Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2019

Управління Державної казначейської служби України у Катеринопільському районі Черкаської області повідомляє наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 « Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (набрала чинності з 05.08.2019), номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літературно-цифрових символів.

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків розташовані на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика «Реквізити доходних рахунків».

Опубліковано в категорії Новини

5d681b806b946459058424_820x360-e1567146760629 Верховна Рада призначила склад нового Кабінету Міністрів України. За відповідне рішення проголосував 281 народний депутат.

Новообраний Голова Уряду Олексій Гончарук представив склад нового Кабінету Міністрів у сесійній залі:

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України — Дмитро Кулеба;

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України —  Михайло Федоров;

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України — Тимофій Милованов;

Міністр юстиції України — Денис Малюська;

Міністр фінансів України  — Оксана Маркарова;

Міністр енергетики та захисту довкілля України — Олексій Оржель;

Міністр інфраструктури України — Владислав Криклій;

Міністр розвитку громад та територій України — Альона Бабак;

Міністр освіти і науки України — Ганна Новосад;

Міністр охорони здоров’я України — Зоряна Скалецька;

Міністр культури, молоді та спорту України — Володимир Бородянський;

Міністр соціальної політики України — Юлія Соколовська;

Міністр внутрішніх справ України – Арсен Аваков;

Міністр оборони України — Андрій Загороднюк;

Міністр закордонних справ України — Вадим Пристайко;

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України — Оксана Коляда;

Міністр Кабінету Міністрів України — Дмитро Дубілет.

Опубліковано в категорії Новини

5d67e7bc2d28a321437537_820x360-e1567146619517 Верховна Рада призначила Олексія Гончарука Прем’єр-міністром України.

Відповідне рішення підтримали 290 народних депутатів.

Олексій Гончарук став наймолодшим Головою Уряду в історії України. До того як очолити Кабінет Міністрів, він працював заступником керівника Офісу Президента з економічних питань. В Офісі Президента Олексій Гончарук опікувався питанням реалізації реформ, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу, покращення інвестиційного клімату, відкриття ринку землі, та низкою інших.

Зокрема, за час його перебування на посаді було підписано низку Указів.

Найбільш значущі серед них Укази щодо протидії рейдерству та контрабанді, впровадження нових підходів в інфраструктурі. Зокрема, стосовно будівництва та ремонту доріг, а також покращення доступу до Інтернету по всій країні. Скасовано і мінімальний розмір оплати послуг нотаріусів. Тепер нотаріусам можна буде платити менше 1% від вартості нерухомості.

Із ключового був також скасований штраф у п’ятикратному розмірі неоприбуткованої суми за порушення касової дисципліни.

З ініціативи Олексія Гончарука проведено повну  інвентаризацію Указів Президента, після чого скасовано більше 160 застарілих, які заважали бізнесу працювати та створювали додаткові бюрократичні складнощі.

До роботи в Офісі Президента Олексій Гончарук з 2015 року  очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO), який займається питаннями покращення умов ведення бізнесу та  інвестиційної привабливості України. Під керівництвом Олексія Гончарука BRDO домоглось скасування близько 1000 незаконних і неактуальних актів, а також ухвалення більше 50 рішень на користь бізнесу. Започатковано  реформу контролюючих органів, зокрема їх переорієнтацію на ризикоорієнтований підхід.

Розроблено низку прогресивних онлайн-продуктів, зокрема портал покрокових інструкцій для започаткування власної справи, інспекційний портал, портал моніторингу використання коштів дорожнього фонду та низку інших.

Довідково

Олексій Гончарук більше десяти років займався юридичною практикою.

Працював юристом, а згодом очолював юридичний розділ у компанії «PRIOR-Invest». В 2008 році заснував юридичну фірму «Constructive Lawyers», яка спеціалізується на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

Був також позаштатним радником Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Олексій Гончарук має три вищі освіти. Випускник Аспен Інституту Київ.

Опубліковано в категорії Новини

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до постанови від 4 червня 2007 року №795, які дозволяють розширити перелік платних номерних знаків, що мають підвищений попит серед автовласників.

До переліку платних номерних знаків додали комбінації із чотирьох цифр, три з яких однакові та розташовані поспіль, або що починаються з двох нул ів, а наступні дві цифри неоднакові.

