Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: липня 2018
Середа, 18 липня 2018, 09:43

Відбулась координаційна нарада

IMG_333617.07.2018 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, за участю голови районної ради  Віталія Верети,  провела чергову координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району, зокрема:

- стан розрахунків підприємств, установ, організацій та населення району за спожиту електроенергію в 1 півріччі 2018 року та  матеріально – технічного забезпечення діяльності Катеринопільського району електричних мереж

Заборгованість  за спожиту електроенергію в 1 півріччі 2018 року підприємствами, установами,  організаціями та населенням  району відсутня. Матеріально – технічне забезпечення  Катеринопільського району електричних мереж  знаходиться на низькому рівні: забезпеченість паливно-мастильними матеріалами всього на 50% , аналогічна ситуація з запасними витратними матеріалами на випадок надзвичайних ситуацій.  Планову розчистку повітряних ліній електропередач виконано також менше половини від потреби.

-                     перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за липень поточного року.1

За інформацією фінансового управління райдержадміністрації виконання районного бюджету за липень 2018 року  на 15.07. становить 35%, проте,  в цілому, бюджет  буде виконано. Бюджети сільських та селищних рад будуть виконані всі стовідсотково.

- робота міжвідомчої комісій райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати за 1 півріччя поточного року

Результатом роботи комісії  за 6 місяців поточного року стало додаткове надходження до бюджету району  податку з доходів фізичних осіб в сумі 44,0 тис.гривень, в тому числі 19,3 тис.грн. від юридичних осіб, що становить 2,1 тис.грн. в розрахунку на 1 юридичну особу та 24,7 тис.грн. від фізичних осіб ,що складає 1,1 тис.грн.  в розрахунку на 1 фізичну особу-підприємця.  З початку року в районі зареєстровано 44 суб'єкти підприємницької діяльності, прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності 29 особами.

В порівнянні до відповідного періоду минулого року в районі зменшено на 306 осіб кількість найманих працівників. В травні 2018 року їх кількість  складала 3237 осіб.

- стан заборгованості по податках і зборах до місцевих бюджетів району

Найбільшу заборгованість по податках і зборах до місцевих бюджетів має  Енергетична інвестиційна компанія Мокрокалигірського родовища бурого вугілля, що становить більше 110 тис.грн станом на 01.07. 2018 року.

- опорні школи та інноваційний заклад освіти в районі та  підготовка навчальних закладів району до нового навчального року та опалювального сезону 2018-2019 років

Відповідно до стратегії Нової української школи,  навчання учнів у першому класі має відбуватись за новими стандартами. Педагогічні працівники  початкових класів навчальних закладів району пройшли курс навчання. Необхідно ще провести технічну підготовку відповідних закладів. Проблемним питанням залишається придбання спеціальних меблів для першокласників.

У всіх навчальних закладах  району проходять ремонти  шкільних приміщень.  Проведенню ремонтів сприяють фінансовою допомогою сільські ради та ради об’єднаних територіальних громад. Також  за кошти місцевих бюджетів, які передають сільські ради, буде придбано тверде паливо для опалення навчальних закладів взимку. На жаль,  Катеринопільська селищна рада  не надає  фінансової допомоги закладам освіти , розташованим  на території селища.

- проведення ремонтних  та інших робіт (обкошування, утримання)

на автомобільних дорогах району в поточному році

Філією “Катеринопільський райавтодор” розпочато ремонт автодороги  «Катеринопіль-Шпола», якою проведено ямковий ремонт на дорозі протяжністю   8 км, використано -4 автомашини асфальтобетону.

Проведено обкошування обочин автодоріг на території району коштами та засобами сільськогосподарських виробників, сільських рад та районного бюджету.

-                    робота районного центру первинної медико – санітарної допомоги щодо впровадження в районі медичної реформи та про виконання урядової програми «Доступні ліки»

До центру первинної медико-санітарної допомоги  з початку приписної кампанії у  районі звернулось майже половина населення для підписання договору з сімейним лікарем, проте укладено декларацій (внесено до електронної бази) лише 8,5% -1228.  Для  прискорення роботи вже до кінця липня  буде встановлено  придбане комп’ютерне обладнання   у робочих кабінетах лікарів.

