Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: жовтня 2019

Без-названия3 Починаючи від 20 жовтня спрощено умови призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян відповідно до Урядової постанови. Їх роз’яснили в Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Зокрема, надано можливість призначення субсидії дитячим будинкам сімейного типу на понаднормову площу житла. Разом з тим, при призначенні їм субсидії до доходу не враховуються матеріальна допомога, яка виплачується за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів, та стипендія на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ними транспорті засоби.

Постановою також передбачено, що під час призначення житлової субсидії не враховуються доходи одного з подружжя, якщо їм обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу, у разі коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За наявності причепа, з дати випуску якого минуло менше 5 років, домогосподарство матиме право на субсидію.

Перелічені зміни вже застосовуються при визначенні права на призначення субсидії зазначеним категоріям громадян.

Але слід пам’ятати, що право осіб, яким субсидія призначена до введення цих змін, не переглядається. Однак у разі звернення до органів соціального захисту населення субсидія їм може бути призначена з урахуванням прийнятих змін.

Опубліковано в категорії Новини

t_1_uspishna_nromada-640x480 Маємо налагодити ефективний діалог між громадами і облдержадміністарціями щодо уточнення перспективних планів формування територій областей, щоб у планах відображалось як бачення громад стосовно об’єднання, так і обов’язково враховувались критерії положення Методики формування території громад та ресурсної спроможності об’єднаних територіальних громад.

На цьому наголосила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час обговорення з народними депутатами проблемних питань та визначення шляхів спільної роботи у напрямку децентралізації.

За її словами, питання створення додаткових методичних рекомендацій стосовно критеріїв визначення спроможності громад виникло під час моделювання оптимальної мережі надання сервісів та інших послуг. Фахівці, виходячи з затвердженої Урядом Методики формування спроможних територіальних громад, відчули брак критеріїв, завдяки яким можна було приймати те чи інше рішення.

Під час обговорення, були представлені рекомендації щодо оцінки рівня спроможності тергромад, зокрема: чисельність населення, індекс податкоспроможності, частка місцевих податків і зборів у доходах загального фонду бюджету територіальних громад.

«Ми пропонуємо народним депутатам інструмент для ведення діалогу з громадою в своїх округах. Для того, щоб надалі, коли наші фахівці поїдуть в області працювати з громадами і ОДА, було розуміння, які ще критерії нам треба взяти до уваги, щоб людям було зрозуміліше для чого їм потрібно об’єднуватись», — зазначила Альона Бабак.

Присутні на зустрічі народні депутати загалом підтримали необхідність визначення чітких критеріїв спроможності громад.

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 31 жовтня 2019, 10:58

Координаційна нарада

Skype_Picture_2019_10_31T09_02_06_096Z29.10.2019 перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко провів  координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району.  У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади районної ради.

Серед основних питань, що розглядалися на нараді  особливу увагу було акцентовано на готовність до проведення осіннього призову на строкову військову службу в районі; про виконання районного, сільських бюджетів за жовтень та 10 місяців поточного року; про збір урожаю 2019 року та посів зернових урожаю 2020 року в районі; про реформування вторинної ланки медицини району; про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі і багато інших актуальних питань району.

Щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу в районі, то кількість кандидатів по відбору  на військову   службу за контрактом і строкову службу залишаються незмінними, виконання планового завдання становить 50%,  зазначив районний військовий комісар Олександр Лєбєдєв. Наголосив на необхідності посилення співпраці органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська зазначила, що станом на 28.10.2019 зведений бюджет району за січень-жовтень виконано на 100,6% в тому числі районний бюджет виконано на 97,9 %. Видатки по оплаті спожитих енергоносіїв профінансовані в повному обсязі, видатки по заробітній платі по терміну виплати до кінця жовтня профінансовані в повному обсязі, заборгованість відсутня. Залишається не профінансованою заробітна плата педагогічного персоналу по терміну виплати 05.11.2019 року, яка буде профінансована 02.11.2019 року.

По збору урожаю 2019 року та посів зернових 2020 року у районі начальник управління  агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації Олександр Вовкотруб проінформував, що підходить до  завершення  збирання пізніх зернових та технічних культур. Так, станом на 29.10.2019  року зібрано пізніх зернових та зернобобових на площі 16,5  тис. га, що становить 94 % до фактичних площ (17 640 га) при середній урожайності – 88,7 ц/га (в 2018 році – 90 ц/га)  намолочено 146 тис. тонн, в тому числі Skype_Picture_2019_10_31T09_02_32_181Zкукурудзи зібрано на площі – 16 тис. га, що становить 93 % до запланованих площ (17200 га) з урожайністю 90,6 ц/га ( в 2018 році – 96 ц/га, площа 13 400 га).

