Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: грудня 2018

Станом на 11 грудня 2018 року на  рахунок  Катеринопільської ЦРЛ для придбання апарату штучної вентиляції легень у відділення інтенсивної терапії Катеринопільської центральної районної лікарні зібрано  кошти в сумі 321,5 тис.гривень, яких, наразі, достятньо для придбання апарату.

Я, як керівник Катеринопільської центральної районної лікарні від свого імені та працівників лікарні, жителів району хочу висловити слова вдячності всім небайдужим, хто з розумінням поставився до цієї проблеми. Адже життя людини- це головна цінність, а відсутність в закладі такого апарату може призвести до трагедії не однієї  родини.

Висловлюю вдячність голові Катеринопільської райдержадміністрації Ользі Петрівні Ніколенко, яка ініціювала перед депутатським корпусом, сільськими головами, головами об'єднаних громад, суб'єктами господарювання району, збір коштів для придбання зазначеного апарату.

Дякую ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, сільськогосподарським підприємствам,  сільським радам, об'єднаним  територіальним громадам ,  завдяки яким, придбано таке необхідне обладнання для забезпечення здоров'я жителів району, а саме:

- агроіндостріальний холдинг “Миронівський хлібопродукт” (генеральний директор Косюк Юрій Анатолійович) - 100,0 тис.грн.;

- ФГ “Дрибаса А.С.” (керівник Дрибас Анатолій Степанович)-10,0 тис.грн.;

-ФГ “Гончар О.А.” (керівник Гончар Анатолій Савович)-10,0 тис.грн.;

-ФГ “Агро Вікторія” (керівник Коваленко Олександр Анатолійович)-10,0 тис.грн.;

- ТОВ НВЦ “Черкасибіозахист” (генеральний директор Зубачов Сергій Романович)-10,0 тис.грн.;

-ФГ “Новоселиця” (керівник Ярмоленко Олександр Іванович)-5,0 тис.грн.;

- ТОВ ”ім.Гетьмана В.П.” (керівник Бабченко Олег Миколайович)-5,0 тис.грн.;

- ФГ “Масляний” (керівник Масляний Микола Семенович)-5,0 тис.грн.;

- СТОВ “ім.Ватутіна” (керівник  Бурлаченко Микола Семенович)-3,0 тис.грн.;

- ФГ “Агроуніверсал” (керівник Осадчий Юрій Олексійович)-  3,0 тис.грн.

головам органів місцевого самоврядування району :

Єрківської ОТГ (Польовий Леонід Олексійович)- 20,0 тис.грн.;

Мокрокалигірської ОТГ (Пипа Вікторія Вікторівна)-15,0 тис.грн.

- Вербовецької сільської ради (Кравцова Валентина Миколаївна)-7,0 тис.грн.;

- Вікнинської сільської ради (Батора Юрій Андрійович) -5,0 тис.грн.;

- Гончариської сільської ради (Бибик Василь Юрійович)-12,0 тис.грн.;

-Гуляйпільської сільської ради (Гаркавий Микола Володимирович)-4,0 тис.грн.;

- Кайтанівської сільської ради (Шевченко Тетяна Мефодіївна)-13,0 тис.грн.;

- Киселівської сільської ради (Сусіда Юрій Іванович)-6,0 тис.грн.;

-Лисичобалківської сільської ради (Дашівець Едуард Валентинович)-10,0 тис.грн.;

-Новоселицької сільської ради (Прокопенко Павло Володимирович)-16,6 тис.грн.;

-Пальчиківської сільської ради (Бобров Микола Вікторович)-12,0 тис.грн.;

-Петраківської сільської ради (Соколюк Володимир Леонідович)-14,3 тис.грн.;

-Потоківської сільської ради (Бойко Надія Федорівна)-6,0 тис.грн.

-Розсохуваткої сільської ради (Москаленко Сергій Васильович)-14,7 тис.грн.;

-Стійковської сільської ради (Круценко Лідія Григорівна)-3,4 тис.грн.;

-Ступичненської сільської ради (Коваль Володимир Петрович)-5,5 тис.грн.;

-Ямпільської сільської ради (Стеценко Олена Іванівна)-6,0 тис.грн.

