Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2017
Середа, 30 серпня 2017, 15:46

Районна конференція освітян

конфер 001 Відбулась  конференція педагогічних працівників району. З вітальним словом до присутніх звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко. В роботі  конференції взяли участь   перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко та голова районної ради Віталій Верета.  Конференція  проходила в  новому форматі - серпневі зустрічі педагогів. Своїми  досягненнями поділились керівники навчальних закладів, а також обговорено проблемні питання  та шляхи їх вирішення.конфер 002

Опубліковано в категорії Новини

Нарада 29.08 Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі; виконання районного та зведеного бюджетів за 8 місяців поточного року,  про проведення  посівної озимих культур; про стан готовності закладів освіти до початку нового навчального року, про ситуацію на ринку праці району; про ліквідації та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі та інші.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово звернула особливу увагу на виконання місцевих бюджетів за 8 місяців поточного року, стан погашення заборгованості працівникам філії Катеринопільський райавтодор та спецкар’єр, Керівники підрозділів звітували про стан справ та  плани на наступний період. Зокрема заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Альона Радзівіл доповіла про перевиконання дохідної частини місцевих бюджетів, зокрема зведений бюджет виконано на 112% та на 108% районний бюджет , начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про завершення жнивної компанії 2017 року, середня врожайність ранніх зернових культур менша на 10 центнерів відповідно до 2016 року, та проведення посівної - озимої пшениці посіяно 34%  та озимого ріпаку 50% від запланованих площ. Начальник відділу освіти, молоді та спорту доповіла про стан готовності закладів освіти до початку нового навчального року.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

^E99D740FA03BECC6B937C871C4726ADCD2822B9241FCB50957^pimgpsh_thumbnail_win_distr Мережу інноваційних шкіл розширюватимуть на Черкащині. Про це сказав її очільник на конференції працівників освіти. У ній також узяв участь державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський.

Вільний доступ дітей до садочків і шкіл, зокрема й дітей із особливими потребами, новації, підвищення кваліфікації вчителів і їхнє стимулювання, а також енергозбереження. Усе це, за словами голови Черкаської ОДА, визначено серед першочергових завдань в освітній галузі області. За рейтинговими показниками Кабінету Міністрів України, вона посідає третє місце в Україні.

– Президент України, Кабмін і профільне міністерство особливу увагу акцентують на освітній галузі, – зауважив Юрій Ткаченко. – Її реформа – одна із фундаментальних змін, що не може чекати і яку треба розпочинати вже сьогодні. Зважаючи на це, ми ухвалили обласну програму «Інноваційні школи Черкащини». Вона об’єднує всіх навколо ідеї упровадження концепції «Нової української школи», що забезпечить кожній дитині доступ до якісної освіти. Натепер до реалізації цієї програми долучилися 29 шкіл. Вони, нагадаю, пройшли конкурсний відбір. Інноваційні школи вже частково оснащені сучасними засобами навчання. Цю роботу ми розпочали ще торік. Із бюджетів різних рівнів уже спрямували понад 21 млн грн. Цьогоріч долучаємо і Фонд регіонального розвитку України. І на цьому зупинятися не збираємося.

Як наголосив голова Черкаської ОДА, неможливо впровадити сучасні технології в освітній процес, якщо ними сповна не володітимуть учителі й не будуть мотивованими.

– Тут першочергове завдання обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників – постійно підвищувати компетентність освітян, – сказав Юрій Ткаченко. – Аби вони стали агентами змін. Саме з цією метою на базі обласного інституту післядипломної освіти ми плануємо відкрити лабораторію SТЕМ-освіти. Водночас мотивувати вчителів теж є можливості. Нині на місцях сконцентрований потрібний ресурс завдяки фінансовій децентралізації.

Нагадаємо, раніше обласний керманич доручив місцевим керівникам взяти питання підготовки шкіл до нового навчального року під особистий контроль.^5448D44586FCC88E6CED799B33C81F9F465DC0C514639635F0^pimgpsh_thumbnail_win_distr

Опубліковано в категорії Новини

Завершилося І півріччя  2017 року. Вже другий рік функціонують новостворені об'єднані територіальні громади в нашому районі.  Про той обсяг послуг, які надаються районними службами населенню об'єднаних громад,  хочемо повідомити в цьому матеріалі.

