Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: лютого 2018

У рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у Черкаській області розпочато проведення І етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” .

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур — березень — квітень;

ІІ тур — травень — червень;

ІІІ тур — вересень — жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

— заяву про участь;

— копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;

— подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

— інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення І туру.

Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі необхідно подати заяву та відповідні документи Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу до 23 березня 2018 року.

За довідками щодо участі у І турі Конкурсу звертатися до секретаря Організаційному комітету Катеринопільської районної державної адміністрації з проведення  першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” за телефоном: 2-34-17.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_3058 У п’ятницю, 23 лютого, в приміщенні районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Ольги Ніколенко, за участю голови районної ради Віталія Верети, начальника Катеринопільського відділення поліції Валентина Гірника, керівника громадського формування з охорони громадського порядку «Територіальна самооборона Катеринопільщини» Михайла Онуфрієнка, сільських, селищних голів та голів об’єднаних територіальних громад проведено розширену координаційну нараду з керівниками силових структур та органів місцевого самоврядування району щодо ситуації, яка склалася на даний час в районі.

- Останнім часом збільшилася кількість кримінальних правопорушень у нашій місцевості з тяжкими тілесними ушкодженнями, які спричиняють смерть потерпілих, грабежів, розбійних нападів, ДТП зі смертельними наслідками. Задля безпеки життєдіяльності та спокою населення нам всім потрібно спільно з працівниками поліції, Самооборони, вуличними депутатами, громадськістю району скоординувати роботу, об’єднати всі зусилля, організовуватись і вживати заходів для уникнення жодного подібного випадку. Тому, я оголошую місяць березень – місячником безпеки життєдіяльності людей! - наголосила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко.

IMG_3060Також, з метою інформування голів та організації роботи в їх населених пунктах надали слово начальнику Катеринопільського відділення поліції Валентину Гірнику, який описав ситуацію в районі та конкретно по населених пунктах, в яких трапилися трагедії.

Вбиває байдужість людей! Ми мусимо слухати один одного, але найголовніше - допомагати і не залишатися осторонь – сказав керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Територіальна самооборона Катеринопільщини» Михайло Онуфрієнко.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко звернулася до всіх голів територіальних та об’єднаних територіальних громад району: «Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу між населенням, особливо з людьми похилого віку та з тими, які проживають у віддалених куточках сіл. Розглянути можливість встановлення найближчим часом засобів відеоспостереження в населених пунктах району».

Щоб уберегтися від подібних випадків, потрібно пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

- на дорозі (чи за кермом, чи пасажир) завжди треба бути максимально обережним і уважним. Адже, причини дорожньо-транспортних подій можуть бути різноманітні. Це, насамперед, порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості руху, недостатня підготовка осіб, що керують автомобілем, слабка їх реакція та технічні несправності автомобілів. Нерідко причиною аварій і катастроф стає керування автомобілем осіб у нетверезому стані;

- ні за яких обставин не  відчиняти двері будинку незнайомим людям, особливо в пізній час;

- не вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці (торговцями, перехожими, що загубилися або щось переплутали, різним підозрілими особами);

- в разі виявлення підозрілої особи у тому населеному пункті, де ви проживаєте, важливо запам’ятати її зовнішність, записати номера і марку авто (якщо є) та повідомити про це органи поліції за номером «102».

Опубліковано в категорії Новини

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження snaryad території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулу добу піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили 22 виїзди, під час яких вилучили та знищили 62 вибухонебезпечних предмети. Найчастіше, застарілі снаряди знаходять громадяни на відкритих територіях поблизу населених пунктів або у лісових масивах. Однак, трапляється, що на небезпечну знахідку можна натрапити і на території власного домогосподарства.
Зокрема на Житомирщині, фахівці групи піротехнічних робіт обласного управління ДСНС знищили артилерійський снаряд часів минулих війн, що був виявлений днями у приватному домоволодінні в с. Троянів Житомирського району. На небезпечну знахідку натрапили господарі, коли наводили лад у подвір’ї. Громадяни відразу ж повідомили рятувальників. Піротехніки ДСНС, що прибули на місце виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм.
Водночас на Миколаївщині, 16 лютого групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області було знешкоджено 2 артилерійські снаряди калібром 50 мм часів минулих війн, які були виявлені на відкритій території на вул. Проектна м. Миколаєва.
Крім того, тривають також і роботи з гуманітарного розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей.
Так, на Луганщині впродовж минулої доби, піротехнічними розрахунками ДСНС України було обстежено 3,8 га території, де виявлено та вилучено 7 одиниць вибухонебезпечних предметів. У той же час на Донеччині піротехнічні підрозділи обстежили 1,23 га території, де виявили та вилучили 38 одиниць ВНП.
Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 8 тис. 358 од. вибухонебезпечних предметів, у тому числі 99 авіаційних бомб.
Тому, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!
Категорично забороняється:
• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
• заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
• здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
• намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
• розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Опубліковано в категорії Новини

