Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2017

clip_image002 Сьогодні, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

Нагадуємо, що Уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму «теплих кредитів».clip_image002

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 15 серпня 2017, 16:22

Відбулася координаційна нарада

Изображение 002 15.08.2017 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про підготовку до опалювального сезону в галузі освіти, охорони здоров’я, культури та соціальній сфері,   про проведення жнивної кампанії 2017 року; про ситуацію на ринку праці району; про  профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язну з надзвичайно високим ступенем пожежної безпеки в районі; щодо наведення належного благоустрою на узбіччях доріг загального користування в районі.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово звернула особливу увагу на стан погашення заборгованості працівникам філії Катеринопільський райавтодор. Працівники Катеринопільського РЕМу, спецкар’єру  отримали заборговану заробітну плату повністю. Керівники галузей освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери  звітували про стан підготовки  закладів до опалювального сезону та  плани на наступний період. Зокрема начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про завершення  збору раніх зернових культур та врожайність зернових культур. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про дію  у районі урядової програми «Доступні ліки».

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

Відповідно до наказу МВС від 29 листопада 2016 року № 1256 «Про організацію доступу до відомостей персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 22/29890, з 01 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ) та Департаментом інформаційних технологій МВС.

Фізична особа, яка досягла 14-річного віку (далі – Заявник), має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.

Подається особисто Заявником або уповноваженою ним у встановленому порядку особою до ТСЦ незалежно від реєстрації місця проживання Заявника.

Заявник під час подання запиту особисто пред’являє посадовій особі ТСЦ документ, що посвідчує його особу, та надає його копію. У разі якщо звертається Представник, подаються такі документи: документ, що посвідчує особу Представника; оригінал та копія документа, яким уповноважено Представника; заява та копія документа фізичної особи, стосовно якої замовляється Довідка.

Довідка видається станом на дату здійснення перевірки фізичної особи.

Подати запит та отримати довідку про відсутність судимостей можна виключно у ТСЦ МВС, незалежно від місця реєстрації.

Замовити Довідку в ТСЦ можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

У разі тимчасового або постійного перебування фізичної особи за межами держави відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України можна отримати в посольствах або консульських установах України.

можна отримати в посольствах або консульських установах України.

Опубліковано в категорії Новини

1 (2) Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з Даніелем Лепорі – засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» (www.designergy.ch), яка займається виробництвом та встановленням інноваційних сонячних панелей на дахах будинків.

 

Інвестори із Швейцарії розглядають можливість виробництва інноваційних сонячних панелей в Україні

 

Як повідомив Д. Лепорі, компанія створила унікальну технологію інтеграції сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана «TCR system» має три важливі для кожного домогосподарства переваги: забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

«Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови», - прокоментував Даніель Лепорі та представив зразок «TCR system».

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук запевнив Д. Лепорі у тому, що в Україні існують значні можливості для виробників сонячних панелей. Зокрема, у 2015 році разом з Держенергоефективності розроблено та Парламентом прийнято Закон України № 514-VIII, яким встановлено та прив’язано до курсу євро «зелений» тариф на електроенергію, вироблену сонячними установками приватних домогосподарств потужністю до 30 кВт.

«Цей Закон став стимулюючим фактором для населення встановлювати сонячні панелі. З початку його дії попит на «сонячну» електроенергію почав щоквартально зростати на 40-50%. Рекордні показники становили 77,4% в IV кварталі 2016 року та 84,8% в IV кварталі 2015 року. Наразі більше 1600 домогосподарств встановили сонячні панелі. Якщо говорити про потенціал ринку, то він величезний і становить 6,5 млн приватних домогосподарств», - повідомив С. Савчук.

Також, Голова Агентства нагадав про те, що зазначений Закон передбачає надання надбавки до «зеленого» тарифу за використання обладнання українського виробництва.3 DSC_0092 (1)

Можливості запровадження виробництва швейцарських інноваційних сонячних панелей також обговорювали партнери зазначеної компанії: Стела  Шенвізнер  -генеральний директор німецької консалтингової компанії з реалізації проектів сонячної енергетики «StellarS Consult» (stellarconsultllc.com), та Крістіан Шенвізнер - генеральний директор компанії «Seraphim Power», що займається розробкою, виробництвом та продажем сонячних панелей.

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та й надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Опубліковано в категорії Новини

^82FF9A4DF135DB78AA5B25F55ED53E4DE0AA2BD84B56E91825^pimgpsh_fullsize_distr Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанкі залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць.

