Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: травня 2017
Середа, 31 травня 2017, 12:24

Відбулася координаційна нарада

Изображение 75130.05.2017 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про ситуацію на полях району урожаю 2017 року по забезпеченню продовольчої безпеки в районі; про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про проведення ремонту та обслуговування доріг загального користування та комунальної власності в районі; щодо наведення належного благоустрою в населених пунктах району; щодо зовнішнього незалежного оцінювання в загальноосвітніх навчальних закладах району в т.ч. випускників об’єднаних територіальних громад  та інші.

Під час проведення наради Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на захист прав дітей, які проживають у складних життєвих умовах, а також на стан автодоріг та продовження наведення належного благоустрою в населених пунктах району. Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний місяць. Головний інженер філії «Катеринопільський райавтодор» Володимир Кузьменко повідомив, що у травні поточного року проводився аварійний ямковий ремонт автодоріг державної власності. Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів, що за останні 2 тижні в селі Потоки під час випалювання сухої рослинності трапилася пожежа. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Максим Левчук доповів про хід наведення належного благоустрою в населених пунктах району. Начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Лариса Притула доповіла про стан заборгованості по податкам і зборам та вжиті заходи щодо їх погашення. В. о. начальника відділу культури Ірина Ярмоленко доповіла про проведені та заплановані закладами культури заходи в травні, червні поточного року в населених пунктах району.  Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ доповіла про хід впровадження в районі урядової програми «Доступні ліки» та повідомила, що станом на 30.05.2017 виписано 990 рецептів (за 2 місяці: квітень, травень). Головний спеціаліст відділу у Катеринопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Василь Чоловський доповів, що за період з 2015-2017 років до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звернулися із заявами 214 ( з них 175 – за 2016 рік, 5 – в 2017 році) учасників АТО щодо отримання у власність земельних ділянок із земель державної власності сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства з наданням дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 428 га.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.Изображение 754

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 29 травня 2017, 15:44

Розлучення за взаємною згодою

розлучення2 Якщо обидві сторони прагнуть припинити сімейні стосунки за спільною згодою, розлучення в Україні можна оформити через відділ ДРАЦС.

Важливо: така процедура прийнятна лише у випадку, якщо у вас немає неповнолітніх дітей, а дружина не вагітна.

Як діяти:

- Подружжю слід звернутися у відділ ДРАЦС за місцем офіційної реєстрації (прописки) будь-кого з них.

- Необхідно мати при собі документи: свідоцтво про шлюб, паспорти громадян України.

-  Подати заяву – кожна зі сторін повинна заповнити відповідну частину єдиного документа і цим підтвердивши свій намір розлучитися.

З моменту подання заяви має сплинути 1 місяць, після чого шлюб може бути розірвано. Посадова особа призначить дату, коли подружжя зобов'язано з'явитися у відділ ДРАЦС для реєстрації розлучення. Ті, хто прийняв рішення дати шлюбу другий шанс, можуть відкликати раніше подану заяву без жодних негативних наслідків для себе.

Якщо є обставини, які не дають подружжю змоги з'явитися до відділу ДРАЦС у встановлений день, тоді складається  заява про перенесення дати реєстрації.

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:22

І пролунав останній дзвоник

Изображение 750 У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Сьогодні, 26 травня 2017 року, у навчальних закладах Катеринопільського району, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Для одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Серед гостей на урочистих лінійках у навчальних закладах району побували голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, голова районної ради Віталій Верета, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади району.

Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, високоповажні гості, як люди справи, насамперед радили випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні, а також побажали випускникам впевнено йти життєвою дорогою, бути сміливими і наполегливими. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашого краю та всієї України.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!Изображение 746

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 74224 травня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації було проведено нараду з сільськогосподарськими товаровиробниками району по питаннях розвитку галузі за 2016 рік, в тому числі в частині сплати податків та зборів, легалізації найманих працівників, рівня розміру заробітної плати та фінансової допомоги бюджетним установам району і населенню. Також було розглянуто питання дотримання вимог щодо застосування пестицидів і агрохімікатів, обговорення проекту програми з охорони і підвищення родючості грунтів Катеринопільського району "Родючість 2017-2020". Участь в зустрічі взяла голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб, начальник Катеринопільського відділення Приватбанку Мирослава Письменна, головний державний інспектор Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Вікторія Стоколос, начальник Катеринопільського відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Левчук, директор районного центру зайнятості Тетяна Кондратенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Тищенко та запрошені сільськогосподарські товаровиробники району. На завершення зустрічі по обговорених питаннях було підведено підсумки.

Опубліковано в категорії Новини

imgfisher З метою виявлення потреби у відкритті 7 – го класу в Катеринопільському ліцеї, просимо батьків, які бажають, щоб їхні діти навчалися у 7 класі  ліцею подати до 2 червня 2017 року заяви у відділ освіти, молоді та спорту Катеринопільської райдержадміністрації.

На даний час у Катеринопільському ліцеї навчання проводиться з 8 по 11 клас.

Опубліковано в категорії Новини

20170522_11461822 травня, у день 156-ї річниці перепоховання праху Т.Г. Шевченка на Чернечій горі в Каневі, представники Катеринопільського району: т. в .о. начальника відділу культури Ірина Ярмоленко, майстриня декоративно – прикладного мистецтва Галина Снігур на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Ольгою Шаригою зібралися в Каневі, де височіє пам’ятник Великого Кобзаря, щоб вшанувати його пам'ять. За участю офіційних осіб, делегацій відбулася урочиста хода та церемонія покладання квітів на могилу Шевченка.