Гороху зібрано на площі –  400 га, що становить 100 % до запланованих площ  з урожайністю 21 ц/га ( в 2018 році – 20   ц/га).

Технічних та олійних культур зібрано на площі 17,2 тис. га, намолочено 46,5 тис. тонн з середньою врожайністю 27,1  ц/га, що становить 95 % до запланованих площ (28,4 тис. га – 2018 рік.)

Соняшника зібрано з площі 7,4 тис. га, намолочено 23,7 тис. тонн  з середньою врожайністю 32,0  ц/га. ( 2018 рік – 31,1 ц/га) .

Сої зібрано з площі 8,1 тис.  га  намолочено 17,9 тис. тонн з урожайністю 22 ц/га. (2018 рік – 25 ц/га).

Крім того під урожай 2019 року посіяно озимого ріпаку на площі 0,8 тис. га., що становить 50 % до запланованих площ.

Озимої пшениці посіяно – 8100 га, що становить 980 % до запланованих площ. Озимого ячменю посіяно 800 га, що становить 95%  до запланованих площ.

Посіви озимих зернових проведено з внесенням мінеральних та органічних добрив. Схожість зернових знаходиться в задовільному стані.

Проведено обробіток грунту на площі 33,5 тис. га., що становить  91%.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Тищенко доповів, що станом на 29.10.2019  заборгованість за червень, липень, серпень, вересень, місяці із виплати заробітної плати в сумі 762,159 тис. грн.в районі так і залишається у  філії «Єрківський спецкар’єр» ДП «Черкаський облавтодор» ПАТ «ДАК Автомобільні дороги України». Спеціалістами управління продовжується прийом та опрацювання заяв щодо призначення (перерахунку) субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на Skype_Picture_2019_10_31T09_02_46_264Z2019/2020 опалювальний період.

Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСН України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів, протягом останніх двох тижнів в Катеринопільському районі сталося дві  пожежі у с. Лисича  Балка, с. Вербівець. Між Радчихою і Єрками знайдені боєприпаси часів минулих війн. Співробітники ДСНС ідентифікували знахідку, нею виявився артилерійський снаряд 150 калібру. Для вилучення та знищення прибула піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Після вилучення боєприпасу рятувальники провели обстеження прилеглої території на вміст додаткових небезпечних знахідок. Під час такого обстеження сапери виявили ще 25 аналогічних предметів. Усі виявлені боєприпаси група піротехнічних робіт вивезла на спеціальний полігон та знищила. Травмованих та загиблих не має.

Головний лікар центральної районної лікарні Людмила Борецька зазначила, що з нового 2020 року лікарня реорганізовується і буде як не комерційне комунальне підприємство. Є вимоги національної служби здоров'я на яких буде підписана угода на фінансування лікарні. Виходячи з тих вимог, які надає служба,  проводиться роз’яснювальна робота із керівниками всіх  служб. Людмила Борецька повідомила, що завезено вакцину на щеплення проти  дифтерії. Відповідно до рішення сесії обласної ради від 25.10.2019 № 32-36/VII «Про виконання змін до обласної ради від 18.12.2018 №28-20/VII» проведено розподіл цільових коштів медичної субвенції та коштів обласного бюджету на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, зокрема для Катеринопільського району виділено додатково 113 тис. грн., крім того виділено сільськими, селищними бюджетами району на дані цілі кошти в сумі 69,6 тис. грн. Це дасть змогу забезпечити медикаментами хворих до кінця 2019 року та січня 2020 року в повному обсязі.  Сільські, селищні бюджети району виділяють кошти на придбання медичного обладнання, зокрема аналізатор крові. На сьогоднішній день виділено 50,2 тис. грн.

Начальник відділу культури Вікторія Цехмістренко проінформувала про заходи, які відбудуться у листопаді місяці.

В ході наради розглянуто ряд інших питань  соціально – економічного розвитку району.