Оскільки, законодавчо не визначено на даний час повноважень громад в частині обслуговування населення з питань пенсійного забезпечення, цими питаннями продовжує займатися Катеринопільський відділ облслуговування громадян Звенигородського об'єднаного управління пенсійного фонду. Протягом І півріччя  2017 року працівниками відділу проведено 18 виїзних прийомів громадян: з них 5 виїзди до Єрківської об”єднаної територіальної громади та 6 виїздів до Мокрокалигірської об”єднаної територіальної громади було прийнято всього  83  особи, яким були надані роз’яснення щодо додержання трудових прав працівників, легалізацію заробітної плати та забезпечення пенсійних прав застрахованих осіб, переваги веб-порталу Пенсійного фонду України, питання пенсійного забезпечення, обслуговування інвалідів та категорій населення, що проживає у сільській місцевості.

Районним центром соціальних служб  для сім’ї,  дітей та молоді: по Єрківській громаді надано 1 психологічну послугу 1 особі про негативні наслідки вживання алкоголю та 1 інформаційну послугу  для соціального працівника; по Мокрокалигірській об'єднаній громаді -відвідано 8 сімей, надано рекомендації щодо виховання та догляду за дітьми, проведена бесіда щодо покращення житлово-побутових умов, надано 2 консультації  двом особам,  на особистому прийомі громадян.

Залучали фахівців Мокрокалигірської та Єрківської ОТГ до семінару для суб’єктів соціальної роботи з ветеранами АТО та членами їх сімей.

Фахівцями відділу освіти, молоді та спорту у І півріччі 2017 році були виконані ряд управлінських повноважень і  надано слідуючі послуги територіальним громадам: розподіл та замовлення підручників, інвентаризація бібліотечних фондів,  організація та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання,  обстеження дітей психолого – медико – педагогічною службою,  проведення атестації педпрацівників, подання звітів щодо документів про освіту,   підготовка та подання окремих статистичних звітів, направлення на  оздоровлення дітей   у міжнародному дитячому центрі «Артек» та дитячому центрі «Молода гвардія» та  супровід їх до місць відпочинку і в зворотному  напрямку (6 дітей).

Протягом січня – червня 2017 року до сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації звернулося 121 громадянин та суб’єкт господарювання Єрківської ОТГ та 164 громадян та суб’єктів господарювання Мокрокалигірської ОТГ.

Сектором  з питань державної реєстрації здійснено  для жителів громад 32 реєстраційні дії з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. По  питанню  державної реєстрації юридичних  та фізичних осіб здійснено 87 реєстраційних дій  для  громадян об’єднаних територіальних громад.

Службою у справах дітей у І півріччі 2017 року з питань захисту прав дітей жителям об’єднаних територіальних громад надавалися такі послуги:

Єрківськїй ОТГ - надання висновку органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав батьків; спір між батьками щодо участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо від дитини; встановлення опіки над житлом дітей-сиріт.

Мокрокалигірській ОТГ - про встановлення опіки, піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування (5 дітей); виконання батьківських обов’язків стосовно дитини; захист житлових прав особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування;  надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав; поновлення дитини на навчання; надання дозволу на зміну прізвища дитині.

Відділ культури райдержадміністрації.

Працівниками Катеринопільської центральної районної бібліотеки у                      ІІ кварталі 2017 року надавалися наступні послуги бібліотекам об’єднаних територіальних громад:

-в рамках школи проектної діяльності бібліотеки ОТГ постійно ознайомлюються з дайджестами грантових програм;

-методично-бібліографічні та інформаційно-бібліографічні  послуги;

- допомога в комплектуванні та списанні книжкових фондів.

- консультативні послуги,

- подання річної, квартальної та щомісячної звітності.

Філії Катеринопільської дитячої музичної школи в с.Ярошівка Мокрокалигирської об’єднаної територіальної громади надаються послуги з музичного навчання та естетичного виховання дітей.

