Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: січня 2019

Розчистка доріг комунальної власності в  населених пунктах району здійснюється технікою сільськогосподарських товаровиробників.

Районна державна адміністрація інформує про участь суб’єктів господарювання району в розчистці доріг комунальної власності (в межах населених пунктів) Катеринопільського району.

смт Катеринопіль:

- ФГ «Агродана» (керівник Лісовий О.М.), Катеринопільська філія ТОВ «НВФ»Урожай» (Вовкотруб М.В.) , ФГ «Агро Вікторія» (Коваленко О.А.) . Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємств.

-ПП «Регіон Плюс» (Морозюк М.О.) виконувало роботи за рахунок коштів селищного бюджету.

-КП «Катеринопільське житлово-комунальне господарство» (керівник-Підгірний П.Г.) виконано робіт по розчистці доріг в смт Катеринопіль на суму 66,0 тис.гривень. Наразі,Катеринопільська селищна рада  не розрахувалась з підприємством  за виконані роботи.

Єрківська ОТГ здійснює розчистку доріг громади за рахунок коштів місцевого бюджету,  виконавець робіт - ПП «Регіон Плюс» (Морозюк М.О.)

Мокрокалигірська ОТГ:

-роботи з розчистки доріг виконувалися бригадою по благоустрою, створеною при Мокрокалигірській сільській раді за рахунок коштів місцевого бюджету;

- СТОВ ім.Гетьмана В.П. (Бабченко О.М.), ФГ «Нове життя» (Наконечний О.І.), ТОВ «Сиророб» (Смірнов О.В.),  ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кізяєв І.О.), ПСП а/ф «Хлібороб» (АндрущенкоЮ.Б. )Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємств.

с.Бродецьке- Катеринопільська філія ТОВ «НВФ»Урожай» (керівник- Вовкотруб М.В.).Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Вікнине- ФГ «Гончар О.А.» (керівник- Гончар А.С.). Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Вербовець- ФГ «Андрущенко В.Б.» (керівник- Андрущенко В.Б.), СТОВ «Вербівське » (Безкоровайний Б.В.), вихідці-Кушніренко В.А., Грендиш Є.В. Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємств та вихідців.

с.Гончариха-СТОВ ім.Ватутіна (Бурлаченко М.М.), ФГ «Лан Агро» (Трохименко О.П.). Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Гуляйполе- Катеринопільська філія ТОВ «НВФ»Урожай» (керівник- Вовкотруб М.В.), ПП «Агро Відродження В.В.» (Зайченко В.В.).  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємств.

с.Кайтанівка- ФГ «Обрії» (керівник Федорець А.Г.).  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Киселівка- ТОВ «Урочище Журавське» (Мовчан Л.П.).  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємств.

с.Лисича Балка –  розчистка доріг здійснюється ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кізяєв І.О.). за рахунок коштів Лисичобалківської  сільської ради, відповідно до укладеної угоди.

с.Новоселиця- ФГ «Новоселиця» (Ярмоленко О.І.), ФГ «Агродана» (керівник Лісовий О.М.).   Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів  сільськогосподарських підприємств.

с.Пальчик- ФГ «Зарічанка» (Сиваченко О.В.).  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Петраківка- ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кізяєв І.О.).   Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Потоки – розчистку доріг здійснює СТОВ ім.Шевченка (Масляний М.С.), за рахунок коштів місцевого бюджету.

с.Розсохуватка- а/ф «Мрія» ТОВ «НВФ»Урожай» (Приходько С.М.), ТОВ «Агросоюзснаб» (Магдалюк І.В.).    Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів  сільськогосподарських підприємств в рахунок соціальних угод.

с.Стійкове- ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кізяєв І.О.), ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» (Ченчик В.Г.).   Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів  сільськогосподарських підприємств.

с.Ступичне-ФГ «Дрибаса А.С.» (Дрибас А.С.).  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Шостакове- Катеринопільська філія ТОВ «НВФ»Урожай» (Вовкотруб М.В.),ПП «Агро Відродження В.В.» (Зайченко В.В.). Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

с.Ямпіль-ТОВ «Агроуніверсал» (Ворона В.М.), вихідець- Мерзескул С.М.  Розчистка доріг здійснюється за рахунок власних коштів підприємства та вихідця.

