Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: січня 2018

IMG_3023 30.01.2018  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир  Коваленко провів  координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району.  У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Учасники наради вшанували пам'ять хвилиною мовчання нашого земляка, героя – Руслана Бобурова, а також всіх військових і цивільних жителів України, які загинули під час бойових дій в зоні АТО на сході України. Руслан Бобуров загинув три роки тому (31.01.2015) у місті Щастя, на Луганщині.

На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо ліквідації наслідків негоди 18-19 січня 2018 року в районі,  перспективи виконання планових надходжень до районного, місцевих бюджетів  та єдиного соціального внеску за січень 2018 року; про  укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 1 кварталі 2018 року, про хід проведення опалювального сезону в закладах соціальної сфери та забезпеченість енергоносіями до завершення опалювального сезону 2017/2018 рр., погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Катеринопільського району електричних мереж,  проведення профілактичних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі,  про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та інші.

Володимир Коваленко короткого  проаналізував  проведення  відновлювальних  робіт щодо  забезпечення  транспортного сполучення населених пунктів, електропостачання  населення  в районі, які  виникли 18-19 січня в наслідок  складних погодних умов - випадання снігу  більше 60 см. Над ліквідацією  стихії в посиленому режимі працювали всі  спеціалізовані служби, сільськогосподарські підприємства, які мають відповідну техніку, на розчистці автодоріг в районі.  Великий об’єм робіт щодо відновлення  ліній електропередач у 18 населених пунктах району виконано  працівниками аварійно-ремонтних бригад  Катеринопільського району електричних мереж, особовим складом районного сектору Управління  Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у області, працівниками  Катеринопільського лісництва, «Звенигородського лісгоспу»  при розчистці ліній електропередач від повалених дерев. Про те, є нарікання на роботу посадових осіб сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад, які пасивно віднеслись до своїх прямих обов’язків- зокрема в районному центрі.   Під час проведення наради  Володимир Коваленко звернув особливу увагу на  роботу районних служб у разі погіршення погодних умов, підготовку до проходження  льодоходу та паводків, соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах  та інших вразливих верств населення.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи. Зокрема,  начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська зазначила, що планові  надходження до районного бюджету за січень будуть  виконані, також виконано всі місцеві бюджети. Начальник управління соціального захисту населення Сергій Тищенко повідомив, що заборгованість з виплати зарплати зменшилась протягом місяця в двічі, але в Катеринопільському РЕМі складає 468 тис.грн., тобто не виплачено заробітної плати працівникам за три місяці, враховуючи січень. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та вжиті заходи щодо попередження його виникнення, зазначивши, що ситуація знаходиться під контролем, епідеміологічний поріг не перевищено - всього протягом січня захворіло на ОРЗ 80 осіб, випадки захворюваності на грип відсутні, також зазначила, що з метою запобігання епідемії захворювання населення на дифтерію, необхідно зробити щеплення, препарати є в достатній кількості.

За підсумками наради керівникам служб району дані відповідні доручення.

 

Опубліковано в категорії Новини

сніг Сьогодні голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела зустріч із працівниками  засобів масової інформації,  які забезпечують інформування населення району  через періодичні видання «Катеринопільський вісник», «Містечко над Тікачем» та «Новий дзвін». Свою розмову розпочала з аналізу  проведення  відновлювальних  робіт щодо  забезпечення  транспортного сполучення населених пунктів, електропостачання  населення  в районі, які  виникли 18-19 січня в наслідок  складних погодних умов -випадання снігу  більше 60 см. Над ліквідацією  стихії в посиленому режимі працювали всі  спеціалізовані служби, відповідальні за життєзабезпечення  населення, транспортне сполучення в районі.  Ольга Ніколенко відзначила кращих, які активно працювали  над  відновленням транспортного сполучення.

Великий об’єм робіт щодо відновлення  ліній електропередач у 18 населених пунктах району виконано  працівниками аварійно-ремонтних бригад  Катеринопільського району електричних мереж, особовим складом районного сектору Управління  Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у області, працівниками  Катеринопільського лісництва, «Звенигородського лісгоспу»  при розчистці ліній електропередач від повалених дерев.

За словами керівника Катеринопільського РЕМу  Сергія Ченчика у 15 населених пунктах відновлено електропостачання, сьогодні  частко відновлено електропостачання в населених пунктах району сіл Пальчик, Луківка та Ямпіль.