Перелік платних комбінацій та їх вартість:

  1. З чотирьох однакових цифр — 30 тис.грн

  2. Послідовні комбінації від 0001 до 0009 — 30 тис.грн

  3. З чотирьох цифр, де три однакові (0777) — 10 тис.грн

  4. З двох послідовних пар однакових цифр (напр. 1122) — 10 тис.грн

  5. З послідовних цифр 0123 або 1234- 10 тис.грн

  6. З чотирьох цифр, що починаються з двох нулів, а наступні неоднакові — 8 тис.грн

  7. З чотирьох цифр, що містять три однакові, які розташовані не поспіль (наприклад 7077) — 4 тис.грн

  8. З чотирьох цифр, з яких однакові перша і третя, а також друга і четверта, або перша й остання та друга і третя (напр. 1221 або 1212)- 4 тис.грн

До цього часу можливість автовласників офіційно підібрати номерний знак з бажаною комбінацією була обмежена. Зокрема, на рівні нормативно-правових актів передбачена додаткова плата лише за 18 номерних знаків, які мають комбінацію із чотирьох однакових цифр (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Решта номерних знаків видається за звичайною вартістю у простій послідовності. Така ситуація створювала умови для корупційних проявів, пов’язаних з наданням привілеїв у видачі номерних знаків, на які є підвищений попит, але які не входять до зазначеного переліку номерних знаків.

Крім того, Постановою нормативно закріплено ринкові ціни на такі номерні знаки в діапазоні від 4000 до 30 000 гривень, а також створено зрозумілий та можливий механізм обрання номерного знаку серед тих, які мають підвищений попит.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (044) 290-19-88 та на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, переглянути актуальні новини сервісних центрів MBC – на hsc.gov.ua.

Опубліковано в категорії Новини

8b35fc8f044cd7369183b1817f977c32_1567090057_extra_large-e1567145071697 Президент України Володимир Зеленський під час оголошення послання до Верховної Ради наголосив на викликах і завданнях, що стоять перед народними депутатами. Зокрема, це лібералізація економіки та зміцнення національної безпеки й оборони.

«Перед вами – низка викликів та завдань. Це і впровадження народовладдя, і довгоочікуване зняття депутатської недоторканності, і закон про імпічмент. Це дієва реформа правоохоронних органів та судової системи. Продовження реформ децентралізації та євроінтеграції», – сказав Глава держави, звертаючись до депутатів Верховної Ради України ІХ скликання.

Серед головних завдань парламенту Президент також назвав лібералізацію економіки, створення потужного «інвестиційного магніту» для залучення іноземних інвестицій, побудову цифрової держави у смартфоні, коли черги в державних установах та бюрократія відійдуть у минуле.

Крім того, серед пріоритетів – подолання рейдерства, монополій і контрабанди, досягнення реальної енергетичної незалежності, енергоефективності та вирішення проблем з тарифами, розбудова промисловості, аграрного сектору, інфраструктури, медицини, покращення освіти та відродження української науки.

«І найголовніше – зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі та повернення анексованого Російською Федерацією Криму», – зазначив Глава держави.

Президент також висловив переконання, що найближчим часом буде призначено дієздатний та ефективний уряд, який представить програму дій до затвердження річних інвестиційних програм міжнародних інвесторів, а отже – Україна буде у фокусі їхньої уваги.

Опубліковано в категорії Новини
DSC_9516

Сьогодні, 28 серпня, відбулася серпнева конференція працівників освіти Черкащини. У заході взяли участь керівники органів управління освітою, завідувачі методичних служб, голови районних, міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України, педагогічні працівники та представники громадськості.

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зазначив, що заклади освіти області неодноразово оцінювали як найкращі за напрямком «Доступність та якість послуг у сфері освіти», а також із питань охоплення дітей позашкільною освітою.

DSC_9526
- Світ складний та неоднозначний, життя інколи підкидає немало проблем. Саме знання допомагають нам не пасувати перед викликами, а вирішувати їх і отри

мувати результат. Черкащина лідирує в питаннях доступності освіти, відзначали і наше позашкілля. Впевнений, ці позиції будуть збережені. Але є і низка проблем. Щодо середньої освіти: забезпечення шкіл обладнанням та інвентарем далеко не ідеальне, як і фінансова мотивація для вчителів. Є громади, де вчителі потребують підвезення до місць роботи, а це 396 педагогів. Найкритичніша ситуація у Смілянському та Черкаському районах. Тут важлива підтримка і розуміння місцевої влади, – говорить Ігор Шевченко.

Також Ігор Шевченко зупинився на питанні забезпечення педагогів житлом. У 7 районах та 18 ОТГ проблема вирішена. Тоді як 177 працівників ще потребують житла. Підсумував розвиток освітньої галузі області у 2018/19 навчальному році та озвучив пріоритети на наступний рік директор Департаменту освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко, перший заступник голови облради Валентин Тарасенко та директор профільного департаменту Валерій Данилевський вручили освітянам нагороди Міністерства освіти і науки України, обласної адміністрації та облради.

Генерального директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністертсва освіти і науки України Олег Шаров подякував керівництву за створення та розвиток комунального закладу «Черкаська медична академія». Додає, що такий прорив здійснили лише кілька регіонів, і Черкащина один із них. Це показник того, що керівництво дійсно турбується про кадровий потенціал області.