 

Людмила Борецька- головний лікар

Катеринопільської центральної районної лікарні

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0238Однією зі складових процесу децентралізації є наближення адміністративних послуг до людей. Це можливо реалізувати завдяки створенню сучасних Центрів надання адміністративних послуг. Шляхи забезпечення доступності адміністративних послуг в ОТГ окреслив директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік на засіданні обласної Ради регіонального розвитку.

Нині на добровільній основі в області вже об’єднано 53 ОТГ, а це майже 40% територіальних громад області та більш як 25% населення. І зараз забезпечення доступних адміністративних послуг є однією з головних вимог для громад-об’єднавців, зазначив посадовець.

– ЦНАП – це не тільки приміщення, а й якісне обслуговування та оперативність надання послуг в найкоротший час, – зауважив Роман Карманнік. – Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Наприклад, зараз ведеться робота, щоб через ЦНАПи навіть надавалися послуги МВС з реєстрації автомобілів.

Існують різні моделі створення ЦНАП і громаді необхідно вибрати ту, яка буде найбільш прийнятною для мешканців. Тому при створенні Центрів принципово важливо забезпечити територіальну доступність послуг. Роман Карманнік запропонував декілька моделей для цього:

1 модель: для громади, в яку входить невелика кількість населених пунктів (2-3), можна утворити єдиний ЦНАП в центральній громаді (як наприклад ЦНАП Білозірської ОТГ - 8,9 тис. осіб, Єрківської ОТГ - 5,3 тис. осіб). Якщо в ОТГ громади розташованій на значній відстані одна від одної, можна  утворити віддалені робочі місця ЦНАПу.

2 модель: для ОТГ із значною кількістю віддалених населених пунктів, крім ЦНАП в центральній громаді, доцільно застосувати мобільний ЦНАП.

3 модель: меншим громадам з малою кількістю населення і невеликим бюджетом рекомендується замість утворення власного ЦНАП використовувати інструмент співробітництва територіальних громад шляхом укладання відповідних договорів і створенням одного ЦНАПу на декілька громад.

Можливі джерела фінансування створення ЦНАП: місцевий бюджет, МТД, ДФРР.

– Слід також сказати, що ЦНАП за рахунок надання адміністративних послуг може наповнювати місцевий бюджет громад та частково відшкодовувати витрати на своє утримання, – наголосив Роман Володимирович. – Так, наприклад, у Білозірській ОТГ близько третини бюджету на утримання відшкодовується за рахунок плати за надані адміністративні послуги.

Він додав, що зважаючи на це, голови діючих та новостворених ОТГ повинні долучитися до роботи щодо створення ЦНАПів. У першу чергу користуючись допомогою Програми «U-LEAD з Європою». В області вже 13 громад стали учасниками даної Програми.

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0185Розвиток спортивної інфраструктури, оздоровлення, поглиблення молодіжної політики, посилення національно-патріотичного виховання мають бути серед пріоритетів для районів, міст та ОТГ Черкащини при підготовці пропозицій до Перспективного плану розвитку регіону. На цьому наголосив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленьський під час виступу на засіданні обласної Ради регіонального розвитку.

Нині у складі національних збірних з олімпійських видій спорту представлені 34 атлети Черкащини, з неолімпійських – 91. Їх підготовка та забезпечення участі у стартах всеукраїнського та міжнародного рівнів, а також поповнення резерву, – одне з першочергових завдань для профільного управління. Аби виконати його якнайповніше та забезпечити залучення до спорту більшої кількості дітей, в області працюють над покращенням спортивної інфраструктури. Один з таких проектів – відкриття футбольних майданчиків зі штучним покриттям у районах та містах області.

– Наразі ми вже розпочали роботу у цьому напрямку, – каже Максим Зеленський. – Це універсальні майданчики для занять спортом. Їхнє будівництво  передбачає обов’язкове співфінансування, а також розміщення об’єкта на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Крім того, для розвитку громади можливе відкриття фізкультурно-оздоровчих клубів, секцій з різних видів спорту. На базі існуючих об’єктів доцільно створювати багатофункціональні спортивні об’єкти, які можна трансформувати. Наприклад, щоби у залах з волейболу була можливість займатися боксом, кікбоксингом чи іншим видом спорту.

