Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2018
П'ятниця, 31 серпня 2018, 08:21

Шановні підприємці району!

День_Підприємця

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

У цей день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці району, втілювати в життя нові ідеї та проекти - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.

Ви займаєтеся по-справжньому важливою і відповідальною роботою! Ви ведете обширну підприємницьку  діяльність, продовжуючи кращі традиції підприємництва.

У цей чудовий день усім підприємцям бажаємо витримки,
оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною.

Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!


Голова районної державної адміністрації  Ольга  Ніколенко

Голова районної ради Віталій Верета

Опубліковано в категорії Новини

367867_1 Уже через 2 дні Україна перейде на цифрове телебачення.
1 вересня аналогове телебачення буде вимкнене в усіх областях України. Ця подія не тільки принесе великі зміни на вітчизняний медіа-ринок, а й торкнеться значної кількість громадян. За даними установчого дослідження Індустріального телевізійний комітету, проведеного на початку цього року, 17,1% домогосподарств країни використовують лише аналоговий спосіб прийому телевізійного сигналу.

Навіщо переходити на «цифру»?

Цифрове телебачення – це сучасна технологія телемовлення. Вона головним чином відрізняється від аналогового за характером передачі даних, які транслюються у цифровому форматі. Головні переваги – вища якість зображення та звуку, стабільний сигнал, можливість приймати більше каналів.

Аналогове телебачення, яке використовує для передачі даних електричний сигнал, технічно застаріло. Більшість розвинутих країн, зокрема Німеччина, Франція та США, відключили таке мовлення понад 10 років тому. Україна ж через технічні причини декілька разів відкладала терміни переходу. Хоча, відповідно до міжнародної угоди «Женева-2006», відмовитись від «аналога» мала ще три роки тому. Тож українське телебачення продовжує паралельно мовити в аналоговому і цифровому стандартах.

Наразі ж усі технічні моменти узгоджені, і Кабмін ухвалив остаточні терміни переходу на «цифру».  У Києві та Кіровоградській області аналоговий сигнал вже відключили 31 липня 2018 року. В інших областях України, за винятком території проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі та деяких прикордонних районів, з 31 серпня цього року.

Тобто, технології не стоять не місці, весь світ рухається вперед. І Україна теж. Технологія СТВОРЕННЯ телерадіопрограм уже досить давно є цифровою. Залишилось «оцифрувати» останню ланку, яка забезпечує доставку телепрограм глядачам, тобто ТРАНСЛЯЦІЮ. Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

З 2011 року в Україні багатоканальна цифрова телемережа у складі чотирьох мультиплексів МХ-1, МХ-2 , МХ-3 та МХ-5 працює у 142 населених пунктах.. Цифровими передавачами для безкоштовного перегляду поширюється 28 загальнонаціональних телеканалів та 4 регіональних телеканали у кожній з областей України, а саме в Черкаській:

 • Інтер
 • Україна
 • 1+1
 • НТН
 • К1
 • UA: Перший
 • ICTV
 • Ентер-фільм
 • ZOOM
 • Індиго TV
 • СТБ
 • ТЕТ
 • К2
 • Новий
 • М1
 • 5 канал
 • Мега
 • Піксель TV
 • XSPORT
 • НЛО.TV
 • 2+2
 • Z.ZIK
 • Еспресо TV
 • Прямий
 • UA: Культура
 • Рада
 • Ескулап-TV
 • 112 Україна
 • ВІККА

НСТУ Черкаська філія.

Від належного інформування громадян про процес вимкнення аналогу в Україні залежить розуміння населенням потреби у такій зміні технологій і того, що необхідно зробити, аби не втратити можливості дивитися українські телевізійні канали.

