Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2018

shefest_3b889 Цими вихідними, 18-19 серпня, в селі Моринці на Звенигородщині відбудеться п’ятий Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» (http://shefest.org.ua/)

Організований Фест «Всеукраїнською громадською організацією «Молодий Народний Рух» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Черкаської обласної державної адміністрації.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля, Фестиваль є черговим масштабним заходом, що реалізується на Черкащині в межах обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та має відповідну ресурсну підтримку обласного бюджету.

Як повідомив керівник оргкомітету Всеукраїнського фестивалю, представник ВГО Молодий народний рух Дмитро Колоша, одночасно протягом двох днів діятиме десять локацій. Приміром, на театральну галявину Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького привезе виставу «Назар Стодоля».

А от на музичній сцені виступатимуть з десяток сучасних українських гуртів. На просвітницьку галявину завітають письменники Василь Шкляр і Сашко Лірник, інші цікаві лектори.

Діятиме й дитяча, художня галявини, ярмарок майстрів тощо.

Гасло цьогорічного фестивалю – «Талант бути вільним». В основу заходу ляжуть рядки Тараса Шевченка: «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик…».

Організатори також обіцяють кулінарний сюрприз для відвідувачів – зварити найбільший казан улюбленої страви Тараса Шевченка – борщ з карасями, який буде роздаватись для охочих безкоштовно.

Вхід на фестиваль вільний. Захід – безалкогольний.

Програма Фесту

http://shefest.org.ua/%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8E/

Опубліковано в категорії Новини

Уже  наприкінці літа Україна перейде на цифрове телебачення.
13 червня Кабінет міністрів ухвалив остаточні терміни відключення аналогового мовлення. Перший етап розпочнеться вже в серпні цього року, і до травня 2019 року ця технологія залишиться у минулому. Чого чекати і як підготуватись до нової ери телевізійного мовлення.01

Навіщо переходити на «цифру»?

Цифрове телебачення – це сучасна технологія телемовлення. Вона головним чином відрізняється від аналогового за характером передачі даних, які транслюються у цифровому форматі. Головні переваги – вища якість зображення та звуку, стабільний сигнал, можливість приймати більше каналів.

Фахівці відзначають, що аналогове телебачення, яке використовує для передачі даних електричний сигнал, технічно застаріло. Більшість розвинутих країн, зокрема Німеччина, Франція та США, відключили таке мовлення понад 10 років тому. Україна ж через технічні причини декілька разів відкладала терміни переходу. Хоча, відповідно до міжнародної угоди «Женева-2006», відмовитись від «аналога» мала ще три роки тому. Тож українське телебачення продовжує паралельно мовити в аналоговому і цифровому стандартах.

Наразі ж усі технічні моменти узгоджені, і Кабмін ухвалив остаточні терміни переходу на «цифру». Це буде здійснюватися поетапно. У Києві та Кіровоградській області аналоговий сигнал вже відключили 31 липня 2018 року. В інших областях України, за винятком території проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі та деяких прикордонних районів, з 31 серпня цього року. Остаточне відключення «аналогу» в Україні має відбутися у січні-травні 2019 року. 

Як підключитися?
Аби підключити цифрове телебачення, потрібно встановити тюнер Т2, з’єднати його з ефірною антеною і телевізором. Якщо все зроблено правильно, у телевізорі з’явиться стартове меню із налаштуванням каналів, які мовлять у регіоні. Найпростіший шлях – автопошук. 

Спеціальна антена для прийому Т2 не потрібна, оскільки цифрові канали передаються в діапазоні дециметрових хвиль, підійде будь-яка дециметрова або універсальна антена. Вартість цифрового тюнера стартує від 300 гривень.

Варто знати, що деякі сучасні цифрові телевізори вже оснащені вбудованим тюнером. Аби точно перевірити цю інформацію, потрібно подивитись інструкцію. 

У розділі технічні характеристики повинна бути зазначена підтримка цифрового стандарту «DVB-T/T2 MPEG-4».