Папа Франциск закликав католиків і представників інших релігій до спільної молитви 23 лютого, щоб "сказати "ні" насильству та конфліктам".

clip_image001 Виступаючи перед десятками тисяч людей на площі Святого Петра зі своїм щотижневим благословенням, Франциск заявив, що звертається із закликом через "трагічне продовження" конфліктів у всьому світі.

"Кожен по власній совісті перед Богом повинен запитати: "Що я можу зробити для миру?" ... Звичайно, ми можемо молитися, але кожен з нас може сказати "ні" насильству по-своєму, бо перемоги, отримані за допомогою насильства, є помилковими перемогами, тоді як робота заради миру приносить користь всім", – сказав Папа Римський.

Він запропонував некатоликам і нехристиянам приєднатися до ініціативи так, як вони вважають за потрібне, "але всім разом".

Великий піст у 2018 році триватиме з 19 лютого до 7 квітня. 23 лютого – це перша п'ятниця в першому тижні християнського Великого посту. 8 квітня віруючі східного обряду відзначатимуть Великдень.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск заявив, що всерйоз боїться ядерної війни, а також, що зараз світ перебуває "на межі".

Опубліковано в категорії Новини

Унікальний проект втілюють на Черкащині. Тут відкривають скринінгові центри 4 «Здоров'я жінки». Усе – задля своєчасного виявлення онкологічних хвороб у жінок.

Таких центрів буде п’ять по області. Розмістять їх у Черкаському обласному онкологічному диспансері, Смілянській міській лікарні ім.Т.Шевченка, а також у центральних районних лікарнях у Золотоноші, Звенигородці й Умані. Останні два вже запрацювали. Решта – найближчим часом.

– Якісні зміни в медичних закладах Черкащини є нашим першочерговим завданням, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Пріоритети ми визначаємо разом із медиками. І відкриття цих скринінгових центрів – втілення одного з них. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем галузі. Приміром, позаторік оновили флюоропарк області, щоби посилити боротьбу з туберкульозом та іншими захворюваннями дихальної системи. Далі розпочали цей проект – створення всіх потрібних умов для профілактики онкологічних хвороб у жінок.

Щороку в області обстежують 300 тис. жінок. Із них – у 4,5 тис. виявляють рак. Часто на пізніх стадіях.1

– Скринінгові центри – це охоплення більшої кількості жінок і виявлення онко на ранніх стадіях, – зауважує очільник області. – Тобто більші шанси на одужання та життя. Тепер наше завдання – відпрацювати все із медиками на місцях, аби вони проводили роз’яснювальну роботу, щоби залучити якомога більше жінок у ці скринінгові центри. Я вдячний всім за підтримку в реалізації цього проекту. Зокрема, обласній і місцевим радам. Долучалися і народні депутати від Черкащини. Приміром, на Уманщині низку медичних проектів ми втілили завдяки співпраці з Антоном Яценком.

Усі скринінгові центри інформатизовані. Дані кожної пацієнтки заноситимуть в електронну картку. База зберігатиметься в обласному онкодиспансері. З його фахівцями працівники скринінгових центрів зможуть консультуватися онлайн.

– Цей проект – це наближення послуг до людей, доступність сучасної діагностики й ефективність надання допомоги, – каже головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов. – У центрах встановлено найсучасніше діагностичне обладнання. Приміром, як було раніше: місцевий лікар засумнівався в чомусь, дає направлення в наш онкодиспансер, а не кожна жінка доїжджає, бо це ж треба знайти час тощо. Тепер же ми зможемо такі консультації по максимуму проводити онлайн, бачачи результати всіх обстежень.3

У скринінгових центрах обстежуватимуть жінок не лише з тих районів, де вони розташовані, а й із прилеглих. Проект реалізовано коштом Державного фонду регіонального розвитку України та місцевих бюджетів. Зокрема, на закупівлю обладнання спрямували майже 19 млн грн.

Опубліковано в категорії Новини

ддд Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль зустрівся з дочкою загиблого єєєє в АТО Руслана Бобурова (Німця) Юлією. Віталій Володимирович передав дівчині почесну відзнаку «За розвиток регіону», якою нагороджено бійця посмертно.

