Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: січня 2019

За ініціативи районної державної адміністрації до облдержадміністрації направлено Перелік доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, по Катеринопільському району, для проведення поточного середнього  та поточного дрібного ремонту у 2019 році.

Зазначені роботи будуть проводитись за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету обласному бюджету, розпорядником коштів буде Департамент інфраструктури облдержадміністрації.

Даний Перелік був розглянутий, затверджений на засіданні районної ради регіонального розвитку 26 грудня 2018 року та включений в план перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

До Переліку включено:

  1. Проведення поточного середнього ремонту на дорогах сполученням:
    1. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль протяжністю 3,5 км на загальну суму 4239,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Бродецької, Гуляйпольської та Пальчиківської сільських рад);
    2. Пальчик – Петраківка – Лисича Балка – Мокра Калигірка протяжністю 2,2 км на загальну суму 1748,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Петраківської, Лисичобалківської сільських рад та села Суха Калигірка Мокрокалигірської ОТГ);
    3. Вікнене – Ступичне протяжністю 0,6 км на загальну суму 584,2 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Ступичненської сільської ради);
    4. Ступичне – Киселівка протяжністю 0,8 км на загальну суму 1033,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Киселівської сільської ради);
    5. Вербовець – Гончариха протяжністю 1 км на загальну суму1104,0 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Вербовецької сільської ради);
    6. Катеринопіль – Вільхівець протяжністю 0,9 км на загальну суму 768,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної ради).
  2. Проведення поточного дрібного ремонту сполученням:
    1. Мокра Калигірка – Ярошівка на загальну суму 352,5 тис. грн. ( роботи будуть проводитись в адмінмежах сіл Мокра Калигірка та Ярошівка Мокрокалигірської ОТГ);
    2. Пальчик – Мокра Калигірка на загальну суму 158,6 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Пальчиківської та Петраківської сільських рад);
    3. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль на загальну суму 546,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної, Шостаківської, Бродецької, Гуляйпільської, Пальчиківської, Ямпільської сільських рад);
    4. Колодисте – Новоселиця на загальну суму 109,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Новоселицької сільської ради);
    5. Шпола – Мокра Калигірка – Катеринопіль на загальну суму 423,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах  Мокрокалигірської ОТГ та Вербовецької сільської ради);
    6. Суха Калигірка – Єлизаветка – Ярошівка – Надвисся на загальну суму 105,8 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Мокрокалигірської ОТГ);
    7. Хутір Новоукраїнка – Кобилянка на загальну суму 90,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Гончариської, Лисичобалківської  та Потоківської сільських рад).
  3. Проведення поточного середнього ремонту ремонту вулиць і доріг комунальної власності:
    1. Поточний середній ремонт мосту в с. Ямпіль загальною вартістю 1651,0 тис. грн.;
    2. Поточний середній ремонт мосту в с. Шостакове загальною вартістю 1657,0 тис. грн.;
    3. Поточний середній ремонт вул. Набережна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,8 км на загальну суму 1060,0 тис. грн.;
    4. Поточний середній ремонт вул. Залізнична в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 432,0 тис. грн.;
    5. Поточний середній ремонт вул. Базарна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 246,7 тис. грн.

Зазначені об’єкти будуть затверджені у Державному агентстві автомобільних доріг України  «Укравтодор» після чого ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» вони будуть виставлені на тендер для визначення виконавців робіт.

Опубліковано в категорії Новини

Втрата державних номерів автомобіля досить поширене явище — щодня водії позбуваються кількох сотень номерів. Через неякісні рамки для номерних знаків вони губляться в калюжах і сніжних заметах, відлітають на швидкості, а ще – їх викрадають з метою наживи. Автовласники і водії не одразу навіть помічають втрату номерів, адже зазвичай на автівках один з двох знаків залишається. Якщо подібне трапилось і з Вами, необхідно звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля і одержання нових номерів.
На території Черкаської області це можна зробити у п’яти територіальних сервісних центрах — у м. Звенигородка, м. Корсунь-Шевченківський, м. Умань, м. Черкаси, м. Золотоноша.