Основна перевага від переходу на цифровий стандарт – можливість дивитися  32 безкоштовні канали,  28 загальнонаціональних  та 4 регіональних телеканали,

Готовність до цифрової ери
Попри те, що єдиної карти покриття цифровим сигналом не існує, за оцінками різних медіа груп, зона охоплення населення сягає у межах 80-85%. Так, наприклад, у Чернігівській області цифрове покриття складає майже 100%, в Сумській – 95%. У Запорізькій, Львівській та Рівненській областях – близько 85%. У Вінницькій – понад 80%, майже стільки ж – у Житомирській і Волинській, в Черкаській  майже 70%.  Самі телевізійники підтримують перехід на «цифру». Адже зараз каналам доводиться сплачувати чималі гроші за мовлення одночасно у двох форматах.

Звичайно, цифрові канали з’являться не в усіх одразу. Експерти прогнозують, що від відключення аналогового телебачення можуть постраждати жителі маленьких сіл, які ловлять телевізійний сигнал на кімнатну або виносну антену. Вони ризикують залишитися взагалі без сингалу.

Постає питання: що робити тим людям, які живуть на територіях 15-20%, не покритих цифровим сигналом, – а що тоді буде для них? А для них залишається альтернатива супутникового мовлення.

Підключати супутникове телебачення доведеться за власний кошт, жодних програм підтримки у цьому разі не передбачено. Хоча для жителів невеличких населених пунктів є і гарні новини. Зокрема, відключення аналогового сигналу дозволить вивільнити частоти, які мобільні оператори зможуть використовувати для покриття сіл зв’язком та швидкісним інтернетом. Відповідні телевізійні частоти будуть виставлені на тендер.

Перехід на цифрове мовлення розпочався, тож черкащани мають достатньо часу, аби підготуватися до змін і долучитись до нового прогресивного телебачення.

Для тих, у кого виникнуть питання щодо переходу  на цифрове телебачення  - спеціалісти черкаського обласного контактного цетру  нададуть фахову інформацію  за телефонами: 36-11-13 (ЦІЛОДОБОВО), 33-55-17.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 14 серпня 2018, 13:11

Відбулась координаційна нарада

IMG_333014.08.2018 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела чергову координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради  розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району, зокрема:

-   щодо виконання завдання по укладанню громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 3 кварталі 2018 року

Катеринопільський районний військовий комісаріат інформує, що планове завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом на 3 квартал 2018 року становить 12 осіб. План на серпень – 4 особи. Призвано на військову службу за контрактом – 1 особу, перебувають в стадії оформлення документів – 3 особи.

-    про підсумки відбору кандидатів на навчальні збори

З 03 серпня 2018 року згідно планів підготовки Генерального Штабу Збройних Сил України проводяться  навчальні збори в м.Біла Церква з військовозобов’язаними оперативного резерву. Згідно нарядів обласного військкомату Катеринопільському райвійськкомату визначено завдання щодо призову на дані збори військовозобов’язаних у кількості 20 чоловік,проте  направлено на навчальні збори лише 1 резервіста.

-      про перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за серпень та 8 місяців поточного року

За попереднім аналізом показники районного, місцевих бюджетів за серпень 2018 року будуть виконані. До районного бюджету  заплановано надходження близько 3,8 млн. грн..

-      про операцію «Урожай 2018» в районі

За результатами операції «Урожай – 2018» фіскальною службою району було виявлено 21 сільськогосподарське підприємство, в якому встановлено ризики по недоплаті ПДФО із заробітної плати. З керівниками підприємств проведена відповідна робота (комісії, бесіди, роз’яснення тощо). Сільськогосподарськими підприємствами району створено 5 нових робочих місць, зокрема ПСП А/ф «Хлібороб», керівник Андрущенко Ю.Б.- 3, ФГ «Зарічанка», керівник Сиваченко О.В. та ТОВ НВФ «Урожай», керівник Вовкотруб М.В.- по 1 в кожному господарстві. В порівнянні з 2017 роком кількість найманих працівників господарства збільшили на 25 осіб.

-     щодо вирішення питання відшкодування з бюджетів об’єднаних територіальних громад коштів на лікування жителів відповідних територій

Відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури   райдержадміністрації зроблено розрахунки за I півріччя поточного року  щодо  відшкодування видатків об'єднаних громад за лікування їх жителів в Катеринопільській центральній районній лікарні, які по   Єрківській громаді  склали  97,0 тис. грн. та Мокрокалигірській ОТГ - 25,0 тис. гривень.