Ольга Ніколенко  відповіла на питання присутніх журналістів.

Підводячи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації зазначила, що необхідно вирішувати питання щодо придбання  спеціальної  техніки, створення потужного підприємства, будь якої форми власності, яке в майбутньому зможе  вчасно виконувати такі роботи.

Опубліковано в категорії Новини

1 Через земельний конфлікт на Маньківщині голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко звернувся до правоохоронців. Це відбулося під час наради з питань контролю за обігом2 сільськогосподарських земель. Керівник ГУ Нацполіції в Черкаській області Валерій Лютий відповів, що будуть з’ясовані всі обставини та належна реакція.

Як пояснив очільник області, він скликав це зібрання через резонансний конфлікт у Маньківському районі. 11 січня там провели аукціон щодо передання в оренду земельної ділянки, на якій раніше господарював місцевий фермер Григорій Білецький. Його не допустили до участі через нібито неповний пакет документів. Чоловік це заперечує. У протесті його підтримали аграрії з інших районів.

– Я відстоював права аграріїв і надалі це робитиму, – наголосив голова Черкаської ОДА. – Я неодноразово звертався на центральний рівень із ініціативою повернути органам місцевого самоврядування право розпоряджатися земельними ділянками сільгосппризначення, що розташовані за межами населених пунктів. Тоді буде з кого спитати, знизяться корупційні ризики. Нині у Верховній Раді вже зареєстрований президентський законопроект, що передбачає передання земель запасу та резерву в розпорядження ОТГ для ухвалення рішень про проведення аукціонів. Він дозволить зменшити корупцію в земельній сфері. Випадок, що стався на Маньківщині, потребує ретельного вивчення та реакції з боку правоохоронців, щоб унеможливити повторення.

Також Юрій Ткаченко запропонував створити штаб із контролю за обігом сільськогосподарських земель державної власності. Він потрібен задля швидкого реагування на випадки можливого порушення прав громадян, фізичних чи юридичних осіб. Штаб очолить перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

– Штаб напрацює механізм контролю та реагування, а також скоординує роботу на рівні районів, – пояснив обласний керманич. – В його склад увійдуть представники компетентних органів, профільної комісії облради, Всеукраїнської аграрної ради, Асоціації фермерів області та ін. Тобто штаб стане тим майданчиком, де вирішуватимуть подібні конфлікти.

Нагадаємо, Черкащина посідає перше місце в Україні за розміром орендної плати за 1 га ріллі. Він удвічі перевищує середній показник по Україні та становить 2962 грн.

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 25 січня 2018, 17:05

Катеринопільський РЕМ інформує

P1240430 За повідомленням Катеринопільського  району електричних мереж станом на 25 січня  частково відключена одна ПЛ 10 кВ , 11 ТП-10/0,4 кВ та 3 населених пункти Пальчик, Луківка та Ямпіль , працює три бригади в тому числі бригада Уманських електричних мереж.

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 25 січня 2018, 15:50

Он-лайн будинок юстиції

search Он-лайн будинок юстиції - це можливість для кожного громадянина, який має доступ до Інтернету, замовити ряд послуг не виходячи з дому. В режимі он- лайн запроваджено послуги, надання яких викликає найбільші черги та створює бюрократію. Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Тут Ви отримаєте необхідні сервіси в електронному режимі. За допомогою цього сайту Ви можете : - отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян; - здійснити державну реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи; - скористатися послугою SMS-МАЯК: зареєструватися і отримувати миттєві повідомлення про статус будь-яких об’єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; - отримати Електронний цифровий підпис за допомогою Програмного комплексу користувача центру сертифікації ключів «ІІТ Користувач ЦСК»; - отримати інформацію з Державних реєстрів. Зокрема, для проведення попередньої правової експертизи документів для державної реєстрації громадської організації необхідно зайти на портал Он - лайн будинок юстиції, зареєструватись в особистому кабінеті, прикріпити та подати скан - копії документів відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», а саме: - заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи, - примірника оригіналу (нотаріально засвідченої копії) рішення засновників про створення юридичної особи, - реєстру осіб (громадян), які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах), - відомостей про керівні органи громадського формування, відомостей про особу (осіб), яка має право представляти громадське формування для здійснення реєстраційних дій, - установчого документу юридичної особи. За результатами попередньої правової експертизи заявнику направляється повідомлення. Якщо Ви бажаєте скористатися Он-лайн будинком юстиції - переходьте за адресою: online.minjust.gov.ua

Опубліковано в категорії Новини

сніг 001 Активні атмосферні фронти із південного заходу зумовили 18-19 січня в районі складні погодні умови у вигляді випадання снігу, впродовж  2 днів випало більше 60 см^8A12DE5B81223B1A77E82C941D6421A750E9524BBBCB628AFD^pimgpsh_thumbnail_win_distr снігу, що становить більш півторамісячної норми.