Що вже зроблено для безболісного переходу на цифрове мовлення і що ще потрібно зробити:

1. Проводиться інформаційна кампанія щодо вимкнення аналового мовлення в друкованих ЗМІ обласного центру та районів (дякую за оперативність працівників Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю )

 1. З метою надання допомоги (консультацій) громадянам під час переходу на цифрове мовлення залучені фахівці Черкаського обласного контактного центру.  «Гаряча лінія»: 36-11-13 працює цілодобово. Для працівників обласного контактного центру мною були надані методичні рекомендації, підготовлених Національною радою. Оператори «гарячої лінії» також отримали перелік основних типових запитань і відповідей на них стосовно переходу на цифрове мовлення.
 2. Крім відеороликів про вимкнення аналового сигналу, які розповсюджуються загальнонаціональними телеканалами, місцеві мовники виготовити «власні» ролики, які містять інформацію про дату відключення аналового мовлення  та альтернативні варіанти отримання глядачем ТВ сигналу. Також в мережах місцевих FM станцій та «дротового» радіо з періодичністю виходу 5 разів на добу у прайм тайм транслюються  аудіо ролики з відповідною інформацією.
 3. Необхідно терміново провести  обласною адміністрацією наради  з директорами торгівельних мереж (розташованих в обласному центрі), які займаються реалізацією електронної побутової техніки, з метою утворення надлишку септобоксів; також провести аналогічні наради на районному рівні по всій області;
 4. Розробити та реалізувати місцеву соціальну програму по забезпеченню септобоксами незахищених верств населення.

 

Основні типові питання та відповіді по цифровому телебаченню

Питання

Відповідь

Що таке цифрове ефірне телебачення?

Сучасна технологія передачі телевізійного зображення покращеної якості.

Яка відмінність технологій «аналогове телевізійне мовлення» та  «цифрове наземне телевізійне мовлення»?

В аналоговому стандарті один канал транслює одну телепрограму. В цифровому стандарті на одному телевізійному каналі транслюється вісім телепрограм.

 

Які основні переваги стандарту цифрового наземного телевізійного мовлення» DVB-T2?

Серед переваг цифрового стандарту мовлення є можливість приймати на одному каналі до 16-ти телевізійних програм та отримувати додаткові сервіси та послуги.

 

Яка основна перевага від переходу на цифровий стандарт мовлення?

Для глядача - можливість безкоштовного перегляду 32-х загальнонаціональних та місцевих телепрограми  з високою якістю зображення та звуку; для країни - ефективне використання радіочастотного ресурсу, виконання міжнародних зобов’язань.

Скільки триватиме перехід на цифрове мовлення?

Згідно з урядовими документами – 31 липня 2018 року відключається м. Київ та Кіровоградська область, 31 серпня 2018 року – решта території країни.

Яке обладнання потрібне для прийому цифрового ефірного телебачення DVB-T2?

Для приймання цифрового телевізійного сигналу необхідно використовувати:

- або тюнер/приставку/set-top-box, який підтримує стандарт DVB-T2 разом з телевізором, який не обладнано вбудованими ТВ-тюнером стандарту DVB-Т2;

- або телевізійний приймач з вбудованим тюнером стандарту DVB-T2;

Також, для приймання ефірного цифрового телевізійного сигналу необхідна широкосмугова антена метрового діапазону та/або дециметрового діапазону.

Які моделі телевізорів укомплектовані тюнером (приставкою) DVB-T2?

Для прикладу, телевізійні приймачі Samsung 5-ої та вище серій зазвичай вже мають вбудований тюнер DVB-T2, але детальна інформація міститься в інструкції до кожного телевізійного приймача.

У розділі «Технічні характеристики» повинна бути зазначена  підтримка цифрового стандарту DVB-T/T2 MPEG-4.

Де можна придбати тюнер DVB-T2?

В роздрібних торговельних мережах побутової техніки та магазинах електроніки в Україні.

Чи можна  приймати сигнал цифрового ефірного телебачення DVB-T2 з приставкою (тюнером),  що придбана за межами України?