Що стосується розчистки доріг загального користування місцевого значення (між населеними пунктами) Катеринопільського району, то зазначені роботи по зимовому утриманню проводить фізична особа-підприємець «Валебний М.І.». Так як зазначені дороги знаходяться на балансі Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області», ним були проведені тендерні процедури через систему публічних закупівель «ProZorro», за результатами якого, із трьох претендентів, які взяли участь у закупівлях , переможцем тендеру по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування та штучних споруд на них по Катеринопільському району з 1 січня по 31 грудня 2019 року (зимове утримання) , визначено переможцем ФОП «Валебний Микола Іванович».

Вище зазначені роботи проводяться за кошти Державного бюджету передбачені як субвенція обласному бюджету. Розпорядником даних коштів є Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської облдержадміністрації.

Опубліковано в категорії Новини

images Тепер автовласникам, щоб продати свій автомобіль, розмитнений за пільговими ставками, не потрібно чекати 365 днів.
Відмітка про заборону відчуження у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу не завадить вам продати авто. Щоб видалити відповідну відмітку, додатково проводити перереєстрацію авто не потрібно. Під час процедури перереєстрації співробітники сервісних центрів не будуть рахуватися з цією відміткою. Нагадаємо, Закон України від 31 травня 2016 № № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» запровадив пільгові ставки акцизного збору для автомобілів, що були вперше ввезені на митну територію України. Цим Законом власникам «легковиків» заборонялося відчужувати їх упродовж року. У графу «особливі відмітки» свідоцтва про реєстрацію адміністратор сервісного центру МВС ставив відповідну позначку. Тепер, у зв’язку з набранням 25 листопада 2018 року чинності Закону України від 08.11.2018 № 2611-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів»,наявність такої відмітки не завадить власникам продати своє авто — не чекаючи, коли мине 365 днів.

З 25 листопада минулого року по 8 січня 2019 в Україні за новими правилами розмитнено майже 17 тисяч авто з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє Державна фіскальна служба. Як наголошується, вказані авто були ввезені в нашу країну з 1 січня 2015 року та перебували у митних режимах «Тимчасове ввезення» або «Транзит». Із загальної кількості оформлених авто – майже 14 тисяч знаходились в Україні з порушенням вимог Митного кодексу. За даними фіскалів, найактивніше громадяни оформляли транспортні засоби у Києві, на Волині, на Буковині і Закарпатті.
До 22 лютого 2019 року (90 календарних днів з дня набрання чинності вищезгаданого закону) встановлені ставки податку для транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.
Цей коефіцієнт застосовується для легкових транспортних засобів, що були в користуванні та ввозяться на митну територію України фізичною особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу.

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 30 січня 2019, 14:52

Відбулась координаційна нарада

29.01.2019 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні в Україні згадують події 29 січня 1918 року, відомі як бій під Крутами. Цього дня на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний-схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією М. Муравйова та 300-ми національно-свідомими київськими студентами, що захищали підступи до Києва. Бій тривав 5 годин.
Ми вшановуємо героїзм української молоді, яка загинула в нерівному бою -розпочала нараду голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, та запропонувала присутнім  вшанувати пам’ять загиблих Героїв Крут хвилиною мовчання.

Не зважаючи на те, що цьогоріч зима щедро підсипає сніжку,  дороги в районі в усіх основних напрямах проїзні,  розчищаються від снігу й посипаються протиожеледною сумішшю повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко.

Розчистку доріг загального користування місцевого значення в усіх напрямках  району здійснює  ФОП «Валебний Микола Іванович», який за результатами конкурсу на здійснення експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення в Катеринопільському районі , проведеного ДП Служба автомобільних доріг у Черкаській області, був визначений переможцем.

Дороги комунальної власності в населених пунктах району розчищаються технікою сільськогосподарських товаровиробників.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді і спорту Ірини Міненко у всіх навчальних закладах району підтримується необхідний температурний режим. Навчальний процес  проходить за планом.  У школах, де встановлені твердопаливні котли, достатньо запасів вугілля і дров.