У разі втрати державного номерного знаку за зверненням власників авто адміністратори сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу. Із собою необхідно мати паспорт, копію ідентифікаційного коду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо номери були загублені, потрібно буде написати пояснення обставин втрати. Якщо ж номерні знаки були викрадені – довідку, видану у відділенні Національної поліції. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, обов’язково надається акт службового розслідування.
Пам’ятайте, що експлуатувати ТЗ без номерних знаків (навіть, якщо втратили тільки один з них) заборонено. Якщо ж дорогою в ТСЦ вас зупинить представник патрульної поліції, повідомте йому, що їдете на перереєстрацію транспортного засобу в сервісний центр МВС.
Обов’язковою умовою здійснення перереєстрації є наявність самого автомобіля, оскільки ця послуга передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби. По завершенню всієї процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію.

Опубліковано в категорії Новини

Україна-НАТО«Уже понад 4 роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити (вступ до Альянсу - ред.), а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО. Ми за всіма напрямами отримуємо від них допомогу. Особливо це стало відчутно нещодавно - після акту відкритої агресії Росії», - повідомив Міністр оборони Степан Полторак в інтерв'ю виданню «Урядовий кур'єр».

Україна-НАТО

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що стати членом НАТО Україні буде простіше, ніж членом Європейського Союзу, оскільки це фокус на реформування сектора безпеки й оборони.

Навесні Україна буде в НАТО!?

«Як раз НАТО буде 70 років (4 квітня - ред.), я думаю, це буде подарунок НАТО - розширення до 30 членів. Наступними НАТО розглядає три країни –  це Грузія, Україна і Боснія-Герцоговина. Тому у нас є шанс стати 31 або 32 країною НАТО», – повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0905Скоординовано спрацювати та подолати наслідки снігопадів доручив районам заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. Конкретні завдання та кроки з подолання ускладнень, зумовлених погодою, напрацювали сьогодні профільні служби області під час засідання оперативного штабу.

Сильні снігопади розпочнуться вже цього вечора, зауважив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. У п’ятницю вони посиляться. Особливо у південних районах області.

– Цього вечора в області чекаємо сніг з переходом у мокрий сніг, поривчастий вітер 10-15 м/сек і слабкі ожеледні явища, – додав він. – Завтра вдень опади посиляться. У південних районах, зокрема Чигиринському, Кам’янському і прилеглих до них територіях прогнозуються значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу. За цей період сніговий покрив сягне від 5 до 15 сантиметрів. Такі погодні умови відповідатимуть 1 рівню небезпечності. Втім у суботу погода стабілізується.

Наразі південні області України вже зазнають впливу циклону, який насувається й на Черкащину. Зокрема в Одеській та Запорізькій областях. Тут за необхідності вже вводять обмеження в русі, каже начальник Служби автомобільних доріг області Владислав Демиденко.

– Ми врахували попередній досвід ускладнення погодних умов та наслідки, ними спричинені, – зазначив Владислав Ігоревич. – Це стосується й поповнення необхідних матеріалів, забезпечення проїзності міжнародними трасами. Наразі у нас є 4 тисячі тонн протиожеледних матеріалів, близько 200 тонн технічної солі. Щодо запасів пального, то є по 20 тисяч літрів бензину та дизпалива. Їх вистачить для нормальної роботи на два дні. Технічний ресурс залучаємо на повну. Втім зараз найгірша ситуація з цим саме у південних районах, де очікуються найбільші опади.

У максимально короткі строки визначитися з важкою технікою, з якою будуть працювати вночі, а також залучитися підтримкою місцевих сільгоспвиробників дав доручення керівникам районів заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. Черкащина має належним чином спрацювати, аби максимально швидко подолати наслідки негоди. Для цього посадовець закликав усі профільні служби скоординувати свої дії.

– Районам, у яких прогнозують найбільші опади, необхідно терміново сконтактувати зі своїми сільгоспвиробниками щодо можливості використання їхніх тралів для розчистки доріг від снігових заметів, – наголосив посадовець. – До вечора у мене має бути повна картина того, як ми працюватимемо цю добу. Якщо будуть великі опади, то наявної техніки у Служби автодоріг може не вистачити, аби пробитися крізь замети і забезпечити проїзність доріг. За необхідності будемо перебазовувати наявну техніку.

Традиційно долучатимуть до розчистки доріг й ресурси військових частин. Начальник Управління ДСНС України у Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь зауважив, що у кожному районі вже є відпрацьовані списки, яку техніку можна задіяти. Втім, додав він, з різних причин керівники РДА не дуже охоче залучають їх до роботи.

Опубліковано в категорії Новини

Каталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка.