Так, але потрібно перевірити чи підтримує зазначений пристрій стандарт DVB-T2 та чи передбачає можливість приймання телевізійного сигналу в діапазонах частот українського оператора.

Також, слід переконатись, що пристрій не прошитий під конкретного оператора.

На які параметри варто звертати увагу при виборі тюнеру (приставки) DVB-T2?

Тюнер повинен бути сертифікований в Україні. Також, слід звернути увагу на так званий «інтерфейс» пристроїв для під’єднання усіх необхідних роз’ємів телевізору та тюнеру для максимального використання технічних можливостей.

Чи потрібна спеціальна приймальна антена?

Для прийому цифрового телевізійного сигналу не потрібна спеціальна антена, оскільки наразі цифровий телевізійний сигнал поширюється в діапазоні дециметрових хвиль. Проте слід врахувати, що для впровадження нового мультиплексу з новим переліком програм розглядається метровий діапазон хвиль. З огляду на зазначене, доцільно використовувати широкосмугову антену.

Який тип антени краще використовувати для прийому сигналу DVB-T2?

Будь-яка антена дециметрового діапазону типу «хвильовий канал» або універсальна антена. У разі значної віддаленості від передавальної станції (низький рівень сигналу) антена може бути з підсилювачем.

Чи можливо використовувати так звану «польську антену» для прийому сигналу?

Так, залежно від віддаленості від передавальної станції

Чи можливо приймати DVB-T2 на кімнатну антену?

Можливо. Для кімнатної антени краще використовувати активну антену. Якщо передавач знаходиться на відстані 5 – 10 км можна використовувати пасивну антену. Розміщувати антену потрібно на рівні не менш ніж 10 м на поверхнею землі.

Який тип зовнішньої антени краще використовувати?

Хвильовий канал,  або «РЕШІТКА»

Чи можливо використовувати для прийому сигналу так звані «колективні антени» на багатоповерхівках, якщо вони  є?

Так, але наразі тільки дециметрового діапазону.

Як підключитися?

 

 

 

 

Потрібно встановити тюнер Т2, з’єднати його з ефірною антеною і телевізором. Якщо все зроблено правильно, у телевізорі з’явиться стартове меню із налаштуванням каналів, які мовлять у регіоні.

Найпростіший шлях – автопошук.

Чи можливо підключити приймач сигналу DVB-T2 до телевізора старої моделі, чорно-білого?

Так

Чи можливо підключити до однієї приставки декілька телевізорів та дивитись одночасно різні програми?

Ні. Один приймач – один телевізор

Як налаштувати приймальну антену?

Як і звичайну телевізійну антену.

Що робити, якщо цифровий телевізійний сигнал  став відсутній?

Приймальну антену слід спрямувати в напрямку передавальної станції та налаштувати максимальний рівень сигналу для даної точки прийому. З місця встановлення приймальної антени в напрямку передавальної станції не повинно бути перешкод, таких як високі будинки, дерева, лінії електрозв’язку тощо.

Перевірити якість монтажу кабелю від приймальної антени до приймача та з’єднання тюнеру з телевізорами. Перевірити налаштування тюнера та телевізора.

Що робити, якщо приймаються не всі програми?  Як поліпшити умови прийому сигналу?

Перевірити налаштування антени та з’єднання кабелю. Перевірити налаштування тюнера.

Переналаштувати антену або замінити на більш потужну.

Також, в меню тюнера вимкнути опцію «Автоматичне оновлення»

Як і де можна дізнатися номери каналів, на яких здійснюється прийом сигналів DVB-T2 в конкретному місті, селищі для правильного вибору підсилювача активної антени?

Інформація про розташування передавачів та номери каналів ТБ можна - у місцевій філії Концерну РРТ.

Як і де дізнатися,  де встановлений найближчий передавач сигналу DVB-T2 щоб налаштувати антену, якщо потрібно підключити приймач, наприклад, в незнайомому місці (на дачі)?