«Як бачимо, цьогорічвсе більше ОСББ завчасно готуються до зими. Їх у цьому переконують ті ОСББ, які вже взяли участь у програмі та пересвідчилися у тому, що енергоефективні заходи – оптимальний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги. Наприклад, завдяки комплексній термомодернізації будинку можна вдвічі й більше зменшити рахунки за опалення», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося вже 1036 ОСББ, залучивши в державних банках на енергоефективні заходи 161 млн гривень.

Нагадаємо, що населення та ОСББ, охочі до енергоощадності, можуть звертатися і до місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». Наразі в регіонах повноцінно діють 140 таких програм. Участь як в державній, так і місцевих програмах - нагода отримати подвійну і навіть потрійну безповоротну фінансову допомогу на енергоефективні заходи. Дізнатися, де саме чинні такі програми, можна за допомогою Інтерактивної карти на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.^49A758F555FCA7754A0C27DE7564607EAFA869C890DB1CAADF^pimgpsh_fullsize_distr

Опубліковано в категорії Новини

^F03D1BAB580F1E1B1B1A9E98389628C356958A6C3A9173EC41^pimgpsh_fullsize_distr Центр розвитку багатофункціональних кооперативів відвідала на Черкащині заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева. Під час робочої поїздки вона дізналася про реалізацію в області грантового проекту та оглянула кролівничу ферму в Черкасах.

Нині тут розводять до 4 тисяч кролів на рік, а саме: каліфорнійську, новозеландську, термонську та інші породи - для подальшої реалізації селекційного поголів’я, а також товарного поголів’я на м’ясо.

Нагадаємо, КП «Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів» був створений за фінансової підтримки Євросоюзу в межах грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загалом вартість проекту сягає понад 600 тис. євро, з яких майже 80% – кошти ЄС, решта – з обласного бюджету.

– Завдяки цьому проекту нині на Черкащині успішно функціонує 51 кооператив, – повідомив Ользі Василівні керівник управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка. – Більшість з них – кролівничі - 41, також 7 – із сушіння фруктів та 3 – з вирощування плодово-ягідних культур. У цілому ж Центр розвитку кооперативів передбачає кролівничу ферму та інформаційно-консультаційний підрозділ. На фермі розводимо маточне поголів’я, аби в подальшому безкоштовно забезпечувати ними створені кооперативи. Маю сказати, одна спеціальна 8-містна клітка, яку, приміром, одержує член кооперативу, може дати за сприятливих умов 100 кролів на рік. Увесь цей процес наразі досить активно розвивається. Наше ж завдання – допомогти на старті, аби в перспективі кооперативи навчились самостійно працювати і розвиватись.

– Розведення кролів - це насправді нішеве виробництво, як я його називаю, перспективне для розвитку промислової галузі в цілому по Україні, – зауважила заступниця міністра. – Це також запорука розвитку безпосередньо малих та середніх підприємців. У результаті, ми можемо в подальшому говорити про експорт цієї продукції за наявності відповідних сертифікатів якості, адже на дієтичне м'ясо кроля сьогодні є попит.

– Розвиток сільських територій – поміж основних напрямків Стратегії розвитку Черкащини до 2020 року, – сказав, звернувшись до Ольги Трофімцевої, перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Це – один із наших головних пріоритетів у роботі, що передбачає, зокрема, й розвиток кооперативного руху. А відтак – підвищення зайнятості на селі. Реалізація ж цього проекту дала нам змогу створити вже понад 200 нових робочих місць, а в подальшому плануємо щонайменше тисячу. Підтримкою в цьому є діюча обласна програма розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року. У межах неї, між тим, і впроваджена грантова програма Європейського Союзу.^E3CB092082FE1A2C01299FC58DF24EE00B770198874C53CCF6^pimgpsh_fullsize_distr

Опубліковано в категорії Новини

001 Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

«Окрім підготовки законодавчої бази для ЕСКО-механізму та просвітницької роботи у регіонах, ми ініціювали створення бази потенційних об’єктів енергосервісу. Ця база – першоджерело інформації для інвестора, завдяки якій він може порівняти енергоспоживання різних установ та обрати найбільш інвестиційно-привабливі об’єкти для впровадження енергоефективних заходів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Наразі найактивніше ЕСКО-інвесторів шукають такі регіони, як Київська, Харківська та Чернігівська області. Так, на Київщині вже відібрано близько 2500 закладів, на Харківщині – майже 1200, а на Чернігівщині – понад 900.

