Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: лютого 2020

IMG_20200219_09104319.02.2020 перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко провів нараду з сільськими, селищними головами.В ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про виконання місцевих бюджетів району та легалізацію найманої робочої сили з метою збільшення надходження податків і зборів у 2020 році; про проведення чергового  призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020; про реформування вторинної ланки медицини району; щодо забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами; про утримання закладів загальної середньої освіти району у 2020 році; про участь в обласному святі Колодія та підготовку столів достатку для участі у районному конкурсі вареників ″Півмісяць у мисці″ та інші.

Альона Радзівіл, начальник відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації проінформувала про стан виконання місцевих бюджетів району та звернула увагу на важливість надходження податків та зборів у 2020 році. Володимир Коваленко наголосив на необхідності проведення роботи з сільгоспвиробниками щодо підвищення орендної плати за землю, а також  інвентаризації землі в кожному населеному пункті району відповідно до вимог чинного законодавства.

Вікторія Стоколос, начальник Катеринопільської ДПІ Звенигородського управління акцентувала увагу присутніх, на гостру проблему легалізації найманої робочої сили в населених пунктах району, надання допомоги органами місцевого самоврядування у проведенні роз’яснювальної роботи щодо декларування одноосібниками власного майнового стану та доходів за 2019 рік.IMG_20200219_091158

Олександр Трохименко, в.о. військового комісара Катеринопільського районного військового комісаріату поінформував  щодо проведення призову на строкову військову службу в районі у 2020 році. Він подякував сільським, селищним головам за допомогу, яку вони надають щодо забезпечення явки призовників до районного військового комісаріату, проте відмітив, що явка призовників Єрківської об’єднаної територіальної громадян є досить низькою.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька, повідомила про реформування вторинної ланки медицини району та труднощі, які виникають під час його здійснення. Катеринопільська районна лікарня відповідно до власних умов буде надавати амбулаторну, стаціонарну та окремі види хірургічної допомоги. На даний час сформовано 9 медичних послуг, які буде подано на затвердження до Національної служби здоров'я, а також розробляється маршрут пацієнтів (ургентних) до опорних лікарень. Найбільш наближеною опорною лікарнею до нашого району є Комунальне некомерційне підприємство ″Звенигородська центральна районна лікарня″ Звенигородської районної ради. Людмила Борецька також, звернула увагу на скорочення чисельності працівників районної лікарні у березні поточного року, порядок та здійснення заходів щодо проведення медоглядів населення району в поточному році.IMG_20200219_091025

Володимир Химич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації звернув увагу на те, що наразі спостерігається дефіцит освітньої субвенції, в зв’язку з чим, було направлено листи в навчальні заклади району щодо можливих змін в істотних умовах праці.

Начальник відділу культури Вікторія Цехмістренко, повідомила про  проведення 1 березня поточного року в смт Катеринопіль обласного свята Колодія. Вона запропонувала сільським, селищному головам долучитись до  свята та забезпечити підготовку столів достатку для  участі у районному конкурсі вареників ″Півмісяць у мисці″;

Олександр Вовкотруб, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернувся з проханням розглянути питання щодо виділення субвенції з бюджетів сільських, селищної рад та об’єднаних територіальних громад до районного бюджету, для погашення боргу по компенсаційних витратах на надання послуг зв’язку пільговій категорії населення у 2019 році.

За підсумками наради керівникам служб району, сільським, селищним головам дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

520 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності 20 лютого в залі засідань Катеринопільської райдержадміністрації відбувся захід-реквієм присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, учні навчальних закладів, громадськість. В своєму виступі  перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко розповідав не лише про подвиги загиблих Героїв Небесної Сотні, а й про подвиги всіх хто воював чи воює тепер на Сході України, закликав не забувати, пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну, всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, хто стоїть на захисті кордонів нашої держави.101

Учасники зібрання вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Працівники районного будинку культури спільно з учнями Катеринопільського НВК №1 організували і провели захід. В фойє біля зали,  працівники Катеринопільського краєзнавчого музею презентували виставку пам'яті Героїв «НЕБЕСНА СОТНЯ: Герої, які змінили хід історії України».

До пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та на могили загиблим воїнам АТО покладено вінок, квіти як символ пам’яті.

Небесна сотня, ці люди— справжні герої. Вони завжди будуть в наших серцях! Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Слава  і пошана нашим хлопцям, які з честю виконуюють свій військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції і які вже повернулися в рідні домівки. Ви - мужні захисники і воїни! Ви – наша гордість!

Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам!

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

158218485970624102

Опубліковано в категорії Новини

аграріям

У Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації днями провели селекторну нараду на тему «Програми підтримки АПК 2020» під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  Тараса Висоцького.

Участь приймали заступник голови ОДА Роман Карманнік, директор Департаменту Ігор Колодка та спеціалісти, директор регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Анатолій Сіренко та ін.

За словами Тараса Висоцького, державна підтримка розпочне діяти з квітня. Наразі в Міністерстві готується законодавчо-нормативна база.

Програми підтримки АПК на 2020  рік включатимуть:

Здешевлення кредитів;
Підтримкагалузі тваринництва;
Здешевлення техніки та обладнання;
Розвиток фермерства;
Підтримка садівництва, виноградарства та хмелярства;
Фонд гарантування кредитів

«Напрям «здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення» буде додано до програми підтримки сільгоспвиробників після схвалення народними депутатами законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», – додав Тарас Висоцький.

Детальніше дивіться в презентації.

Опубліковано в категорії Новини

0c4b9610b306734f8c293e1fc21acb41 На Черкащині члени сімей Героїв Небесної Сотні отримують доплату до пенсії у зв’язку з втратою годувальника, інформує Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник.

За інформацією ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області доплати виплачуються в таких розмірах:

– на одного непрацездатного члена сім’ї – 5000 гривень;

– на двох непрацездатних членів сім’ї – 6500 гривень;

– на трьох та більше непрацездатних членів сім’ї – 8000 гривень.

Доплата виплачується, якщо розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат, установлених законодавством), разом із одержуваною заробітною платою (доходом) становить менш як 10 000 гривень, із урахуванням того, що після встановлення доплати сума таких виплат не повинна перевищувати зазначеного розміру.

У Черкаській області таку доплату отримують шість членів сімей за п’ятьох загиблих із числа «Небесної сотні».

  • Законодавством передбачено також право на достроковий вихід на пенсію за віком для членів сімей Героїв Небесної Сотні.

Дружинам (чоловікам), якщо вони не взяли повторний шлюб, дітям, які стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття, і батькам осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а також яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності, пенсія за віком призначається після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

Якщо член сім’ї учасника Революції Гідності водночас має право на призначення пенсії за віком та у зв’язку з втратою годувальника, призначається один із цих видів пенсії за його вибором.

На Черкащині достроково пенсію призначено одній особі.

Опубліковано в категорії Новини

важливо Що відбувається зараз?

— Літак прилетів. Усі пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре, жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.

Де люди зараз?

— Наразі усі евакуйовані, екіпаж літака та супроводжуючі особи спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції вирушили до медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

Кого саме евакуювали?

— 45 українців. Серед них сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Крім цього, після 2-тижневої обсервації додому до своїх країн також повернуться 27 іноземців.

Як відбуватиметься обсервація?

— 14-денний термін посиленого медичного спостереження у спеціально відведеному місці. Люди забезпечені всім необхідним. Як евакуйовані, так і персонал забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту. Посилена охорона та цілодобовий нагляд лікарів.

Які умови обсервації?

— Усі евакуйовані громадяни, екіпаж та супроводжуючі особи розміщені в індивідуальних приміщеннях із належним рівнем комфорту для проживання.

Відходи будуть утилізовані в спеціальний спосіб, вони не будуть потрапляти у загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки в обов’язковому порядку будуть знезаражені.

Що з персоналом об’єкта?

Персонал, який раніше працював у «Нові Санжари», вивезено з об’єкту. Ніхто з них не контактуватиме з розміщеними в обсервації особами. У складі групи, яка буде розміщена в обсервації, є і лікарі, і медперсонал, і технічні спеціалісти для гарантування належного перебування і безпеки людей.