У І півріччі  поточного року фахівцями   Катеринопільського районного центру зайнятості було проведено детальний аналіз складу зареєстрованих жителів населених пунктів, що відносяться до ОТГ: по віку, статі, освіті та професійному досвіду, а також розроблені територіальні Програми зайнятості населення, де передбачені заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості.

Досягнуто домовленості та складено графік надання консультацій з питань застосування законодавства про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття жителям громад фахівцями РЦЗ в центрах надання адміністративних послуг при сільських радах.

На даний час, фахівці РЦЗ проводять прийом жителів громад у см Єрки -  2 рази на місяць, а у с. Мокра Калигірка  - 1 раз на місяць у визначені графіками дні.

Проводиться робота по оновленню паспортів територіальних громад, які відображатимуть основні характеристики сільських рад, актуальну ситуацію на локальних ринках праці та перспективи їх розвитку.

З початку 2017 року до тимчасової зайнятості залучено Єрківською ОТГ -  29 безробітних, на оплату праці яких виділено із місцевого бюджету 30,1 тис.грн., а в Мокрокалигірській ОТГ відповідно працювали 18 безробітних, на оплату праці використано коштів в сумі 28 тис.грн.

Протягом І півріччя 2017 року до 6 роботодавців на території Єрківської ОТГ працевлаштовано 49 осіб, до 11 роботодавців на території Мокрокалигірської ОТГ працевлаштовано 47 осіб .

Управління соціального захисту населення.

Станом на 01.07.2017 року від Єрківської ОТГ прийнято 468 заяв для виплати частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення.

Прийнято розрахунки  від надавачів послуг та проведено звірку даних розрахунків щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги по Єрківській ОТГ, а саме: ветеранам війни (по 376 особах на 286,9тис.грн), ЧАЕС (по 187 особі на 101,7тис.грн), багатодітні сім»ї (по 31 особі на 7,9тис.грн), по профознаці (по 55 особах на 103,0тис.грн).

У 2017 році відправлено на заводи-виробники для виготовлення засобів реабілітації по  Єрківськійкій ОТГ – 5 направлень, оформлено 8 направлень для забезпечення протезними виробами та ортопедичним взуттям.

Одна особа, член сім’ї загиблого оздоровилась по санаторно-курортній  путівці по Єрківськійкій ОТГ.

З початку поточного року  по  Єрківськійкій ОТГ  видано 1 посвідчення дитини-потерпілої внаслідок аварії на ЧАЕС, Забезпечено санаторно - курортними путівками 4 особи І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В управлінні соціального захисту населення перебувають на обліку внутрішньо переміщені особи, а саме: в Єрківській ОТГ – 78 осіб.

Спеціалістами управління соціального захисту населення Катеринопільської РДА станом на 01.07.2017 р. видано 1 посвідчення ветерана праці, жителю Єрківської ОТГ. Видано 2 посвідчення «Інваліда війни». Видано 1 лист талонів на проїзд зі знижкою 50 % жителю Єрківської ОТГ.

По Мокрокалигірській ОТГ прийнято 67 заяв для виплати частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, прийнято розрахунки  від надавачів послуг та проведено звірку даних розрахунків щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги (по 677 особах на 154,6 тис. грн), відправлено на заводи-виробники для виготовлення засобів реабілітації 4 направлення, оформлено 3 направлення для забезпечення протезними виробами та ортопедичним взуттям, видано 1 посвідчення  особи І категорії, яка постраждала  внаслідок аварії на ЧАЕС та оздоровлена 1 особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У 2017 році  по  Єрківськійкій ОТГ  видано 1 посвідчення дитини-потерпілої внаслідок аварії на ЧАЕС, Забезпечено санаторно - курортними путівками 4 особи І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Катеринопільською  центральною  районною  лікарнею по Єрківській громаді проведено 1757 обстежень хірургом, 354 - терапевтом, 1498 особам зроблено флюрографію, проведено 482 дослідження по службі функціональної діагностики.

З початку поточного року 1393 жителя Мокрокалигірської громади відвідало хірурга, 1200 осіб  – стоматолога, 169 осіб  – терапевта, 1095 особам зроблено флюрографію, проведено 342 дослідження по службі функціональної діагностики.

Управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації.

На  розгляді робочої  групи з розгляду заяв та надання пропозицій голові райдержадміністрації щодо передачі в оренду  нерозподілених ( не витребуваних ) земельних часток, які  розташовані в адміністративних межах сільських, селищних рад за межами населеного пункту та з інших земельних питань перебували:

по Мокрокалигірській територіальній громаді 3 заяви, з них  1 – підготовлено проект розпорядження   про виділення  земельної  частки(пай) в натурі (на місцевості),      1-  матеріали знаходяться на доопрацюванні  щодо передачі земельної ділянки ТОВ «ЗИСК».

по Єрківській ОТГ -  підготовлено 4  проекти розпорядження   про виділення  земельної  частки(пай) в натурі (на місцевості),

Також було підготовлено лист на Черкаську ОДА щодо  знешкодження 240,0 тонн відходів пестицидів, що зберігаються у смт Єрки Катеринопільського району.

Управлінням надається інформація на звернення від громадян громад по питаннях отримання земельних ділянок у приватну власність, використання агрохімікатів у сільському господарстві, пільгового перевезення громадян, отримання дозволів на спеціальне водокористування та виготовлення паспортів водних об’єктів, часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва, щодо передачі нетелів особистим селянським господарствам та ін..

Фінансове управління райдержадміністрації  здійснює планування  та фінансування всіх видів державних субвенцій: по району, окремо по кожній громаді та зведення разом. Протягом І півріччя 2017 року  опрацьовано 22 реєстри про зміни у плануванні  видатків та підготовлено 68 довідок про змін до розписів видатків.

Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом 1 півріччя 2017 року видано жителям об’єднаних територіальних громад району 14 висновків про використання земельної ділянки у відповідності до містобудівної документації, державних будівельних норм і правил 1 будівельний паспорт, 4 довідки щодо відсутності на земельній ділянці будівель та споруд (містобудівні та планувальні обмеження.

Протягом  І півріччя 2017 року  Катеринопільським відділенням поліції Звенигородського відділу Головного управління Національної поліції України в Черкаській області  здійснено реагування на повідомлення та заяви про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій:

Єрківська об’єднана територіальна громада -  145 виїздів;

Мокрокалигірська об’єднана  територіальна громада – 149 виїздів..

Катеринопільським районним сектором УДСНС відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1102 «Деякі питання надання платних послуг підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій», 2 державним пожежно-рятувальним постом Управління протягом 1-го півріччя 2017 року було надано 2 послуги (проведення лекцій, занять, семінарів на протипожежну тематику та занять на договірних засадах із спеціалістами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій з правил пожежної безпеки - 1 раз; забезпечення пожежної охорони об'єкта, у тому числі із залученням техніки, під час проведення культурно-масових заходів та спортивних змагань - 1 раз) для Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади на загальну суму - 10160,08 грн.

Також в першому півріччі 2017 року підрозділом було здійсно 5 виїздів на ліквідацію пожеж в Мокрокалигірську ОТГ (прямі збитки склали - 15500 грн, побічні - 381600 грн) та 3 виїзди на ліквідацію пожеж в Єрківську ОТГ (прямі збитки - 9000 грн., побічні - 214500 грн.).

Також за 6 місяців цього року проведено відпрацювання 2 населених пунктів, які входять до Мокрокалигірської територіальної громади (с. Суха Калигірка та с. Єлизаветка) та обстежено 17 домоволодінь, де проживає 26 громадян та смт Єрки - обстежено 25 будинків, де проживає 36 громадян.