За підсумками обговорення питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

 

Опубліковано в категорії Новини

72920142_921661241566180_2966149331385581568_n Обласний доброчинний інформаційно-просвітницький захід «РОЗПІЗНАЙ ІНСУЛЬТ», приурочений Всесвітньому дню боротьби з інсультом, відбувся в обласному центрі. Нагадаємо, 29 жовтня – Усесвітній день боротьби з інсультом. Мета акції – привернути увагу людей до проблеми виникнення інсульту, запобігання та профілактики захворювання серед населення, інформують в Управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА, що є одним з організаторів акції. Поміж інших: КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради, а також співорганізатори Черкаська обласна лікарня, Черкаська медична академія, Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
74217321_921661061566198_4489702500475076608_n Захід провели в Черкаському обласному діагностично-консультативному центрі КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради», ТРЦ «Любава» та ТРЦ «Depo’t center».
Акція «РОЗПІЗНАЙ ІНСУЛЬТ» спрямована на підвищення обізнаності населення з питань запобігання та профілактики інсульту, зазначають в Управлінні. У межах заходу діяли локації: “Вимірювання студентами-волонтерами Черкаської медичної академії артеріального тиску, ваги та індексу маси тіла всім бажаючим відвідувачам заходу”, “Поширення інформаційних буклетів про здоров’я”, “Показ відеороликів, ілюстративного матеріалу про симптоми та профілактику інсульту” та ін.

Під час заходу відвідувачі мали змогу отримати консультацію обласних лікарів.
75653291_921661094899528_6609720704495517696_n Захід урізноманітнили симульованою ситуацією «Медична допомога при інсульті», провели анкетування обізнаності населення про першу допомогу при інсульті, вручали листи-пам’ятки до Всесвітнього дня боротьби з інсультом «Розпізнай інсульт» з рекомендаціями обласних лікарів тощо.

Опубліковано в категорії Новини
278cc3165c0548e0f0296283733e65fa В області площі заповідних територій збільшили на понад 146 га, оголосивши ще 6 об’єктів природно-заповідного фонду. Про це повідомляють в Управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Таке рішення ухвалили минулого тижня на засіданні позачергової сесії обласної ради. Віднині в нашому регіоні 556 об’єктів ПЗФ.
Отож, 6 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:
- ботанічний заказник «Грушевий Яр» площею 30,1609 га, адміністративні межі Баладинської сільської ради, між селами Радиванівка та Олянине, Кам’янський район;
- ботанічний заказник «Кут» площею 15,8000 га, адміністративні межі Остапівської сільської ради, між селами Остапівка та Ковтунівка, Драбівська район;
- парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Сквер «Троянд» площа 0,1000 га, адміністративні межі Руськополянської сільської ради, с. Геронимівка, Черкаський район;
- парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Сосновий ліс» площа 20,7000 адміністративні межі Лоташівської сільської ради, в межах населеного пункту с. Піщана, Тальнівського район;
- ландшафтний заказник «Солонці» площа 27,5399 га, адміністративні межі Іркліївської сільської ради, за межами населеного пункту, Чорнобаївський район;
- комплексний заказник «Лихолітський» площа 52,0000 га, адміністративні межі Лихолітської сільської ради, за межами населеного пункту, Чорнобаївський район.
Як інформують в Управлінні, на сесії також ухвалили рішення про розширення площі парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Імені Сержанта Смірнова» в м. Черкаси з 0,32 до 0,91 га.
Опубліковано в категорії Новини

pokupkakvartiryi-e67617083123441d5ac689aa5fc49c8e-e1556174524755 Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом» було схвалено на виїзному засіданні Уряду в Маріуполі.

Постанову доповнено нормою щодо визначення граничної вартості 1 кв. метра житла для населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж обласних центрів та міста Києва. Вона не може перевищувати опосередковану вартість, збільшену у 1,5 раза. До внесення змін в населених містах-супутниках столиці та обласних центрів гранична вартість приймалась як опосередкована без збільшуючого коефіцієнта, що унеможливлювало придбання житла в них. Люди купляли житло в Києві та обласних центрах з коефіцієнтом 1,75.

Внесені зміни нададуть можливість учасникам програми обирати більш дешеві об’єкти за межами міста Києва та обласних центрів.

Крім того, постановою передбачено, що Мінрегіон з 15 листопада до 1 грудня може здійснювати коригування розподілу бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями у разі загрози невикористання коштів до кінця бюджетного року.

Завдяки розширенню державної підтримки програми будівництва доступного житла зі 100 до 400 млн гривень (Парламентом у першому читані прийнято зміни до Закону України «Про Державний бюжет України на 2019 рік» щодо збільшення бюджетної програми на 300 млн грн) її зможуть отримати близько 950 родин, з яких 700 сімей ВПО та близько 200 сімей учасників АТО/ООС.