У районі діє урядова програма «Доступні ліки», за січень-червень поточного року в рамках програми виписано 5572 рецепти 2383 хворим, використано 175,4 тис. грн., залишок коштів достатній для забезпечення хворих безкоштовними ліками.

- стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі та забезпечення путівками на лікування та оздоровлення учасників АТО

Заборгованість з виплати заробітної плати в районі станом на 01.07. відсутня. На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 158  учасників АТО, з них із заявами на оздоровлення звернулись 52 особи, вартість 1 санаторної путівки складає 8186 грн.. Цього року планується оздоровити  13 осіб.

- проведення жнивної кампанії 2018 року

В районі триває жнивна кампанія. Озимий ячмінь зібрано із 100% площі , середня врожайність становить 41 ц/га (минулого року 32 ц/га). Озимого ріпаку зібрано 68% від посівів, середня врожайність складає 34ц/га -24ц/га, озиму пшеницю зібрано лише 20% засіяної площі, врожайність становить 45 ц/га.

- ситуація на ринку праці району

З метою легалізації  праці проводяться семінари для роботодавців за участю інспекторів праці. Минулого тижня такий семінар відбувся в Єрківській об’єднаній територіальній громаді за участю інспектора з праці  та 12 роботодавців. Для роботодавців цікавий та змістовний захід приніс багато інформації щодо штрафних санкцій за неоформлених працівників, компенсацію ЄСВ та інше. Наступний семінар заплановано в Мокрокалигірській  об’єднаній територіальній громаді.

-       проведення ремонту системи водопостачання  в смт Катеринопіль за рахунок субвенції з Державного бюджету України

На даний час залишилось  провести реконструкцію системи водогону замінити ділянку водогону  близько 500 метрів на виході з башні Рожновського (вул.. Ходюка), також спеціалісти встановлюють пожежні гідранти  для забору води пожежними автомобілями.

-           технічне забезпечення комунального підприємства смт Катеринопіль

Для покращення  роботи комунального підприємства заплановано придбання трактора. Кошти з обласного бюджету в сумі 671 тис.грн вже виділено, але відповідно до умов  співфінансування   Катеринопільська селищна має   виділити ще  224 тис.гривень. На останній сесії депутати селищної ради проголосували за виділення коштів, проте,  станом на 15.07.2018 року дані кошти на рахунок КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради, не надійшли. Кошти  обласного бюджету в сумі 671,0 тис.грн. селищна рада вже отримала.  Згідно Бюджетного кодексу , Катеринопільська селищна рада зобов'язана  до отриманої суми долучити виділені 224,0 тис.грн. та перерехувати загальною сумою в 895,0 тис.грн.   КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради для придбання трактора.

Опубліковано в категорії Новини

medreforma-1 Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.

Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. Це перша подібна кампанія національного рівня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.

Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.

 

Невідкладну допомогу можна отримати без декларації

Держава може гарантувати надання повного пакета послуг первинної медичної допомоги, коли ви підписуєте декларацію про вибір лікаря. Якщо ви поки не обрали лікаря та перебуваєте у невідкладному стані, маєте право отримати безперервну та безоплатну первинну медичну допомогу у державних і комунальних закладах охорони здоров’я.

Невідкладні стани супроводжуються такими симптомами:

– раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі;

– головним болем, запамороченням, слабкістю;

– болем у попереку, суглобах;

– підвищенням артеріального тиску;

– больовим синдромом у онкологічних хворих;

– алкогольним, наркотичним, токсичним абстинентним синдромом;

– загостренням хронічних захворювань у пацієнтів, які перебувають під наглядом лікаря, що надає первинну медичну допомогу, з приводу гіпертонічної хвороби, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічного запалення печінки, жовчного міхура, кишківника, хвороби нирок, суглобів тощо.

Копії документів тепер не потрібні

Лікар або реєстратор більше не зобов’язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації відтепер має тільки показати один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Зберігати тепер необхідно тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.

Як і раніше, у випадку, якщо людина через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, цей документ не надається під час укладання декларації і цей пункт у декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу.

Спрощення форми декларації

Перелік інформації, що вноситься до декларації, скоротився. Відтепер декларація буде на одному аркуші, що зекономить час пацієнтів та лікаря на її заповнення.

У декларації тепер не потрібно зазначати зареєстроване місце проживання пацієнта, оскільки пацієнт обирає лікаря незалежно від місця прописки.

