Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: липня 2017

28 липня 2017 року відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Віталій Верета.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, депутат обласної ради Михайло Морозюк, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, сільські, селищні голови.

Першим, відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання змін до районного бюджету, яке представляла в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська. За рахунок збільшення податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, субвенцій сільських, селищних рад збільшено дохідну частину районного бюджету на суму 3,2 млн. грн., відповідно збільшено видатки на фінансування галузей: освіти, культури, медицини, соціального захисту населення, а також на виконання заходів районних програм.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та субвенції з обласного бюджету збільшено видаткову частину районного бюджету на суму 1,1 млн.грн. для передачі субвенції Катеринопільському селищному бюджету для фінансування капітального ремонту вуличного водопроводу смт Катеринопіль - 229 тис.грн. та для придбання впровадження установок обладнання та машин для збору, транспортування та складання побутових відходів (контейнерів для роздільного збирання, сміттєвозів) – 880 тис.грн.

За пропозиціями головних розпорядників коштів також здійснено перерозподіл видатків районного бюджету.

Як наслідок, прийнятого на попередній сесії рішення районної ради про створення освітнього округу, опорних закладів та їх філій, депутати районної ради одноголосно затвердили статути реформованих навчальних закладів та положення про їх філії. Цими установчими документами визначатиметься правовий статус опорних закладів,  їх філій, структура управління ними, порядок організації навчально-виховного процесу, права і обов’язки його учасників, фінансово-господарська діяльність, порядок вирішення інших питань.

Після детального розгляду затверджено ряд районних цільових програм: “Шкільний автобус” на період до 2020 року, програму з охорони і підвищення родючості грунтів Катеринопільського району “Родючість 2017-2020”. Внесено зміни до програми з матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оброни району. Стосовно змін у програмі розвитку архівної справи щодо її фінансування, то тут думки депутатів розійшлися, і проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

Питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (багаторічні насадження - сади) площею 15 га, яка розташована в адміністративних межах Пальчиківської сільської ради  за межами населеного пункту, вже неодноразово розглядалась у постійних комісіях і на засіданні президії. З одного боку Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області наполягає на виставленні цієї землі на аукціон з продажу права оренди, дорікаючи районній раді за недоотримання надходжень до місцевих бюджетів, з іншого – за інформацією сільського голови с.Пальчик, громада села використовує цю земельну ділянку не тільки як садок з плодовими деревами, а й для випасання худоби. Спроби двох ініціативних жителів села отримати її у власність чи оренду, для того, щоб займатися  садівництвом, залишаються Головним управління Держгеокадастру без позитивного вирішення. Тому на сесії депутати районної ради не підтримали проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки.

Бурхливе обговорення супроводжувало розгляд питань порядку денного, які стосувалися виробничого кооперативу “Будсервіс”.

З огляду на те, що питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яким користується кооператив на праві оренди, уже тривалий час не вносилось на розгляд сесії районної ради через відсутність позитивного висновку профільної постійної комісії та погодження президії, Катеринопільський районний суд своїм рішенням за позовом ВК “Будсервіс” таки зобов’язав районну раду розглянути це питання на сесії.

До того ж, на розгляді у органах ради перебуває питання погодження переоформлення виробничому кооперативу “Будсервіс” гірничого відводу на Катеринопільське-ІІ родовище піску, яке тісно пов’язане із зазначеною технічною документацією з оцінки земель, адже це одні і ті ж землі.

На засіданні негативне ставлення депутатів викликало істотне зменшення надходжень до місцевих бюджетів, які стануть наслідком затвердження нової оцінки земель. Раніше землі, під якими знаходиться піщаний кар’єр, обліковувались як рілля, і орендна плата обраховувалась, виходячи із середньої вартості ріллі по області. Після проведення підприємством зміни типу угідь із “ріллі” у “пасовища”, Головним управління Держгеокадастру внесено відповідні зміни до договору оренди. Тепер законодавство вимагає  ще затвердити на сесії районної ради технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, щоб по-новому її обраховувати.

Заслухавши керівника ВК “Будсервіс”, депутата обласної ради Михайла Морозюка, голову районної державної адміністрації Ольгу Ніколенко, голову профільної постійної комісії Сергія Приходька, селищного голову Івана Гегедоша, депутати районної ради вирішили ставити на голосування проекти рішень.