Тут представлено інформацію щодо продукції, яка вироблена в нас у регіоні та пропонується для експорту, повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. У подальшому каталог буде доповнюватися новими виробниками й поширюватиметься серед міжнародних торговельних компаній та асоціацій.

Нині ж каталог розіслано на 65 міжнародні торгові мережі та у 44 посольства України за кордоном, на 25 консульств та 40 представників торгово-промислової палати України за кордоном для поширення серед бізнес кіл.

Найбільша подяка – експортерам Черкащини, перш за все, за співпрацю та наполегливу роботу, яку Ви виконуєте та вкотре доводите всім, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними на іноземних ринках.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 08 січня 2019, 10:27

Відбулась координаційна нарада

IMG_371503.01.2019 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Новорічно-різдвяні свята – це завжди період підвищеної небезпеки, тому всім службам району варто до цього бути максимально готовими.  У період сильних морозів, хуртовин мають обов’язково функціонувати пункти обігріву. – розпочала нараду, наголосивши на цьому, голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко.

Про забезпечення безпеки громадян та безперебійне функціонування об’єктів життєзабезпечення району під час святкування новорічних та різдвяних свят доповів начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник.
- На виконання наказу Управління ДСНС України у Черкаській області від 22.12.2018 № 262 та з метою забезпечення пожежної і техногенної безпеки та готовності сектору до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, небезпечних подій та пожеж у період святкування новорічних свят та Різдва Христового, підрозділом було здійснено наступні заходи:

- особовий склад підрозділу переведений на посилений варіант несення гарнізонної служби;

- призначено відповідальних посадових осіб з числа керівного складу підрозділу для вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності ДСНС та організації реагування у разі ускладнення пожежної і техногенної безпеки або виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і подій;

- уточнено перелік об’єктів, що задіяні до проведення заходів, відпрацьовано плани і картки пожежогасіння на ці об’єкти, уточнено маршрути висування сил і засобів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, небезпечних подій і пожеж;

- встановлено контроль за станом пожежної і техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів у період святкування новорічних свят, підготовлено і направлено керівникам об’єктів інформацію про стан забезпечення пожежної і техногенної безпеки для вжиття відповідних заходів;

- проведено розрахунок сил і засобів на період святкування новорічних свят, у тому числі, що залучатимуться до чергування на об’єктах;

- організовано взаємодію з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування, Катеринопільським відділенням ГУ НП України, службами цивільного захисту району з питань забезпечення пожежної і техногенної  безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій;

- забезпечено у період проведення заходів посилений моніторинг пожежної і техногенної безпеки. Особливу увагу було приділено об’єктам із масовим перебуванням людей;

- організовано роботу щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки з  обслуговуючим персоналом на об’єктах, що були задіяні до проведення заходів.

Крім того, в ході наради було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району, зокрема:

про стан пожежної безпеки в районі під час проходження опалювального сезону 2018/2019 років (надзвичайні ситуації та вжиті заходи щодо їх недопущення)

Протягом 2 тижнів (17.12.2018 - 03.01.2019р) року на території Катеринопільського району  виникло 4 пожежі, а саме:

-  20.12.18р. у с. Шостакове, вул. Молодіжна, 16, виникла пожежа у житловому будинку. Причина пожежі – порушення Правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Пожежу ліквідовано силами 2-го ДПРП (1 АЦ)

-  24.12.18р. в смт. Єрки, виникла пожежа у житловому будинку. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Пожежу ліквідовано силами 2-го ДПРП (1 АЦ).

-  25.12.18р. у с. Вербовець, вул. Центральна, 19, виникла пожежа на горищі житлового будинку. Причина пожежі – порушення ППБ при експлуатації пічного опалення. Пожежу ліквідовано силами 2-го ДПРП (1АЦ), МПК с. Лисича Балка (1АЦ)

-  26.12.18р. у с. Новоселиця, вул. Залізнична, 6,  виникла пожежа у надвірній споруді. Причина пожежі – коротке замкнення електромережі. Пожежу ліквідовано до прибуття 2-го ДПРП (1 АЦ)

- Також протягом 2018 року на території Катеринопільського району в наслідок пожеж загинуло  4 особи, а саме:

-  19.01.18р. у с. Розсохуватка, пров. Шевченка, 3, виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. На місці пожежі виявлено труп Николайчука В.П., 1966 р.н. (52 роки). Причина пожежі – необережність під час куріння. Для ліквідації пожежі підрозділи не залучались.