Інформація про розташування передавачів та номери каналів ТБ можна - у місцевій філії Концерну РРТ.

Якщо є можливість приймати цифровий сигнал DVB-T2 та встановити супутникову тарілку, чи можна дивитись тіж самі канали?

Так, за виключенням місцевих та регіональних телеканалів, які не поширюються з супутника

Чи потрібно переналаштовувати приймач при переміщенні його з одного міста (селища) в інше?

Ні, якщо в одній зоні прийому (таж сама вежа Концерну РРТ)

 

Спільно з іншими державними органами у межах діяльності Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення, утвореної відповідним наказом Державної служби  спеціального зв’язку та захисту інформації, розробляються шляхи вирішення питання щодо покриття всієї території країни цифровим сигналом.

Спільними діями визначаються проблемні території і опрацьовуються різні варіанти для усунення «білих плям», зокрема, встановлення додаткових передавачів в мережі провайдера програмної послуги ТОВ «Зеонбуд».

Наразі ТОВ «Зеонбуд» проводить комплекс робіт із встановлення додаткових 47 передавальних станцій, що дозволить поширювати цифровий сигнал на більшу територію країни. За їхньою інформацією, вже проведено попереднє радіочастотне планування  спільно з фахівцями ДП «УДЦР» та направлено запити до Концерну РРТ щодо надання технічних умов для розміщення обладнання додаткових передавачів на об’єктах КРРТ.

Опубліковано в категорії Новини

40203193_312256922881684_8790597740401786880_n1 Посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи, також відповідальності власників тварин, дотримання заходів біобезпеки й профілактики – одні з основних умов, необхідних для попередження поширення африканської чуми свиней. На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль в ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА. Тут представники профільних служб та місцевої влади поінформували про вжиті заходи щодо ліквідації спалаху чуми на Смілянщині та Чорнобаївщині.

Зауважимо, нині карантин діє в с. Христителеве (у СТОВ «Світанок») й с. Старий Коврай Чорнобаївського району. Та вже прийнято рішення про зняття карантинних заходів у Балаклеї Смілянського району.

За інформацією заступниці керівника обласного управління Держпродспоживслужби Людмили Радняної, фахівці на місцях спрацювали досить оперативно та забезпечили проведення всіх заходів, необхідних для недопущення поширення вірусу в інші регіони.

– Наразі в області, як і в цілому по Україні, ситуація щодо поширення АЧС залишається складною. Вперше на Черкащині випадок був зафіксований у 2015 році. За весь період маємо 16 аналогічних. Цьогоріч встановлено вже 6, зокрема 3 в особистих господарствах та по одному в колективному й підсобному господарствах та інфікований об’єкт. Зауважу, компенсація за втрати відшкодовується повноцінно – в межах відповідно прийнятих на місцях програм.

Між тим, за словами заступниці начальника управління, лісівники мають посилити роботу щодо депопуляції диких свиней, які є основною загрозою розповсюдження АЧС.

За інформацією представників Чорнобаївщини, щойно виявили спалах, одразу взялися за проведення необхідних заходів – здійснили їх вчасно та за інструкцією, віддали проби до лабораторії, провели засідання ДНБК та запровадили карантинні обмеження у відповідних населених пунктах, а саме: встановили зону захисту в радіусі 3 км від сіл Христителеве та Старий Коврай та зону наглядів у межах 10 км. Також попередили сусідні райони, зокрема й Полтавщину, встановили й стаціонарні карантинні ветеринарні поліцейські пости. Проблемним залишається питання зниження поголів’я свиней, у зв’язку з такими випадками.