Як повідомила головний лікар Катеринопільського ЦПМСД Олена Пироженко, лікарями  закладу за останні 14 днів додатково укладено ще 300 угод з мешканцями Катеринопільщини. Загалом лікарями Катеринопільського ЦПМСД  підписано 9014 (61 %) декларацій . Жителями Єрківської громади підписано 3070 декларацій (61%), Мокрокалигірської об’єднаної громади 2180 (56 %). В Катеринопільському районі,наразі, підписали декларації 14264 жителів, що становить 61 %  від загальної кількості населення району.

Катеринопільський  ЦПМСД отримав перший транш коштів від Національної служби здоров’я - майже півмільйона гривень. Для виплати заробітної плати та фінансування інших статей витрат цих коштів недостатньо. Різницю в сумі покриватимуть з районного бюджету. Для покращення фінансового стану установи необхідно активізувати роботу щодо підписання декларацій .

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська поінформувала, що вільних залишків   районного бюджету за 2018 рік у січні вистачить для фінансування захищених статей витрат (заробітна плата бюджетникам, енергоносії, природний газ). Але фінансовий ресурс обмежений, тому необхідно «вмикати» режим суворої економії.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька повідомила, що за останні два тижні звернулось до мед закладів району 18 осіб з ознаками грипу. Це не перевищує епідемічні показники.

З 1 липня 2019 року в рамках проведення реформи вторинної ланки медицини в Україні, запрацює програма «Безкоштовна діагностика», коли за направленням сімейного лікаря пацієнт зможе отримати пакет діагностичних та лікувальних послуг. Для запровадження даного етапу реформи в Катеринопільській ЦРЛ необхідно забезпечити комп’ютерним обладнанням та програмним забезпеченням 20 робочих місць лікарів, які здійснюють надання послуг у поліклінічному та діагностичному відділеннях  на загальну суму 800,0 тис.гривень. Райдержадміністрація звернулася з листом до ТОВ

«Катеринопільський елеватор» щодо виділення спонсорської допомоги в сумі 400,0 тис.гривень для спів фінансування  придбання  вищезазначеної техніки в рамках соціальних угод.

За інформацією заступника директора районної філії Черкаського обласного центру зайнятості   Руслани Малько за січень  зареєстрований 81 безробітний, працевлаштовано — 25осіб. Всього  на обліку перебуває 470 безробітних. Це на порядок менше ніж за аналогічний період минулого року.

Як поінформував керівник управління Держпродспоживслужби в районі Олексій Полянський епізоотична ситуація в районі нормальна. Викликає занепокоєння якість питної води у населених пунктах району. Особливо гостро стоїть питання забезпечення якісною водою освітніх закладів району та дитячих садочків.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області інформує, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.

 

Начальник управління  агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації  Олександр Вовкотруб повідомив, що в Катеринопільському районі в 2018 році сільськогосподарськими та фермерськими господарствами району придбано 11 одиниць сільськогосподарської техніки  на загальну суму 19  965 тис.грн., з них 3 комбайни, 5 тракторів, 1 посівний комплекс та 1 оприскувач навісний.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0583Черкащина – унікальний історичний край, який цілком справедливо можна вважати «серцем» України. Найціннішим же скарбом нашої області є її жителі – працьовиті й талановиті, наполегливі й мудрі, справжні патріоти рідного краю. Цього дня в обласній філармонії з нагоди 65-річчя області почесні нагороди одержали ті, хто впродовж років творив Черкащину.

_DSC0344_DSC0349_DSC0354_DSC0395_DSC0410Відзнаки вручав голова обласної адміністрації Олександр Вельбівець. Так, за значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення та з нагоди 65-річчя створення Черкаської області Указами Президента України нагороджено:

_DSC0375_DSC0370_DSC0508_DSC0576_DSC0459_DSC0518_DSC0524орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БИБИК Василь Юрійович Гончариський сільський голова

орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КАПКАЄВА Лілія Павлівна директор комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка» Черкаської обласної ради

присвоєно почесне звання

«Заслужений артист України»

РЕБЯКОВІЙ Марії Володимирівні актрисі, провідному майстру сцени комунального закладу «Черкаський академічний театр ляльок»

_DSC0400_DSC0582_DSC0583«Заслужений працівник охорони здоров’я України»

СІЛЬВАШКОВалентині Василівні головній медичній сестрі Ватутінської міської лікарні

«Заслужений працівник культури України»