Результати голосування:

по проекту рішення “Про технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ВК “Будсервіс” – «за» - 6 депутатів із 16 присутніх (загальний склад ради – 26 депутатів);

по проекту рішення “Про погодження на переоформлення гірничого відводу  на Катеринопільське ІІ  родовище піску виробничому кооперативу “Будсервіс”– «за» - 7 депутатів. Обидва рішення не прийнято.

Наприкінці пленарного засідання депутати районної ради схвалили звернення до депутатів Катеринопільської селищної ради щодо виділення коштів на фінансування територіального центру надання соціальних послуг Катеринопільського району.

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

1473944980_konkurs Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2017 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:

за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;

за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Видання, висунуті на здобуття премії, повинні бути довершеними за змістом та мати високий естетичний, художній, поліграфічний рівень.

Заявку та два примірники видання  з приміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон : 278-87-56

За інформацією Держкомтелерадіо України

 

Опубліковано в категорії Новини

20170725_181722 Завершити ремонт проїжджої частини мосту через Дніпро підрядник має до 15 вересня цього року. Про це йшлося на виїзній нараді за участі голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та в.о. заступника голови Укравтодору Олександра Харченка. У ній також узяли участь представники Служби автомобільних доріг області та підрядних організацій.

Цю нараду перед Укравтодором зініціював очільник області. Юрій Ткаченко наголосив на важливості вчасного та якісного виконання робіт на мосту та дамбі.

– Підрядник, що ремонтує дамбу, йде із випередженням графіку, – сказав голова Черкаської ОДА. – Інша ситуація в підрядника, що відповідає за міст. Тут маємо двотижневе відставання. Активізація вже є, однак ще не того рівня, що я хотів би бачити. Тому спільно з Укравтодором, Службою автодоріг області – безпосереднім замовником робіт – скоординовуємо роботу. Тут мають спрацювати всі задля очікуваного результату.

Як зауважив в.о. заступника голови Укравтодору, ремонти на цих об’єктах контролюватимуть щоденно. Зокрема, перевірять і якість.

– Ремонт проїжджої частини мосту має бути завершений до 15 вересня, – наголосив Олександр Харченко. – Потому підрядник візьметься за металеву конструкцію. Днями ми вже спрямували йому перший транш авансу. І вимагаємо надолужування графіку. Що стосується ремонту дамби, то роботи на проїжджій частині від мосту й у бік Києва мають теж бути завершені до 15 вересня. Ще плюс кілька тижнів на ділянку від мосту й до в’їзду в Черкаси.

Нагадаємо, ремонт на черкаському мосту через Дніпро та дамбі розпочався 19 червня. Нині вони проїзні у визначені «вікна»: з 6.00 до 9.00 та із 16.00 до 19.00. Причому лише для рейсових автобусів, спецтранспорту та приватних авто, завважки до 5 тонн.20170710_150302

 

 

 

 

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 792 17.07.2017 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду з керівниками силових структур району, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, було підведено підсумки стану оперативно-службової діяльності  та діяльності Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури за І півріччя 2017 року; про співпрацю органів виконавчої влади та правоохоронних органів направлених на недопущення виникнення дитячої та підліткової злочинності в районі в 1 півріччі 2017 року; підведення підсумків діяльності Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС за І півріччя 2017 року;  про наслідки святкування Івана Купала в розрізі населених пунктів району; про притягнення до відповідальності за порушення правил дорожнього руху за 1 півріччя 2017 року; про вжиті заходи щодо заборони руху в районі великовагового транспорту через міст річки Гнилий Тікич та в літній період.

За результатами наради було оформлено відповідний протокол  (додається).

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 19 липня 2017, 09:04

Відбулася координаційна нарада

Изображение 794 18.07.2017 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про ситуацію на ринку праці району; про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про проведення жнивної кампанії 2017 року; про участь працівників Катеринопільського РЕМ в ліквідації наслідків негоди в Золотоніському та Чорнобаївському районах; щодо наведення належного благоустрою на узбіччях доріг загального користування в районі; щодо проведення аукціонів на право оренди земельних ділянок в районі та інші.