– Вкотре наголошу на потребі більш широкого інформування населення, зокрема і власників господарств, про небезпеку АЧС, – сказав Віталій Коваль. – Говоримо про це вже не вперше. І прикро, що, приміром, на Чорнобаївщині, де не так давно був зафіксований спалах, знову виникла ця проблема. Маємо попереджати, аби уникнути появи й відповідно поширення вірусу. Поставтесь до цього відповідально. Вирішення ж цієї проблеми можливе, зокрема й за умови дотримання власниками тварин усіх форм власності та підпорядкування правил утримання тварин, роботи ферм у закритому режимі, біобезпеки та профілактики, організації та виконання планів протиепізоотичних заходів.

Перший заступник водночас подякував усім службам за оперативне спрацювання. Він також доручив провести позачергові засідання ДНБК в усіх районах, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед господарств, приватних власників щодо заходів профілактики, прийняти відповідні рішення щодо депопуляції диких кабанів на території області, зокрема й відпрацювати ці питання разом зі службами Полтавської області, також передбачити відповідні кошти на реалізацію заходів у межах районних програм та ін.

Опубліковано в категорії Новини

DSC0970 Цьогоріч першокласники розпочинають навчання за новим форматом, що передбачає якісну освіту в комфортних умовах Нової української школи. На її реалізацію держава спрямувала цього року більше 1 млрд грн. Про це сказав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль в ході обласної серпневої освітянської конференції та додав, що такого фінансування не було за весь період незалежності України. Він зауважив, що нині є технічні, зокрема виробничі затримки, з меблями для шкільних приміщень. Утім нині профільні міністерства працюють над якомога швидшим вирішенням цього питання.

Водночас Віталій Володимирович подякував освітянам за їхню кропітку роботу, адже сьогодні Черкащина за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти» – у трійці кращих в Україні.

– Наше завдання, як органів влади, – ресурсно, методично, інфраструктурно допомогти, аби ви мали змогу в комфортних умовах працювати та розвиватись, а учні – здобувати якісну освіту. Це говорить про комплексний підхід для вирішення освітянських проблем, починаючи від зарплат і завершуючи створенням інфраструктури для навчальних закладів. Важливо створити умови, які б зацікавлювали учнів. Доступність та якість – два ключових орієнтири, яких маємо досягти в межах започаткованої реформи освіти. І ми з вами поступово втілюємо це. Маємо діючих 7 обласних програм, й відповідне в межах них фінансування, зокрема й на розвиток освітньої галузі. Приміром, для придбання наборів робототехніки LEGO, облаштування лінгафонних, шахових кабінетів, навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, географії, інформатики, «Захисту Вітчизни», для STEM-освіти. Все це загалом дозволяє, по-перше, відповідати запитам суспільства на одержання школярами якісних знань, по-друге, створювати сучасні умови, а по-третє, виховувати справжніх патріотів своєї країни, які шанують власне коріння, глибоко розуміють історичність української нації та особливість формування єдиної європейської родини.

Посадовець звернув особливу увагу присутніх на питання патріотичного виховання дітей та молоді.

– Маємо запит суспільства й відповідаємо на нього конкретними діями, – наголосив Віталій Коваль. – Порівняно з 2015 роком, кількість заходів військово-спортивного, національно-патріотичного, освітнього та культурного спрямування зросла вп’ятеро. Аналогічно збільшилось і відвідувачів на Черкащині, зокрема й з-за кордону. Цим самим ми повертаємо добру славу нашому краю. І все це, в тому числі, завдяки вашим зусиллям.

Перший заступник озвучив і перспективні завдання для профтехосвіти, а саме: пріоритетні цьогоріч будівельну й аграрну сфери, відповідно й створення навчально-практичних центрів на базі закладів професійно-технічної освіти з відповідним сучасним обладнанням, що не оновлювалось протягом 20-ти років.

– Невдовзі ми побачимо перші результати розпочатих нами проектів. Студенти ж натомість навчатимуться в сучасних умовах та проходитимуть практику на виробництвах низки підприємств-партнерів профтехзакладів.