Єрківською ОТГ було повідомлено про передачу районному бюджету відшкодування в сумі 50,0 тис. грн.,  Мокрокалигірською ОТГ кошти будуть перераховано за наявності перевиконання бюджету за результатами 9 місяців.

-     про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року

В закладах освіти району вже завершено поточні ремонтні роботи, лиле в Пальчиківському НВК проводиться заміна віконних блоків .  З 14.08 розпочнеться комісійна перевірка стану готовності навчальних закладів району до початку нового навчального року 2018/2019.

-    про підготовку до проведення опалювального сезону 2018/2019 років

До початку опалювального сезону всі бюджетні заклади, які опалюються твердим паливом будуть повністю забезпечені паливом. Крім того, на даний час проходять процедуру підготовки до опалювального сезону ті заклади, які опалюються газом, зокрема, в котельні центральної районної лікарні проводиться перевірка газового обладнання, вузлів обліку.

 

-   ремонт доріг

На автомобільній дорозі Катеринопіль- Ямпіль роботи по середньому поточному ремонту проводить ТОВ “Трансстроймеханізація” (м.Київ), який виграв тендер.

Роботи по дрібному ремонту, які мав проводити філія “Катеринопільський райавтодор”, не розпочато у зв’язку блокуванням банківських рахунків.

Як зазначалося раніше, тендерні торги на виконання поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Катеринопільському районі виграло ТОВ “Трансстроймеханізація” (м.Київ).

-    про роботу районного центру первинної медико – санітарної допомоги (забезпечення медичними кадрами, комп’ютеризація центру тощо)

Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо  підписання декларацій про вибір лікаря. На даний час зареєстровано в електронній системі 28% від кількості населення району, яке обслуговує Центр, подано документів  на укладання декларацій 54% всього  населення району .

-    про  роботу щодо призначення (перерахунку) субсидій на оплату житлово – комунальних послуг згідно нового порядку

Субсидіями на житлово-комунальні послуги в районі користуються 2425 сімей. Проте, згідно нової редакції Положення (постанови КМУ № 329 від 27.04.2018)  опрацьовано 70%  призначених  субсидій  на житлово-комунальні послуги на наступний опалювальний сезон.

-    про ситуацію на полях району та хід збору урожаю 2018 року

В районі завершено збір ранніх зернових .

Зібрано  5,2 тисяч тонн озимого ячменю з площі 1250 га.  з середньою врожайністю  41,0 ц/га  ( 40 ц/га в минулому році),

Озимої пшениці намолочено 39,0 тис. т з площі  8200 га при середній врожайності 47,6 ц/га ,

Жито - намолочено 84  т з площі  40 га при середній врожайності 21,0 ц/га

Ярий ячмінь намолочено 1,97 тис. т з площі  850 га при середній врожайності 23,2 ц/га

-    щодо проведення ремонту системи водопостачання  в смт Катеринопіль за рахунок субвенції з Державного бюджету України

В смт Катеринопіль  триває ремонт системи водопостачання. На даний час  завершується  заміна поліетиленових труб до башні Рожновського (вул. Ходюка).  В результаті проведеного ремонту водогону втрати води з системи зменшились вдвічі. Встановлено шість пожежних гідрантів для заправки пожежних автомобілів водою для гасіння пожеж.

-    щодо виплати пенсій та допомог в районі

За інформацією Катеринопільським відділом обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Черкаській області виплата пенсій проведена відповідно графіка без затримки.

-    про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі

За останні два тижні в районі працівниками ДСНС було ліквідовано одна пожежа. Спільно з працівниками Катеринопільського РЕМу проведено практичне навчання щодо ліквідації надзвичайних ситуації при аваріях на лініях електропередач. Також інспекторами ДСНС проводяться регулярні рейди по водних об’єктах району щодо роз’яснення та запобігання загибелі людей на цих об’єктах під час купання.

технічне забезпечення комунального підприємства смт Катеринопіль

Для покращення  роботи комунального підприємства заплановано придбання трактора з навісним обладнанням. Кошти з обласного бюджету в сумі 671 тис.грн вже виділено та перераховано на банківський рахунок підприємства, але відповідно до умов  співфінансування   Катеринопільська селищна має   виділити ще  224 тис.гривень. На останній сесії депутати селищної ради проголосували за виділення коштів, проте,  станом на 14.08.2018 року дані кошти на рахунок КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради, не надійшли. Згідно Бюджетного кодексу, якщо до кінця року кошти не буде використано, вони повинні бути повернуті до обласного бюджету.