КАЧОР Надії Василівні викладачу Дитячої музичної школи № 3 Черкаської міської ради

«Заслужений працівник освіти України»

ТИЩЕНКУ Олександру Михайловичу виконувачу обов’язків начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

_DSC0602_DSC0614_DSC0643_DSC0652_DSC0649«Заслужений працівник сільського господарства України»

РЕМІННІЙ Тетяні Миколаївні завідувачу дільниці сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Злагода»

«Заслужений працівник сільського господарства України»

ПАСЕЦІ Олексію Дмитровичу керівнику Тальнівської філії сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Корсунь»

_DSC0655_DSC0715_DSC0681_DSC0685_DSC0718«Заслужений художник України»

КРЮЧКОВУ Віктору Григоровичу художнику-реставратору комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради

_DSC0728_DSC0735знаком «Почесний громадянин Черкащини» нагороджено:

ГОРДІЙ Микола Васильович директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат»

Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною»

ДУШЕЙКО Петро Григорович почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району»
ЦИБЕНКО Василь Григорович Надзвичайний і Повноважений Посол Ураїни

_DSC0288_DSC0293

відзнакою «Гордість Черкащини»:

ЖАРКО Василь Петрович викладач фізики та астрономії Державного навчального закладу «Лисянський професійний аграрний ліцей»
КАРАЧУН Петро Володимирович директор товариства з обмеженою відповідальністю «Аграрій СВПП»
МАЛОВІЧКО Юрій Павлович директор державного підприємства «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу»
МОВЧАН Володимир Петрович засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Урочище Журавське»
СЕВЕРИН Микола Федорович керівник ТОВ «Дзензелівське», Маньківський район
ФЕЩЕНКО Олена Василівна учитель української мови і літератури Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради
ЧЕПУРНА Наталія Миколаївна ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

_DSC0726Також нагороди одержали колишні голови обласної державної адміністрації та обласної ради, військові, медики, освітяни, аграрії, діячі мистецтва, соціальні працівники, економісти, підприємці, юні мовознавці, спортсмени та ін.

_DSC0297_DSC0332_DSC0321_DSC0315_DSC0309_DSC0307_DSC0298

Категорії
Опубліковано в категорії Новини

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 22-23 січня спостерігається суттєве ускладнення погодних умов.

На території Черкаської області – значний сніг, хуртовини, на півдні області сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь.

Для упередження виникнення ускладнень дорожнього руху, Службою автомобільних доріг у Черкаській області й Черкаською облдержадміністрацією ухвалено рішення про введення з 10.30 год. 23 січня тимчасового обмеження руху вантажного і громадського пасажирського транспорту на автомобільних дорогах області загального користування, а саме:
М-05 Київ – Одеса (км 143+009 – км 237+108);
М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) (км 518+697- км 584+222).

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв відкласти поїздки на час негоди для надання можливості роботи спецтехніки та не створювати заторів на автодорогах.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають надавати перевагу в русі снігоприбиральній та спецтехніці й забезпечувати її безперешкодний рух.

За інформацією САД у Черкаській області

Опубліковано в категорії Новини

З метою уникнення соціальної напруги та нарікань від жителів району стосовно несвоєчасного здійснення робіт по розчищенню від снігу та посипанню протиожеледочними засобами на автодорогах сполученням Звенигородка – Катеринопіль – Тальне (Т-24-11) та Катеринопіль –Вікнине – Шпола (Т- 24-13), Катеринопільська районна державна адміністрація повідомляє наступне.

Зазначені вище дороги залишилися  на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області, яка є структурним підрозділом Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) і фінансування на їх утримання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Районна державна адміністрація неодноразово зверталася як до Служби автомобільних доріг у Черкаській області так і до ДП «Черкаський облавтодор» за інформацією щодо порядку та суб’єктів, які будуть виконувати дані роботи на територіальних дорогах в нашому районі.

Лише на останній лист районної державної адміністрації від 14.01.2019 № 19/01-42 надійшла  відповідь  від заступника начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андреєва Г.Ю. 22 січня 2019 року щодо забезпечення вирішення даної проблеми.

