Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: липня 2018

1 У Смілі зривають підготовку до опалювального сезону. Про це стало відомо під час координаційної наради в ОДА під головуванням очільника області Юрія Ткаченка. На ній ішлося про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

Натепер середньообласний рівень підготовки становить 60%, що відповідає середньому показнику по Україні.

– Найбільші ризики традиційно маємо в місті Сміла, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми не можемо щороку в ручному режимі регулювати там ситуацію і розпочинати опалювальний сезон. Місцева влада мусить пам’ятати про відповідальність перед своєю громадою. А що ми маємо натепер: попри наші численні рекомендації міській владі, досі не вирішене питання погашення заборгованості за спожитий природний газ, що унеможливлює отримання номінацій, заборгованість за спожиту електроенергію по КП «ВодГео» призводить до періодичного відімкнення водопостачання, низькі темпи ремонту доріг. Останнє – це взагалі окреме питання. Область свої обіцянки виконує: коштом Дорожнього фонду ми ремонтуємо по місту три вулиці. Натомість міська влада брала на себе зобов’язання відремонтувати дорогу в бік Кам’янки – віз і нині там.

Відтак очільник області доручив головам РДА та рекомендував міським головам і головам ОТГ активізувати підготовку до осінньо-зимового періоду. Він наголосив на персональній відповідальності за це.

Нагадаємо, за рейтингом НАК «Нафтогаз України» Черкащина посідає 3-те місце серед областей за рівнем розрахунків за спожитий газ.

Опубліковано в категорії Новини

UO0A0284Малий та середній бізнес підтримують на Черкащині. Це – один з напрямів забезпечення сталого економічного розвитку регіону. На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань у ході Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики. Вона проходить у Черкасах за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Підтримку надають у межах Стратегії МСП-2020 та відповідно до ухваленої програми її реалізації. У її рамках на відповідні заходи в області виділили 2,3 млн грн фінансування. Серед ключових проектів, які нині активно втілюють на Черкащині у цьому напрямку, – Школа малого та середнього підприємництва.UO0A0194

– Треба не просто давати гроші на розвиток регіонів, а створювати умови для того, щоб люди тут заробляли, – зауважив Ярослав Березань. – Ми зробили акцент на розвиток малого і середнього підприємництва. Одне з найголовнішого, що ми вже зробили на рівні області, – започаткували Школу МСП. Вже випустили слухачів першого набору. У жовні стартує навчання у другій Школі. У нас навчалися не тільки ті, хто вже займається підприємництвом, а й ті, хто лише хотів започаткувати свою справу. І їм це вдалося.

Також, додав посадовець, нині в області пропрацьовується механізм фінансової підтримки суб’єктів МСП у межах співпраці з Німецько-українським фондом.

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 30 липня 2018, 11:10

"Traffic Challenge" - "Стривай!" і подумай!

З метою участі в соціальній інформаційній кампанії "Стривай!", національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge"у рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху пропонуємо переглянути соціальні ролики на відповідну тематику.

Опубліковано в категорії Новини

Нині в області на 45 дорожніх об’єктах триває поточний середній та дрібний ремонт. Зокрема, ямковий виконали вже на 20,9 тис. кв. м та відновили більше 56 тис. кв. м. дорожнього покриття. Про це сказав заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

– В області оголошено на сьогодні 142 пропозиції щодо ремонтних робіт – на загальну суму 413,3 млн грн. З них відбулося 106, – говорить заступник голови. – Зауважу, тендерні процедури на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання автомобільних доріг здійснює на електронному майданчику державних закупівель ProZorro ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

Хід робіт можна переглянути на карті, розробленій Департаментом інфраструктури Черкаської ОДА.

hid_vykonannia_07_26

Опубліковано в категорії Новини

Без названияПАТ "Укртелеком" повідомляє, що зважаючи на неактуальність та збитковість послуг, відсутність попиту у споживачів та укладених договорів, моральну застарілість обладнання та його фізичну зношеність, а також наявність сучасної альтернативи у вигляді автоматичного телефонного зв'язку, припиняє надання послуг за допомогою ручних комутаторів з 1 листопада 2018 року.

Після зазначеної вище дати, подальше замовлення та користування вказаними послугами буде неможливим.

Просимо врахувати дану інформацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3