Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: вересня 2017
П'ятниця, 29 вересня 2017, 14:48

Вітання з нагоди Дня вчителя

Шановні освітяни району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаю Вам  відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

 

З повагою голова державної  адміністрації                    О.П.Ніколенко

Опубліковано в категорії Новини

^65D422727B211C98A503051392D0F3C0E0AC37EE0F3245342F^pimgpsh_fullsize_distr29.08.2017  відбулось  засідання колегії райдержадміністрації, на якому  розглянуто актуальні  питання, зокрема щодо  стану готовності до проведення опалювального сезону 2017-2018 років та роботу в зимовий період закладів соціальної, бюджетної сфери та населення району та хід виконання програми  соціально і економічного  розвитку за 8 місяців 2017 року   в територіальних громадах району. Виступаючи з вступним словом голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко зазначила, що необхідно усунути всі недоліки і розпочати опалювальний сезон вчасно, особливу увагу звернула на вразливі категорії населення, їх проживання та забезпечення паливом. Також  доручила терміново обстежити місця з масовим перебуванням людей щодо дотримання пожежної безпеки.

В своєму виступі перший заступник голови проаналізував стан готовності до проведення опалювального сезону 2017-2018 років  в закладах освіти, медицини, культури та звернув увагу на проблемні питання, які необхідно вирішити до початку опалювального сезону.

Начальник  управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації  Олександр Вовкотруб доповів  присутнім про хід виконання програми  соціально і економічного  розвитку за 8 місяців 2017 року   в територіальних громадах району. Всього протягом 8 місяців 2017 року витрачено коштів на виконання заходів затверджених програм соціально – економічного розвитку району  13 млн. 264 тис. грн., з них з державного бюджету – 2 млн. 247тис. грн.., з місцевих бюджетів –9 млн. 039 тис. грн. та спонсорських коштів – 1 млн. 977 тис. грн.

Згідно програм соціально – економічного розвитку громад населених пунктів району використано коштів в сумі - 24834,72 за 2016 рік ( планували 19568,484 тис.грн., що становить 127%).  По  кожному населеному пункту охарактеризував зроблене та завдання, які необхідно вирішити до кінця року.

За результатами розгляду зазначених питань, прийнято відповідні рішення.IMG_2879

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 29 вересня 2017, 13:16

Районні заходи до Дня вчителя

IMG_4403 29.09.2017 у приміщенні районного будинку культури відбувся святковий захід з нагоди Дня вчителя. Участь у заходах взяли голова районної державної адміністрації Ольга  Ніколенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, які привітали весь педагогічний колектив району з професійним святом.  Кращих працівників педагогічних колективів району відзначено  грамотами управління освіти та науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації.    Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Міненко, вітаючи колег зі святом, висловила особливі слова подяки керів никам закладів освіти, а також всім учителям району. Для присутніх відбувся святковий концерт дитячої музичної школи.IMG_4422

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 1906 Сьогодні, 28 вересня 2017 року, в великій залі адміністративного приміщення, директор ЗАТ "НВФ "Урожай", член ради обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Черкащани" Олег Васецький вручив учасникам АТО та дочці загиблого Героя війни Руслана Бобурова документи на право власності на земельні ділянки площею до 2 га. На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять наших земляків Сергія Бохонька, Руслана Бобурова, Віталія Чумака, Дмитра Пономаренка, Ігоря Юрпольського, всіх загиблих в зоні проведення АТО військових та мирних жителів. Документи на землю отримали : Бобурова Юлія з міста Черкаси, Русалівський Микола, Андрущенко Вадим, Ігнатов Борис, Онойко Олег з смт Катеринопіль, Коваль Василь, Радванський Олександр, Білозоров Максим, Свириденко Роман, Мруженко Микола, Рябоненко Ігор з смт Єрки, Казанюк Василь, Полікаренко Сергій з с.Шостаково та Свинтушевський Микола з с.Бродецьке. В заходах взяли участь та виступили голова державної адміністрації Ольга Ніколенко та депутат обласної ради Олександр Коваленко. В своїх виступах Ольга Ніколенко, Олег Васецький та Олександр Коваленко закликали всіх сільськогосподарських товаровиробників району наслідувати приклад НВФ "Урожай" та забезпечити всіх учасників АТО району земельними ділянками сільськогосподарського призначення площею до 2га для ведення особистого селянського господарства. Изображение 1921

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 1890 27 вересня 2017 року відбулися заходи з нагоди святкування 20-ї річниці Катеринопільського Центру розвитку дитини «Сонечко». В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко та голова районної ради Віталій Верета.