Відділом Держгеокадастру у Катеринопільському районі надано послуг через центр надання адміністративних послуг при Катеринопільській райдержадміністрації жителям об’єднаних територіальних громад:

- з державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру 252-  для жителів Єрківської громади та 256- Мокрокалигірської;

- внесено до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку по  Єрківській ОТГ -15 та 17 по  Мокрокалигірській;

- надано відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку 67 по  Єрківській та 132- Мокрокалигірській громадах;

- надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації   4- Єрківська і 3- Мокрокалигірська;

- видано 1 довідку  про наявність та розмір земельної частки (паю)  по Єрківські та 4 по Мокрокалигірській громадах;

- видано довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями  14 жителям Єрківської  і 17- Мокрокалигірської  громад;

- видано 9 по Єрківській та   11 по  Мокрокалигірській витягів з технічної документації із землеустрою про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Управлінням Держпродспоживслужби в Катеринопільському районі та Катеринопільською районною державною лікарнею ветеринарної медицини  проведено діагностичних досліджень  та профілактичних щеплень тварин на лейкоз - 241, туберкульоз - 241,  сибірку - 455, чуму – 1390,  хв. Нюкасла – 6163, сказ - 697 (по Єрківській громаді). По Мокрокалигірській громаді- проведено діагностичних досліджень  та профілактичних щеплень тварин на лейкоз - 303, туберкульоз - 328, лептоспіроз – 105,   сибірку - 321, чуму-664, хв. Нюкасла – 5045,  сказ - 1316.

Як показує зазначена інформація,  залишається дуже велика кількість завдань, які на даний час продовжують  вирішувати спеціалісти районних служб.

На сьогоднішній день відзначається нестача кваліфікованих кадрів у новостворених ОТГ. Ця проблема носить цілком об’єктивний характер, зважаючи на обмаль досвіду у багатьох посадовців ОТГ, необхідного для роботи зі значно більшими ресурсами, повноваженнями і відповідальністю. При цьому брак кадрів найгостріше проявляється у сферах, де нові повноваження є складнішими і потребують більшої спеціалізації, зокрема у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Тому співпраця між районними службами і ОТГ повинна бути чітко налагоджена   для виконання спільних завдань щодо задоволення потреб жителів населених пунктів як об’єднаних територіальних громад  так і всього району в цілому.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 016 23.08.2016 в районному центрі відбулися святкові заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. В заходах взяли участь представники трудових колективів різних сфер діяльності району, учасники Революції гідності, учасники АТО, родичі загиблих воїнів – учасників АТО, представники сільських, селищних громад.

Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко привітала зі святом всіх жителів району. Окремо зі словами вдячності воїнів – учасників антитерористичної операції, ветеранів Другої світової війни, ветеранів праці сільськогосподарської, промислової та інших галузей народного господарства, ветеранів бюджетної сфери, органів державної влади та місцевого самоврядування, працівників установ та організацій району, приватних підприємців, а також всіх присутніх учасників свята та побажали їм щоб у кожний український дім прийшов мир, любов, добро і достаток. Кращих працівників галузей народного господарства відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради. За сприяння голови районної організації ВО «Черкащани» Олександра Коваленка для присутніх відбувся святковий концерт за участю відомих естрадних виконавців.

В цей же день було покладено вінки до погруддя Тараса Григоровича Шевченка, Обеліску Слави, пам’ятного знака воїнам – афганцям, стели Небесної Сотні та до пам’ятногознака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЄС. Також були покладені квіти на могили загиблих воїнів - учасників АТО. Изображение 012

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 23 серпня 2017, 15:41

Відбулася робоча нарада

IMG_2714 22 серпня  в райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю  голови обласної ради Олександра Вельбівця, директора департаменту  фінансів  Наталії Кравченко, заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації –Олега Найдана, голів райдержадміністрації Ольги Ніколенко та районної ради Віталія Верети. В роботі наради взяли участь голови територіальних об’єднаних громад Єрківської – Леонід Польовий та Мокрокалигірської Вікторія Пипа, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

На нараді  проаналізовано діяльність закладів охорони району та вирішення  проблемних питань  фінансування закладів охорони здоров’я району первинної та вторинної ланки в умовах децентралізації. Особлива увага зверталась на розподіл субвенції з державного бюджету на фінансування медичної галузі.

Опубліковано в категорії Новини

clip_image001

Щиро вітаємо вас із визначним святом – Днем незалежності України!

