особи,

смт Єрки - 11 осіб ,

с. Мокра Калигірка - 6 осіб,

с. Ярошівка – 2 особи,

с. Бродецьке – 1 особа,

с. Вербовець - 3 особи,

с. Гуляйполе -1 особа,

с. Кайтанівка - 1 особа,

с. Новоселиця - 4 особи,

с.Гончариха - 4 особи,

с.Розсохуватка - 2 особи.

Катеринопільська  райдержадміністрація, звертається до всіх жителів району із проханням дотримуватись карантинних заходів, берегти своє здоров’я і життя, не наражати на небезпеку інших та зберігати спокій!

Опубліковано в категорії Новини

WhatsApp-Image-2020-09-25-at-11.16.56В районах області так само, як і по всій Україні, змінилися зони covid-19. Рішення про зміну рівнів епідемічної небезпеки ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 вересня.

Новий розподіл набуде чинності з 28 вересня 2020 року. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Червоної зони на Черкащині немає.

У помаранчеву зону ввійшли: Канів, Сміла, Канівський та Смілянський район.

У жовтій зоні опинилися більшість районів області: Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Маньківський, Монастирищенський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський, Шполянський район, а також Черкаси, Ватутіне і Золотоноша.

У зеленій зоні – Уманський, Тальнівський та Катеринопільський район.

Для порівняння, карта області із зонуванням від 10 вересня 2020 року:

Зелена зона передбачає такі обмеження:

 • перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
 • проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
 • кінотеатри із заповненістю на 50%;
 • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:

 • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Помаранчева зона (+ обмеження жовтої), забороняється:

 • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), крім готелів;
 • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
 • планові госпіталізації в лікарнях;
 • спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
 • прийом нових змін в дитячі табори;
 • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.За інформацією Урядового порталу53b1307e-3fcb-4ade-a519-c2e9a3f58dff-1
Опубліковано в категорії Новини

 

image_1
Шановні працівники та ветерани дошкільних навчальних закладів району!

Вітаємо Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я.
Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.
Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Бажаємо вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!


З повагою,

Голова районної державної адміністрації                    Володимир КОВАЛЕНКО

Голова районної ради                                                    Віталій ВЕРЕТА

Опубліковано в категорії Новини

article9668-e1600938598816 Ветерани АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності, які проживають на Черкащині, можуть отримати за рахунок коштів державного бюджету послуги із санаторно-курортного лікування. На це цьогоріч з держбюджету виділили понад 5 млн грн.

Для отримання таких послуг до органу соціального захисту населення необхідно подати наступні документи (паспорт та оригінали мати при собі):

– заяву;

– копію відповідного посвідчення (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності);

– копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (для учасників АТО/ООС).

Для отримання путівки до санаторію додатково подаються:

– копія військового квитка (за наявності);

– медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

Звертаємо увагу, що зазначені вище особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування. Ознайомитись з орієнтовним переліком таких закладів можна за посиланням.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 10