Довідково

Державна підтримка для будівництва (придбання) доступного житла надається громадянам, які зареєстровані в електронній черзі Держмолодьжитла, переважна більшість з яких – це учасники АТО/ООС та внутрішньо переміщені особи.

Проект постанови щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 819 «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом» було розроблено Мінрегіоном з метою вдосконалення порядків надання та використання коштів за бюджетною програмою будівництва (придбання) доступного житла.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_20191025_09051325 жовтня  у залі засідань районної ради виконавчим апаратом організовано проведення семінару-навчання для секретарів сільських, селищних  рад району. На порядок денний семінару було винесено актуальні питання,  з якими ці відповідальні посадові особи органів місцевого самоврядування стикаються у повсякденній роботі.

Начальник Катеринопільського відділу ДРАЦС ГТУ юстиції в Черкаській області Юлія Шовкова роз’яснила присутнім умови зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, наголосила на дотриманні вимог законодавства в цій частині, а також  обговорила з присутніми деякі  питання державної реєстрації народження, смерті, порядку реєстрації шлюбів.

Завідувач нотаріальної контори Людмила Івонік акцентувала свою увагу на актуальних питаннях вчинення нотаріальних дій посадовими особами сільських, селищних рад у відповідності з чинним законодавством.  Надала детальну інформацію щодо порядку оформлення спадщини та дотримання встановленої форми заповітів, посвідчення, припинення та скасування довіреностей, а також відповіла на інші питання, які виникають у процесі роботи органів місцевого самоврядування.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Поліщук ознайомила зі змінами вIMG_20191025_090413 Типовійінструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади. Нагадала секретарям рад про необхідність органам місцевого самоврядування привести у відповідність власні інструкції з діловодства. Переглянувши презентацію з цього питання, учасники зібрання ще раз нагадали про основні вимоги до оформлення документів в управлінській діяльності, а також разом розібрали  основні типові помилки, які зустрічаються у документації.

Значну увагу цього дня спеціалісти виконавчого апарату районної ради приділили роз’яснювальній роботі на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.Олена Поліщук нагадала присутнім, що у 2019 році набули чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835, якою затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. Тобто органи місцевого самоврядування мають оприлюднювати на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних і на власних сайтах інформацію, визначену законодавством. Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Юлія Домніцька прокоментувала інструкцію розпорядника інформації Єдиного державного веб-порталу відкритих даних. Детально зупинилася на реєстрації розпорядника інформації, правильному формуванні наборів даних, а також видах та форматах файлів у підготовці та розміщенні наборів даних до публікації.

Основні вимоги та зміни в антикорупційному законодавстві довела до відома присутніх головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та взаємодії із правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Оксана Вишнівська та порадила не допускати порушень.

На завершення учасники семінару отримали методичні матеріали, обговорили існуючі проблеми та мали можливість задати запитання.

IMG_20191025_090558

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

b93130401e3924e31fe91a898530d556_1572347994_extra_large Президент України Володимир Зеленський зауважив, що багато відомих історій успіху починалися зі скепсису та недалекоглядності, і закликав інвесторів не втратити можливість вкладати в країну можливостей – Україну.

«Ви точно чули про бізнесменів, які не повірили в Google або втратили можливість придбати WhatsApp за невелику суму. Україна – це країна можливостей. І сьогодні вони стукають у ваші двері. Але, як кажуть, оpportunity never knocks twice (з англ. «шанс ніколи не стукає двічі». – Ред.). Тому не проґавте можливості, будь ласка. «Не проспіть» Україну», – закликав Президент під час виступу на форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна наразі стоїть на роздоріжжі, де зневіра або знищить нашу державу, або зробить її сильною. При цьому він нагадав історії успіху багатьох нині успішних країн, які колись були на межі зникнення, вважалися відсталими та безнадійними.

«Ми – Apple, що починає свій шлях у гаражі. Ленс Армстронг, якому поставили страшний діагноз. Але ми точно знаємо, що на зміну найтемнішій ночі неодмінно приходить дуже яскравий світанок», – заявив Володимир Зеленський. Президент підкреслив, що Україна стає стабільним та передбачуваним ринком зі значними можливостями для розширення бізнесу. Крім того, наша держава має сприятливі кліматичні умови, вигідне географічне розташування, невичерпний сільськогосподарський та індустріальний потенціал, а українці є працьовитими й талановитими. «Все це – наші відповіді на одне питання: Why should you invest in Ukraine (з англ. «Навіщо вам інвестувати в Україну?» – Ред.)?» – сказав він.