Перед проведенням наради Ольга Ніколенко та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Героя - учасника АТО Сергія Бохонька, який загинув три роки тому, а також всіх тих хто поліг в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово звернула особливу увагу на стан погашення заборгованості працівникам Катеринопільського РЕМ, проведення ремонту автодоріг, приведення належного благоустрою на узбіччях доріг загального користування та комунальної власності в районі. Керівники підрозділів звітувалися про підсумки роботи за 1 півріччя поточного року та про плани на наступні періоди. Начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про проведення жнивної компанії 2017 року та повідомив, що на даний час розпочато збирання пшениці та ріпаку. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про хід впровадження у районі урядової програми «Доступні ліки». Про проведення ремонтів закладів освіти, культури та спорту в районі доповіли начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко та т. в. о. начальника відділу культури райдержадміністрації Ірина Ярмоленко.  Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області Руслан Слободяник доповів, що за остання два тижні надзвичайних ситуацій в районі не було.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

1 Максимально виплатити фінансову допомогу жителям районів, що постраждали від негоди, вже до кінця тижня. Таке доручення дав обласний керманич на координаційній нараді в ОДА. Як наголосив Юрій Ткаченко, у пріоритеті мають бути соціально незахищені люди.

Керівники районів, що опинилися в епіцентрі негоди 1 липня, відзвітували голові ОДА про перебіг відновлювальних робіт. Зокрема, вона завдала найбільше збитків Золотоніщині та Чорнобаївщині.

– Золотоніський район відбудовується швидше, там краще організована ця робота, – підсумував Юрій Ткаченко. – Водночас у Чорнобаївському районі від минулої п’ятниці, коли я провів там виїзне засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, помітна активізація. Зі свого боку ми знайшли ресурс, аби допомогти з накриттям багатоквартирних будинків у селищі Чорнобай, як і обіцяно мешканцям. Я вдячний за допомогу керівництву «Черкасиобленерго». Тривають роботи і в поліклініці Чорнобаївського центру первинної медичної спеціалізованої допомоги. Загалом у постраждалих районах працюють бригади будівельників із усієї Черкащини.

Очільник області звернувся до місцевих владців, аби вже цього тижня ті виплатили населенню фінансову допомогу на відбудову осель. Також в ОДА до п’ятниці чекають проектно-кошторисну документацію з експертизою щодо об’єктів соціальної інфраструктури.

– Без цього ми не зможемо отримати кошти з резервного фонду державного бюджету, – зауважив Юрій Ткаченко. – Слід подбати і про постраждалих сільгоспвиробників. Зокрема, розглянути можливі компенсатори: відтермінування чи зменшення орендної плати тощо. Їхні пропозиції ми також спрямуємо до Кабміну.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, негода завдала Черкащині збитків на понад 400 млн грн. За класифікатором, це – надзвичайна ситуація регіонального рівня.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 11 липня 2017, 10:43

Ліквідація наслідків негоди

P7023011 01.07.2017 року з 19 до 21 години на території району спостерігалось надзвичайне явище у вигляді ураганного вітру. Внаслідок негоди було знеструмлено 1100 абонентів в 7 населених пунктах. Крім того внаслідок падіння дерев було травмовано 2 осіб 1980 та 1979 років народження. Найскладніші наслідки в селі Ярошівка. Понад 140 домоволодінь постраждало внаслідок падіння дерев, пошкоджено дахи, обірвано лінії електропередач. Для ліквідації наслідків виділено з резервного фонду 150 літрів бензину та 50 л дизпалива.

Проведено обстеження доріг та відтягнуто на узбіччя: тальнівський напрямок – 3 дерева, шполянський – 10 дерев, ямпільський – 12 дерев. Загалом ситуація задовільна, проїзд є до всіх населених пунктів.

01.07.2017 та 02.07.2017 було проведено засідання районної комісії техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з головою районної державної адміністрації Ніколенко О.П., де було визначено нанесені збитки, організовано роботу спеціалізованих служб району. Голова районної державної адміністрації Ніколенко О.П. звернулась до керівників спеціалізованих служб та товаровиробників району для виділення додаткових сил та засобів по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Для проведення очистки вулиць та дворів від повалених дерев створили 5 бригад під керівництвом районного сектору ДСНС України в Черкаській області (2 бригади безпосередньо з працівників районного сектору, 3 бригади з працівників Єрківського та Катеринопільського ЖКГ), 2 бригади для допомоги працівникам Катеринопільського РЕМ для очистки повітряних ліній електропередач від повалених дерев, газова дільниця – ліквідація наслідків стихії системи газопостачання, крім цього, ще декілька бригад створили з місцевих жителів під керівництвом старости с. Ярошівка, які проводили розчистку вулиць і домоволодінь. Катеринопільське лісництво ( 1 бригада, яка здійснювала обрізання дерев). ТОВ «Катеринопільський елеватор» надали 1 тонну дизпалива, ПП «Регіон Плюс» направили підйомну та важковагову техніки в с. Ярошівка для проведення відновлювальних робіт. Своїх працівників та обладнання для проведення робіт надали СТОВ ім. Гетьмана,  ФГ «Агро-Вікторія», ТОВ НВФ «Урожай», ПП «Хлібороб», частково забезпечили паливно-мастильними матеріалами ПП Дрибас, агрофірма «Мрія», ТОВ НВФ «Урожай», агрофірма «Зоря», ПП «Хлібороб», для вивезення уламків з території населеного пункту дали трактори з причепами вихідці – одноосібники Коваль Р.С. та Фейш О.В.P7023019