Також уточнене положення декларації щодо ознайомлення пацієнта з його правами як суб’єкта персональних даних. Пацієнт своїм підписом підтверджує добровільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, і достовірність наданих даних. Також пацієнт засвідчує, що йому відомі його права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», та мету збирання та обробки персональних даних, зазначених у декларації.

Термін дії декларації подовжений

До 1 січня 2020 року подовжили термін дії декларацій про вибір лікаря, які були підписані до 23 березня 2018 року. Тобто до початку національної кампанії з вибору лікарів. До цього часу пацієнт можуть подати нову декларацію про вибір лікаря. Але немає необхідності спеціально для цього приходити у заклад. Підписати декларацію можна під час найближчого візиту до лікаря.

Декларації, укладені після 23 березня 2018 року, не мають кінцевого терміну дії. Їх переукладати не потрібно.

Після зміни юрособи закладу декларації залишаються дійсними

Відтепер не лише у разі перетворення закладу охорони здоров’я у комунальне некомерційне підприємство, а й при поділі, виділі, приєднанні юридичних осіб-надавачів медичних послуг, раніше подані декларації залишаються чинними і вважаються поданими юридичній особі-правонаступнику за умови, що обраний пацієнтом лікар продовжує працювати у закладі.

Таким чином, зміни в юридичному статусі надавача медичних послуг не будуть впливати на права пацієнта отримувати безоплатну первинну медичну допомогу в обраного лікаря.

За інформацією Урядового порталу

Опубліковано в категорії Новини

10 липня на території  Катеринопільської районної центральної лікарні спеціалізовані служби цивільного захисту району під керівництвом голови Катеринопільської райдержадміністрації провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювання документів оперативного реагування.

Згідно із задумом, у підвальному приміщенні ЦРЛ у кабінеті архіву виникла пожежа та розповсюдилась на площу 42 м.кв. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню всю площу підвального приміщення. Персонал лікарні повідомив про подію за номером «101» та розпочав евакуацію пацієнтів і були вжиті заходи щодо гасіння пожежі.

Після отримання інформації про пожежу до місця події негайно виїхали рятувальники, які провели розвідку, евакуювали з осередку пожежі потерпілих, надали їм до медичну допомогу та оперативно подали один водяний ствол для локалізації та в подальшому ліквідації умовної пожежі. Згідно плану залучення сил і засобів до ліквідації умовної пожежі було додатково залучено місцеву пожежну команду смт Єрки, добровільну пожежну команду ТОВ Катеринопільський елеватор, Катеринопільський район електричних мереж, Катеринопільську дільницю Шполянського відділу ПАТ «Черкасигаз», Катеринопільське відділення поліції, відділ освіти молоді та спорту Катеринопільської районної державної адміністрації, районне споживче товариство, Катеринопільське лісництво  та Катеринопільську районну лікарню.

Рятувальники в складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку, евакуацію потерпілого та подали водяний ствол на гасіння пожежі. Працівники поліції в свою чергу забезпечили охорону громадського порядку. Персонал всіх задіяних служб діяв чітко та злагоджено, завдяки чому досягнуто поставленої мети.

Під час навчань лікарні спеціалізовані служби цивільного захисту району провели вивчення оперативно-тактичної характеристики Катеринопільської районної центральної лікарні, ознайомилися з особливостями зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Після чого  співробітники Служби порятунку провели для персоналу практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі.

Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко дякує всім учасникам тактико-спеціальних навчань за проведену роботу на високому професійному рівні.

IMG_20180710_144356 IMG_20180710_144720 IMG_20180710_145350

Опубліковано в категорії Новини

- про землюEFM_0079-e1530775789331

Особлива увага на минулому тижні була прикута до земельних питань. Відразу наголошу: Черкаська обласна державна адміністрація послідовна в питанні вирішення земельних конфліктів. Пригадаймо, коли вони почали виникати. Тоді, коли централізували право розпоряджатися землями сільгосппризначення, що поза межами населених пунктів. Іншими словами: коли відібрали це право у громад, у місцевої влади, передавши на центральний рівень. Урешті, обласна адміністрація стала буфером між сторонами конфлікту: Держгеокадастром, який нам не підпорядкований, і обуреними людьми.