Чи готові медзаклади країни?

Заклади по всій Україні готові за потреби надавати необхідну допомогу. Полтавська та Харківська області забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами. Персонал підготовлений. У закладах є відповідне обладнання та індивідуальні бокси.

Що буде після обсервації?

— Українці, які не матимуть симптомів захворювання, повернуться додому. Іноземні громадяни також повернуться до своїх країн після успішного проходження 14-денної обсервації.

А якщо в когось із людей погіршиться самопочуття?

— На локації 24/7 перебувають лікарі. Вони забезпечені усім необхідним та готові надати необхідну допомогу. Окрім цього, поряд постійно чергуватиме машина екстреної допомоги.

А якщо в когось виявиться підозра коронавірус?

— Термін перебування всіх інших евакуйованих людей подовжиться ще на 14 днів з моменту ізоляції пацієнта, у якого виявлено підозру на вірус.

Що буде з цим літаком, який здійснив евакуацію?

— Літак пройде обробку санітарно-епідеміологічної служби. На літаку замінять також фільтри системи кондиціонування. Після дезінфекції і технічних робіт літак буде готовий до подальшої роботи.

Яка ситуація в Україні?

Жодного випадку хвороби, спричиненої коронавірусом в країні не зареєстровано. У понеділок минуло рівно 14 днів відтоді, як останній прямий регулярний авіарейс із Китаю приземлився в Україні. Інкубаційний період для появи COVID-19 у людей, які були на бортах прямих рейсів, завершено. Наші епідеміологи впродовж інкубаційного періоду зв’язувалися з пасажирами. Ми точно можемо сказати – вони здорові. Підстав для хвилювань немає.

Оперативний штаб Уряду з питань запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Опубліковано в категорії Новини

лікарняПрезидент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця року забезпечити функціонування понад 200 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в країні.

«У нас дуже багато лікарень по всій Україні, і ми знайшли кошти, яких не було в міністерстві (Міністерстві охорони здоров’я України. – Ред.), і 220 опорних лікарень буде відремонтовано цього року. І це тільки початок, і люди це обов’язково побачать», – наголосив Володимир Зеленський під час спілкування зі ЗМІ в Борисполі Київської області.

Зі свого боку міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька запевнила, що всі лікарні, які матимуть контракти з Національною службою здоров’я, незалежно від їхнього статусу отримають кошти на надання медичних послуг.

«Загалом мова про 72 мільярди гривень, котрі ми віддали на Національну службу здоров’я, щоб проплачувати медичні послуги», – зазначила вона.

Голова МОЗ підкреслила, що створення опорних лікарень не означає закриття інших медичних закладів. Це будуть багатопрофільні лікарні, в які мають швидко доправляти хворого для надання екстреної медичної допомоги, і де наявні фахівці різних профілів, «щоб максимально швидко надати допомогу і врятувати життя».

«Кожна область має госпітальну раду, яка може переглянути свої маршрути направлення по екстреній допомозі та надати свої пропозиції, які опорні лікарні у них мають бути», – сказала Зоряна Скалецька.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_20200204_09143518.02.2020 перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко провів координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо підготовки до проведення призову на строкову військову службу в районі у 2020 році; про перспективи виконання районного, сільських бюджетів за лютий та з початку 2020 року; про монетизацію пільг на оплату житлово – комунальних послуг; про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про перспективи виконання навчальними закладами кошторисних призначень на їх утримання за 2 місяці поточного року; про роботу районного центру первинної медико – санітарної допомоги; про реформування вторинної ланки медицини району;про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про стан епізоотичної ситуації в районі та заходи направлені на недопущення їх виникнення; про працевлаштування, підготовку (перепідготовку) працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, її апарату вивільнених в грудні 2019 року; про заходи щодо забезпечення в районі державної політики захисту прав дітей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини; про соціальний супровід учасників АТО та членів їх сімей; про підготовку до проведення обласного свята Колодія та районних заходів з вшанування Героїв Небесної Сотні та інші.