Опубліковано в категорії Новини

9f91a3c0bb82ea7a31b514445f3d5990 Укладання декларацій з педіатрами, терапевтами чи сімейними лікарями у розпалі. На Черкащині свого лікаря вже обрали понад 441 тисяча пацієнтів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Загалом у системі Нацслужби здоров’я зареєструвалися більше 640 лікарів та 43 заклади охорони здоров’я первинної ланки Черкащини. Обирати свого лікаря громадяни можуть як у комунальних, та і приватних медичних закладах, що уже уклали договір з Національною службою здоров’я.

– Визначитися й обрати свого лікаря – дійсно відповідальна справа, – каже посадовець. – Оскільки саме він буде дбати про здоров’я людини: лікувати, давати корисні поради для профілактики хвороб, направляти на базові аналізи, вакцинацію, а за потреби – до профільних спеціалістів. Ці послуги – безоплатні для громадян. Вже з липня наші медичні заклади почали працювати за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Втім громадянам, які ще не уклали договорів, варто пришвидшитись. Адже чимало спеціалістів набрали оптимальну кількість пацієнтів.

Нагадаємо, національна кампанія з вибору лікаря та підписання декларації з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я, розпочалась із квітня. Відтоді вже уклали декларації понад 15,2 млн українців. Це, фактично, кожен третій громадянин держави, відзначають у МОЗ.

Докладніше про безоплатні послуги у вашого лікаря: https://bit.ly/2tISVtz

Корисні поради для тих, хто обирає свого лікаря: https://bit.ly/2tU0b8g

Опубліковано в категорії Новини

download У 2018 році європейські члени НАТО витратять близько 60 мільярдів доларів на обладнання. За інформацією американської компанії Bloomberg, збільшення витрат на оборону країн-членів НАТО відбувається не завдяки Президентові США, а через дії Російської Федерації. Аналітики переконані, що збільшення купівлі військових літаків, кораблів і бронетехніки почався, коли Росія анексувала Крим.

На думку директора Carnegie Europe в Брюсселі Томаса Валасека, кібератаки на урядових і військових об'єктах, військові ігри на кордонах Прибалтики і звинувачення в тому, що саме Росія стоїть за невдалим переворотом у Чорногорії, змусили членів Альянсу збільшити витрати на оборону.

Наприклад, Румунія заявила, що вона купить ще п'ять F-16 у Португалії, збільшивши свою ескадрилью до 12-ти. Також вона уклала багатомільйонну угоду на придбання системи протиракетної оборони Patriot з Raython, а також планує збільшити кількість винищувачів і транспорту для берегової охорони.

Про придбання винищувачів заявили Словаччина і Болгарія. В останній планують купити бронетранспортери і військові кораблі.

«Очікується, що в цьому році європейські члени НАТО витратять близько 60 мільярдів доларів на обладнання, а 13 східних членів профінансують близько 10% з цієї суми», – заявив науковий співробітник Міжнародного центру безпеки і оборони в Таллінні Тоні Лоуренс.

Опубліковано в категорії Новини

555a0fa7511292911d4948c9a9119dca_1531398484_extra_large Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном у рамках робочого візиту до Брюсселя для участі у заходах Саміту НАТО.

Президенти обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та узгодили подальші кроки для забезпечення виконання Мінських домовленостей і запровадження миротворчої місії ООН. Визнали за необхідне активізувати переговорний процес у Нормандському форматі.

Президент України наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для посилення тиску на РФ для невідкладного звільнення всіх українських політв’язнів, в тому числі Олега Сенцова, Романа Сущенка та Володимира Балуха.

Глава держави подякував за рішення ЄС продовжити економічні санкції до 31 січня 2019 року.

