Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: жовтня 2020

1509714890_den-sferi Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Катеринопільщини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя.

Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності. Ваша щоденна праця є запорукою того, що громадяни, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними.

Ви першими приймаєте на себе проблеми людей, їх біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного. Саме тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Прийміть щирі слова вдячності за працю, за благородство душі, чуйність і терпіння, які проявляєте щодня.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії для творення добра.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                      Володимир КОВАЛЕНКО

Голова районної ради                                                                                      Віталій ВЕРЕТАПрацівники КЗ "Катеринопільський районний будинок культури" підготували відео-вітання з нагоди Дня працівників соціальної сфери Украни, яке можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=KSN1wBSV_II&feature=share&fbclid=IwAR212CziNfcifYpRu85Lkv5bVke_gH9C9BKqsEFO-nTqyFYU5eahbaI-PY0

Опубліковано в категорії Новини

220202 Повідомляємо, що станом на 30.10.2020 року в районі зареєстровано 191  особа із підтвердженим COVID-2019, а саме:

-         Катеринопіль - 87 осіб

-         Єрки - 33 особи

-         Мокра Калигірка  – 11 осіб

-         Вербовець – 3 особи

-         Кайтанівка – 1 особа

-         Ярошівка – 6 осіб

-         Гончариха – 4 особи

-         Розсохуватка – 15 осіб

-         Новоселиця – 10 осіб

-         Гуляйполе – 2 особи

-         Бродецьке – 3 особи

-         Шостаково – 5 осіб

-         Єлизаветка – 2 особи

-         Лисича Балка – 4 особи

-         Залізнячка -2  особи

-         Пальчик – 1 особа

-         Петраківка – 1 особа

-         Киселівка – 1 особа

Одужало всього – 120  осіб, знаходиться на стаціонарному лікуванні – 5 осіб, на амбулаторному лікуванні – 62 осіб. На території району зареєстровано 4 летальних випадки із позитивним результатом на COVID-2019. Серед захворівших зареєстровано захворювання  COVID-2019  у 10-х дітей шкільного віку та у 6-х студентів.

З 01.10.2020 по 29.10.2020р. зареєстровано – 126 випадків  захворювання на COVID-2019  , з них дітей до 17 років – 8 осіб,  одужало – 54 особи, госпіталізовано – 5 осіб, 67 осіб на амбулаторному лікуванні, 2 летальних випадки. В результаті епід. розслідування було виявлено – 376  контактних  осіб.

Опубліковано в категорії Новини

зонуванняІз понеділка, 2 листопада, на Черкащині почне діяти нове епідемічне зонування. Відповідне рішення ухвалила щойно Державна комісія ТЕБ та НС.

Міста Ватутіне, Золотоноша, Сміла, Канів та райони Монастистирищенський і Тальнівський належатимуть до «червоної» карантинної зони. Тут перевищені показники захворюваності на COVID-19.

Решта районів та міст – у «помаранчевій» зоні.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/641-2020-п#n185) залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Опубліковано в категорії Новини

78a1b67a4341100e15fcefc5326c5103_1603987038_extra_large-e1604039696880 Під головуванням Президента України Володимира Зеленського розпочалося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Починаючи засідання, Глава держави наголосив на необхідності термінової реакції на ситуацію, яка склалася після ухвалення Конституційним Судом за поданням групи народних депутатів рішення щодо антикорупційної інфраструктури України.

«Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ані того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ані того, що це або якесь інше рішення Конституційного Суду буде використане ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном», – зазначив Президент.

Він зауважив, що демонтаж контрольних функцій Національного агентства з питань запобігання корупції та кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства при декларуванні ніколи не буде сприйнятий ні українським суспільством, ні європейськими партнерами.

 

Володимир Зеленський акцентував увагу, що через вищезазначене рішення Конституційного Суду виникла проблема навіть із втіленням у життя результатів місцевих виборів, які відбулися в Україні 25 жовтня. Адже без повноважень НАЗК з проведення спеціальної перевірки, які визнані КСУ неконституційними, не можна призначати обраних осіб на посади в органах місцевого самоврядування – секретаря місцевої ради або голову місцевої ради.

«Тому потрібно дуже детально опрацювати всю проблематику, яку ми, на жаль, отримали після рішення Конституційного Суду. Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву, – система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради як невідкладні», – наголосив Президент України.

Він закликав членів РНБО напрацювати конкретні рішення.

«Головні питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного Суду України? Які мотивації вбачаємо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного Суду і чому саме?» – зазначив Глава держави.

Також Президент звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити всі деталі ухвалення вказаного рішення Конституційного Суду.

Опубліковано в категорії Новини

80162bb2854fccac1043340bc86f9443_1603987038_extra_large-e1604039615156 За участі Президента України Володимира Зеленського відбулося термінове позачергове засідання Кабінету Міністрів, на якому ухвалено розпорядження, що дасть змогу розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Термінове засідання уряду відбулося в Офісі Глави держави на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на необхідності обговорити реакцію на нові загрози та виклики національній безпеці.