Завдяки такій базі бізнес може ознайомитися з технічними та енергетичними характеристиками об’єктів соціальної сфери, проаналізувати їхнє енергоспоживання, дізнатися про особливості тепло- та водозабезпечення, про наявність приладів обліку тощо. Всі ці вихідні дані разом з контактами місцевих органів влади – дороговказ для ЕСКО-інвесторів.

Нагадаємо, що сьогодні тривають роботи за 20-ма укладеними ЕСКО-контрактами в 5 регіонах: Києві, Вінниці, Миргородському районі Полтавської області, Савранському районі Одеської області та м. Канів на Черкащині. Проекти успішно реалізуються, а інвестори вже почали отримувати повернення вкладених коштів.

Опубліковано в категорії Новини

20170805_084014 5 серпня 2017 року в селищі Катеринопіль на центральному районному стадіоні “Колос” відбулися районні змагання “Найспортивніше село Катеринопільщини”.

Голова районної ради Віталій Верета у своєму виступі привітав учасників спортивного свята, проведення якого у нашому районі вже стало доброю традицією. Побажав учасникам змагань перемог, спортивного завзяття і доброго настрою.

У змаганнях із семи видів спорту взяли участь 12 команд сіл району.20170807_162649

Переможці та призери змагань «Найспортивніше село Катеринопільщини 2017» з видів спорту:

Гирьовий спорт

І місце – Сиротенко Анатолій (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Парчинський Юрій (с.Розсохуватка)

ІІІ місце – Іванов Богдан (с.Ярошівка)

Шашки

І місце – Байда Леонід (с.Ярошівка)

ІІ місце – Дашковський Анатолій ( с.Петраківка)

ІІІ місце – Вовк Олександр (с.Вікнине)

Настільний теніс (чоловіки)

І місце – Янталець Олександр (с.Мокра Калигірка)

ІІ місце – Дерикіт Владислав (с.Вікнине)

ІІІ місце – Куценко Олександр ( с.Лисича Балка)

Настільний теніс (жінки)

І місце – Безугла Людмила (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Вербівська юлія (с.Мокра Калигірка)

ІІІ місце – Свириденко Ольга ( с.Розсохуватка)

Армспорт (до 70 кг)

І місце – Захаров Микола  ( с.Розсохуватка)

ІІ місце – Задвернюк Петро (с.Вікнине)

ІІІ місце – Коваленко Вадим (с.Петраківка)

Армспорт (до 90 кг)

І місце – Козубовський Олександр (с.Розсохуватка)

ІІ місце -  Джус Сергій (с.Ярошівка)

ІІІ місце – Делас Олександр (с.Новоселиця)

Армспорт (понад 90 кг)

І місце -  Надельнюк Сергій (с.Вікнине)

ІІ місце – Тихий Валентин ( с.Мокра Калигірка)

ІІІ місце – Русин Сергій(с.Ярошівка)

Дартс (серед сільських голів)

І місце – Білоус Микола ( Бродецький сільський голова)

ІІ місце – Москаленко Сергій (Розсохуватський сільський голова)

ІІІ місце – Гаркавий Микола ( Гуляйпільський сільський голова)

Міні-футбол

І місце – команда с.Новоселиця

ІІ місце – команда с.Вікнине

ІІІ місце – команда с.Ярошівка

Перетягування канату

І місце – команда с.Петраківка

ІІ місце – команда с.Лисича Балка

ІІІ місце – команда с.Вікнине

Перемогу в спортивному суперництві здобули найсильніші:

1-ше загальнокомандне місце виборола команда с. Вікнине, 2-ге ­– с. Новоселиця,  3-тє – ­ с. Лисича Балка.

Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту провели голова районної ради Віталій Верета і заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига. Команди-переможниці були нагороджені грамотами, кубками, а також грошовими сертифікатами  обласної організації політичної партії  ВО “Черкащани” відповідно на три, дві та одну тисячу гривень, які вручив секретар цієї організації Олександр Коваленко.20170805_144848

 

 

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

Затверджено

Наказ Головного управління

Державної казначейської

служби України

у Черкаській області

01.08.2017  № 148 /ОД

 

ДНІ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

 

з питань погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою,

працівниками юридичного відділу

Головного управління Державної

казначейської служби України у Черкаській області

 

Час прийому

День тижня

Місце проведення прийому

та № кабінету

№ телефону

з 1000 до 1700

Четвер

бульвар Шевченка, 185,

м. Черкаси

кабінет 536

33-67-23

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2