В своєму виступі Ольга Ніколенко подякувала працівникам Центру та ветеранам дошкільної праці за високий рівень знань, які вони надають найменшим жителям Катеринопільщини та пообіцяла підтримку районної влади у вирішенні освітніх та інших питань. Молоді вихованці та випускники дошкільного закладу дали гостям свята чудовий концерт.

Изображение 1893 Изображение 1896

Опубліковано в категорії Новини

 

28 вересня 2017 року з 11.00 до 13.00 год. в приймальній громадян Катеринопільської районної державної адміністрації (вул. Соборна, 12 смт. Катеринопіль, третій поверх в приміщенні райдержадміністрації) керівництвом управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитись виїзний особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником управління до27 вересня 2017 року за телефоном (0472) 63-36-55.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_2824 Сьогодні до Катеринополя прибули гості з сусідніх районів та обласного центру – козаки, молодь, з нагоди знаменної події – відкриття пам’ятного знаку одному із відомихIMG_2816 уродженців Катеринополя, з постаттю якого асоціюється епоха досить суперечливої віхи історії становлення української державності початку ХХ століття Семену Гризлу.  Участь у відкритті пам’ятного знаку взяли перший заступник голови райдержадміністрації В. Коваленко та голова районної ради В. Верета.

Один з відомих істориків говорив: «Було би помилкою говорити про поразку української революції. Вона не досягла своєї остаточної мети, але внутрішньо переродила суспільство України…» На фундаменті Української національної революції 1917-1920 років розвивалося «все дальше українське життя». Українська ідея - ідея власної національної держави — самостійної і соборної України, якою до того цікавилося лише вузьке коло національної інтелігенції, масово оволоділа селянами і пустила корені в середовищі робітництва.

В день відкриття Козацького пам'ятного знаку Семену Гризлу, хочеться зазначити, що допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Семен Гризло  з пам’ятного знаку щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом жителів селища, учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

У березні 1917 року поряд з українським парламентаризмом відроджувалось українське військо. Військо без якого найуспішніші універсали залишилися б деклараціями на папері. Саме вояки-добровольці — тоді у 1917 році стали тією силою, що перша заявила про державницький характер українського руху. Далекі від партійних чвар та кабінетних колотнеч, українські козаки і старшини знали, що держава — це дар, за який платять кров’ю.

Після Революції питання про незалежність настільки міцно укорінилося в свідомості українців, що цей процес уже став незворотнім. Пройшли десятки років, але наша держава все ж стала незалежною. І за це ми теж маємо бути вдячні визначним фігурам того часу, як Семен Гризло та інші.

Пам'ятний знак споруджено за рахунок спонсорських коштів та  добровільних пожертувань жителів Катеринопільщини.IMG_2826

Опубліковано в категорії Новини

20170915_122011 (1) Спільно поліпшувати інвестиційний клімат області домовився голова Черкаської ОДА з місцевими підприємцями. Про це йшлося на зустрічі, ініційованій Юрієм Ткаченком. У ній, зокрема, взяли участь керівники компаній UKRAVIT, KTD Group, «МАЇС», «Кемікал Елементс Юкрейн» та ін.

Як наголосив очільник області, створення комфортних умов ведення бізнесу на Черкащині – один із головних пріоритетів у роботі його команди. Нині тут реалізують низку заходів задля цього. Зокрема, створили Агенцію регіонального розвитку, працюють над індустріальним парком, упроваджують регіональний портал адміністративних послуг тощо.