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичимо вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

З повагою

Голова Катеринопільської районної

державної адміністрації                                                      О.П.Ніколенко

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 22 серпня 2017, 16:04

«Освітні новації – наш пріоритет»

^CCF1CD302425BF73D70555C36A0E6B7117DCEE0AA870C0E2EF^pimgpsh_thumbnail_win_distr Відповідально ставитися до впровадження освітніх новацій закликав місцевих керівників голова Черкаської ОДА. Зокрема, Юрій Ткаченко наголосив на важливості належної підготовки шкіл, що працюватимуть у новому статусі «інноваційних». Про це йшлося на координаційній нараді в ОДА.

На початок навчального року на Черкащині функціонуватимуть 7 опорних шкіл. До кінця року їх буде вже 13. Водночас тут запрацюють 28 інноваційних шкіл. Їх оснастять сучасним навчальним обладнанням для кабінетів фізики, хімії та біології. Цей проект в області реалізують коштом Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Нині триває процедура закупівлі обладнання. Крім того, за рахунок залишку освітньої субвенції ще по 1,2 млн грн спрямували на оснащення 7 закладів нового типу, на базі яких створюють інноваційні школи.

– Освітні новації ми визначили пріоритетним завданням в області, – зауважив її очільник Юрій Ткаченко. – Задля реформування в цій сфері ще торік ухвалили обласну програму «Інноваційні школи Черкащини». На той момент її аналогів не було у країні. Це – пілотний регіональний проект. Відтоді крок за кроком ми рухаємося визначеним напрямком. Водночас я звертаю увагу місцевих керівників на важливості належного ставлення до підготовки інноваційних шкіл. Завдання всі отримали одночасно, але дехто дотягнув до навчального року. Натепер найкраще організовано все у Драбівському, Жашківському, Кам'янському, Катеринопільському, Лисянському, Христинівському, Черкаському та Звенигородському районах. Решті – мінімум часу на надолужування.

Нагадаємо, у вересні на базі обласного інституту післядипломної освіти відкриють Центр STEM-освіти й удосконалять курси підвищення кваліфікації педагогів Черкащини.

Опубліковано в категорії Новини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 20215 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Черкаської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС у Черкаській області (вул. Лесі Українки, 21, м. Черкаси, 18023. Режим роботи - понеділок, вівторок, середа, четвер - з 9.00 до 18.00; п’ятниця - з 9.00 до 16.45; тел. (0472) 65-15-20) та п’ять територіальних сервісних центрів МВС:

ТСЦ МВС № 7141 - вул. Лесі Українки, 21, м. Черкаси, 18023. Режим роботи - вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00 до 18.00; субота - з 9.00 до 16.45; тел. (0472)66-47-97;

ТСЦ МВС № 7142 - вул. С.Бандери, 12, м. Умань, 20300. Режим роботи - вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00 до 18.00; субота - з 9.00 до 16.45; тел. (04744) 3-92-34;

ТСЦ МВС № 7143 - вул. Б.Хмельницького, 15/1, м. Звенигородка, 20200. Режим роботи - вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00 до 18.00; субота - з 9.00 до 16.45; тел. (04740) 2-24-22;

ТСЦ МВС № 7144 - вул. В.Сергієнка, 4а, м. Корсунь-Шевченківський, 19400. Режим роботи - вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00 до 18.00; субота - з 9.00 до 16.45; тел, (04735) 2-05-88;

ТСЦ МВС № 7145 - вул. Відродження, 16, м. Золотоноша, 19600. Режим роботи - вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00 до 18.00; субота - з 9.00 до 16.45; тел. (04737) 5-20-60

Основними послугами, що надаються ТСЦ МВС, є:

видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія;

реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів;

оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів;

видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Також в області функціонує мобільний сервісний центр МВС, який за запитами місцевих органів самоврядування здійснює виїзди до населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС та надає їх найбільш запитувані послуги. Інформацію щодо можливості замовлення виїзду мобільного сервісного центру МВС можна отримати за тел. (0472) 39-32-51.

Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua/) та Регіонального у Черкаській області (http://chk.hsc.gov.ua/) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.go v .ua/) та Регіонального у Черкаській області (https://www.facebook.com/RSC7140/?fref=ts) сервісних центрів МВС.

Опубліковано в категорії Новини

clip_image002 Сьогодні, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

Нагадуємо, що Уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму «теплих кредитів».clip_image002

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3