«Йдеться про загрозу антикорупційній реформі та забезпечення повноцінної роботи антикорупційних органів», – сказав він.

Прем’єр-міністр нагадав, що Володимир Зеленський повернув до законодавства норму про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, яку було скасовано Конституційним Судом 26 лютого 2019 року.

«Це підтвердило, що команда Президента діє прозоро, повністю віддана прагненню викоренити корупцію в Україні», – зазначив Денис Шмигаль.

Голова уряду наголосив, що рішення Конституційного Суду, ухвалене 27 жовтня, поставило під загрозу електронне декларування.

«Кабінет Міністрів України за ініціативою Президента України затверджує рішення, яке стане кроком до відновлення повноцінної роботи реєстру декларацій. Уже завтра кожен українець зможе зайти й побачити декларації чиновників і політиків», – констатував Денис Шмигаль.

Розпорядження «Деякі питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції», розглянуте та ухвалене урядовцями, дасть змогу розблокувати діяльність НАЗК.

Згідно з документом, з метою забезпечення належної реалізації закону «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції має забезпечити відкритий цілодобовий доступ на своєму офіційному веб-сайті до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Також НАЗК має забезпечити проведення спеціальних перевірок відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Державні органи, органи місцевого самоврядування мають забезпечити доступ Нацагентства до інформаційно-телекомунікаційних і довідкових систем, реєстрів, банків даних, зокрема тих, що містять інформацію з обмеженим доступом, держателями яких вони є. Також вони мають надавати інформацію, серед іншого з обмеженим доступом, за письмовими запитами Національного агентства з питань запобігання корупції.

Президент подякував уряду за оперативне проведення засідання та ухвалення рішення.

«Хотів би відзначити вашу швидку реакцію. Хочу подякувати Кабміну, що ви одразу відреагували й одразу ми могли зібратися. У нас правильне рішення Ради національної безпеки і оборони України, засідання якої відбулося сьогодні в розширеному складі: були наші антикорупційні представники, всі висловилися щодо ситуації. Перший крок – це той крок, який щойно Кабмін ухвалив. Я всім вдячний. Я думаю, що це важливий сигнал нашому суспільству, що Кабмін одноголосно працює на державу, а не кожен сам на себе», – наголосив Володимир Зеленський.

Опубліковано в категорії Новини

DSCF5867-1536x1008Про це повідомила сьогодні в ході брифінгу заступник начальниці Управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна. Вона зауважила, що за оперативною інформацією органів управління освітою та керівників закладів освіти хворих виявили у 202 закладах. Поміж них 93 здобувачі освіти та 379 працівників освітньої галузі.

– Загалом, завдячуючи вчасно вжитим заходам, а це канікули, перехід на дистанційну форму навчання, нам вдалося стабілізувати ріст захворюваності серед учасників освітнього процесу, – наголосила пані Оксана, –  22 жовтня, приміром, обліковували 130 здобувачів освіти та 410 працівників.

Оксана Сімушіна додала, що згідно з рекомендаціями Державної комісії з питань ТЕБ та НС, а також Міністерства освіти і науки, у 483 школах області (90,6%) триватимуть канікули до кінця тижня.

Додамо також, відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.10.2020 № 42 рекомендовано місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянути питання щодо переведення закладів загальної середньої освіти, по завершенню осінніх канікул, на дистанційну форму навчання до 15 листопада. На разі рішення щодо дистанційної форми навчання приймаються на місцях.

Довідково:

із 28 жовтня розпочалося навчання в закладах загальної середньої освіти м. Черкас (35 закладів) та Монастирищенського району (13 шкіл). Від сьогодні (29 жовтня) до навчання приступили учні 1 школи м. Умані та 1 школи Червонослобідської ОТГ.

Опубліковано в категорії Новини

DSCF5823-1536x1047Процедури із закупівлі 243 кисневих концентраторів тривають на Черкащині. На це держава спрямувала 17 млн грн. Киснем насамперед обладнають лікарні, де приймають пацієнтів з підтвердженими випадками коронавірусної інфекції. На цьому наголосила заступниця очільника області Лариса Кошова.

Нині на Черкащині визначені для лікування пацієнтів з COVID-19 вісімнадцять лікарень. Тут діють 647 ліжок. Лише за жовтень кількість ліжкомісць в області збільшили на 133, включивши до переліку лікарень першої хвилі 6 медзакладів. Наразі підписання договорів з НСЗУ чекає Уманська центральна районна лікарня. Загалом по області завантаженість ліжок становить 58,7%.