Віталій Володимирович зупинився і на проблемних питаннях, зокрема щодо дорожньої інфраструктури, заробітної плати. За словами першого заступника, нині профільні департаменти обласної адміністрації працюють над вирішенням цих питань, зокрема щодо виділення відповідного фінансування на місця для цих цілей.

Наостанок Віталій Коваль побажав освітянам області натхнення, нових здобутків та досягнень у новому навчальному році, а також вручив почесні відзнаки й грамоти обласної державної адміністрації.

Опубліковано в категорії Новини

Довідка щодо несудимості – є одним з необхідних документів для громадян, які планують виїхати за кордон, або надати в органи соціального забезпечення чи працевлаштуватися.

Наразі діє два зручних способи як замовити документ: онлайн через офіційну інтернет-сторінку Головного сервісного центру МВС або ж в найближчому сервісному центрі МВС.

Для замовлення онлайн слід лише авторизуватися й заповнити запит, документ можливо отримати чи на електронну пошту або ж в обраному сервісному центрі МВС.

Якщо ж бажаєте надати запит особисто адміністратору то слід підготувати документ, що посвідчує особу, а це відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»:

— паспорт громадянина України;

— паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

— дипломатичний паспорт України;

— службовий паспорт України;

— посвідчення особи моряка;

— посвідчення члена екіпажу;

—  посвідчення особи на повернення в Україну;

— тимчасове посвідчення громадянина України;

— посвідчення водія;

— посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

— посвідка на постійне проживання;

— посвідка на тимчасове проживання;

— картка мігранта;

— посвідчення біженця;

— проїзний документ біженця;

— посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

— проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

У разі якщо звертається представник то необхідно надати документ, що посвідчує його особу, оригінал та копію нотаріально засвідченої довіреності, яким уповноважено представника отримати в сервісному центрі МВС довідку щодо несудимості, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

Опубліковано в категорії Новини

04c584896d970478100dcf1f68c68f53 Голова Черкаської ОДА закликав провести свято знань у школах області за новим форматом. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді.

Очільник області наголосив, що це має бути свято для дітей, а не для посадовців різного рівня, депутатів і політиків.

– У перший день діти мають отримати мотивацію до навчання, бути зацікавленими, а не слухати формальні та піарні промови, – сказав Юрій Ткаченко. – Нам усім треба відходити від традиційних лінійок, від «радянського» стандарту їхнього проведення. Триває освітня реформа, цьогорічні першокласники підуть до Нової української школи, і всі ці зміни мають починатися від першого дня.

Управління освіти й науки ОДА спільно з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників розробили методичні рекомендації щодо організації свята знань. Вони розміщені на освітянському порталі в розділі «Науково-методичне забезпечення закладів освіти», «Виховна робота» (http://oipopp.ed-sp.net/).

Додамо, що цьогоріч навчальні заклади мали автономне право вирішувати, коли проводити свято знань: 1 чи 3 вересня.

Опубліковано в категорії Новини

43fe1f1f5ef72597c7e924aa50a0251d_1535465819_extra_large Президент Петро Порошенко заявляє, що Україна готова до припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією.

«Сьогодні ми підійшли достатньо підготовленими і юридично захищеними до наступного кроку – припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ, який з вини Москви вже давно став анахронізмом», - сказав Президент під час наради з українськими послами.

 

Він повідомив, що уже найближчим часом очікує від МЗС України необхідний пакет документів для початку реалізації цього процесу.

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 27 серпня 2018, 14:30

Відбулись святкові заходи

23 серпня  в смт Катеринопіль відбулися районні заходи з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Даний захід відбувся за фінансової підтримки нашого земляка, Героя України Юрія КОСЮКА, ініціативи керівника соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Ірини Ваннікової та при безпосередній організації районної влади.

В заходах прийняли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, голова районної ради Віталій Верета, керівник соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Ірина Ваннікова, депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко.

Перед початком урочистої офіційної частини, працівники закладів культури району подарували святковий концерт.