Працюють над покращенням тренувальної бази і в КЗ «ОСДЮСШОР» ЧОР. Тут планують реалізувати низку масштабних спортивних об’єктів.

– У сфері молодіжної політики є низка можливостей залучення грантових коштів задля цікавої та корисної організації дозвілля для молоді, – додав посадовець. – На повну потужність функціонує молодіжний ресурсний центр, який був створений за підтримки нашого управління та представництва ООН в Україні. Тут реалізують безліч цікавих проектів. Також у нас діє Центр патріотичного виховання відповідно до потреб сьогодення. Це той механізм, який надає можливості реально співпрацювати з молоддю у позаурочний час.

Ще одним з основних напрямків роботи управління є забезпечення оздоровлення учнівства. Крім того, триває робота зі збереження закладів з оздоровлення та відпочинку, аби зменшити тенденцію до їхнього закриття.

Водночас, начальник управління підкреслив, що необхідно забезпечити на місцях роботу профільних спеціалістів з молодіжної політики, оздоровлення та патріотичного виховання.

Опубліковано в категорії Новини

Копия IMG_8757Традиційно, 3 грудня в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, відділення денного догляду для дітей з інвалідністю територіального центру надання соціальних послуг Катеринопільського району відзначає “День народження відділення”.

Цього року це особливе свято, адже відділенню  виповнилось 15 років, а це 15 років радощів  і переживань, усмішок і сліз, амбіцій і досягнень. Не впізнанно змінився  заклад з того дня, коли до нього вперше прийшли  вихованці. Кожен рік  покращувалися умови перебування дітей, зміцнювалася матеріальна база закладу, робилося все можливе, аби  наші діти мали все необхідне для розвитку своїх талантів та здібностей і зростали в атмосфері любові, надії і віри в свої сили.

Цього святкового дня у відділення  прийшло дуже багато добрих, чуйних і небайдужих людей, які знайшли час і можливість привітати дітей з святом.

Свято було по родинному тепле та затишне, багате на дитячі посмішки і щирі слова привітань.

З відкритим серцем і подарунками у відділення цього дня завітала заступник голови райдержадміністрації - Ольга Шарига, яка  у своїй вітальній промові привітала дітей зі святом,  подякувала колективу відділення за  таку благородну та нелегку працю і передала  вітання та подарунок  від  від голови Катеринопільської райдержадміністрації   Ольги Ніколенко - багатофункціональний принтер, придбаний  за спонсорської допомоги  директора фермерського господарства Анатолія Дрибаса.

Від керівника соціальних проектів «Миронівський хлібопродукт» Ірини Ванникової відділення отримало сертифікат на 10,0 тис. грн. для придбання двох парт – трансформерів,  секретар ради ЧОО ВО «Черкащани» Олександр  Коваленко  передав  сертифікат для придбання швейної машинки, яка стане у пригоді при пошитті новорічних костюмів для дітей та різноманітних виробів. Керівник  ТОВ «Катеринопільський елеватор»  Олег Боровик потурбувався, щоб у цей день кожна дитина отримала  подарунковий набір (солодощі та м'яка іграшка).  Начальник відділення освіти, молоді та спорту – Ірина Міненко вручила інтернет планшет,  директор ТОВ “ім.Гетьмана В.П.”  Олег Бабченко вручив подарунковий сертифікат на 4,0 тис.гривень для  придбання меблів.

До привітань долучилися і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  підприємств, установ, організацій, суб'єкти господарювання району, якими було передано для відділення новорічні пакунки з солодощами, розвиваючі ігри, канцтовари, настільні ігри, набори для розвитку творчості.

По завершенню урочистої частини, порадували вихованці всіх присутніх святковим концертом, який підготували власними силами, і як справжні актори співали, танцювали, розповідали вірші і веселили кумедними інсценівками та гуморесками.