Президент України підтвердив запрошення Президенту Франції відвідати Україну з візитом, що мало б особливе значення у світлі відзначення Року французької мови в Україні, який стартує 3 вересня 2018 року.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0391 Результати проведених на сьогодні заходів з поліпшення гідрологічного стану річок області обговорили в обласній адміністрації. Мова про 4 суббасейни річок Тясмин, Ятрань, Супій, Гнилий Тікич. Також про ситуацію на р. Рось. Засідання відбулось у режимі селекторного зв’язку з керівниками районів, міст й ОТГ, за участі представників структурних підрозділів ОДА і територіальних органів виконавчої влади, під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

– Наше завдання нині – посилити заходи з поліпшення гідрологічного стану річок Черкащини. Керівники ж на місцях несуть особливу відповідальність за стан водойм на їхній території та в першу чергу мають бути зацікавленими у виділенні необхідного фінансування для якісного втілення відповідних проектів з покращення стану річок. Результат залежать в тому числі й від вашої ініціативи та оперативності, – звернувся до присутніх у студіях керівників перший заступник. – Тож, маєте ще до кінця року час для реалізації запланованих попередньо заходів та розробки нових – з метою подачі на розгляд комісії з відбору природоохоронних заходів.

Віталій Володимирович зазначив, що цьогоріч заходи, спрямовані на покращення гідрологічного та санітарного стану водних об’єктів по суббасейнах річок Супій, Тясмин, Гнилий Тікич, Ятрань, визначені, за пропозиціями відповідної комісії, пріоритетними. Йдеться про очищення водних об’єктів, що забруднюються внаслідок замулення та занесення русел річок та акваторій водойм, їхнього заростання. Також про боротьбу з масовим цвітінням синьо-зелених водоростей, дотриманням режиму господарської діяльності в прибережних захисних смугах водних об’єктів, зарегулювання стоку, про підвищення рівня самоочисної здатності та ін.

Водночас, за словами керівниці управління екології та природних ресурсів ОДА Олени Звягінцевої, основними джерелами забруднення водних об’єктів залишаються очисні споруди та каналізаційні мережі виробничих управлінь житлово-комунального господарства. Начальник управління зауважила, що відповідним районним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування необхідно вирішити питання щодо розробки проектно-кошторисної документації та визначитися з джерелами фінансування робіт з будівництва очисних споруд та реконструкції.

Олена Миколаївна поінформувала і про здійснену на сьогодні роботу в межах обласної програми охорони навколишнього середовищ. Так, проведено реконструкцію каналізаційних мереж та заміну технологічного обладнання в містах Городище, Звенигородка, Жашків, Тальне, будівництво споруд для очищення стічних вод Жашківської ЦРЛ, Шполянської ЦРЛ, реконструкцію каналізаційних очисних споруд в Кам’янці, смт Катеринопіль, відновлено сприятливий гідрологічний режим та санітарний стан річок Чумгак, Супій, Босівка, Гнилий Тікич, Вільшанка та ін.

Натомість про реалізацію заходів у межах водних басейнів поінформували на селекторній нараді м. Сміла, Смілянський, Чорнобаївський райони, Золотоніський, Чигиринський, Городищенський Кам’янський, Черкаський, Жашківський, Корсунь-Шевченківський. Останні надали інформацію і про стан р. Рось. Так, на сьогодні стан води задовільний, а фахівці обласних служб та керівники на місцях очікують на остаточні результати взятих проб та продовжують контролювати якість води у річці.

Опубліковано в категорії Новини

10 серпня  2018 року відбулося засідання дев’ятнадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Верета.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій,  сільські, селищні голови.

Перед початком засідання присутні вшанували загиблих учасників АТО хвилиною мовчання.

Далі голова районної ради та голова райдержадміністрації вручили Благословенну грамоту Патріарха Київського і всієї Руси-України, жителю Катеринополя полковнику Українського козацтва - Гордашевському Миколі Івановичу, яку він не зміг отримати під час заходів, які проходили в м.Умань з відзначення 250-ї річниці повстання на Правобережній Україні під проводом М.Залізняка та І.Гонти – «Коліївщини».

Керівники привітали голову ради ветеранів Миколу Поліщука з днем народження, а також всіх причетних з професійним святом - Днем будівельника та Днем працівників ветеринарної медицини.