Над ліквідацією  стихії в посиленому режимі розпочали працювати всі  спеціалізовані служби, відповідальні за життєзабезпечення  населення, транспортне сполучення в районі.  Нині на відновленні транспортного сполучення в районі продовжують активно працювати працівники та техніка  ПП «Регіон-плюс» (керівник Михайло Морозюк), філії ТОВ НВФ «Урожай» (керівники Сергій Приходько та Микола Вовкотруб), ФГ «Гончар О.А» (керівник Анатолій Гончар), ФГ «Дрибас А.С.» (керівник Анатолій Дрибас), ТОВ «Агрофірма «Зоря» (керівник Ігор Кізяєв та виконавчий директор Петро Захарченко), ТОВ «Ватутінський комбінат вогнетривів» (генеральний директор Денис Літвін) та інша техніка, залучена від підприємств всіх форм власності району.

В зв’язку з змінами в законодавстві України, автомобільні дороги загального користування місцевого значення з 01.01.2018 передано на обслуговування до Черкаської обласної державної адміністрації, яка своїм розпорядженням передала тимчасово, до 1 травня 2018 року, повноваження з обслуговування доріг на райдержадміністрацію. Проте, в зв’язку з тим, що кошти на обслуговування даних автодоріг в районний бюджет ще не надходили, було прийнято рішення виділити кошти на ліквідацію стихії з резервного фонду районного бюджету. Роботи по очистці доріг загального користування (між населеними пунктами) проводились технікою філії «Райавтодор». На дані роботи було виділено більше 400 літрів дизельного пального. Проте, техніка Райавтодору, якій вже більше 30 років, дуже швидко почала виходити з ладу. Тому значну їх частину очистили місцеві сільгосптоваровиробники.

В населених пунктах району дороги комунальної власності розчищаються силами та пристосованою технікою сільськогосподарських підприємств, які орендують земельні ділянки в цих населених пунктах, можна відзначити де краще спрацювали місцеві товаровиробники - с.Вікнине – ФГ «Гончар О.А.» (директор – Анатолій Гончар), с. Новоселиця – ФГ «Новоселиця» (Олександр Ярмоленко), с. Розсохуватка - філія Агрофірма  «Мрія» ТОВ НВФ «Урожай» (Сергій Приходько), с. Потоки – ФГ «Масляний» (Микола Масляний), с. Кайтанівка, Мокра Калигірка – ПП «Регіон – Плюс» (Михайло Морозюк) с. Ромейково – ФГ «Лан-Агро» (Олександр Трохименко), с. Гончариха – СТОВ ім.. Ватутіна (Микола Бурлаченко), с. Шостакове – ПСП «Бондарка» (В’ячеслав Зайченко).

Виконавчими комітетами сільських та селищних рад району не було своєчасно укладено договорів на виконання відповідних робіт із спеціалізованими організаціями та місцевими сільськогосподарськими підприємствами. Практично всі територіальні громади з запізненням приступити до виконання відповідних робіт, хоч під час проведення колегії та нарад з сільськими та селищними головами щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років всі голови територіальних громад (в тому числі об’єднаних) запевняли, що готові до роботи в зимовий період та до ліквідацій можливих  надзвичайних ситуацій.

На засіданні оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків визначені ділянки доріг, куди необхідно першочергово спрямувати спецтехніку для розчищення від снігу та забезпечення безперешкодного руху. Станом на 23 січня відновлено автотранспортне сполучення між населеними пунктами та забезпечено функціонування об’єктів життєзабезпечення населення.