Опубліковано в категорії Новини

DSC01472_(1) Медична й освітня субвенції передбачені в листопаді держбюджетом нашій області дадуть змогу погасити заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. На цьому зауважили під час тимчасової комісії, що діє при ОДА. Чергове засідання відбулось під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

– Дефіцит коштів на зарплату працівникам бюджетної сфери в деяких районах, громадах – це проблема не одного дня, – зауважив Віталій Володимирович. – Про ймовірність виникнення заборгованості наприкінці року ми неодноразово наголошували місцевим керівникам. Основна причина – відсутність в окремих районах, містах та громадах системної роботи над упередженням дефіциту, зокрема в частині оптимізації витрат на заклади. Звісно, Кабмін  і профільні міністерства врахували пропозиції ОДА, і виділені субвенції дають змогу покрити дефіцит місцевих бюджетів. Утім керівники мають активніше працювати з бюджетами, шукати резерви, а також додаткові джерела надходження до місцевих бюджетів. І в них для цього є всі перспективи. На жаль, деякі не йдуть на порозуміння, зокрема в частині раціонального використання власного ресурсу, як от у Кам’янській ОТГ.

Зауважимо, передбачені області субвенції розподілені згідно з відповідними Постановами КМУ, що дозволяє ліквідувати зарплатну заборгованість освітян та медиків кількох установ області. Зокрема й тих, що розглянули на останній комісії – 567 тис. грн по Ватутінській міській лікарні, 1,6 млн грн по відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради – закладах шкільної освіти.

Нагадаємо, попередньо в ОДА напрацьовували шляхи вирішення проблеми дефіциту заробітної плати бюджетникам.

На засіданні тимчасової комісії розглянули також причини виникнення й шляхи погашення заборгованості на Черкаському облавтодорі та Кам’янському спиртогорілчаному комбінаті.

Опубліковано в категорії Новини

Загальний стан суспільно-політичної ситуації в області стабільний, усі структури працюють в штатному режимі, жителі ж Черкащини можуть бути спокійними. Про це сказав голова обласної адміністрації Олександр Вельбівець під час наради, що відбулась в ОДА з керівниками силових структур, а також районів, міст і громад. Тут обговорили плани територіальної оборони області та ситуації в цілому в межах запровадженого в кількох областях держави воєнного стану. Нагадаємо, з 28 листопада в 10 областях України ввели режим воєнного стану терміном на 30 днів – у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України на Азовському морі.

– Я наголошу, нинішня ситуація в державі жодним чином не передбачає певних конституційних обмежень прав громадян чи додаткових рішень влади або ж змін у фінансовій системі, – наголосив Олександр Іванович. – При цьому черкащани мають бути впевненими в тому, що, як би не розгорталися події в майбутньому, область тримає на контролі ситуацію, а відповідальні структури готові до необхідних дій в разі потреби. Тож, спільно із представниками силових структур ми підняли плани територіальної оборони нашої області, переглянули та відточкували першочергові завдання, в разі оголошення воєнного стану в цілому по Україні та відповідних подальших доручень Президента України. Ми розуміємо, що маємо бути готовими до будь-якої ситуації, що це – необхідність, зважаючи на останні події в районі Керченської протоки. Водночас жителі Черкащини мають зберігати спокій та не піддаватися на провокаційні спроби інформаційного російського впливу, зокрема й фейкових повідомлень, що спрямовані на розповсюдження панічних настроїв серед українців.

Опубліковано в категорії Новини

У Смілі продовжують вирішувати ситуацію з опаленням. Рішення про підписання договору КП «Смілатеплокомуненерго» з ПАТ «НАК «Нафтогаз України» на газопостачання підтримали депутати Смілянської міськради. 46505909_2372404452832185_8801550589906386944_n Це – перші кроки до врегулювання цього питання.

Як наголосив Президент України, Сміла не має брати на себе боргові зобов’язання. Тариф на тепло у разі підписання угоди з НАК «Нафтогаз України» буде значно нижчим, ніж при споживанні газу у трейдера. Паралельно триватимуть судові процеси і встановлення кінцевого винуватця, того, хто сьогодні вкрав цей ресурс. Але це паралельний процес, який буде продовжуватися певний період.