– Нині ми активно проводимо роботу із забезпечення ліжок киснем, – зазначила Лариса Кошова. – На це ми отримали 17 млн грн субвенції з державного бюджету. Ці кошти розподілені і вже зараз проводимо заходи із закупівлі. 243 кисневих концентратори. У перспективі маємо завдання від профільного міністерства розширити ліжковий фонд для прийому пацієнтів з ковід. Тобто передбачити під лікування хворих на коронавірус 30% всього ліжкового фонду Черкащини. Ці ліжка також маємо забезпечити киснем. Тож ми вже направили до МОЗу заявку на додаткову закупівлю кисневих концентраторів.

Наразі забезпеченість кисневою підтримкою складає 63,5 %.

Також заступниця наголосила, що госпіталізують лише тих пацієнтів, хто має для цього показання.

– Госпіталізувати ми можемо пацієнтів у середньому та тяжкому стані, які потребують кисневої підтримки, – наголосила вона. – Пацієнти з температурою до 38 градусів без утрудненого дихання можуть лікуватися вдома під наглядом сімейного лікаря. Натомість спостерігаємо, що громадяни самовільно проходять комп’ютерну томографію, наражаючи себе на додаткове рентгенологічне навантаження. Отримавши результати, починають панікувати, викликають екстрену допомогу, навантажуючи додатково ще й цю службу. Насамперед же вони мали б звернутися за консультацією до свого сімейного лікаря, який уже визначив би необхідне лікування.

Опубліковано в категорії Новини

DSCF5854-1536x1006Черкаський обласний лабораторний центр щодоби проводить більше тисячі тестувань методом полімеразно-ланцюгової реакції. Про це під час брифінгу повідомила керівниця Центру Людмила Кравченко.

Показник захворюваності на COVID-19 становить 214,2 на 100 тисяч населення, що у 5 разів перевищує базовий рівень.

Найвищий рівень захворюваності реєструють в містах Сміла – 935, Канів – 559 осіб, Канівський район – 202, Монастирищенський район – 274, Смілянський район – 401, Тальнівський – 239 та Черкаси – 2174 особи, показник 193,6 на 100 тисяч населення.

Головна санітарна лікарка області наголосила на важливості дотримання карантинних норм. Нагадаємо, що карантин продовжили до кінця 2020 року.

Рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.
Опубліковано в категорії Новини

123165968_393811551752814_5114040817281078921_n+196 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 29 жовтня. Про це інформує очільник Черкащини Сергій Сергійчук.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 1312 ПЛР-досліджень. Коронавірус підтвердили у 33 жителів Черкас, 22 – м. Сміла, 4 – м. Умань, 3 – м. Канів, 1 – м. Ватутіне, 4 – м. Золотоноша; 5 – Драбівського р-ну, 1 – Звенигородського, 1 – Золотоніського, 5 – Канівського, 2 – Кам’янського, 1 – Катеринопільського, 20 – Корсунь-Шевченківського, 3 – Лисянського, 2 – Маньківського, 24 – Монастирищенського, 4 – Смілянського, 13 – Христинівського, 1 – Черкаського, 4 – Чигиринського, 31 – Чорнобаївського та 12 – Шполянського.

Загалом із початку карантину виявили 8735 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. За останню добу подолали хворобу 249 жителів Черкащини. Одужали 7647 осіб за весь час пандемії.

Черкащина втратила 84 осіб від COVID-19. За останню добу – два летальні випадки. Це два чоловіки з міста Корсунь-Шевченківський віком 61 та 63 роки відповідно. Обидва мали супутні хвороби серця. Співчуття близьким та рідним!

В області 18 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, 16 надають медичну допомогу хворим на ковід, 2 заклади готуються до прийому хворих. Всього в закладах розгорнуто 647 ліжка. Їх заповненість сягає 58,7%.

Отримують лікування 1004 особи з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні – 358 осіб. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 22 особи з підозрою. На амубулаторному лікуванні – 646 осіб.

Кількість інфікувань стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від COVID-19, дотримуйтеся простих, але дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. Бережіть себе та рідних!

Опубліковано в категорії Новини

Як-наразі-здійснюється-обслуговування-клієнтів-служби-зайнятості_У Черкаському обласному центрі зайнятості нагадують, що з 11 серпня 2020 року всі центри зайнятості області та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій. Тому в структурі просять з розумінням поставитися до їхнього виконання.

У разі дистанційної роботи (це залежатиме від епідемічної ситуації в місті чи районі, де розташовані сервісні установи обласної служби зайнятості), комунікація здійснюватиметься будь-якими засобами зв’язку, зокрема, телефоном.

Незалежно від того, в якому форматі працює центр зайнятості, фахівці служби продовжують шукати актуальні вакансії та підбирати персонал для клієнтів-роботодавців.

Права та обов’язки зареєстрованих безробітних тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/prava-ta-obovyazky-zareyestrovanyh-bezrobitnyh

Правила взаємодії безробітних із службою зайнятості в період карантину: https://www.dcz.gov.ua/node/3272

Контактні телефони та адреси філій обласного центру зайнятості та центрів зайнятості Черкаської області
Інші деталі – у нашій інфографіці:

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 11