На даний час снігоприбиральна техніка працює над розширенням проїжджих частин доріг. Жахливий стан автомобільних доріг в районному центрі, який склався у зв’язку з запізненням прибиранням снігу з проїжджої частини. Практично посадовими особами селищної ради проігноровано вчасне виконання розчищення доріг  в районі центральної районної лікарні, мікрорайонів «Студінка», «Залізничний переїзд», «Низ» і інших, та навіть центральної вулиці селища - Соборна. Автомобільний транспорт провалюється у накатаний шар снігу і зупиняється, водії не встигають допомагати один одному звільняти з снігового полону автомобілі. Лише при втручанні районної влади в селищі почався наводитись порядок на вулицях селища.  До виконання робіт залучено техніку філії Агрофірма «Мрія» ТОВ НВФ «Урожай», ФГ «Агро-Дана», ПП «Регіон-Плюс».

^8B4F3AAEBF6A51051058ED10404F62637D520731F21A674CE8^pimgpsh_thumbnail_win_distr Злагоджено, в будні та всі вихідні дні, працювали аварійно-ремонтні бригади Катеринопільського району електричних мереж (директор Сергій Ченчик), особовий склад районного сектору Управління  Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у області, працівники Катеринопільського лісництва (лісничий Сергій Лисяний) ДП «Звенигородський лісгосп» (директор Анатолій Проценко) на розчистці ліній електропередач від повалених дерев. Сьогодні відновлено електропостачання в населених пунктах району, крім сіл Пальчик, Луківка та Ямпіль для відновлення електропостачання яких необхідно замінити 36 пошкоджених електроопор. Для проведення відновлювальних робіт та заправки  транспорту за кошти резервного фонду районного бюджету виділено 125 літрів бензину.

Відновлювані роботи для забезпечення електропостачання та очищення автошляхів району від снігових наметів тривають.

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 22 січня 2018, 15:08

День Соборності України

21-56a0bf0faacba-kak_na_dnepropetrovshtine_budut_otmechat_den_sobor Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

Набираюча обертів машина кривавої диктатури, яка прийшла на зміну колишніх «консерваторів» поспішила зламати і ці сміливі починання вільного українського народу. Вже буквально через кілька місяців більшовики увійшли в Київ, Закарпаття окупувала Чехословаччина, а Східну Галичину - поляки. А далі ...

Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію просто зникає. Надію, приміром, втратили нащадки кривавих диктаторів, коли Великий і Могутній Радянський Союз - об’єднання, побудоване зовні на «нових канонах справедливості», а всередині на крові і безглуздих жертвах, звалилося, не залишивши після себе нічого, що могло б його реанімувати.

22-е січня 1990-го року. Мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99 День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. Потім, 30-го грудня 2011-го року, відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 під назвою «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Свободи, який раніше відзначався 22-го листопада був об’єднаний з Днем Соборності і свято набуло свою нову назву - «День Соборності та Свободи України».

соборн 001 Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України «братнім російським народом», відповідно до Указу Президента України № 871 / 2014 від 13-го листопада 2014-го року, святу повернули колишню назву. «Відзначати щорічно 22 січня - у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - День Соборності України. Внести до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят” зміну, виключивши абзац другий статті 1.»- йдеться в Указі.

В районі також відбулись заходи  з нагоди Дня Соборності України, учасники яких поклали вінки до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченка.

Опубліковано в категорії Новини

трактор Сьогодні, 22 січня 2018 року, голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела чергове засідання штабу з питань ліквідації наслідків негоди, яка вирувала в Катеринопільському районі 18.01.2018. В роботі штабу взяли участь голова районної ради Віталій Верета та керівники служб району : Катеринопільського лісництва (лісничий Сергій Лисяний) та Звенигородського лісгоспу (директор Анатолій Проценко), Катеринопільського району електричних мереж (директор Ченчик С.Ю., головний інженер Ткаченко В.В.), Державної служби з питань надзвичайних ситуацій (керівник Руслан Слободяник), філії "Райавтодор", а також керівник ВК "Будсервіс" Михайло Морозюк. Було визначено план роботи всіх служб на найближчі дві доби. Першочергове завданням є відновлення електропостачання в трьох населених пунктах району, це зокрема села Пальчик, Луківка та Ямпіль. На даний час пошкоджено опори в кількості 12  штук  в районі лісового масиву між селами Бродецьке і Вербівець, а також 10 шт. опор в районі лісового масиву між селами Гуляйполе і Пальчик. Для цього необхідно провести роботи по встановленню 36 електричних опор. Електричні опори будуть надані підприємством "Черкасиобленерго". Для їх доставки на місце встановлення необхідно розчистити (розширити) від снігу дороги на Пальчиківському та Вербівецькому напрямках, ліквідувати лісові завали та влаштувати відповідну площадку для розвантаження опор. Роботи по розчистці ліній від повалених дерев будуть проводитись відразу по двох даних напрямках силами робітників Катеринопільського лісництва та жителями сіл Пальчик та Ямпіль. Служба ДСНС для робітників влаштує пункт обігріву, а Катеринопільське районне споживче товариство (керівник Віктор Приємський) забезпечить гарячим харчуванням. Розчищати автодороги та проводити влаштування площадки буде техніка ВК "Будсервіс", ТОВ "Агрофірма "Зоря" (директор Ігор Кізяєв) та приватного підприємця, жителя с. Вербівець Євгена Грендиша.