– Черкаські виші цьогоріч за результатами адресного розміщення державного замовлення збільшили обсяг набору на 12,5%. Це четвертий результат в національному масштабі. Але багато задач у сфері вищої освіти треба багато вирішити, зокрема, проведення конкурсів і укладання договорів про першочергове зарахування до педагогічних і медичних закладів вищої освіти з наступним трирічним відпрацюванням у сільській місцевості, – зауважив Олег Шаров.

Опубліковано в категорії Новини

DSC_9499-e1567005399649 Аби максимально охопити дітей дошкільною освітою та надати їм якісні освітні послуги, в області додатково відкрили 12 груп на 232 місця. Про це сказав у ході серпневої конференції працівників освіти керівник обласного Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський. Він додав, що на Черкащині також створили три приватні заклади на 130 місць, зокрема два у м. Умані та один у Черкасах.

– За оперативною інформацією Міністерства освіти і науки України відсоток охоплення дітей дошкільного віку від 3 до 5 років закладами дошкільної освіти різних типів та форм власності на Черкащині найвищий в Україні. Він становить 96, коли по Україні – 87,5 %. На сотні місць в області виховується 95 діток, по Україні – 110, – зауважив Валерій Вікторович.

DSC_9502 (1)Водночас посадовець зауважив, що у 2019-2020 навчальному році освітяни продовжуватимуть роботу з розширення мережі дошкільних закладів освіти різних типів і форм власності, зокрема шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, збільшуючи відсоток охоплення дітей до 99. Нині додатково відкривають 5 груп на 70 місць.

Проблемним, за словами обласного освітянина, лишається питання перебування дітей на черзі до дошкільних закладів, яких в області налічується 1314. Найбільше їх у Черкасах, м.Умань та в Черкаському районі. Валерій Вікторович принагідно звернувся до керівників райдержадміністрацій, ОТГ, міських голів з тим, аби вони приділили максимальну увагу реформі дошкільної освіти.

Опубліковано в категорії Новини

1497361969_27554-604x270Нині на обліку в органах соціального захисту населення Черкащини перебуває майже 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Соціальні виплати їм здійснюються відповідно до встановленого законодавством порядку. Водночас, органи соцзахисту володіють інформацією про осіб, які понад 60 днів перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, каже директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

Він пояснив, що, у зв’язку з втратою чинності Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, перевірки їх перебування не проводяться. Втім необхідна інформація про це в органах соціального захисту є.

– Ми володіємо інформацією про осіб, які понад 60 днів перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, – зазначив посадовець, – тож внутрішньо переміщені особи мають враховувати це. Відповідно до законодавства додаткові перевірки цих осіб не мають здійснюватися. Водночас наявність інформації про повернення особи до покинутого місця постійного проживання є підставою для прийняття рішення про скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Варто знати, що довідка може не скасовуватися у разі наявності підтвердження, що особа не повернулася до покинутого місця постійного проживання. Зокрема за наявності інформації щодо проходження особою фізичної ідентифікації в ПАТ «Ощадбанк» протягом 60 календарних днів з дати виїзду, складання протягом зазначеного періоду Акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, надання довідки з закладу охорони здоров’я, що внутрішньо переміщена особа перебувала у цей час на стаціонарному лікуванні, надання довідки з місця роботи тощо.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_4121Війна на сході України або Війна на Донбасі — військовий конфлікт, розпочатий російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію українськогоДонбасу після захоплення Росією Криму, серії проросійських виступів  в Україні і проголошення "державних суверенітетів" ДНР та ЛНР. Конфлікт має характер міжнародного і став продовженням російської збройної агресії проти України. За географічним масштабом є локальним і охоплює частини Донецької і Луганської областей України. Станом на серпень 2019 року бойові дії продовжуються.

З метою вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме у цей день 2014-го року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Українські військові потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Тоді бойовики обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, ще 429 дістали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.IMG_4124

Сьогодні, біля пам’ятного знаку-стели героям Небесної сотні та загиблим учасникам  антитерористичної операції учасники заходу вшанували пам'ять наших воїнів- земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Учасники  районних заходів  тимчасово виконуючий обов’язки голови, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, голова районної ради Віталій Верета та  громадськість селища поклали квіти до пам’ятного знаку.

Також покладено квіти на могили загиблих учасників АТО – Сергія Бохонька, Віталія Чумака, Руслана Бобурова, Дмитра Пономаренка, Сергія Данілейченка  та Ігоря Юрпольського.

Опубліковано в категорії Новини

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.

Президент зазначив, що сьогодні, у важливий для українців день, на майдані Незалежності у Києві присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань.

«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський.

Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.

Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 11