Що ми зі свого боку зробили? Ще три роки тому я ініціював, і обласна рада підтримала, звернення до Верховної Ради України щодо повернення органам місцевого самоврядування права розпоряджатися землями сільгосппризначення, що поза межами населених пунктів. Свою позицію ми озвучували і на центральному рівні. Зі свого боку Уряд уже ухвалив рішення щодо передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності до комунальної власності об’єднаних територіальних громад. Обласний Держгеокадастр уже передав землі 14 ОТГ Черкащини. І я переконаний: протестами, політичними заявами чи в будь-який інший спосіб ми системно не змінимо ситуацію в земельній сфері. Натомість дієвий спосіб: не зволікати з об’єднанням громад. І тоді земельні питання цілком можна вирішувати на місцях.

- про розвиток

27 розвиткових проектів від Черкащини днями підтримано профільною комісією при Мінрегіоні. На їхню реалізацію буде спрямовано 136,6 млн грн.

Серед цьогорічних стратегічних проектів області – капітальний ремонт злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради», забезпечення якісною питною водою сільського населення, реконструкція обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та ін.

До речі, 76% коштів Державного фонду регіонального розвитку України спрямовуємо на проекти, які включені до Стратегії-2020 та Плану її реалізації. Також, порівняно з минулим роком, побільшало проектів від об’єднаних територіальних громад. Маємо конкуренцію за розвиток у дії.

- про спорт

Поліпшення спортивної інфраструктури є одним із пріоритетів обласної влади. Сьогодні про футбол. За державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах» на Черкащині зводять 10 майданчиків для ігрових видів спорту. Днями вже прийняли перших гравців футбольні поля в Городищі, Гельмязеві та Вознесенському.

Це будівництво відбувається коштом державного та місцевих бюджетів. Окрім цього, ми маємо низку інших проектів із відновлення спортивної інфраструктури – як на рівні області, так і на місцях, в ОТГ тощо. І це найкраща інвестиція. Бо інвестиція в дітей, у спорт, у здоров’я нації. Футбол уже зараз на Черкащині динамічно розвивається. Цей вид спорту охоплює найбільшу кількість дітей і молоді. І я вдячний усім, хто долучається до реалізації таких проектів.

До слова, відділення з футболу представлені у 27 дитячо-юнацьких спортивних школах області. За результатами виступів на змаганнях національного рівня футболістки Черкащини здобули 3 644 залікових очки, що дало змогу футболу, як виду спорту, посісти 5-те місце в обласному рейтингу з олімпійських видів спорту.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0822 - В області триває процес підписання декларацій із сімейними лікарями. Щоправда, процес проходить доволі мляво. На сьогодні, в системі eHealth по області зареєстровано 589 лікарів, які надають первинну медичну допомогу та укладено понад 255 тис. декларацій з пацієнтами.

У деяких районах взагалі ще не розпочалася ця кампанія. Зокрема, у Городищенському, Кам’янському, Чигиринському, Лисянському районах та Мехедівській і Мокрокалигірській ОТГ. Менше 10% населення підписали декларації у Маньківському, Жашківському, Катеринопільському, Тальнівському районах та Умані.

У Черкасах, де доступність до медичної допомоги максимально наближена до пацієнта, лікарями підписано декларації із 26,7% жителів. Це низький результат для обласного центру. Приміром райони, що мають розгалужену сільську мережу, підписали декларації більш активніше. Зокрема у Звенигородському районі підписали декларації із 46% населення, Чорнобаївському – 42%, Білозірській ОТГ – 42,6%, Корсунь-Шевченківському – 33,7%.

Основною причиною не підписання декларації з пацієнтами є незадовільне забезпечення комп’ютерним обладнанням з доступом до мережі Інтернет, спеціальним програмним забезпеченням для первинної медичної допомоги робочих місць персоналу та відсутність мережевого покриття. Вважаю, це питання має бути на контролі в районах.

- Нині для кожного з нас, як користувачів медичних послуг, актуальним є питання упровадження медичної реформи. Чимало хто певен, що це призведе до скорочення мережі. Насамперед йдеться про їхню реорганізацію, підвищення якості послуг, зокрема і у сільській місцевості.