-  18.10.18р. у с. Стійкове, вул. Шевченка, 1, виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. На місці пожежі виявлено труп Коваленка С. М., 1978 р.н.  (40 років). Причина пожежі – необережність під час куріння.. Для ліквідації пожежі підрозділи не викликались.

-  24.10.18р.в смт Катеринопіль, вул. Дружби, 31а, виникла пожежа в житловому будинку . Внаслідок пожежі господар Кобенко В.Ф. 1948 р.н. (70 років) помер в Катеринопільській ЦРЛ. Причина пожежі – необережність під час куріння. Пожежу ліквідовано силами 2-го ДПРП (1АЦ).

-  30.11.18р. у  с. Рачиха, провул. Шевченка, 1, виникла пожежа у житловому будинку. На місці пожежі виявлено труп господаря Акулова Н.Ю., 1996 р.н. (22 роки) Вогнем знищено житловий будинок. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Пожежу ліквідовано силами 2-го ДПРП (1 АЦ).

про  роботу  комунального підприємства «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство»  в зимовий період 2018/2019 року.

Керівник підприємства П.Підгірний поінформував, що в смт Катеринопіль першочергово буде проводитись розчистка та посипка доріг технікою  ТОВ НВФ«Урожай», ПП Морозюк,  ФГ «Агро-Дана » за рахунок коштів соціального партнерства. Кошти на оплату послуг з розчистки комунальних доріг селища комунальному підприємству «Катеринопільське селищне житлово-комунальному господарство" в селищному бюджеті не передбачено. Хоча саме для цих потреб в 2018 році було придбано трактор з навісним обладнанням.

про підсумки виконання районного, місцевих бюджетів за 2018 рік

За інформацією начальника фінансового управління Тамари Чоловської, станом на 01.01.2019 всі бюджети району виконані в повному обсязі, окрім бюджету селища Катеринопіль – 101,2 тис. грн.

Станом на 01.01.2019 виконання дохідної частини бюджету (без урахування трансфертів з інших бюджетів) складає майже 70,0 млн. грн., що становить 107,7 % уточнених планових показників.

Загальне перевиконання зведеного бюджету району становить 5015,7 тис. грн.

Видатки 2018 року по бюджетних установах району проведені в повному обсязі. Заборгованість по виплаті заробітної плати та оплаті енергоносіїв станом на 01.01.2019 відсутня.

про підсумки роботи міжвідомчої комісій райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати за 2018 рік

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига коротко поінформувала про підсумки роботи комісії за 2018 рік та про плани роботи на 2019 рік.

В 2018 році в районі було зареєстровано 99 суб’єктів підприємницької діяльності, прийнято рішення про припинення 86 особами.

Протягом 2018 року проведено 10 засідань комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі, на якій заслухано 82 суб’єктів господарювання. За результатами проведених комісій працевлаштовано 76 осіб, підвищено рівень оплати праці 124 особам. Додаткові надходження по податку на доходи фізичних осіб склали 295,0 тис грн. (81,9 тис.грн. – з юридичних осіб , що складає 2,1 тис.грн.ПДФО з розрахунку на 1 юридичну особу, 101,0 тис. грн. – з фізичних осіб , що становить 1,8 тис.грн.  ПДФОз розрахунку на 1 фізичну особу.

про стан заборгованості по податкам і зборам до місцевих бюджетів району станом на 01.01.2019

Станом на 01.01.2019 року заборгованість по податкам і зборам до місцевих бюджетів району складає 185,7 тис. грн. (ТОВ «Енергетично-інвестиційна компанія» - орендна плата по землі). В грудні 2018 року подано позов до суду про стягнення податкового збору.

про підготовку підсумків соціально – економічного розвитку району за 2014 - 2018 роки

23.12.2018 відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку району на якій розглядалися питання :

• Про підсумки соціально-економічного розвитку Катеринопільського району за 11 місяців 2018 року.

• Про формування перспективного плану розвитку Катеринопільського району на 2019-2021 роки.