IMG_7552

У своєму виступі Ольга Ніколенко поздоровила мешканців району та його гостей з 27-ою річницею незалежності України, Днем Державного Прапора України, 100-річчям відродження української державності та 95 річницею створення району і висловила впевненість у нашому спільному щасливому майбутньому, у вільній, незалежній, сильній Україні. Після виступу голова адміністрації вручила почесні нагороди учасникам АТО з Катеринопільщини, які захищали цілісність рідних кордонів.

Так, за вагомий внесок у захист територіальної цілісності, державного суверенітету на Сході України  та з нагоди 27-ї річниці з Дня незалежності України були нагороджені :

- нагрудними знаками  “Холодний Яр” та “Честь і слава“ МОГИЛА Олександр, житель села Мокра Калигірка;

- нагрудним знаком  “Холодний Яр ” : МІРАУЦА Дмитро, житель смт Катеринопіль, УС Ігор, житель села Суха Калигірка, БУГЕРА Андрій, житель села Гуляйполе ;

- почесною відзнакою “Учасник АТО“ : КОКОУЛІН Анатолій, житель села Єлизаветка ;

- медаллю “Захисник рідної землі“ : БУДНИК Аркадій, житель села Мокра Калигірка, КАЛЮЖНИЙ Віталій, голова спілки учасників АТО Катеринопільщини, житель смт Катеринопіль.

Крім того, за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у забезпеченні охорони громадського порядку району та з нагоди 27-ї річниці незалежності України подяк

а Катеринопільської районної державної адміністрації оголошена ОНУФРІЄНКУ Михайлу,  керівнику громадського формування з охорони гродського порядку «Територіальна самооборона Катеринопільщини» .

26082018061022

Перед присутніми на заходах жителями Катеринопільського та сусідніх районів Черкащини виступили Ірина Ваннікова та Олександр Коваленко.

Далі захід продовжився святковим концертом, за участю відомих за межами країни зірок української естради «Made in Ukraine», Романа Скорпіона, «TamerlanAlena».

По закінченню заходів на честь воїнів, які боронили і продовжують захищати нашу українську землю від російської агресії відбувся святковий салют.IMG_3374

 

В цей же день в районі були покладені квіти до могил загиблих земляків – учасників антитерористичної операції Сергія Бохонька, Віталія Чумака, Руслана Бобурова, Дмитра Пономаренка та Ігоря Юрпольського, а також проведено покладання вінків до пам’ятних знаків району.

24 серпня релігійні організації району провели молебні за Україну.

Опубліковано в категорії Новини

5 Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України тривають на Черкащині. В обласному центрі церемонія підняття синьо-жовтого стяга відбулася зранку на Соборній6 площі.

Під час урочистостей очільник області вручив до свят державні та обласні відзнаки працівникам різних галузей, а також військовослужбовцям.

– У ці хвилини наші мужні воїни відстоюють незалежність нашої України, – наголосив голова Черкаської ОДА. – Борються за те, щоб наш прапор майорів скрізь: від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі. Слава нашим героям! Як сказав Президент України, армія боронить українську землю, мова боронить українське серце, церква боронить українську душу. І вперше ми відзначаємо ці свята з вірою, що наша держава нарешті матиме Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Саме це довершить утвердження незалежності нашої України. Тільки в єдності ми матимемо майбутнє, до якого прагнули українці в усі часи.

Нагадаємо, з нагоди державних свят в області проведуть низку патріотичних заходів. На цей час особовий склад поліції переведений на посилений варіант несення служби.

Опубліковано в категорії Новини

 

c2f690a0cecd262b3d27bc7b059d5062

 

Шановні Катеринопільчани!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора, Днем незалежності України та 100-річчям відродження української державності!

Зичимо Вам, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаємо всім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у Ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну,
за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

СЛАВА УКРАЇНІ !


Голова районної державної адміністрації  Ольга  Ніколенко

Голова районної ради Віталій Верета


 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4