Проблемним також залишається питання відновлення електропостачання в мікрорайоні смт Катеринопіль "Кут". Для забезпечення доступу працівників РЕМу до проблемних участків була надана техніка ПАТ "Ватутінськийкомбінат вогнетривів" (генеральний директор Денис Літвін).

 

Довідково : працівниками Катеринопільського району електричних мереж за вихідні дні відновлено енергопостачання в смт Катеринопіль (крім мікрорайону «Кут»), смт Єрки, с.Залізнячка, с. Радчиха, с.Киселівка.  Бригади Катеринопільського РЕМу працювали в таких населених пунктах: смт Катеринопіль (вул.Залізнична та район “Кут”), с. Мокра Калигірка, с.Потоки. На дані роботи було задіяно 4 одиниці техніки та 4 ремонтні бригади в кількості 19 чоловік.

Опубліковано в категорії Новини

скачанные файлы Станом на 09 годину 20.12.2018 року проведено роботи по розчистці доріг від снігу на Тальніському, Звенигородському, Вікненському, Шполянському, Потоківському, Стійківському напрямку. Залишився нерозчищеним Ямпільський напрямок, ділянка дороги від с. Пальчик до с. Ямпіль. О 10.00 на цей напрямок виїжджають трактори філії «Катеринопільський райавтодор».

Крім того в самих населених пунктах не всі вулиці розчищено від снігу. В районному центрі таких вулиць 15.

Напружена ситуація залишається з електропостачанням району. Не підключені до енергопостачання 6 населених пунктів, 2 високовольтні лінії електропередач, 41 трансформаторна підстанція.

На сьогоднішній день заплановано завершити розчищення всіх доріг і вулиць від снігу та частково відновити електропостачання в населених пунктах району. Для ліквідації всіх наслідків надзвичайної ситуації на території району ще необхідно близько 2 діб.

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 19 січня 2018, 16:51

Боротьба із сніговою стихією

^E9C8FB99B0DB1DC729E1AC4018EB05FDA3BACC724D05AB24BC^pimgpsh_thumbnail_win_distr 19 січня на території району продовжувався снігопад.  Частково припинено транспортне сполучення  між населеними пунктами району. На ліквідації наслідків негоди задіяно більше 30 одиниць техніки підприємств району всіх форм власності. Станом на 15 годину продовжують боротьбу із природною стихією спеціалізовані підприємства   «Катеринопільський автодор», ПП «Регіон-плюс», НВФ- «Урожай»,  Катеринопільське комунальне підприємство та інші сільгосппідприємства, які мають пристосовану  техніку. Практично відновлено транспортне сполучення в районі, за винятком   сіл Кайтанівка та Ямпіль. Про те, якщо  комунальні дороги місцевого значення у селах розчищені на 75-90%, то в селищах Катеринопіль та Єрки виникають проблеми у вирішенні цього питання, розчичено лише центральні автомобільні дороги.

Із 14 знеструмлених населених пунктів,  подачу світла повністю відновили у чотирьох, в решті сіл  продовжують  працювати аварійно-ремонтні бригади району електричних мереж. У зв’язку з перебоями в електропостачанні  та проблеми з транспортним сполученням між населеними пунктами району, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації прийнято рішення щодо тимчасового  призупинення навчального процесу у навчальних закладах району на  19 січня.

Просимо громадян із розумінням поставитися до ситуації, що склалася, адже за останню добу випало опадів більше середньомісячної норми.  У зв'язку з сильними снігопадами та хуртовинами районна державна адміністрація застерігає жителів  району утримитися від можливих подорожей легковим транспортом.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2