Повідомляємо жителів та суб’єктів господарювання району, що в межах Катеринопільського району експлуатаційне утримання територіальних автомобільних доріг державного значення проводиться наступними філіями:

-         філія Шполянський РАД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-13 Катеринопіль – Вікнине –Шпола км 0+000 – км 16+100;

-         філія Тальнівський РАД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка – від смт Катеринопіль до межі Катеринопільського і Тальнівського районів (км 17+700 – км 28+900);

-         філія Звенигородська ДЕД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка від межі Звенигородського і Катеринопільського районів до смт Єрки (км 7+300 – км 9+300), від смт Єрки до смт Катеринопіль (км 13+600 – км 14+800).

Від керівників вищезазначених організацій на питання оперативного виконання робіт по зимовому утриманню даних ділянок доріг станом на 23.01.2019 отримано  інформацію, що вони на даний час не можуть забезпечити розчистку територіальних доріг державного значення в нашому районі через відсутність фінансового та матеріального ресурсів.

Районна державна адміністрація  звернулась до Черкаської ОДА та обласної Служби автомобільних доріг про ризики виникнення надзвичайного стану на даних дорогах та  з проханням вжити термінових заходів по їх недопущенню.

Опубліковано в категорії Новини

Сьогодні в районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню Соборності України за участю кращих мистецьких колективів та аматорів сцени Катеринопільського району. Урочисту частину свята було розпочато з привітального слова першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка, який зазначив, що сьогодні в Україні відзначають не лише свято Соборності, а й 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Крім того, до привітального слова долучилась керівник соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Ірина Ваннікова та вручила подарунковий сертифікат сумою 3,0 тис. грн. на придбання кольорового принтера для районного будинку культури.

У концерті прозвучали пісні сучасних композиторів, українські народні пісні, вірші, захоплюючі виконання ансамблю сопілкарів дитячої музичної школи, танцювальні номери дитячих колективів Жанни Тихомирової та Надії Крамар.

IMG_8937 (1) IMG_8950 IMG_8975

Опубліковано в категорії Новини

DSC0222 У межах робочої поїздки до Черкаської області Президент України Петро Порошенко зустрівся з громадськістю Золотоніщини та Чорнобаївщини. Там він поспілкувався з жителями районів. Під час зустрічі із золотонісцями Президент наголосив, що Україна виграла в Стокгольмському арбітражі позов проти «Газпрому», який зобов’язав виплатити 4,6 млрд доларів.

За словами Глави держави, сьогодні була прес-конференція у НАК «Нафтогаз», де керівництво компанії повідомило, що загальна сума збитків України від виконання підписаного з «Газпромом» контракту склала 32 млрд. Президент зауважив, що зараз звучать популістичні обіцянки про зниження ціни на газ для українців в рази. «А навіщо зараз обіцяти? Чого ж ви тоді зафіксували ціну 450 доларів за тисячу кубів, що майже вдвічі перевищує те, що платить Україна зараз?», – додав він.

«В цьому є надзвичайно велика небезпека – або кремлівської п’ятої колони, або популістів, які намагаються обдурити популізмом», – також сказав Президент.

Петро Порошенко наголосив: «А ми стоїмо, робимо енергозбереження. І якщо раніше від 20 до 30 млрд імпортного газу закуплялося з-за кордону, а в цьому контракті був обов’язок купувати 50 млрд м3,то у 2017 році ми купили лише 14 млрд м3, а у 2018 – лише 10 млрд м3».

Він зауважив, що якщо порівняти 50 млрд м3 в контракті і 10 млрд м3 зараз, виникає запитання куди йшли ці 40 мільярдів різниці? «На живлення корупції, яку нашими зусиллями ми зупинили в енергетичному секторі»,  – підкреслив Президент.

Опубліковано в категорії Новини

За ініціативи районної державної адміністрації до облдержадміністрації направлено Перелік доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, по Катеринопільському району, для проведення поточного середнього  та поточного дрібного ремонту у 2019 році.

Зазначені роботи будуть проводитись за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету обласному бюджету, розпорядником коштів буде Департамент інфраструктури облдержадміністрації.