За результатами проведених обговорень було прийнято рішення: рекомендувати структурним підрозділам райдержадміністрації, сільським та селищній раді, об’єднаним територіальним громадам, територіальними підрозділами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі проаналізувати роботу за 2014-2018 роки та надати відповідну інформацію управлінню агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації до 20 січня 2019 року;

управлінню агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації (Вовкотрубу О.П.) до 25 січня 2019 року здійснити аналіз соціально-економічного розвитку Катеринопільського району протягом 2014-2018 років та надати матеріали голові Ради з метою розгляду даного питання на наступному засіданні;

надати оговорений на засіданні Ради перелік першочергових інфраструктурних об’єктів, який включає об’єкти будівництва, які планується ввести в експлуатацію, та об’єкти які потребують першочергової реалізації в 2019-2021 рр. у Катеринопільському районі до Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації, для включення їх до Перспективного плану розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

- про заходи щодо дозвілля та дітей під час зимових канікул в навчальних закладах району

У всіх загальноосвітніх закладах з 27 по 29 грудня 2018 року проводились новорічно-різдвяні свята. Під час канікул діти залучаються до участі в роботі гуртків та спортивних секцій.

Крім того, з метою організації дозвілля дітей та учнівської молоді під час канікул з 28.12.2018 по 14.01.2019 проводитимуться спортивні ігри та розваги на свіжому повітрі, спортивні ігри та розваги для учнів (шашки, шахи, настільний теніс, естафети), конкурси малюнків, загадок, витинанок, Новорічних та Різдвяних композицій.

Під час Різдвяних свят з метою збереження традицій українського народу проводитимуться обрядові заходи та віншуватимуть односельців з Різдвом Христовим.

10 січня 2019 року відбудеться обласна олімпіада з географії.

щодо проведення спортивних заходів в січні поточного року

15.01.2019 заплановано провести районні дитячі змагання з мініфутболу в ДЮСШ «Колос».

26-27.01.2019 – заплановано проведення змагань з волейболу для дорослих.

про виконання в районі Державної програми «Доступні ліки» з 01.01.2019.

З 01.01.2019 року заклад  первинної медицини району набуває статусу   комунального некомерційного підприємства  «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до чого, відбулися  зміни організаційно-правової форми закладу охорони здоров’я . В зв’язку з цим, Катеринопільська районна державна адміністрація,  як головний розпорядник бюджетних коштів, має укласти договори  про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів , вартість яких повністю або частково відшкодовується  відповідно до Урядової програми «Доступні ліки» із аптечними  закладами району. Саме тому, 29.12.2018 року відбулося засідання робочої групи з відбору суб’єктів господарювання (аптек) для участі в Урядовій програмі «Доступні ліки», яка реалізовується на території Катеринопільського району.

Райдержадміністрацією було надіслано листи-пропозиції до 8 аптечних закладів району щодо заключення даних  договорів. Згоду  брати участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» виявили  2 аптечні заклади: Черкаське обласне комунальне підприємство ″Фармація ″філія ″Аптека №56 ЦРА″  та  ТОВ ″ПФК ″Аптека №61″.

Згідно розподілу коштів з державного бюджету на відшкодування коштів по зазначеній програмі  на І квартал 2019 року районному бюджету передбачено кошти в сумі 92 377  гривень.

За результатами роботи   робочої групи  було рекомендовано Катеринопільській райдержадміністрації укласти  тристоронні договори  між Катеринопільською райдержадміністрацією, аптечним закладом, КНП «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,   про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів , вартість яких повністю або частково відшкодовується  відповідно до Урядової програми «Доступні ліки» та аптечними  закладами району на період з 01.01.2019 до 01.04.2019 року з  розподілом коштів між аптечними закладами в пропорції 50х50 , а саме такими аптечними закладами :

-Черкаське обласне комунальне підприємство ″Фармація ″філія ″Аптека №56 ЦРА″  ;

-   ТОВ ″ПФК ″Аптека №61″.

щодо укладання договору з Національною службою здоров'я для отримання прямого фінансування за надані послуги з Державного бюджету України

Договір з НСЗУ буде підписаний 08.01.2019 року. Річна сума фінансування за медичні послуги попередньо складає 5 402,4 тис. грн. Щомісячно після 05 числа сума буде уточнюватись на поточний місяць, з врахуванням додаткового фінансування із розрахунку 120 гривень за 1 пацієнта, що не уклав декларацію .

про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ та грип в районі

Станом на 03.01.2019 було госпіталізовано всього 37 осіб, з них в зв’язку з захворюваністю на грип 11 осіб (7 дітей і 4 дорослих) та 26 осіб на ОРВІ.

- щодо монетизації субсидій на оплату житлово – комунальних послуг

Чисельність отримувачів субсидії, що звернулися до УСЗН з заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій 2248 осіб (по газопостачанню – 2240 осіб та по електропостачанню – 8 осіб).