Першими питаннями порядку денного сесії  були внесені зміни до районних програм, таких як: комплексної програми "Турбота" на 2015-2020 роки; покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення на 2015-2018 роки; розвитку архівної справи у Катеринопільському районі на 2015 – 2019 роки; забезпечення утримання в належному стані адмінбудівель.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська внесла пропозиції  щодо змін до районного бюджету. Так, за рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету збільшено видатки на покриття витрат, які не було враховано при формуванні районного бюджету,  а саме на галузь освіти, культури, медицини, соціального захисту  та фінансування декількох районних програм.

Також за рахунок збільшення дохідної частини загального фонду районного бюджету збільшено видатки споживання та направлено кошти для передачі субвенції Киселівському сільському бюджету на виготовлення робочого проекту «Будівництво водогону в с. Киселівка Катеринопільського району Черкаської області», Центру первинної медико-санітарної допомоги та  для забезпечення фінансуванням деяких районних програм: програми  профілактики злочинності в районі, програми підтримки органів виконавчої влади, програми забезпечення пожежної безпеки .

Збільшено дохідну частину загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції отриманої з сільських бюджетів та бюджетів ОТГ, відповідно направлено кошти субвенцій для забезпечення фінансуванням галузі освіти, медицини , соціального захисту та  районних програм.

За зверненнями головних розпорядників коштів здійснено перерозподіл видатків районного бюджету.

Далі у ході пленарного засідання в рамках реалізації державної політики щодо реформування закладів первинної медико-санітарної допомоги депутатами прийнято рішення про реорганізацію Катеринопільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги у комунальне некомерційне підприємство з метою збільшенню господарської та фінансової автономії, поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів,.

Відповідно до Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів  інформації” народними обранцями було прийняте рішення про початок процедури реформування редакції газети “Катеринопільський вісник” у приватне підприємство.

Разом з тим, затверджено ряд програм: організаційного та фінансового забезпечення вирішення екологічних проблем у Катеринопільському районі на 2018-2020 роки; регіональної системи дорадчої служби для розвитку та підтримки фермерських господарств, сільськогосподарських виробничих та обслуговуючих  кооперативів у Катеринопільському районі  на 2018-2020 роки; покращення надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі №7143 регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2018 році. Голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та правопорядку Сергій Колісник прозвітував про роботу комісії.

Під час розгляду питань затвердження технічної документації не знайшло підтримки у депутатів питання щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах: погляди депутатів розділились на тих, хто підтримував питання наповнення сільських бюджетів і тих хто  відстоював інтереси громадян, які користуються цими землями. Відповідно рішення з цього питання залишилось не прийнятим, навіть після спроби повернутися до його розгляду наприкінці сесії.

В зв’язку з недофінансуванням освітньої галузі незакритим залишається питання виплати відпускних педагогічним працівникам. Фахівцями було підготовлено та прийняте на пленарному засіданні  звернення депутатів Катеринопільської районної ради Черкаської області до Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М. та в.о.Міністра фінансів України Маркарової О.С.

Решта звернень, внесених на розгляд сесії, не знайшли підтримки депутатського корпусу.

 

 

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

11 серпня 2018 року в селищі Катеринопіль на центральному районному стадіоні “Колос” відбулися районні змагання “Найспортивніше село Катеринопільщини”.

Голова районної ради Віталій Верета у своєму виступі привітав учасників спортивного свята, проведення якого у нашому районі вже стало доброю традицією. Побажав учасникам змагань перемог, спортивного завзяття і доброго настрою. До побажань приєднався перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко.

У змаганнях із семи видів спорту взяли участь 11 команд сіл району.

Переможці та призери змагань «Найспортивніше село Катеринопільщини 2018» з видів спорту:

Гирьовий спорт

І місце – Крикливенко Станіслав (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Парчинський Юрій (с.Розсохуватка)

ІІІ місце – Гень Сергій (с.Вікнино)

Шашки (чоловіки)

І місце – Вовк Олександр (с.Вікнино)

ІІ місце – Гречаний Дмитро (с.Пальчик)

ІІІ місце – Гаркавий Юрій (с.Петраківка)

Шашки (жінки)

І місце – Лисенко Валентина (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Кравченко Любов (с.Новоселиця)

ІІІ місце – Демидович Олена (с.Кайтанівка)

Настільний теніс (чоловіки)

І місце – Куценко Олександр  (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Дерикіт Владислав (с.Вікнино)

ІІІ місце – Бривус Іван  (с.Розсохуватка)

Настільний теніс (жінки)