Руслан Юрійович народився в селі Сигнаївка, Шполянського району в родині залізничників. З часом батьки переїхали на постійне місце проживання до селища Єрки Катеринопільського району, де здобув середню освіту. Добре опанував спеціальність штукатура-лицювальника у Ватутінському професійному училищі. З 1985 по 1987 роки здійснював строкову службу в Афганістані. Після працював у будівельній організації ПМК в місті Ватутіне. Згодом в пожежній частині селища Катеринопіль. В районі його знали, бо мав «золоті руки». Працювати та жити, допомогати знайти своє місце в житті синові та доньці, добудувати будинок – всі ці життєві мрії стали на другий план, коли в Україні розпочалася Революція Гідності. Руслан Бобуров став активним учасником Євромайдану. Коли ж на Сході розпочалися воєнні дії,  колишній  афганець, майданівець не задумуючись став кулеметником 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Він брав участь у найризикованіших операціях, будучи на межі життя і смерті. Чоловік загинув 31 січня 2015 року під час обстрілу з РСЗВ «Град» ТЕС у місті Щастя на Луганщині.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Нагадаємо, 31 січня у Щасті на Луганщині в приміщенні колишньої школи міліції відкрили меморіальну дошку на честь Руслана Бобурова та його побратима Вадима Жеребило.

– Ваш батько – справжній Герой, – мовив до Юлії перший заступник, – адже віддав найцінніше – власне життя – за свободу своєї Батьківщини. Пишаємося і завжди пам’ятатимемо!

Опубліковано в категорії Новини

IMG_3056 З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності у смт Катеринопіль біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні проведено захід за участю голови райдержадміністрації Ольги Ніколенко, голови районної ради Віталія Верети, заступників голови райдержадміністрації, учасників Революції Гідності, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, учнів навчальних закладів, громадськості.

Учасники зібрання вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання та  поклали  квіти та  вінки до підніжжя, запалили святий вогонь в лампадках біля світлин Героїв Небесної Сотні.

В своєму виступі голова районної ради Віталій Верета закликав не забувати, пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну, всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, хто стоїть на захисті кордонів нашої держави, згадувати і розповідати наступним поколінням про їх подвиги.^69070644EFE7B62B774B087925F0D639B38E1503F41B94905D^pimgpsh_fullsize_distr

Учасник Євромайдану Скуцький Віктор Іванович згадав про той героїчний час, коли вони відстоювали на Майдані європейський вибір громадян України, ті страшні події, під час яких їм доводилось рятувати людей.

Учні навчальних закладів читали вірші-   Гонтаренко Анастасія  - «Не плач за мною мамо»,  Куценко Назарій-  «А Сотню вже зустріли небеса». Після цих віршів громадськість оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні. 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем!

Однак, сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

За цей час у нас  не залишилось байдужих до долі країни. Влада, волонтери, військові, добровольці, мирні громадяни - ми всі разом створили наші безстрашні Збройні сили, які дали гідну відсіч російському окупанту. Сьогодні українці продовжують боротьбу з ворогом на східному фронті, гинуть кращі сини української нації. Катеринопільщина заплатила свою гірку ціну у цій боротьбі. Наші загиблі земляки Бохонько Сергій, Бобуров Руслан, Чумак Віталій, Пономаренко Дмитро, Юрпольський Ігор  віддали свої життя за свободу і цілісність України.

Слава  і пошана нашим хлопцям, які з честю виконуюють свій військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції і які вже повернулися в рідні домівки. Ви - мужні захисники і воїни! Ви – наша гордість!

Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам!

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…^E9FD37CA1F6975706C283A3F9A9EDA83391C73F10E79AC3AD1^pimgpsh_fullsize_distr

Опубліковано в категорії Новини

к к При купівлі авто є декілька варіантів його переоформлення з одного власника на іншого: шляхом оформлення договору купівлі-продажу з подальшою перереєстрацією в сервісному центрі МВС, оформлення договору купівлі-продажу в нотаріуса або через комісійний магазин. Та доволі часто громадяни обирають інший шлях – оформлення довіреності на авто від продавця на покупця, в ході такої процедури покупець так і не стає повноправним власником транспортного засобу. Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця.

Важливою процедурою в даному процесі буде проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу. Експертний огляд автомобіля є обов’язковим і проводиться у всіх випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, переоформлення документів у зв’язку зі зміною анкетних даних, а також при вибракуванні авто. Мета такого огляду — звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів. Такий огляд не потребує окремої сплати – його вартість вже включена у вартість послуги перереєстрації транспортного засобу. Відповідний акт, складений експертом, або його відмітка у заяві власника транспортного засобу, є обов’язковими в переліку необхідних документів для оформлення реєстраційної послуги в сервісному центрі МВС.