На сьогоднішній день рішенням міської ради передбачено, що вона закріплює цей борг за комунальним підприємством, яке було учасником договору про спільну діяльність.

Тому в цій ситуації фіксування боргу за комунальним підприємством це уповноваження на проведення його реструктуризації та підписання договору з НАК «Нафтогаз» на постачання газу. Поки що ці відносини міста з НАК «Нафтогаз» не врегульовані. І на сьогодні, по суті, відбирання газу відбувається без договору. І коли настане момент виставлення рахунків, може так статися, що вони будуть вже не за пільговими тарифами, а з використанням коефіцієнту розбалансу, який застосовується у газотранспортній системі.

У жодному разі, чітко регламентуючись законодавством, реструктуризований борг не може бути включений в тариф, тому це ніяким чином не ляже фінансовим тягарем на людей. Водночас Сміла не бажає визнавати цього боргу, але так бути не може!

Якщо відносини буде врегульовано між НАК «Нафтогаз» і споживачем газу та відображено в договорах, тоді можна буде стверджувати, що місто, не маючи достатнього ресурсу, може звертатися до держави за стабілізаційною дотацією, за наданням безповоротної позики тощо. Але цей процес потрібно розпочати.

Крім того, якщо розглянути структуру боргу, то 2/83 заборгованості становить сума штрафних санкцій та різниці в тарифах, які можливо винести за «рамки» боргу. І залишиться заборгованість, що підлягає реструктуризації, не надто критична та підйомна для місцевого бюджету м. Сміла.

Опубліковано в категорії Новини

Ч._якiст_ Кількість учасників конкурсу «Черкаська якість» постійно зростає – так само, як і асортимент продукції, який представляють на розгляд комісії. Конкурс уже вчетверте зібрав кращих виробників області, які й отримали заслужені нагороди.

Зауважимо, більше 2 десятків підприємств заявили 34 види продукції. Після проведення експертної оцінки визначили номінації: продовольчі товари – 23, промислові товари для населення – 3, товари виробничо-технічного призначення – 2, роботи і послуги – 6.

– Конкурс став потужним промоційним кроком для підвищення впізнаваності нашої регіональної продукції, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Найкраще ж підтвердження якості товарів є визнання самих покупців, коли продукти й послуги мають попит. Це вкотре доводить, що ми можемо конкурувати на рівні інших країн. Адже наш досвід, модернізація та система управління якістю дають в результаті той продукт, що потребує суспільство. І який з гідністю можна представити на міжнародних ринках.

Зауважимо, в області щорічно проводиться конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість» згідно з розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015  – з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю.

У 2015-2017 роках звання переможців та призерів конкурсу здобули 67 видів продукції. У цьому році до них доєдналися ще 34 види. Тобто за час проведення конкурсу 101 вид продукції отримав заслужене визнання. Левова частка серед них – це продовольчі товари, адже Черкащина є одним із лідерів на українському ринку серед виробників сільськогосподарської продукції. Водночас знак «Черкаська якість» набуває набиякої популярності. Ним уже маркуються деякі торішні переможці. Він є і на сторінках офіційних веб-сайтів, рекламних буклетів, банерів підприємств.

Серед переможців: ПАТ «Юрія», ТОВ «Біхайв», ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», ТОВ «Уманьпиво», ТОВ «ДЕМАР ПЛЮС», ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат», ПАТ «Звенигородський сироробний комбінат», ТОВ «Виробнича компанія ГУД ФУД», ПП «Імперіал плюс», ТОВ «Хлібний дім – Україна», ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор», ТОВ «Тамако-Інвест», ТОВ «Смілянська швейна фабрика», приватне мале виробниче підприємство «Фотоніка Плюс», КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради та ТОВ «МБП-Тепломережа».

Опубліковано в категорії Новини

перспективний_план Черкаська обласна рада прийняла перспективний план формування територій громад Черкаської області у новій редакції. Він покриває всю територію області, каже заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Прийнятий перспективний план був широко обговорений. Його ухваленню передували 24 засідання експертної групи з доопрацювання перспективного плану за участі депутатів обласної ради, представників районів, територіальних громад та інших зацікавлених сторін, селекторні наради, виїзди до територіальних громад, участь у проведенні громадських обговорень. Тож прийнятий сесією обласної ради перспективний план передбачає утворення 80 ОТГ.