На сьогодні жоден заклад охорони здоров’я первинної ланки Черкащини не скорочений. Натомість кількість лікарських амбулаторій в області збільшилася з 183 за 2016 рік до 203 в 2018 році.

Спільно з районами ми розробили План спроможних мереж надання первинної медичної допомоги області. Його вже погодили в Міністерстві охорони здоров’я. Зазначу, до Плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги у кожній області включають:

– центр ПМД – працює на постійній основі, медичну допомогу надають не менше семи лікарів;

– амбулаторія групової практики – працює на постійній основі, медичну допомогу надають не менше двох лікарів, кількість населення від 3000 осіб;

– амбулаторія монопрактики – працює на постійній основі, медичну допомогу надає один лікар, обслуговує 1500 осіб;

– пункт здоров’я розгортають як додаткову інфраструктуру. Тут медичну допомогу надають не на регулярній основі. Пункт здоров’я створюється в межах населеного пункту, чисельність населення якого складає не менше 750 осіб. Графік його роботи передбачає не менше двох повних робочих змін лікаря на тиждень.

Відповідно до затвердженої мережі, на Черкащині первинну медичну допомогу населенню у сільській місцевості надаватимуть у 23 Центрах ПМСД, 161 лікарській амбулаторії, майже 300 пунктах здоров’я та ФАПах. Опісля візьмемося за виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983. Нею визначено порядок та умови надання держсубвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. За наданими районами пропозиціями, в МОЗ та Мінрегіоні затверджено для будівництва 23 лікарські амбулаторії. З них 12 – амбулаторії монопрактики, та 11 –амбулаторії групової практики. Втім нині із виділених 23 земельних ділянок кадастрові номери мають лише 3. Всього заплановано для капітального ремонту 47 лікарських амбулаторій.

Наголошу, що до кінця цього року всі заклади первинної медичної допомоги мають підписати договори з Національною службою здоров’я України. Уже з липня заклади, які виконали всі умови та уклали до 5 червня 2018 року договір з Нацслужбою здоров’я України, отримуватимуть фінансування за новим механізмом. Медична ж субвенція для фінансування закладів, які надають первинну медичну допомогу, з наступного року не планується. Тож зараз наше з вами завдання: якісно спрацювати, аби люди у сільській місцевості отримували належні медичні послуги, а заклади функціонували без проблем.

Опубліковано в категорії Новини

41 Основне завдання освітньої реформи – надання учням якісних знань в сучасних умовах, відповідному сучасному навчальному середовищі. Для цього формуємо мережу опорних та інноваційних шкіл. Навчання в них є перспективним, якість – значно вищою. Підтвердженням цьому є збільшення вдвічі протягом 2017-18 навчальних років кількості переможців всеукраїнських олімпіад та міжнародних конкурсів. Половина з них – учні 9-11 класів якраз із інноваційних та опорних шкіл.

Зауважу, опорні та інноваційні школи – це нова якість української освіти. Це – кваліфіковані педагогічні кадри, сучасна матеріально-технічна й навчально-методична бази. Підставою ж для створення їх мережі став, зокрема, результат аналізу статистичних даних та процеси реформи з децентралізації влади.

Нині, не зважаючи на незначне збільшення учнівського контингенту, в області функціонує 207 загальноосвітніх навчальних закладів, що є малокомплектними. А це – близько 36 % від їхньої загальної кількості. Зокрема, 11 загальноосвітніх навчальних закладів I ступеня, у яких навчається менше 10 учнів, 44 ЗНЗ I-II  ступенів, де 40 і менше школярів та 152 ЗНЗ I-III ступенів, в яких здобувають знання 100 й менше учнів. Найбільше малокомплектних шкіл у Золотоніському, Драбівському, Лисянському, Жашківському та кількох інших районах.

Пропоную порівняти середньорічні фактичні видатки на одного учня в різного типу навчальних закладах. Приміром, видатки на одного учня  в Кривоносівському НВК на Золотоніщині, де навчається 18 дітей,  становлять 69 413 тис. грн, в Богуславецькому НВК, де 85 учнів, – 25 594 тис. грн. Водночас в інноваційному закладі – Монастирищенському навчально-виховному комплексі «Ліцей – загальноосвітня школа I-III ступенів «Ерудит» навчається 648 учнів, де видатки на 1 учня – 14 633 тис грн. Або ж опорний навчальний заклад «Білозірська ЗОШ I-III ступені. Там – 488 учнів, де на одну дитину передбачено 14 844 тис. грн. Ось, де резерв та можливості місцевих бюджетів!

Нагадаю також, з першого вересня першокласники навчатимуться вже в новій українській школі. На це області передбачено 43, 6 млн грн, з яких 32 млн грн – на технічне обладнання, дидактичні матеріали тощо, решта – на підвищення кваліфікації викладачів.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0819Загалом із Дорожнього фонду на фінансове забезпечення будівництво, реконструкцію, ремонт й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачено 391 451,3 тис. грн.

Станом на 2 липня надійшло 171 183,4 тис. грн. На сьогодні ДП «Службою місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» вже оголошено тендерні процедури по всіх об’єктах на проведення першочергового поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

На сьогодні оголошено 115 процедур відкритих торгів на суму 370,8 млн грн. З них відбулося 33 процедури на загальну суму 81,8 млн грн. При цьому укладено 27 договорів на 70 млн грн.

Зауважу, наразі завершено ремонтні роботи з поточного середнього ремонту на 2 об’єктах у Канівському районі на загальну суму 6,7 млн грн.

Загалом на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення виконано робіт з поточного дрібного і середнього ремонтів орієнтовно на 30 млн грн.

Проблемним питанням залишається проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Сміла-Березняки-ст. Райгород-Кам’янка, яка проходить територією Смілянського та Кам’янського районів. До цього часу стосовно зазначеної дороги належним чином не оформлені дефектні акти. А це унеможливлює розробку в повній мірі проектно-кошторисних документацій.

Також доопрацювання потребує проектно-кошторисна документація на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241511 Ладижинка-Городниця, що також унеможливлює проведення тендерних процедур.

Не оголошено проведення тендерних процедур на поточний середній ремонт 3-х автомобільних доріг місцевого значення у Городищенському районі – в зв’язку з наявністю недоліків у проектно-кошторисних документаціях (оголошено лише на одну автомобільну дорогу). Також не подана документація для оголошення тендеру на поточний середній ремонт вулиці Незалежності у м. Золотоноша виконавчим комітетом Золотоніської міської ради, відповідно до затвердженого переліку.

Активізуватись щодо передачі проектно-кошторисних документацій на поточний середній ремонт доріг мають і в Драбівській районній державній адміністрації.

У цілому ж на послуги з поточного дрібного ремонту місцевих доріг тендерні процедури проведено у 18 районах Черкащини. З переможцями укладено відповідні договори й організовано або ж  проведення ремонтних робіт. Не визначено підрядників для виконання робіт у Жашківському та Чорнобаївському районах. Оскільки попередні торги там не відбулися і Службою оголошено повторне проведення тендерних процедур.

Водночас 20 червня Службою вдруге оголошено тендер на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них. Процедура визначення переможця ще не проводилася.

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 04 липня 2018, 16:03

Відбулась координаційна нарада

IMG_333003.07.2018 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела чергову координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району.

- Організація роботи районного військового комісаріату

За I півріччя поточного року контракт на  військову службу уклали 14 осіб, що становить 67% від плану (14 місце в області).

Виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 1 півріччя поточного року

За інформацією управління фінансів райдержадміністрації перевиконання дохідної частини бюджету району становить понад сім мільйонів гривень  в тому числі районного близько чотирьох мільйонів гривень.  Найближчим часом очікується надходження до районного бюджету медичної  та освітньої субвенції для погашення заборгованості з виплати заробітної плати медичним  та педагогічним працівникам .

Декларування доходів

Станом на 3 липня вихідцями – одноосібниками району подано до Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ  502 декларації (50% від загальної кількості), розмір сплати податку на доходи фізичних осіб із розрахунку на 1 декларацію склав 1,4 тис.гривень. Власниками с/г техніки  подано 73 декларації, розмір сплати податку на доходи фізичних осіб із розрахунку на 1 декларацію склав 2,9 тис.гривень.

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2018 року

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на території району протягом двох тижнів працювали 17 пришкільних таборів, в яких відпочивали – 906 дітей. Окрім того, 4 дитини отримали змогу оздоровитись в санаторії «Артек» та 7 серпня ще 17 дітей пільгових категорій поїдуть набиратись сил до санаторію у місті Білгород-Дністровський.