Президент вважає, що форум RE:THINK. Invest in Ukraine є початком нового інвестиційного етапу в історії Української держави. Він анонсував презентацію «інвестиційного меню» – низки знакових проектів-«магнітів». «Держава забезпечить їхню повну підтримку на рівні Президента та Прем’єр-міністра, захистить від корупції та надасть піар на державному рівні. Моя мета – щоб у світових підручниках поруч із кейсами Японії, Південної Кореї та Сінгапуру з’явилась Україна», – наголосив Глава держави.

Опубліковано в категорії Новини

DSC_0010-260x200 Ми запропонували варіанти, як організувати систему місцевих виборів так, щоб у місцевих радах були належним чином представлені інтереси усіх жителів і громад, як знизити вплив центральних партій на місцеві вибори, і взагалі — як зробити вибори більш зрозумілими і справедливими. Тепер маємо час на обговорення і пошук найоптимальнішої моделі, яка буде прописана у відповідному законопроекті.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час публічної презентації та обговорення Концепції змін до законодавства про місцеві вибори.

За його словами, зміни до законодавства про місцеві вибори мають враховувати майбутні зміни до Конституції в частині децентралізації та базуватися на новому адміністративно-територіальному устрої.

«Розраховуємо, що народні депутати приймуть зміни до Конституції вже в лютому наступного року. Після цього можна буде затверджувати новий адміністративно-територіальний устрій на рівні громад і районів і на його основі приймати закон про місцеві вибори. Отже ці декілька місяців спільно з Міністерством юстиції та народними депутатами маємо використати для консультацій, координації і напрацювання законопроекту, що пропонуватиме оптимальну модель виборів, яка враховуватиме майбутні повноваження і можливості місцевих рад усіх рівнів», — сказав В’ячеслав Негода.

Він висловив думку, що система і організація місцевих виборів має бути прописана не у виборчому кодексі, а в окремому законі, бо, по-перше, вона має безліч особливостей, а, по-друге, місцеве самоврядування у децентралізованій країні варте того, щоб мати свої окремі правила обрання депутатів рад і голів.

30 жовтня Концепцію змін до законодавства про місцеві вибори презентують і на засіданні парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Ознайомитися з презентацією Концепції можна ТУТ>>

Як відомо, для розроблення законопроекту про внесення змін до Закону України «Про місцеві вибори» щодо забезпечення представництва громадян в раді громади, а також територіальних громад — в районних та обласних радах навесні 2019 року Мінрегіон утворив робочу групу, до складу якої увійшли представники Мін’юсту, асоціацій органів місцевого самоврядування, народні депутати, експерти з питань виборчого законодавства. Сприяння та технічну допомогу в забезпеченні діяльності робочої групи надали Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Офіс Ради Європи в Україні.

Більше про зміни до виборчого законодавства — у спеціальній рубриці «Місцеві вибори» на порталі «Децентралізація».

Опубліковано в категорії Новини

8bcdfb92fb3d02f5ae7a60b8a3b4aa95_1572270110_extra_large-e1572333189887 Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з колективом Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) наголосив на повній підтримці антикорупційних органів у боротьбі з корупцією.

«На вас дуже багато тиснули. Ми на вас не впливатимемо, але якщо хтось тисне, ви нам кажіть – тиснутимемо на них. Якщо виникатимуть проблеми – звертайтеся. При нас у вас розв’язані руки», – заявив Володимир Зеленський під час відвідання НАБУ.

Президент підкреслив, що суспільство очікує від антикорупційних органів результатів роботи, зокрема обвинувальних вироків для тих, хто порушив закон.

«Ми дуже хочемо, щоб усі топ-корупціонери справді відповідали перед законом, отримали заслужені вироки. Тому що нам суспільство вже ніколи не пробачить відсутності покарання», – сказав Глава держави.

Зі свого боку керівник Офісу Президента України Андрій Богдан підкреслив, що антикорупційні органи повинні виправдати запит суспільства на справедливість у короткий термін.

«Вся надія суспільства на вас, на нас, на молодих, на ті організації, які створюються й перезавантажуються нині. Ця надія буде недовгою, вони дивитимуться на нашу з вами спільну роботу. І це – взаємна відповідальність. Ми в наших подальших діях залежимо від вас, а ви – десь від нашої підтримки», – зазначив Андрій Богдан.

Директор НАБУ Артем Ситник та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький запевнили у готовності боротися з топ-корупцією в державі.

Після закінчення зустрічі з колективом Бюро Глава держави провів нараду з керівництвом НАБУ, САП та Генеральної прокуратури України.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 7