Ігор Булавченко, представник районного військового комісаріату поінформував щодо проведення призову на строкову військову службу в районі у 2020 році. На даний час здійснюються медогляди призовників центральною районною лікарнею, а також проводиться робота з сільськими. селищною радами,об’єднаними територіальними громадами щодо місця перебування та проживання громадян призовного віку.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська повідомила ,  що  протягом лютого районний бюджет  виконано на 36,6%, за січень-лютий  його виконання становить 66%. Виконання зведеного бюджету за лютий становить 35%, протягом січня-лютого 63%. На даний час виконаними  є Бродецький, Вікненський, Гончариський та Гуляйпільський сільські бюджети.

Начальник Катеринопільського ДПІ Звенигородського управління Вікторія Стоколос зазначила, що в даний період здійснюються заходи спрямовані на подання фізичними особами річної податкової декларації про майновий стан та доходи за 2019 рік. Працівниками Катеринопільського ДПІ сформовано та надіслано 1552 повідомлення про запрошення  одноосібників задекларувати майновий стан та доходи за 2019 рік.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Вовкотруб проінформував про те, що станом на 01.02.2020 року за готівковою субсидією для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу звернулось 184 особи, яким буде призначено житлову субсидію після прийняття відповідного розпорядження облдержадміністрації. З 01.01.2020 року по 3003 справах одержувачів субсидії на житлово-комунальні послуги,здійснено перерахунок житлової субсидії , у зв’язку зі зміною роздрібної ціни на природній газ для побутових споживачів.

Згідно оперативних даних заборгованість із заробітної плати на підприємствах району станом на 01.02.2020 року становить 1130,0 тис. грн., це зокрема, заборгована заробітна плата працівникам економічно активного підприємства філії ″Єрківський спецкар´єр″ ДП "Черкаський облавтодор" ПАТ "ДАК"Автомобільні дороги України″ за червень – жовтень, листопад, грудень 2019 - 1130,0 тис.грн.

Станом на 17.02.2020 заборгованість із заробітної плати працівникам філії ″Єрківський спецкар´єр″ не виплачена.

Володимир Химич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації повідомив, що наразі спостерігається дефіцит освітньої субвенції, в зв’язку з чим, було направлено листи в навчальні заклади району щодо можливих змін в істотних умовах праці.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька, інформувала про реформування вторинної ланки медицини району та труднощі, які виникають під час його здійснення. У березні 2020 року планується проведення скорочення чисельності працівників районної лікарні, яких було попереджено відповідно до чинного законодавства. 15.02.2020 року до районної лікарні надійшла часткова гуманітарна допомога, а саме: ліжка для стаціонарних відділень та крісла - каталки для  хворих, які не можуть пересуватися самостійно.

За інформацією директора районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  Тетяни Кондратенко, на  обліку перебуває 7 працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. На даний час вирішується питання щодо працевлаштування 1 працівника на вакантну посаду державної служби.

Тетяна Мовчан, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, повідомила про вирішення проблемного питання  щодо  влаштування дитини сироти в сім¢ю опікуна.

Людмила Заремба, директор районного центру соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді інформувала  про те, що в даний час  на обліку  перебуває 136 сімей учасників АТО,  послуга консультування надається 11 таким сім¢ям.

Співробітниками Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області з метою попередження пожеж у зимовий період  організовуються профілактичні рейди серед населення району. За останні 2 тижні в районі  виникло 3 пожежі, в результаті яких травмованих не зареєстровано.

Олексій Полянський, керівник управління Держпродспоживслужби в районі повідомив про епізоотичну ситуацію в районі щодо захворювання тварин на сказ . На даний час проводиться вакцинація м’ясоїдних тварин проти сказу та відстріл лисиць.

На закінчення наради начальник відділу культури Вікторія Цехмістренко повідомила про підготовку до проведення заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого та проведення 1 березня поточного року в смт Катеринопіль обласного свята Колодія.

За підсумками наради керівникам служб району дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 20 лютого 2020, 08:42

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

герої небесної сотні 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих, хто поклав своє життя за незалежність нашої держави, хто боровся за її свободу.

Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності. І сьогодні, будуючи нову державу, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня. Наш святий обов’язок - вшанувати Героїв.

Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом! У цей день бажаю, аби на нашій землі, панували мир і злагода, а нашій державі – процвітання, сили і свободи.
Ми будемо вічно пам’ятати Героїв Небесної Сотні. Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                    Володимир Коваленко

Опубліковано в категорії Новини

телеграм

14 лютого 2020 року у системі безоплатної правової допомоги з’явився власний Telegram-канал.
У Telegram-канапі будутъ публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Поради максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією, та детально роз’яснюють правові питання, з якими громадяни найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку тощо.
Свої пропозиції, ідеї та запитання щодо роботи Telegram-канату «Безоплатна правова допомога» охочі можуть направляти на електронну пошту е- mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Також інформацію про роботу системи БПД можна знайти у соціальних мережах:
-     Facebook - www.facebook.com/Centre.4.Legal. A id
-     Instagram - www.instagram.com/ualegalaid
-     Youtube - www.voutube.com/user/Legalaidgovna або ж на офіційному сайті - legalaid.gov.ua
Додатково:    в    Telegram також працють чат-помічники Центрального
міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) з актуальних питань:
-     державної реєстрації актів цивільного стану @civilactsdepartment_bot
-     вчинення нотаріальних дій @centralnotary_bot
-     виконання рішень суду @centraljusticedvs_bot
Потрібна консультація? Звертайтеся і отримуйте швидку відповідь.

Опубліковано в категорії Новини

prukordonna_slygba_OrshanesВійськовослужбовцям за контрактом пропонується престижна робота з належною оплатою праці. Про це повідомляють у Представництві Державної прикордонної служби України у Черкаській області.

Зарплата від 10000 грн. для військовослужбовців за контрактом підрозділів охорони державного кордону.
Залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення:
• одноразова грошова допомога після укладення першого контракту – від 15000 грн;
• щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

• щорічна фінансова допомога на оздоровлення;
• підйомна допомога для військовослужбовців та членів сім’ї під час переїзду до нового місця служби в інший населений пункт.

СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ
Ви матимете право на різні види відпусток:
• щорічну основну відпустку від 30 до 45 календарних днів, в залежності від вислуги років;
• щорічну додаткову відпустку для військовослужбовців, які проходять службу у підрозділах, що виконують завдання з охорони державного кордону до 7 календарний днів (під час дії особливого періоду не надається);
• відпустку для лікування;
• за наявності підстав, відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення до 10 календарних днів.
Забезпечення житлом, в іншому разі Служба компенсує кошти за піднайом (найом) або оренду житлових приміщень
Першочергове надання місць, за місцем проживання, у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах дітям військовослужбовців
В залежності від займаних посад, умов та місця служби ваш стаж обраховуватиметься у співвідношенні 1:1,5, 1:2, та 1:3.
Забезпечення військовослужбовців за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу обідом за рахунок держави або за їх бажанням грошовою компенсацією.
БЕЗКОШТОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
МОЖЛИВІСТЬ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЧОВИМ МАЙНОМ
МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ОСВІТУ
• Можливість навчання (у т.ч. для здобуття вищої освіти), підвищення кваліфікації у військових навчальних закладах Держприкордонслужби України.
• Право навчатись в вищих навчальних закладах без відриву від військової служби (заочно).
• Опанування цивільного фаху (кінологія; матрос 2-го класу; моторист-машиніст 2-го класу).

Умови прийому
• громадянин України віком в особливий період від 18 до 60 років (з урахуванням, що час, який залишився кандидатом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі не менше встановленного строку контракту військової служби в календарному обчисленні);
• має вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і
• придатний до військової служби за станом здоров’я;
• не має судимостей.

Представництво у Черкаській області
м. Черкаси, селище Оршанець, вул. Підполковника Красніка 2, (0472) 50-60-09,
(094) 985-80-09(067) 470-87-13.
Подробиці за посиланням https://recruiting.dpsu.gov.ua/

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 7