Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: червня 2018

0ca34323b100a0e16065d211a598d1fe_L Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Катеринопільщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаємо усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

Голова районної  державної адміністрації  Ольга  Ніколенко                                        Голова районної  ради  Віталій Верета

Опубліковано в категорії Новини

images Прийнята Постанова Кабінету Міністрів України щодо пільгового перевезення діятиме лише в разі прийняття відповідного рішення органами місцевого самоврядування. Про це сказав перший заступник очільника області Віталій Коваль. Сьогодні в обласній адміністрації він зустрівся з представниками громадських організацій та спілок учасників бойових дій. Вони обурені прийняттям зазначеної Постанови та вимагали роз’яснень щодо затвердженого розпорядження ОДА, оскільки, на їхню думку, визначений механізм перевезення обмежуватиме їхні права.

Перший заступник пояснив, що згідно з п. 3 Постанови КМУ облдержадміністрації зобов’язані були до 1 червня затвердити відповідні розпорядження. Утім органи місцевого самоврядування мають право самостійно вирішувати, який механізм залишити.

Віталій Володимирович зауважив, що, за умовами нового запропонованого механізму, розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. Обласна адміністрація зробила запит на всі міста. У результаті – в області діє єдине комунальне підприємство – КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради». Вартість проїзду в ньому 2 грн. Розмір щомісячної готівкової виплати пільг відповідно до формули становить: 2 грн *30 поїздок = 60 грн.

– Постанова ні в якому разі не обмежує права пільговиків, зокрема й учасників бойових дій, – говорить перший заступник. – Оскільки орган місцевого самоврядування, тобто міська, сільська, селищна рада, ОТГ або залишає механізм безготівкового пільгового перевезення, що існував раніше, або бере за основу мінімальний розмір, з огляду на можливості бюджету, і переводить кошти кожному пільговику на його рахунок замість компенсації перевізнику. Це і є монетизація. Таким чином, Постанова зберігає попередній механізм, але й пропонує інший.

Представники громадських організацій та спілок висловили власні думки й пропозиції. До найближчої сесії обласної ради вони планують готувати звернення до Кабінету Міністрів про відміну прийнятої на сьогодні Постанови.

Опубліковано в категорії Новини
  • про школу для підприємців

Губерн Ми розпочинаємо набір до другої Школи малого та середнього підприємництва. Це – спільний проект Черкаської ОДА, K.-Fund та Агенції регіонального розвитку Черкащини.

Для участі у Школі МСП потрібно заповнити аплікаційну форму у GoogleForms: https://goo.gl/7rSoVZ і пройти співбесіду. Прийом заявок триватиме до 18 червня, а навчання розпочнеться 5 липня.

Програма Школи МСП, як і попереднього разу, передбачає 9-денний інтенсивний курс із основних напрямів організації бізнесу та  підприємницької діяльності. Опісля впродовж 3 тижнів слухачі працюватимуть над своїми бізнес-планами, отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи.

Агенція регіонального розвитку (в межах Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 роки) оплачує основну частину вартості навчання. Для слухачів це коштувати 1500 грн. Тож запрошую підприємців, теперішніх і майбутніх, до Школи МСП!

про інвестиції

Надсучасний Інститут здоров'я рослин тепер є у Черкасах. Це – унікальний проект групи компаній Ukravit. Пам’ятаю, як Віталій Ільченко, її власник, вперше розповів про плани відкрити інститут, де кращі науковці працюватимуть над найновішими розробками та дослідженнями якості, де буде найкраща лабораторна база. Я ні хвилини не сумнівався, що все буде реалізовано. Бо знаю Віталія, як успішного підприємця та ефективного менеджера. До речі, соціально відповідального.

Ні для кого не секрет, наскільки для Черкащини важлива аграрна сфера. Це – наша пріоритетна галузь. І сучасні технології та інновації – те, що завжди на часі. Я впевнений, що з відкриттям Інституту здоров'я рослин розпочинається новий, якісний, етап розвитку нашої агросфери. Майбутнє України справді починається з науки.

про оздоровлення дітей

Понад 34 млн грн спрямуємо на відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині цьогоріч. Ідеться про кошти обласного та місцевих бюджетів, а також позабюджетні. Влада на всіх рівнях має забезпечити якісний відпочинок і ефективне оздоровлення дітей. Відповідні доручення я дав керівникам райдержадміністрацій, а також рекомендував міським головам і головам об’єднаних територіальних громад.

Послугами оздоровлення та відпочинку під час цьогорічної кампанії заплановано охопити понад 82 тис. дітей. Особливу увагу приділимо дітям соціально незахищених категорій і учасників АТО.

Окрім того, я доручив проінспектувати всі заклади оздоровлення та відпочинку дітей на дотримання правил безпеки. Це питання розглянемо на найближчій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Опубліковано в категорії Новини

up_4715 Більше 470 «теплих кредитів» взяли жителі Черкащини з початку року. На заміну котлів чи здійснення енергоефективних заходів вони залучили 8,7 млн грн. повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Найбільше використали коштів на впровадження безпосередньо енергоефективних заходів. На це залучили трохи більше 8 млн грн. Для придбання котлів уповноважені банки АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк» видали 14 кредитів на 140 тис. грн., ОСББ взяли 2 кредити на 500 тис. грн.

– Черкащани все активніше упроваджують енергоефективні заходи у побуті, – говорить Сергій Овчаренко. – Ми ж зі свого боку відшкодовуємо їм частку відсоткової ставки за «теплими кредитами». Це передбачено обласною Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв. На виконання заходів Програми цьогоріч виділили 400 тис грн, з місцевих бюджетів – 1,49 млн грн. Між тим, за січень-травень ми вже відшкодували черкащанам 154,2 тис. грн. З них 89,2 тис. грн – субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам Золотоноші, Звенигородському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському та Шполянському районів.

Опубліковано в категорії Новини

Звертаємо увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, внесено зміни до наказів Міністерства фінансів України , що встановлюють порядок відкриття дохідних рахунків.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

У другій декаді червня реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінках Головного управліня Державної казначейської служби України у Черкаській області та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Опубліковано в категорії Новини

search Зміни в системі субсидій, запроваджені після завершення опалювального сезону, направлені на протидію наявним зловживанням з боку споживачів і на посилення адресності допомоги тим, хто її дійсно потребує. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Треба зробити так, що за того, хто не має можливості заплатити, – за нього заплатить держава. А сьогодні маємо і випадки зловживань», – сказав Глава Уряду. «Хочу запевнити: в новий опалювальний сезон увійдемо нормально і справедливо».

Довідково:

У квітні поточного року Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином, монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності. Разом з тим державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує. Зловживання в цій сфері будуть виявлятися і присікатися. Люди, які просто приховують свої статки, не зможуть користуватися програмою і паразитувати за кошт платників податків.

Про які новації відтепер треба знати і на що звертати увагу?

Предмети розкоші та доходи від оренди

У містах мільйонниках нерідкими стали випадки здачі квартир в оренду із своєрідним бонусом – оформленою субсидією на комунальні послуги. При цьому власники помешкання не тільки отримують доходи, а й мають транспортні засоби або інші предмети розкоші.

Відтепер якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Окрім того, доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи».

Великі будинки і квартири

Є помешкання, які виходять за рамки середньостатистичних та відносяться до категорії «преміум класу». До недавнього часу на них також оформлялися субсидії – на підставі того, що прописувалася там одинока пенсіонерка з мінімальною пенсією. Вона, цілком очевидно, була не здатна оплатити повну вартість послуг і зверталась до комісії щодо надання субсидії на понаднормативну площу.

З 1 травня 2018 року діє нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.

Тіньова зайнятість

Чимало українців працюють за кордоном, але при цьому звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи.

Тепер тим, хто є дійсно безробітним, необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, бо насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

У Мінсоцполітики переконані, це стимулюватиме українців до офіційного працевлаштування, сприятиме детінізації та усуне соціальну несправедливість, коли субсидію насправді отримують люди з достатньо високими доходами.

З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт/год на 1 м2 площі. При призначенні субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%.

Важливо знати й те, що внутрішньо-переміщені особи відтепер зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з вказанням складу домогосподарства. Заява стане приводом для обстеження матеріально-побутових умов, а сам акт про обстеження – підставою для призначення субсидії.

Спрощено процедуру отримання субсидій для жителів об’єднаних територіальних громад. Відтепер ОТГ мають право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення. Механізм повторює практику звернень до сільських і селищних рад.

Уряд також проведе преміювання домогосподарств за економію ресурсів за підсумками цього опалювального сезону. Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це майже 700 гривень. Субсидіантам, які економно використовували ресурси, треба так само – до 1 вересня – подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення. Щоправда обрати спосіб отримання коштів треба самостійно.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 12 червня 2018, 13:52

Відбулась координаційна нарада

12.06.2018 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 1 півріччя поточного року, про ситуацію на полях району урожаю 2018 року, щодо стану підписання Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги, про роботу щодо призначення (перерахунку) субсидій на оплату житлово – комунальних послуг згідно нового порядку, щодо  функціонування пришкільних таборів в районі та оздоровлення дітей влітку 2018 року тощо.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово звернула особливу увагу на проведення ремонту автодоріг, обкошування узбіччя автомобільних доріг державного та місцевого значення в районі.

Враховуючи те, що Катеринопільська районна рада є засновником закладів загальної середньої освіти (крім ОТГ), голова  райдержадміністрації запропонувала голові районної ради провести спільну нараду з сільськими, селищними головами, керівниками навчальних закладів, депутатами районної ради, на якій розглянути питання фінансового забезпечення закладів освіти, створення освітнього простору для учнів перших класів. Ольга Петрівна звернула увагу на дефіцит коштів освітньої субвенції з державного бюджету на виплату заробітної плати та  відпускних педагогічним працівникам, тому виникає необхідність залучення додаткових коштів сільських та селищних бюджетів.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний період. В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська повідомила про перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 6 місяців поточного року,  в порівнянні до відповідного періоду минулого року планові показники уже виконано на 110%. Про те, залишається відставання виконання місцевих бюджетів Катеринопільської селищної та Вікнянської сільської рад. Начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб повідомив про стан посівів зернових культур в районі. Головний лікар Катеринопільської ЦПМСД  Олена Пироженко доповіла про хід підписання Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги, та хід виконання урядової програми «Доступні ліки» у районі. Щодо функціонування пришкільних таборів в районі (харчування, підвіз), оздоровлення дітей влітку 2018 року (діти учасників АТО, багатодітних родин) доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

2 Понад 34 млн грн спрямують на відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині цьогоріч. Ідеться про кошти обласного та місцевих бюджетів, а також позабюджетні. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Як наголосив очільник області, влада на всіх рівнях має забезпечити якісний відпочинок і ефективне оздоровлення дітей. Відповідні доручення він дав керівника райдержадміністрацій, а також рекомендував міським головам і головам об’єднаних територіальних громад. Послугами оздоровлення та відпочинку під час цьогорічної кампанії заплановано охопити понад 82 тис. дітей.

– У нас діють обласна та місцеві програми оздоровлення та відпочинку дітей, – сказав Юрій Ткаченко. – Цьогоріч спільно з місцевими бюджетами нам вдалося збільшити фінансування цієї кампанії на понад 5 млн грн. Я сподіваюсь, що ОТГ теж активно доєднаються, бо наразі лише п’ять із них запланували оздоровчі послуги для дітей. Особливу увагу слід приділити дітям соціально незахищених категорій і учасників АТО.

Окрім того, обласний керманич доручив проінспектувати всі заклади оздоровлення та відпочинку дітей на дотримання правил безпеки. Це питання розглянуть на найближчій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Опубліковано в категорії Новини

8 червня 2018 року відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Верета.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, сільські, селищні голови.

Першочергово депутати заслухали та підтримали пропозиції районної державної адміністрації щодо змін у районному бюджеті. Зокрема, збільшено дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенції обласного бюджету сумі 1,9 млн. грн., в тому числі 573 тис. грн. на  забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, 130,8 тис. грн. - для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (інклюзивна освіта), 89 тис. грн. для придбання комп’ютерної техніки для “Нової української школи”, 150 тис. грн. для придбання лінгафонного кабінету та 308,6 тис. грн. для оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів, а також  671 тис. грн.. для передачі субвенції Катеринопільському селищному бюджету на забезпечення  екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знищення та захоронення відходів (придбання трактора “Білорусь” та навісного обладнання до нього). Також збільшено дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенцій сільських, селищного бюджетів в сумі  139 тис. грн. на виконання  заходів деяких районних програм та 80  тис. грн. для придбання стоматологічної установки.

За рахунок зменшення резервного фонду відповідно збільшено видатки на виконання заходів програми  розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з поточним середнім, поточним дрібним та експлуатаційним утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Катеринопільському районі на 2018 рік в сумі 100 тис. грн., на галузь освіти 207 тис. грн., з них 58,9 тис. грн.. для забезпечення співфінансування (10%)  на  забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, на галузь медицини 278 тис. грн. для забезпечення співфінансування  проекту капітального ремонту господарського блоку Катеринопільської центральної районної лікарні, 5 тис. грн.- субвенція Бродецькому сільському бюджету для співфінансування мікропроекту “Хочемо жити в безпеці”. За рахунок вільних залишків освітньої субвенції в сумі 150 тис. грн.. направлено кошти на галузь освіти для співфінансування (50%) придбання лінгафонного кабінету. Також за зверненнями розпорядників коштів здійснено перерозподіл видатків районного бюджету.

 

Під час доповіді з питання “Про зміну типу Гуляйпільської філії комунального закладу “Катеринопільський навчально-виховний комплекс №1” начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко звернула увагу депутатів районної ради на ситуацію, що склалася у сфері освіти з недостатністю коштів освітньої субвенції, особливо на оплату праці вчителів - 5,5 млн. грн. Це з урахуванням того, що вже 600 тис. грн. виділено було з районного бюджету на цю мету. Прийнята постанова Кабінету Міністрів України не дозволяє фінансувати школи, де навчається менше 25 дітей. До Гуляйпільської філії Катеринопільського НВК №2 1 вересня має прийти 22 учні. У основній школі має навчатися всього 9 дітей. Тому кошти освітньої субвенції вже не можна буде спрямувати на цей заклад. Відділ освіти, молоді та спорту забезпечить підвіз учнів та працевлаштування трьох педагогічних працівників, які того потребують.

Загалом доповідач повідомила, що інформацію про фінансовий стан всіх закладів загальної середньої освіти подано  засновнику для прийняття рішення. Кожному директору доведено кошторис доходів і витрат, в межах якого необхідно функціонувати закладам. Робоча група районної ради з вивчення проблемних питань оптимізації загальноосвітніх закладів району розглянула всі 10 пропозицій щодо пониження ступеня навчальних закладів з І-ІІ ступенів на І ступінь і рекомендувала на розгляд депутатів тільки 5 із них. Було проведено значну роботу з цих питань, роз’яснення та консультації з громадськістю. На зустрічах з батьківськими і педагогічними колективами була висловлена чітка позиція присутніх - вони “проти” зміни типу закладів і пониження ступеня. Якщо не надійдуть додатково кошти освітньої субвенції, то вже у жовтні-листопаді цього року виникне заборгованість із заробітної плати, так як місцеві бюджети неспроможні покрити дефіцит, що склався. Ірина Міненко закликала депутатів районної ради разом шукати шляхи виходу із кризової ситуації, додаткові ресурси для фінансування.

В підсумку було прийнято рішення районної ради: змінити з 01.09.2018 тип Гуляйпільської філії комунального закладу “Катеринопільський навчально-виховний комплекс №1 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Катеринопільської районної ради Черкаської області з закладу освіти  І-ІІ ступеня на заклад освіти І ступеня – початкова школа (із збереженням у складі закладу дошкільного підрозділу). (Примітка: питання щодо чотирьох інших закладів освіти були знято з розгляду ще на засіданні президії районної ради)

Голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко наголосила, що у жовтні цього року склад районної ради змушений буде повернуться до розгляду питання дефіциту фінансування закладів загальної середньої освіти. Районна державна адміністрація  теж  шукає шляхи вирішення проблеми, надано рекомендації директорам, робочій групі, постійним комісіям районної ради. Розроблено  заходи по економії, які мають вжити тільки директори закладів, це в їх компетенції. Якщо держава не додасть коштів, то тут на місцях ніхто не знайде їх в повній мірі. Треба переглядати формулу обрахунку освітньої субвенції. Щодо додаткових джерел, то голова райдержадміністрації висловила сподівання на надходження субвенцій з сільських бюджетів, коштів соціальноорієнтованого бізнесу, який може підтримати школи у своїх селах. Зараз необхідно працювати всім і не чекати до жовтня. Тільки всі разом ми маємо вирішимо ці проблеми.

 

Згодом депутати прийняли рішення про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження. З освітянських питань на сесії районної ради ще було затверджено положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, порядки проведення конкурсу на зайняття посади директора та фахівців комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”. З метою державної реєстрації Катеринопільського районного будинку дитячої та юнацької творчості як юридичної особи прийнято відповідне рішення районної ради.

Затверджено районні програми стосовно заходів у сфері зайнятості населення та надання шефської допомоги одній із військових частин Збройних сил України, яка відповідно до Указу Президента України закріплена за Катеринопільським районом.

Після завершення прийняття рішень з порядку денного депутати районної ради ще тривалий час обговорювали проблеми фінансування освіти в районі та скарги бджолярів щодо масового вимирання бджіл внаслідок оброблення полів хімічними речовинами.

Виконавчий апарат  районної ради

Опубліковано в категорії Новини

Внаслідок підняття рівня води в річці Велика Вись, під час весняного паводку 2018 року, було зруйновано опорну стіну з бутового каменю, яка підтримувала автодорожнє полотно мосту через річку Велика Вись між населеними пунктами Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області та Кальниболото Новоархангельського району Кіровоградської області. Під час обстеження конструкцій мосту робочою групою райдержадміністрації за участю відповідних фахівців, було виявлено, що окремі його елементи на межі виходу з ладу (провал на проїзній частині мосту), що несе небезпеку для руху транспорту по ньому. Для подальшої експлуатації та безпечного руху автотранспорту та пішоходів необхідно виконати всі заходи по усуненню дефектів, викликані паводком, а саме, провести його капітальний ремонт в частині:

- виконати ремонт опор: влаштувати фундамент, забірну стінку;

- влаштування відкрилків;

- влаштування лежнів та перехідних плит;

- влаштування деформаційних швів;

- виконати ремонт асфальтобетонного покриття на мосту;

- улаштувати бар'єрне огородження;

- провести укріплювальні роботи.

Протягом травня поточного року Ямпільською сільською радою Катеринопільського району було виготовлено проектно-кошторисну документацію по проекту “Капітальний ремонт мосту через річку Велика Вись між населеними пунктами Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області та Кальниболото Новоархангельського району Кіровоградської області” вартість робіт по якому склав 1753,597 тис. грн.  Рішенням Ямпільської сільської ради від 07.06.2018 року № 17-1/VІІ “Про прийняття на баланс мосту”, взято даний об'єкт на баланс сільської ради.

06.06.2018 року в приміщенні Ямпільської сільської ради відбулася зустріч голови Катеринопільської райдержадміністрації О.П.Ніколенко та голови Новоархангельської райдержадміністрації Кіровоградської області С.С. Василенко,  сільських голів с. Ямпіль Стеценко О.І. та с. Кальниболото - В.А. Михалевського , в результаті якої,  було напрацьовано алгоритм спільних дій щодо вирішення питання фінансування ремонту мосту. На зустрічі було прийнято спільне рішення щодо заборони руху по мосту до приведення його технічного стану у відповідність до норм, визначених проектно-кошторисною документацією проекту“Капітальний ремонт мосту через річку Велика Вись між населеними пунктами Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області та Кальниболото Новоархангельського району Кіровоградської області”. Найбільшим користувачем даного мосту, за інформацією Ямпільської та Кальниболоцької сільських рад, є акціонерне товариство Kernel Holding S.A., яке займається обробітком значних площ  сільськогосподарських угідь в Катеринопільському та Новоархангельському  районах та здійснює перевезення вантажів великоваговим транспортом по даному мосту.

Подальша експлуатація мосту в аварійному стані неможлива, тому було направлено спільний лист Катеринопільської та Новоархангельської райдержадміністрацій  до найбільшого користувача мосту компанії “Кернел”  щодо фінансування робіт по його ремонту.

Ямпільською (рішення №17-3/VІІ  від 07.08.2018 року) та Кальниболотською сільськими радами були прийняті  рішення щодо заборони руху по мосту через річку Велика Вись, встановлення обмежувальних знаків та ін.

В зв'язку із вище викладеним, доводимо до відома водіїв транспортних засобів району про заборону руху мостом через річку Велика Вись між населеними пунктами Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області та Кальниболото Новоархангельського району Кіровоградської області до моменту його технічної справності, про що буде повідомлено додатково.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2