У випадку проведення експертного дослідження транспортного засобу встановлюється відсутність чи наявність ознак пошкодження, знищення, підробки або заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу та підроблення реєстраційних документів, в результаті чого власник авто отримує висновок. Це платна послуга, що проводиться на розсуд власника авто. Експертне дослідження доцільно обирати у разі, якщо при огляді авто в експерта виникли сумніви щодо достовірності певних даних.

Варто запам’ятати!

  1. Якщо авто виявляється “проблемним” (зокрема, з підробленими номерами агрегатів авто), власник не зможе ним більше користуватися, матиме справу з правоохоронними органами, які ймовірно заберуть авто на штрафмайданчик до з’ясування обставин.
  2. Іноді замість оформлення договору купівлі-продажу транспортного засобу громадяни обирають варіант передачі авто від продавця покупцю за довіреністю. У такому випадку транспортний засіб взагалі не проходить жодної експертної процедури, що ставить покупця в небезпечне становище.
  3. Проведення експертного дослідження простої складності відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 4 червня 2007 р. №795 коштує 126,63 гривень для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД та 164,15 гривень для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва (вартість станом на січень 2018 року, НДС та банківські послуги не враховані). У випадку ж, якщо дослідження не проводиться, громадянин ризикує втратити всю суму вартості придбаного авто.
  4. Якщо ціна авто значно менша за його ринкову вартість, існує вірогідність, що продавець навмисно занижує ціну, аби якомога швидше позбавитись “проблемного” транспортного засобу. У таких випадках експертне дослідження допоможе переконатися в чесності намірів продавця.

Якщо у вас виникли питання з приводу реєстрації чи перереєстрації авто, звертайтесь за консультаціями до територіального сервісного центру №7143, що знаходиться за адресою: м. Звенигородка,                                 вул. Б. Хмельницького,15/1   тел. (04740) 2-27-19

Опубліковано в категорії Новини

c929025f2bbd91e2e840ed6eab77b5de_100_100_2 Обсяги використання субсидіантами електрики затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 6 серпня 2014 року. Відповідно до документу, не змінилися обсяги використання електрики для домоволодінь із індивідуальним опаленням. Так, соціальні норми споживання електричної енергії в Україні у поточному році наведені тут:

 

№ п/п

Комунальна послуга

Норма споживання

1

Індивідуальне опалення

51 кВт*год на 1кв. м площі з урахуванням коригуючого коефіцієнта (в опалювальний період).

2

Електропостачання в будинках, оснащених стаціонарними електроплитами

110 кВт*год на сім'ю з однієї людини + 30 кВт*год на іншого члена сім'ї (за наявності централізованого гарячого водопостачання). Не більше 230 кВт*год на місяць.

130 кВт*год на сім'ю з однієї людини + 30 кВт*год на іншого члена сім'ї (за відсутності централізованого гарячого водопостачання). Не більше 250 кВт*год на місяць.

3

Електропостачання в будинках, не оснащених стаціонарними електроплитами

70 кВт*год на сім'ю з однієї людини + 30 кВт*год на іншого члена сім'ї. Не більше 190 кВт*год на місяць.

100 кВт*год на сім'ю з однієї людини + 30 кВт*год на іншого члена сім'ї (за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів). Не більше 220 кВт*год на місяць.

Нові норми чинні з 1 січня. Варто нагадати, що середній розмір субсидій в листопаді 2017 року зменшився на 51,1% до 540,3 грн у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

За інформацією ПАТ «Черкасиобленерго», на 1 грудня 2017 року побутових споживачів, які користуються електроенергією, у області налічується 617 119 тис, із них 279 520 тис або понад 45% користуються субсидією.

Опубліковано в категорії Новини

clip_image002 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента УкраїниIMG_3039 від 11 лютого 2004 року №180/2004).

У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

15 лютого 2018 року виповнюється 29 років із дня завершення неоголошеної війни. Вона  тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - також наш співвітчизник.  За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад  150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.

IMG_3041 Не повернулися з Афганістану і наші земляки – військовослужбовці Микола Середа  (с. Радчиха),  Сергій Спільніченко  (с. Ступичне), Олег Солодун   (с. Пальчик),  Анатолій Тараненко  (с. Гончариха).  Сьогодні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів, покладаючи вінки та квіти до пам’ятного знаку в районному центрі та населених пунктах району, де поховані загиблі герої.

Тож з глибокою шаною звертаємось до всіх, кому довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, Кубу, колишню Югославію, Чехію, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, нехай же доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2