– Ми намагаємось максимально спрощувати всі бюрократичні процедури, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Портал адміністративних послуг – ще один інструмент задля того, щоби підприємці витрачали менше часу на їхнє отримання і щоби мінімізувати контакт із чиновниками. На будь-які перепони для підприємців я реагую жорстко. Зворотній зв’язок налагоджений добре, тому про все дізнаюся з перших вуст. Приміром, були проблеми в наших підприємців із «Черкасиобленерго» – ми в межах своїх повноважень оперативно втрутились. Це ж стосується і протидії рейдерству – в області працює оперативний штаб. Зараз ми активізуємо діалог із бізнесом задля ще продуктивнішої співпраці. Усі пропозиції, що сьогодні пролунали від підприємців, ми опрацюємо.

Учасники зустрічі зійшлися на тому, що останні кілька років їм значно комфортніше працювати на Черкащині, відзначили всебічне сприяння на рівні обласної влади. І домовилися, що такі зібрання стануть регулярними. Наостанок обласний керманич запросив підприємців на ІІІ Міжнародний інвестиційний форум Черкащини, що відбудеться вже 12 жовтня.

Опубліковано в категорії Новини

01 DSC_03758 15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.Це допоможе збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів банку та розширити географію партнерської мережі, а також підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.

«Вітаю рішення IFC та Укргазбанку зміцнити співпрацю, підписавши другу угоду. Впевнений, що вона буде такою ж результативною, як і перша угода, завдяки якій в Україні значно полегшено доступ бізнесу до фінансування проектів з відновлюваної енергетики. Як відомо, з початку роботи з IFC у 2016 році банк надав понад 220 кредитів на «зелені» проекти на суму 6,2 млрд грн. (200 млн євро)», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як пояснив С.Савчук, все це підтверджує той факт, що бізнес в Україні активізувався і дійсно вкладає кошти у встановлення вітрових, сонячних електростанцій, твердопаливних котелень тощо. Зі свого боку, Уряд абсолютно підтримує цей напрямок. За останні три роки удосконалено законодавче поле, знято суттєві перепони та створено інвестиційно-сприятливі умови для роботи бізнесу у цій сфері.

«Сьогодні нам потрібні інструменти фінансування проектів «чистої» енергетики. Це і фонди «зелених» інвестицій, як у Великобританії, і еко-банкінг, який успішно реалізує Укргазбанк у співпраці з IFC, і випуск «зелених облігацій» тощо. Ті фінансові інструменти, які надаватимуть дешеві і довгі кошти, зможуть в рази пришвидшити розвиток відновлюваної енергетики в Україні», - підсумував С.Савчук.

На урочистому підписанні угоди були присутні: Голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко,  віце-президент IFC з розвитку нового бізнесу Дімітріс Ціцірагос, керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заступник Міністра фінансів України Сергій Марченко та інші гості.

Довідково:

Глобальна програма IFC з торговельного фінансування (GTFP, http://www.ifc.org/wps/wcm/connect/Industry_EXT_Content/IFC_External_Corporate_Site/Industries/Financial+Markets/Trade+and+Supply+Chain/GTFP/) сприяє ліквідності торговельних потоків завдяки мережі, яка включає понад 500 банків-партнерів, що допомагає малим та середнім підприємствам отримати доступ до глобальної торгової системи. Загальний обсяг програми складає 5 млрд дол. США. Наразі її учасниками є банки з понад 100 країн світу.02 DSC_0392

Опубліковано в категорії Новини

DSC_0650 «Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.  

Голова пояснив, що інвестори оцінюють не лише регуляторні механізми та економічну ситуацію в країні, а й безпосередньо рентабельність та окупність проекту, і головне – його якість.

«Тому в рамках підписаних меморандумів про співпрацю України з Фінляндією та Данією ми разом з іноземними партнерами обговорюємо створення можливих механізмів чи фондів, які могли б фінансувати розробку дійсно якісних проектів», - повідомив С.Савчук та додав, що проекти мають бути настільки технічно та фінансово відмінними, щоб потенційний інвестор зрозумів, що проекти дійсно будуть успішними і результативними.

Про те, які ще кроки планує зробити Держенергоефективності, щоб збільшити інтерес бізнесу та інвесторів до ринку відновлюваних джерел енергії, дізнавайтеся з відеозапису програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі: https://youtu.be/LfCvS70sNKQ

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3