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 78505.07.2017 у приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко, завідувача сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Андрія Чеберяка та інших керівних працівників служб району провів координаційну нараду з сільськими, селищними головами, головами, обраними об’єднаною територіальною громадою. На даній нараді було розглянуто ряд питань, зокрема про надзвичайну ситуацію, яка сталася на території району 01.07.2017 та заходи щодо зменшення ризиків виникнення подібної в подальшому; про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах; щодо залучення безробітних району до громадських робіт на умовах співфінансування з фонду зайнятості та відповідних місцевих бюджетів; про патронатні сім’ї; про надання субвенції з бюджетів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад на утримання закладів освіти району.Изображение 787

Опубліковано в категорії Новини

clip_image001 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року стартВсеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

«Реформа місцевого самоврядування та процеси децентралізації в Україні вже мають вагомі результати. Це і суттєве збільшення місцевих бюджетів, і підвищення спроможності місцевої влади вирішувати більшість питань громад у різних сферах: медицині, освіті, розбудові інфраструктури, наданні адміністративних, комунальних та інших послуг. Але, на жаль, у реформи усе ще є багато противників, які, намагаючись залишити стару, зручну для них, а не для мешканців громад систему, не нехтують інформаційними маніпуляціями, поширенням міфів, спрямованих на дискредитацію змін, що впроваджуються. Це не шкодить тим, хто вірить у децентралізацію і втілює реформу, але заважає приймати правильні рішення тим, хто усе ще сумнівається. Тому важливо, щоб якомога більше людей мали об’єктивну інформацію щодо перебігу децентралізації в країні, про її здобутки, проблеми та перспективи. І у цьому ми розраховуємо на підтримку засобів масової інформації», – прокоментував Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

·            онлайн-публікація,

·            стаття (в друкованому ЗМІ),

·            радіоматеріал,

·            відеоматеріал.

Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

·            І премія – 15000 грн,

·            ІІ премія – 10000 грн,

·            ІІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві наприкінці 2017 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2017 року.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

·           Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.

·           Добровільне об’єднання територіальних громад.

·           Співробітництво територіальних громад.

·           Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).

·           Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням:http://bit.ly/contest2017media

Більше про конкурс є ТУТ

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або  надіславши запит на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За інформацією Мінрегіону України

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 04 липня 2017, 15:43

Відбулася координаційна нарада

Изображение 78304.07.2017 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про ситуацію на ринку праці району; про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про підсумки роботи філії «Катеринопільський райавтодор» за червень поточного року по ремонту та обслуговування доріг загального користування; щодо ліквідації наслідків негоди в населених пунктах району, про проведені заходи направлені на розвиток фізичної культури та спорту в населених пунктах району та інші.

Під час проведення наради Ольга Ніколенко першочергово звернула особливу увагу на ліквідації наслідків негоди (ураганний вітер) в чотирьох населених пунктах району: Ярошівка, Потоки, Кобилянка та Кайтанівка (проведення розчистки дворів, обрізання дерев, влаштування покрівель), а також на стан погашення заборгованості працівникам Катеринопільського РЕМ, виконання бюджетів всіх рівнів за 1 півріччя поточного року, проведення ремонту автодоріг, приведення належного благоустрою на узбіччях доріг загального користування та комунальної власності в районі. Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний місяць. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Максим Левчук доповів про хід наведення належного благоустрою в населених пунктах району. Начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Лариса Притула доповіла про проведення в районі операції «Урожай». Про підсумки роботи міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати за червень поточного року доповіла заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, яка повідомила, що 9 та 14 червня поточного року було перевірено 30 суб’єктів господарювання та виявлено 13 неоформлених найманих працівників, із них 6 осіб на даний час оформлено. Начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про проведення агроформуваннями району жнивної компанії 2017 року та повідомив, що район готовий до збирання врожаю, готовність техніки становить 94 відсотки. На даний час такі підприємства, як Катеринопільська філія ТОВ НВФ «Урожай» та Агро-Вікторія Катеринопіль СФГ розпочали збирання врожаю (гороху, озимого ячменю).

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини