Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: березня 2018
Середа, 21 березня 2018, 14:30

Відбулась координаційна нарада

IMG_307920.03.2018 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Розпочали нараду з привітання начальника Катеринопільського районного сектору управління ДСНС в області Слободяника Руслана Вікторовича з присвоєнням йому чергового звання полковника служби цивільного захисту.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема про: організацію роботи районного військового комісаріату; укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України, підготовки до проведення весняного призову на строкову військову службу; нарахування та сплаті єдиного соціального внеску підприємствами, установами та організаціями у перші місяці поточного року; декларування одноосібників, які самостійно обробляють свої власні земельні наділи; стан заборгованості із заробітної плати в районі; хід проведення опалювального сезону в закладах соціальної сфери та забезпеченість енергоносіями до завершення опалювального сезону; оптимізацію навчальних закладів; ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі; стан озимих посівів; обслуговування доріг району та їх підготовка до ремонтних робіт навесні та інші.

Крім того, особливу увагу приділила голова райдержадміністрації питанням готовності служб району до надзвичайних ситуацій, які пов’язані з ускладненням погодних умов, таненням снігів тощо.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території району фахівцями цивільного захисту, сектору управління ДСНС проводяться регулярні перевірки за гідрологічним режимом річки Гнилий Тікич, гідроспоруд та систем до пропуску паводку та льодоходу. Основна увага приділена питанням готовності до безаварійного пропуску весняної повені, безпечної експлуатації при таненні снігу, наявності матеріального резерву, а також підготовки персоналу задля уникнення підтоплення приватних домоволодінь – доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Андрій Чеберяк.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та вжиті заходи щодо попередження його виникнення, зазначивши, що ситуація знаходиться під контролем, епідеміологічний поріг не перевищено – протягом минулого тижня захворіло на ОРЗ 67 осіб (з яких 37 дітей) – госпіталізовано 19 осіб, випадки захворюваності на грип відсутні.

За підсумками наради керівникам служб району дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine.svg_cr За сприяння народних депутатів України в 2017 році було прийнято чотири постанови Кабінету Міністрів України “Про виділення коштів на соціально-економічний розвиток окремих територій “,  на загальну суму 232,3 млн.грн. для  Черкаської області, з яких:

- Бобов Г.Б. - 26,3 млн.грн.;

- Нечипоренко В.М. - 24,6 млн.грн.;

- Петренко О.М. - 8,4 млн.грн.;

- Голуб В.В. - 38,0 млн.грн.;

- Рудик С.Я. - 49,3млн.грн.;

- Зубик В.В. - 33,2 млн.грн.;

- ЯценкоА.В. - 52,5 млн.грн.

Виділені з Державного бюджету кошти за сприяння народного депутата України Бобова Г.Б. в сумі 26,3 млн..грн., були розподілені в розрізі районів його виборчого округу наступним чином:

- для Катеринопільського району було виділено 1,5 млн.грн., з яких 1,3 млн.грн. (Бобов Г.Б.), 0,2 млн.грн.-(Рудик С.Я.);

- для Канівського району - 0,6 млн.грн.;

- для Городищенського району - 5,8 млн.грн.;

- для Корсунь-Шевченківського району - 17,4 млн.грн.;

- для Шполянського району - 1,2 млн.грн.;

- для Тальнівського району -0;

- для Лисянського району - 0.

В розрізі районів Черкаської області, кошти в сумі 232,3 млн.грн. були розподілені:

- м. Черкаси (народні депутати Петренко О.М., Зубик В.В., Голуб В.В.) - 14,9 млн.грн.;

- Черкаський район (народні депутати  Голуб В.В., Рудик С.Я.) - 16,7 млн.грн.;

- Кам'янський район , в т.ч. м.Кам'янка (народний депутат Рудик С.Я. ) - 12,3 млн.грн.;

- Смілянський район, в т.ч. м.Сміла (народний депутат Рудик С.Я. ) - 25,0 млн.грн.;

- Золотоніський район, в т.ч. м.Золотоноша (народний депутат Голуб В.В. ) - 18,5 млн.грн.;

- Катеринопільський район (народні депутати Бобов Г.Б.,  Рудик С.Я. ) - 1,5 млн.грн.;

- Канівський район, в тому чисі м.Канів  (народні депутати Бобов Г.Б., Голуб В.В. ) - 11,9 млн.грн.;

- Городищенський район (народний депутат Бобов Г.Б.) - 5,8 млн.грн.;

- Корсунь-Шевченківський район (народний депутат Бобов Г.Б.) - 17,4 млн.грн.;

- Шполянський район (народний депутат Бобов Г.Б.) - 1,3 млн.грн.;

- Лисянський район (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 2,1 млн.грн.;

- Звенигородський район (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 4,6 млн.грн.;

- м. Ватутіно (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 1,6млн.грн.;

- Тальнівський район (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 0,6 млн.грн.

- Жашківський район (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 12,3млн.грн.;

- Маньківський район (народний депутат Нечипоренко В.М.) - 3,4 млн.грн.;

- Чигиринський район (народний депутат Зубик В.В)- 8,0 млн.грн.;

- Драбівський район (народний депутат Зубик В.В) - 11,5 млн.грн;

- Чорнобаївський район (народний депутат Зубик В.В) - 10,5 млн.грн;

- Уманський район, в т.ч. м.Умань  (народний депутат Яценко А.В.) - 18,5 млн.грн;

- Христинівський район (народний депутат Яценко А.В.) - 20,7 млн.грн;

- Монастирищенський район (народний депутат ЯценкоА.В.) - 13,4 млн.грн

Опубліковано в категорії Новини

20180315_102742Сонячну електростанцію будуватимуть на Черкащині. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка з віце-президентом із розвитку проектів компанії Scatec Solar ASA Енн-Марі Ліллєйорд і партнерів. Участь у ній також узяли голова Кам’янської міської ОТГ Володимир Тірон і представники ПАТ «Черкасиобленерго»

Свій об’єкт інвестор планує розташувати на території Кам’янки. Потужність сонячної електростанції становитиме 25 МВт.

– Одним із наших пріоритетів, відображених у Стратегії-2020, є розвиток альтернативної енергетики, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – На Черкащині маємо також дефіцит електричної енергії. Так, торік у регіоні вироблено 1,77 млрд кіловат-годин, а спожито 3,185 млрд кіловат-годин. Тому будівництво сонячної електростанції для нас є дуже актуальним. Зі свого боку Черкаська ОДА надаватиме всебічну підтримку цьому інвестиційному проекту. Його супроводжуватиме Офіс підтримки інвестицій і експорту Агенції регіонального розвитку. Ми відкриті до співпраці. Примітно, що цей проект буде реалізовано на території ОТГ – маємо конкуренцію громад у дії.

За словами топ-менеджера Scatec Solar ASA, будівництво цієї сонячної електростанції – перший проект компанії в Україні. А Черкащина обрана для старту через привабливий інвестиційний клімат.

– Scatec Solar – це норвезька компанія, – розповіла Енн-Марі Ліллєйорд. – Ми виробляємо сонячну енергію по всьому світу. На ринку працюємо десяток років і маємо досвід побудови електростанцій, загальною потужністю близько 1000 МВт. Важливо, що на Черкащині ми маємо підтримку з боку влади та сприяння в реалізації нашого проекту. Усі питання вирішуємо в робочому режимі. Будівництво сонячної електростанції плануємо розпочати найближчим часом.

Нагадаємо, створення комфортного інвестиційного клімату на Черкащині та розвиток відповідної інфраструктури є пріоритетом обласної влади.

Опубліковано в категорії Новини

2Сучасний центр розвитку підприємництва хочуть створити в Черкасах. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в UNIT.City, що в Києві. Разом із представниками депкорпусу обласної ради він вивчав досвід створення інноваційного парку.

Цей проект ініціював український підприємець, засновник фонду K.Fund Василь Хмельницький. Інноваційний парк UNIT.City надає сучасну інфраструктуру для бізнесу у сфері високих технологій.

– Із командою Василя Хмельницького ми плідно співпрацюємо, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Уже маємо кілька спільно реалізованих проектів. Зокрема, Агенцію регіонального розвитку – проектний офіс для залучення інвестицій, а також Школу малого та середнього підприємництва. Вважаю, що завдання влади – створення умов для розвитку підприємництва. У цьому сенсі досвід UNIT.City, який ми сьогодні вивчаємо, дуже цінний. Це – місто в місті, комплексне середовище для інноваційного розвитку. Усе тут продумано до найменших дрібниць.

Першими резидентами UNIT.City стали Центр розвитку технологічних компаній TCDC і фабрика програмування UNIT Factory – єдиний в Україні навчальний заклад, що працює за стандартами інноваційної французької «Школи 42». Тут є бізнес-кампус, техно-лабораторії, акселератори, освітні центри, коворкінги тощо.

– Під час ознайомлення із UNIT.City виникла ідея створити в Черкасах інноваційний простір для підприємництва, – розповів очільник області Юрій Ткаченко. – Василь Хмельницький із командою готові нам у цьому допомогти, маючи колосальний досвід. Тепер ми напрацюємо дорожню карту, починаючи із пропозицій можливого розташування тощо. Мені приємно, що представники депкорпусу таку ідею теж підтримують. Наша мета – створити таке середовище, де черкащани могли б отримувати якісну бізнес-освіту й робити перші кроки в підприємництві, що стало б своєрідною відправною точкою змін у місті й області.

Нагадаємо, 19 березня стартує спільний проект Черкаської ОДА, Агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund – перша Школа малого та середнього підприємництва. 30 слухачів, які пройшли жорсткий відбір, матимуть 9-денний інтенсивний курс із основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності. Опісля впродовж 3 тижнів вони працюватимуть над бізнес-планами, під час роботи отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи. Потому захист проектів.

3 458 1211

Опубліковано в категорії Новини

small-43926929 Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Катеринопільська районна державна адміністрація, районна рада щиро вітає вас з нагоди вашого професійного свята!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Катеринопільщини ще не прокинулась, а також  часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення Катеринопільщини  стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій,  проводиться благоустрій та озеленення вулиць тощо.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій катеринопільчан.

Зичимо вам міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги, злагоди,  щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!

З повагою,

Голова                                                                            Голова

районної державної адміністрації                             районної ради

 

Ольга Ніколенко                                                            Віталій Верета

Опубліковано в категорії Новини

14 березня  2018 року відбулося засідання шістнадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Верета.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Олександр Коваленко, Михайло Морозюк, голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій,  сільські, селищні голови.

На початку засідання Віталій Іванович проінформував присутніх, що відповідно до Постанови Верховної Ради України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості  14 березня відзначається  День українського добровольця. Депутати районної ради та запрошені вшанувати подвиг українських добровольців, а також учасників АТО, яких вже  немає в живих,  хвилиною мовчання.

Всі питання порядку денного були попередньо опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Відповідно до порядку денного першою депутати заслухали  голову райдержадміністрації Ольгу Ніколенко, яка прозвітувала  про роботу районної державної адміністрації з виконання програм соціально – економічного та культурного  розвитку району, бюджету та делегованих районною радою повноважень. Детально проаналізовано найголовніші питання діяльності: виконання бюджету району, функціонування аграрної і промислової галузей, їх роль в наповненні бюджету, стан ринку праці, аналіз середньої заробітної плати у різних сферах. Гостро поставлені на порядок денний проблемні питання дорожнього господарства, які залишаються на даний час не вирішені через відсутність державного фінансування. Крім цього, головними завданнями райдержадміністрації і депутатського корпусу районної ради є впровадження освітньої та медичної реформ у районі,  соціальний захист населення та ін..

Голова районної ради Віталій Верета ознайомив присутніх зі своїм звітом про діяльність за період з березня 2017 по лютий 2018 року. За словами Віталія Івановича, його звіт включає аналіз зробленого у звітному періоді спільно депутатами, постійними комісіями, президією, виконавчим апаратом. Окреслено проблеми, над вирішенням яких необхідно працювати надалі.

Звіти керівників району були обговорені, звітуючі відповіли на поставлені запитання. Депутати прийняли рішення:  звіти голів райдержадміністрації і районної ради взяти до відома.

В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська проінформувала присутніх про  виконання районного бюджету за   2017 рік. Було  відмічено, що протягом звітного  року районною державною адміністрацією, її управліннями та відділами проведена відповідна робота щодо виконання бюджету, тому депутати прийняли рішення затвердити звіт про виконання районного бюджету за   2017 рік: по загальному фонду по доходах в сумі  196368,0 тис. грн., по видатках в сумі 192463,6 тис. грн.; по доходах спеціального фонду   в  сумі   5832,3 тис.грн., по видатках  в сумі 7900,1 тис. грн.

Далі були прийняті такі районні програми, як: матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2020 роки; щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті  загиблих учасників  антитерористичної операції  на 2018-2020 роки; боротьби з амброзією полинолистою у Катеринопільському районі на 2018-2021 роки; запобігання виникнення захворювання свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, створення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання та постановки діагнозу в Катеринопільському районі на 2018-2022 роки; забезпечення функціонування Центру обслуговування платників податків Катеринопільського району на 2018-2019 роки.

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік. Відповідно за рахунок вільних залишків на початок року збільшено видатки на покриття видатків, які не було враховано при формуванні районного бюджету на 2018 рік в сумі 2 млн грн., тому числі  на бюджетні галузі: освіти, соціального захисту, а також субвенцію Катеринопільській селищній раді на систему відеоспостереження, на виконання районних програм.  Збільшено дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенцій з сільських, селищного бюджетів, відповідно збільшено видатки на галузі медицини, освіти, соціальної сфери на суму 242 тис. грн. Також збільшено дохідну частину районного бюджету на суму субвенцій з обласного бюджету, що спрямовано на видатки по програмі енергоефективності та енергозбереження та програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Катеринопільському районі.

У ході роботи народні обранці  внесли зміни до районних програм:

підтримки органів виконавчої влади Катеринопільського району; економічного і соціального розвитку Катеринопільського району на 2018 рік;

дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Катеринопільському районі на 2016-2018 роки; забезпечення пожежної  безпеки на 2016-2020 роки.

Ознайомившись та обговоривши технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок депутати прийняли відповідні позитивні рішення, крім тих земель, щодо яких виявили серйозні проблемні питання.

Також під час засідання було розглянуто кадрове питання: прийнято рішення про призначення Володимира Короля керівником дитячої юнацької спортивної школи «Колос».

Наприкінці засідання депутати  внесли зміни до деяких рішень  комунальної власності: до Методики розрахунку орендної плати та до Переліку окремого індивідуально визначеного майна районної комунальної власності.

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

1 Місцеві програми-06.03.18-107

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».

Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.

Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм.

На реалізацію місцевих програм у 2018 р. виділено 115 млн грн., що на 28% більше порівняно із аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 млн гривень.

Зокрема, на впровадження 16 обласних програм виділено майже 49 млн грн, а саме:

-         18 млн грн у Львівській обл.;

-         8 млн грн на (2 програми) Харківської обл.;

-         6 млн грн у Рівненській обл.;

-         4 млн грн у Житомирській обл.;

-         3,5 млн грн у Вінницькій обл.;

-         3 млн грн у Закарпатській обл.;

-         1,2 млн грн в Івано-Франківській обл.;

-         1 млн грн у Кіровоградській обл.;

-         1 млн грн у Тернопільській обл.;

-         1 млн грн у Чернігівській обл.;

-         600 тис. грн у Сумській обл.;

-         500 тис. грн у Чернівецькій обл.;

-         400 тис. грн у Черкаській обл.;

-         400 тис. грн у Донецькій обл.;

-         300 тис. грн у Миколаївській обл.;

На 23 міські програми виділено понад 52 млн грн, в т.ч.:

-         10 млн грн – Київ;

-         10 млн грн – Львів (2 програми);

-         8 млн грн Луцьк (2 програми);

-         3,5 млн грн – Рівне (2 програми);

-         3 млн грн Миколаїв;

-         3 млн грн – Житомир;

-         2,1 млн грн – Хмельницький (2 програми);

-         2 млн грн – Одеса;

-         2 млн грн – Ужгород;

-         2 млн грн – Краматорськ;

-         1,9 млн грн – Харків (2 програми);

-         1,8 млн – Запоріжжя;

-         1,5 млн грн – Суми;

-         1,4 млн грн – Чернівці;

-         1 млн грн – Чернігів;

-         500 тис грн – Черкаси (2 програми);

-         267 тис. грн – Херсон.

Решта 14 млн грн виділено на 33 районні та 35 міських (у містах обласного та районного значення) програм.

«Активних дій чекаємо і від інших органів місцевого самоврядування. Відповідно до фінансової децентралізації зросли доходи місцевих бюджетів. Частину цих коштів, може бути використано, в тому числі для підвищення рівня енергоефективності громад та, зокрема, на здешевлення «теплих» кредитів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Голова також закликав населення активно впроваджувати енергоефективні заходи та  користуватися, окрім Урядової, місцевими програми здешевлення «теплих кредитів».

«У результаті Ви в рази зменшите витрати при реалізації заходів з енергоефективності, а після їх проведення рахунки за комунальні послуги скоротяться, в оселях буде тепло та затишно, вартість квартир зросте», - пояснив С.Савчук.

Дізнавайтеся, чи діє у Вашому місті, районі чи області Місцева програма здешевлення «теплих» кредитів, за допомогою Інтерактивної карти на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Знайшли свою програму – користуйтеся! Не знайшли – мерщій до мера міста!

Опубліковано в категорії Новини

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Громадське. Реформа» на Громадському телебаченні.2_DSC_0069_-_копия

У 2017 р. за трьома категоріями споживачів (населення, ТКЕ, бюджетна сфера) скорочено споживання газу на 6 млрд м3 порівняно із 2014 роком. Як результат, минулого року 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю імпортного газу.

Крім цього, тепер, коли країна споживає менше блакитного палива, легше сприймати та гідно відповідати на різні енергетичні виклики.

Кожною із трьох категорій споживачів - населення, ТКЕ та бюджетна сфера - скорочено використання газу в середньому на 20-25% за рік.

Такому результату сприяв цілий комплекс заходів як адміністративного, так і стимулюючого характеру. Це і стимулюючий тариф на тепло «не з газу», і «теплі кредити», і місцеві програми здешевлення «теплих кредитів», і ЕСКО-механізм у бюджетній сфері, і розвиток використання відновлюваних джерел енергії, і популяризація переваг енергоефективної поведінки тощо.

«Зокрема, програма «теплих кредитів» дозволила країні заощаджувати до 200 млн м3 газу у рік. Якщо продовжувати дію програми та виділяти на неї щороку по 2 млрд грн, дійдемо до економії у розмірі 1 млрд м3 газу у рік до 2022 року», - пояснив С.Савчук.

9_67676

Голова також нагадав, що основна ціль – отримати у 2022 р. щорічну економію 5 млрд м3 газу.

Детальніше про державну політику у сфері енергоефективності дізнавайтеся із відеозапису програми: https://www.youtube.com/watch?v=iqOwpZIJOuk&t=1176s

Опубліковано в категорії Новини

IMG_3078 09 березня 2018 року пройшли урочисті заходи з нагоди 204-ї річниці з дня народження українського культурного та громадсько-політичного діяча, мислителя, гуманіста, поета, художника, вченого, ідеолога соціального та національного визволення, Кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, голова районної ради Віталій Верета, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, представники громадських організацій і політичних партій, учні навчальних закладів, жителі району.

IMG_3071

 

 

З урочистою промовою про життя і творчість генія української нації виступив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко. Свій виступ він розпочав з читання вірша з "Малого Кобзаря" "Світає, край неба палає".

-  Сьогодні ми самі творимо історію нашого народу, йдемо в одному кроці з Україною по її сторінках. І кожен її злет, як і падіння, є нашим і ми його відчуваємо! – наголосив Володимир Коваленко і закликав:

-   То ж візьмемося міцніше за руки, як у тому «живому ланцюзі»,  й доведемо усьому світові, що:

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине.

От де, люди, наша слава,

Слава України!

Ведуча заходу, режисер Катеринопільського РБК Ірина Засунько, зачитавши слова Кобзаря «І на оновленій землі, врага не буде супостата,  а буде син і буде мати, і будуть люди на землі» згадала поіменно Героїв Катеринопільського району, які загинули, захищаючи рідну українську землю в теперішній час.

- Вони загинули в мирний час за нас, за наше краще майбутнє, за  свою рідну землю! Кожен, хто загинув, - це наш герой, герой України – доповнила Ірина Засунько.

Всі присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання вірних синів нашої неньки – України!

IMG_3073

Зворушливо зачитала вірш «Сон» Тараса Григоровича Шевченка переможниця районного конкурсу «Тарасова вершина» у віковій категорії  5-8 років Жанна Савранська.

Також, у виконанні Олесі Бондаренко, переможниці  районного конкурсу читців «Тарасова вершина» у віковій категорії 9-12 років, прозвучав уривок із поеми відомого поета «Тополя».

IMG_3075

 

 

 

 

 


Учасниками заходу було покладено квіти та вінки до погруддя Т.Г. Шевченка.
Опубліковано в категорії Новини
Середа, 07 березня 2018, 11:01

Шановні жінки Катеринопільщини !!!

Щиросердечно вітаємо Вас із наступаючим святом весни, любові та краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня! vesennie_cveti_nazvaniya_i_foto_6

Це свято пробудження природи, свято початку весни.

Мудреці кажуть: «Царство жінки – це царство ніжності, тонкості, терпіння». І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості  і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. В першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, улюбленої і вірної супутниці. Поки існує світ ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

У цей світлий день прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, нехай Ваша доля буде щедро осіяна теплом і любов’ю, а серце зігріте увагою рідних і близьких.

Низький уклін Вам, дорогі жінки!

 

 

Перший заступник голови                                                                           Голова районної ради

райдержадміністрації

 

В.А. Коваленко                                                                                          В.І.Верета

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2