Даний Перелік був розглянутий, затверджений на засіданні районної ради регіонального розвитку 26 грудня 2018 року та включений в план перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

До Переліку включено:

 1. Проведення поточного середнього ремонту на дорогах сполученням:
  1. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль протяжністю 3,5 км на загальну суму 4239,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Бродецької, Гуляйпольської та Пальчиківської сільських рад);
  2. Пальчик – Петраківка – Лисича Балка – Мокра Калигірка протяжністю 2,2 км на загальну суму 1748,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Петраківської, Лисичобалківської сільських рад та села Суха Калигірка Мокрокалигірської ОТГ);
  3. Вікнене – Ступичне протяжністю 0,6 км на загальну суму 584,2 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Ступичненської сільської ради);
  4. Ступичне – Киселівка протяжністю 0,8 км на загальну суму 1033,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Киселівської сільської ради);
  5. Вербовець – Гончариха протяжністю 1 км на загальну суму1104,0 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Вербовецької сільської ради);
  6. Катеринопіль – Вільхівець протяжністю 0,9 км на загальну суму 768,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної ради).
 2. Проведення поточного дрібного ремонту сполученням:
  1. Мокра Калигірка – Ярошівка на загальну суму 352,5 тис. грн. ( роботи будуть проводитись в адмінмежах сіл Мокра Калигірка та Ярошівка Мокрокалигірської ОТГ);
  2. Пальчик – Мокра Калигірка на загальну суму 158,6 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Пальчиківської та Петраківської сільських рад);
  3. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль на загальну суму 546,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної, Шостаківської, Бродецької, Гуляйпільської, Пальчиківської, Ямпільської сільських рад);
  4. Колодисте – Новоселиця на загальну суму 109,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Новоселицької сільської ради);
  5. Шпола – Мокра Калигірка – Катеринопіль на загальну суму 423,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах  Мокрокалигірської ОТГ та Вербовецької сільської ради);
  6. Суха Калигірка – Єлизаветка – Ярошівка – Надвисся на загальну суму 105,8 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Мокрокалигірської ОТГ);
  7. Хутір Новоукраїнка – Кобилянка на загальну суму 90,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Гончариської, Лисичобалківської  та Потоківської сільських рад).
 3. Проведення поточного середнього ремонту ремонту вулиць і доріг комунальної власності:
  1. Поточний середній ремонт мосту в с. Ямпіль загальною вартістю 1651,0 тис. грн.;
  2. Поточний середній ремонт мосту в с. Шостакове загальною вартістю 1657,0 тис. грн.;
  3. Поточний середній ремонт вул. Набережна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,8 км на загальну суму 1060,0 тис. грн.;
  4. Поточний середній ремонт вул. Залізнична в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 432,0 тис. грн.;
  5. Поточний середній ремонт вул. Базарна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 246,7 тис. грн.

Зазначені об’єкти будуть затверджені у Державному агентстві автомобільних доріг України  «Укравтодор» після чого ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» вони будуть виставлені на тендер для визначення виконавців робіт.

Опубліковано в категорії Новини

Втрата державних номерів автомобіля досить поширене явище — щодня водії позбуваються кількох сотень номерів. Через неякісні рамки для номерних знаків вони губляться в калюжах і сніжних заметах, відлітають на швидкості, а ще – їх викрадають з метою наживи. Автовласники і водії не одразу навіть помічають втрату номерів, адже зазвичай на автівках один з двох знаків залишається. Якщо подібне трапилось і з Вами, необхідно звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля і одержання нових номерів.
На території Черкаської області це можна зробити у п’яти територіальних сервісних центрах — у м. Звенигородка, м. Корсунь-Шевченківський, м. Умань, м. Черкаси, м. Золотоноша.

У разі втрати державного номерного знаку за зверненням власників авто адміністратори сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу. Із собою необхідно мати паспорт, копію ідентифікаційного коду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо номери були загублені, потрібно буде написати пояснення обставин втрати. Якщо ж номерні знаки були викрадені – довідку, видану у відділенні Національної поліції. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, обов’язково надається акт службового розслідування.
Пам’ятайте, що експлуатувати ТЗ без номерних знаків (навіть, якщо втратили тільки один з них) заборонено. Якщо ж дорогою в ТСЦ вас зупинить представник патрульної поліції, повідомте йому, що їдете на перереєстрацію транспортного засобу в сервісний центр МВС.
Обов’язковою умовою здійснення перереєстрації є наявність самого автомобіля, оскільки ця послуга передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби. По завершенню всієї процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2