І місце – Безугла Людмила (с.Лисича Балка)

ІІ місце –Поліщук Ольга (с.Пальчик)

ІІІ місце – Дашковська Катерина (с.Петраківка)

Армспорт (до 70 кг)

І місце –Зайченко Сергій (с.Розсохуватка)

ІІ місце – Задвернюк Петро (с.Вікнине)

ІІІ місце – Коваленко Володимир (с.Новоселиця)

Армспорт (до 90 кг)

І місце – Крамаренко Борис (с.Новоселиця)

ІІ місце -  Захаров Микола (с.Розсохуватка)

ІІІ місце – Семенюк Петро (с.Лисича Балка)

Армспорт (понад 90 кг)

І місце -  Надельнюк Сергій (с.Вікнине)

ІІ місце – Козубовський Олександр  (с.Вікнино)

ІІІ місце – Тяско Микола (с.Новоселиця)

Дартс (серед сільських голів)

І місце – Москаленко Сергій (Розсохуватський сільський голова)

ІІ місце – Дашівець Едуард (Лисичобалківський сільський голова)

ІІІ місце – Гаркавий Микола ( Гуляйпільський сільський голова)

Міні-футбол

І місце – команда с.Новоселиця

ІІ місце – команда с.Розсохуватка

ІІІ місце – команда с.Петраківки

Перетягування канату

І місце – команда с. Вікнине

ІІ місце – команда с.Новоселиця

ІІІ місце – команда с.Лисича Балка

Перемогу в спортивному суперництві здобули найсильніші:

1-ше загальнокомандне місце виборола команда с. Новоселиця, 2-ге ­– с.Розсохуватка,  3-тє – ­ с. Вікнине.


Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту провели голова районної ради Віталій Верета і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко. Команди-переможниці були нагороджені грамотами, кубком, а також грошовими сертифікатами  обласної організації політичної партії ВО “Черкащани” відповідно на три, дві та одну тисячу гривень, які передав секретар цієї організації Олександр Коваленко.

Голова районної ради висловив вдячність тим хто долучився до проведення змагань, а саме: працівникам центру первинної медико-санітарної допомоги Катеринопільського відділення поліції; відділу культури райдержадміністрації та всім, хто причетним до організації та проведення заходу.

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

1 Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль закликав управління соціального захисту населення на місцях поквапитися з опрацюванням справ для призначення субсидій на неопалювальний період. На цьому він наголосив під час колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА:

– Нині важливо якісно організувати роботу на місцях, аби якомога швидше завершити процес призначення субсидій на неопалювальний період. Натепер недопрацьовує, приміром, Смілянський район, м. Умань, де відсоток опрацьованих справ нижчий за середньообласний, що нині сягає понад 78 %. Звичайно, маємо об’єктивні причини затримки в призначенні, пов’язані з необхідністю запрошень до управлінь відповідних категорій одержувачів задля поновлення документів та визначення подальшого права щодо отримання допомоги. Це обумовлено змінами в Порядку надання субсидій, що ввели в дію у травні цього року. Утім в області є райони, які вже стовідсотково опрацювали справи. Це – Драбівський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Монастирищенський, Уманський, Чигиринський, також м. Канів. А це свідчить про те, що фахівці тут спрацювали оперативніше, тож решта має активізуватись.

Під час колегії обговорили й питання повернення до держбюджету залишків коштів на рахунках комунальних підприємств та монетизацію частини невикористаної субсидії за результатами опалювального сезону.

Зауважимо, з понад 3 сотень тепло-, водо-, електро- та газопостачальних підприємств понад 92 % здійснили  розрахунки залишків невикористаних субсидій. При цьому зо два десятки підприємств досі не надали відповідної інформації, зокрема з Черкас, Умані, а також Городищенського, Золотоніського, Кам’янського, Монастирищенського, Тальнівського, Христинівського і Черкаського районів.

Сума невикористаних коштів субсидій, що підлягають поверненню до бюджету, становить майже 243 млн грн, а частина суми, яка підлягає монетизації одержувачам субсидій, – 52,1 млн грн.

На сьогодні з майже 90 тисяч громадян звернулась за отриманням зекономлених коштів лише половина. Нагадаємо, прийом заяв на виплату готівки триває до 1 вересня.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3