Робота районного центру первинної медико – санітарної допомоги

У червні Центром первинної медико-санітарної допомоги було проведено через систему “Прозорро” закупівлю комп'ютерної техніки та обладнання, необхідного для повноцінної роботи сімейних лікарів. Загальна сума закупівель склала 550 тис.гривень, з яких 400тис.гривень — спонсорська допомога ТОВ “Катеринопільський елеватор”, 150 тис.гривень -кошти районного бюджету.

З початку приписної кампанії у  районі зібрано  вже понад 6,5 тисяч заяв від населення на підписання договору з сімейним лікарем.

На жаль, сімейні лікарі району через незабезпеченість  комп’ютерною технікою не змогли вчасно розпочати роботу з підписання декларацій та заповнення всіх необхідних форм в електронному вигляді.

З 4 червня лікарями первинної медико-санітарної допомоги району особливо активно розпочато підписання декларацій з населенням. На сьогодні вже внесено в електронну базу 676 декларацій, з них – 305 дітей.

Активніше система укладення договорів запрацює з третьої декади липня, коли для кожного лікаря буде встановлено вже придбану комп'ютерну техніку.

Керівництво  центру первинної медико-санітарної допомоги пропонує жителям району завітати до мед закладу для підписання договорів з сімейними лікарями. Для цього при собі необхідно мати пакет документів: паспорт, ідентифікаційний номер, також знадобиться номер мобільного телефону та електронна адреса, адреса проживання та реєстрації.

-  Виконання урядової програми «Доступні ліки»

У районі діє урядова програма «Доступні ліки», за січень-червень поточного року в рамках програми виписано 5572 рецепти 2383 хворим, використано 175,4 тис. грн.

- Ситуація на ринку праці району

Протягом I півріччя на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 849 безробітних (76% в порівнянні з минулим роком), з яких працевлаштовано – 455 осіб (106% до минулого року). Учасників АТО перебувало на обліку 25 осіб, з них працевлаштовано – 10 та переселенців – 11 осіб, з яких працевлаштовано – 5.

134 особи взяли участь в громадських роботах.

- Монетизація пільгового проїзду

Прийнята урядова постанова щодо монетизації  вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом місцевого значення для окремих категорій пільговиків поки що не знайшла підтримки в органах місцевого самоврядування. За розрахунками управління соціального захисту населення райдержадміністрації, щоб компенсувати витрати  понад 3,5 тисячам пільговиків по 60 гривень щомісячно за проїзд, необхідно майже 300 тисяч гривень на місяць. Доки інших рішень не прийнято, сільській селищні ради відшкодовуватимуть перевізникам, витрати на перевезення пільговиків згідно діючих договорів.

- Перерахунок пенсій

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму 800 особам, які отримують мінімальну пенсію перераховано пенсійні виплати. Нині вони становитимуть 1435 грн. для осіб, які не мають достатньої кількості страхового стажу, хто відпрацював передбачену законом кількість років — 1452 гривень.

Опубліковано в категорії Новини

27 червня в Катеринополі відбулись заходи, присвячені 22-ій річниці з дня прийняття Конституції України та Дню молоді. У рамках святкування відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та святковий концерт в районному будинку культури.

Незважаючи на малу кількість присутніх в залі гостей, захід видався дуже цікавим та зворушливим, адже молодь продемонструвала свої надзвичайні таланти, в яких були присутні ноти патріотизму, відданості та безкорисливого служіння Батьківщині.

Всі присутні на святі, мали змогу пригоститися смачною кашею, варениками та узваром.

А о 19.00 год. на Катеринопільчан чекало святкування Дня молоді, яке мало відбутися на центральній площі селища, але в зв’язку з погіршенням погодніх умов перенеслося в будинок культури. Проте, погана погода не змогла зіпсувати настрою, і ввечері всіх присутніх чекала досить різноманітна програма святкування. Глядачів вітали своїми піснями Юлія Пономаренко та Станіслав Драгомощенко. Але найбільше вразили хореографічні постановки Клубу спортивного бального танцю «Floorcraft», керівниками якого є Анастасія та В’ячеслав Голікові.

IMG_20180627_122145 IMG_20180627_123314 IMG_20180627_132801

Опубліковано в категорії Новини