– Це – результат тривалої роботи усіх зацікавлених сторін, – каже заступник очільника області Ярослав Березань. – Вдячний кожному, хто долучився до цієї роботи. Звісно, напрацьований документ – не догма. Це передовсім бачення ефективного територіального устрою. Прийняття цього документу остаточно вирішить питання долі наших громад. Саме прийняття перспективного плану депутатами обласної ради та визнання спроможними ОТГ на рівні Кабміну є основними вимогами для переходу громад на міжбюджетні відносини з державою.

Нагадаємо, на Черкащині утворено 26 ОТГ, які перебувають на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом. У 27 ОТГ 23 грудня 2018 року відбудуться перші вибори депутатів та голів. Ще 2 ОТГ отримали висновки ОДА, також надано 8 висновків ОДА щодо приєднання.

 

Опубліковано в категорії Новини

DSC0219-1024x682 Чіткі позиції та реальні кроки з розвитку територій Черкащини пропишуть у Перспективному плані розвитку регіону. Роботу над ним розпочали в області. Основні напрямки та пропозиції при роботі над цим стратегічним документом окреслили сьогодні за засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням очільника області Олександра Вельбівця.

Нагадаємо, на засіданні Ради регіонального розвитку у Києві Президент України дав доручення регіонам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019 – 2021 роки. Після широкого обговорення їх мають затвердити на регіональному рівні.

– Сьогоднішнє зібрання по суті є наміром відпрацювати дорожню карту, яка дасть можливість сформувати чіткі позиції у частині розвитку територій Черкаської області, – наголосив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. – Ми маємо уже кілька таких стратегічних документів. Серед основних – Стратегія розвитку Черкащини-2020. Втім життя не стоїть на місці. Враховуючи нові державні програми, які запроваджуємо на місцях, виклики сьогодення, маємо оновити напрямки розвитку наших територій. Перспективний план розвитку територій, роботу над яким розпочинаємо, це актуалізація Стратегії розвитку області на 2020 роки з урахуванням змін та викликів, які ставить перед нами життя. Разом з районами та ОТГ зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток територій області – наше першочергове і спільне завдання.

Олександр Вельбівець зауважив, що реформа децентралізації влади – одна із найуспішніших реформ, ініційованих Президентом України та Урядом. Вона наближує владу до простих громадян, що допомагає швидко та ефективно вирішувати місцеві проблеми. Зважаючи на це, до складу обласної Ради регіонального розвитку ввели більше представників місцевого самоврядування, зокрема голів об’єднаних громад. Це, на думку голови ОДА, дозволить вибудувати швидкий зворотній діалог з питань регіонального розвитку області.

Чіткі стратегічні завдання, які обговорені в громадах, дають можливість направляти фінансові ресурси на важливі для людей питання та ефективно їх використовувати, концентруючи на пріоритетних для регіонального розвитку напрямах. Серед основних: охорона здоров’я, освіта, регіональний розвиток, екологія, цивільний захист, дорожнє господарство, економіка, ЖКГ та інші. Їх реалізація, наголосив Олександр Іванович, забезпечить реальні кроки щодо створення громадянського суспільства в Україні навіть у непростих умовах.

– Хотів би, щоб на місцях відповідально поставилися до тих завдань, які озвучили на засіданні Ради регіонального розвитку та якісно пропрацювали їх в районах, містах та ОТГ, – зазначив Олександр Вельбівець. – Узагальнені пропозиції мають бути подані до облдержадміністрації у визначений термін і представлені громадськості як своєрідна дорожня карт розвитку області на 2019-2021 роки. Але наголошу, розробка цього плану має бути не просто документом з додатками. Це мають бути реальні пропозиції, спрямовані на розвиток області.

Підсумовуючи, очільник області дав доручення створити в районах та ОТГ Черкащини районні Ради регіонального розвитку та напрацювати свої пропозиції до Перспективного плану розвитку територій.

 

Опубліковано в категорії Новини