Виплата на загальну суму 1354,1 тис. грн. проведена у повному обсязі.

За 2018 рік всього виплачено соціальних допомог на загальну суму 43 410,9 тис.грн

- про пільгове перевезення жителів району в 2019 році

Усі сільські та селищні ради (включно з ОТГ) планують у 2019 році продовжуватимуть  здійснення пільгового проїзду громадян на внутрішньо районних маршрутах шляхом  перезаключення відповідних договорів з приватними перевізниками, які їх обслуговують.

-про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі

Згідно оперативних даних заборгованість із заробітної плати на підприємствах району станом на 01.01.2019 становить 180,0 тис.грн., а саме заборгованість із заробітної плати має місце на економічно активному підприємстві філії «Єрківський спецкар´єр» - 180,0 тис.гривень.

Опубліковано в категорії Новини

Головне управління ДФС у Черкаській області інформує про розмір встановлених на 2019 рік мінімальної заробітної плати та прожиткового  мінімуму. Зміни передбачені, зокрема, новочинним із 1 січня Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23 листопада 2018 року.

Так, встановлено:

– прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 року – 1853 гривні, з 1 липня – 1936 гривень, з 1 грудня – 2027 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 1 січня 2019 року – 1626 гривень, з 1 липня – 1699 гривень, з 1 грудня – 1779 гривень;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2019 року – 2027 гривень, з 1 липня – 2118 гривень, з 1 грудня – 2218 гривень;

працездатних осіб: з 1 січня 2019 року – 1921 гривня, з 1 липня – 2007 гривень, з 1 грудня – 2102 гривні;

осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2019 року – 1497 гривень, з 1 липня – 1564 гривні, з 1 грудня – 1638 гривень.

– мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі з 1 січня 2019 року – 4173 гривні; у погодинному розмірі з 1 січня 2019 року – 25,13 гривні.

Опубліковано в категорії Новини

Втрата державних номерів автомобіля досить поширене явище — щодня водії позбуваються кількох сотень номерів. Через неякісні рамки для номерних знаків вони губляться в калюжах і сніжних заметах, відлітають на швидкості, а ще – їх викрадають з метою наживи. Автовласники і водії не одразу навіть помічають втрату номерів, адже зазвичай на автівках один з двох знаків залишається. Якщо подібне трапилось і з Вами, необхідно звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля і одержання нових номерів.
На території Черкаської області це можна зробити у п’яти територіальних сервісних центрах — у м. Звенигородка, м. Корсунь-Шевченківський, м. Умань, м. Черкаси, м. Золотоноша.

У разі втрати державного номерного знаку за зверненням власників авто адміністратори сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу. Із собою необхідно мати паспорт, копію ідентифікаційного коду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо номери були загублені, потрібно буде написати пояснення обставин втрати. Якщо ж номерні знаки були викрадені – довідку, видану у відділенні Національної поліції. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, обов’язково надається акт службового розслідування.
Пам’ятайте, що експлуатувати ТЗ без номерних знаків (навіть, якщо втратили тільки один з них) заборонено. Якщо ж дорогою в ТСЦ вас зупинить представник патрульної поліції, повідомте йому, що їдете на перереєстрацію транспортного засобу в сервісний центр МВС.
Обов’язковою умовою здійснення перереєстрації є наявність самого автомобіля, оскільки ця послуга передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби. По завершенню всієї процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію.

Опубліковано в категорії Новини

рейтинг1Фонд “Демократичні ініціативи” разом з центром Разумкова оприлюднили свіже опитування.

За ним станом на грудень Юлію Тимошенко підтримують понад шістнадцять відсотків українців, чинного президента Петра Порошенка – майже чотирнадцять відсотків. На третьому місці – шоумен Володимир Зеленський із рейтингом у 8.8 відсотків.

рейтинг2

Майже впритул до нього – Юрій Бойко. Його підтримують 8.4 відсотки українців. По майже 7 відсотків – у Олега Ляшка та Анатолія Гриценка. За чотири місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенка – з менш ніж восьми відсотків станом на початок вересня до нинішніх майже чотирнадцяти. Тож соціологи прогнозують фінальну битву між двома кандидатами – нинішнім Президентом і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

Опубліковано в категорії Новини

привітання для жителів

Опубліковано в категорії Новини