Перед учасниками заходу виступили Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, народний депутат Владислав Голуб та голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Під час проведення заходів секретар районної партійної  організації  ВО «Черкащани» Віктор Петрович Куцерук передав скриньки з зібраними підписами жителів батьківщини Кобзаря Віце-прем’єр-міністру України В’ячеславу Кириленку про надання пам’ятним місцям Тараса Шевченка статусу пам’ятки культурної спадщини ЮНЕСКО.

По завершенню урочистого заходу всіх бажаючих запросили відвідати музей Кобзаря.

Також відбулася виставка декоративно – прикладного мистецтва з усіх районів Черкаської області. З Катеринопільщини були представлені роботи Леоніда Деревецького, Василя Кияніченка та Галини Снігур, яка представляла дану виставку.

Опубліковано в категорії Новини

20 травня 2017 року у смт Лисянка відбулися фінальні змагання обласної  Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, у якій взяла участь збірна команда Катеринопільського району. 
    За підсумками зональних змагань та відповідно до Положення про Спартакіаду до участі у фіналі були допущені збірні команди районів: Городищенського, Золотоніського, Жашківського, Лисянського, Уманського, Чорнобаївського, Катеринопільського  та збірна команда  депутатів обласної ради.

Гостинні господарі зустрічали гостей бадьорою музикою, гарячими кавою і чаєм, пирогами, солодощами, а головне – сонячною погодою.

На початку змагань відбулося традиційне проходження командами і шикування. Головний суддя змагань доповів про готовність до фіналу.

         Голова  обласної ради Олександр Вельбівець привітав учасників фіналу та оголосив змагання відкритими.

За давньою українською традицією командам вручено короваї.

Учасники змагалися з п’яти видів спорту: шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу та міні-футболу.

За шахівницями чи тенісними столами мірялися силами, спритністю, вдумливістю і винахідництвом суперники. Але, звичайно, переможцями ставали ті, хто краще підготувався до нинішньої зустрічі. Так, наші депутати здобули ІІ місця з шашок – Геращенко Руслана та з настільного тенісу Безугла Людмила.

Однак, найгарячішими було суперництво на волейбольних і футбольних  майданчиках, де вирували справжні пристрасті.

         В результаті суддівська колегія оперативно підбила підсумки. Трійка призерів розташувалася таким чином: перше місце у команди депутатів Чорнобаївського району, друге -  в команди Уманщини, третя сходинка дісталася депутатам Золотоніського району. Збірна команда Катеринопільського району набрала 383,5 очка та зайняла 5 місце. Підсумовуючи проведення обласної спартакіади, голова обласної ради підкреслив, що будь-які заходи, що проводяться, в тому числі спортивні, мають нести об’єднавчий характер і серед депутатського корпусу Черкащини, і серед громад та  їх мешканців. Саме обранці, яким люди виявили довіру представляти їхні інтереси у владі, приймаючи ті чи інші рішення, мають підкріплювати їх виконання власним прикладом.

         Голова районної ради подякував учасникам, які відстоювали перемогу району та         спонсорам змагань  Кармаліті О.О., Дрибасу А.С., Вовкотрубу М.В. та Коліснику С.М.

                               

                                                                                                                                                         Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 19 травня 2017, 14:25

Відбулися заходи до Дня вишиванки

Изображение 733 18 травня – День вишиванки. Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням. 19 травня 2017 року в районному будинку культури було проведено захід присвячений Дню вишиванки. Захід було проведено за участю працівників центральної районної бібліотеки, краєзнавчого музею, будинку культури та учнів 5-А класу Катеринопільської школи № 2. Під час проведення заходу учні дізналися історію вишивки, а також ознайомилися з її різновидами.Изображение 736

Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Це відносно нове свято, яке стало вже по справжньому народним. Нині вишите вбрання в моді. Його поєднують і з джинсами, кросівками і з діловим костюмом. Вишиванка це значно більше ніж просто одяг - тут має значення все - і хто вишиває, і візерунок, і кольори.

Цього дня ми шануємо наш національний оберіг - прекрасну українську вишиванку. Вона зберігає споконвічні традиції нашого народу.Изображение 735

 

Опубліковано в категорії Новини
  • ткаа про соціальні проекти

 

Кілька років тому ми з командою активізували роботу з міжнародними інституціями й організаціями. Усе це задля пошуку додаткового ресурсу на розвиток. Приміром, у соціальній сфері бюджетних коштів вистачає здебільшого тільки на утримання закладів.

Отож відтоді лише для об’єктів соціальної сфери ми залучили понад 30 млн грн благодійної допомоги. Для прикладу: завдяки співпраці з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА) при Раді Міністрів Турецької Республіки в Україні в області реалізовано низку проектів на понад 10 млн грн. Черговий проект утілено в Черкаському геріатричному пансіонаті. Там поремонтували й оснастили харчоблок, а також закупили потрібне реабілітаційне обладнання. Наступний проект плануємо спільно реалізувати в Будищанському психоневрологічному інтернаті. До речі, в медичній сфері ми теж аналогічно вибудовуємо роботу.

 

  • про школу по-новому

Час вимагає сучасних підходів до освіти. Погодьтеся: наші діти по-іншому сприймають інформацію, аніж ми у свій час. Вони вже змалку користуються гаджетами. Тому, щоби підвищити їхню мотивацію до навчання, дати їм якісні знання, ми повинні впроваджувати в наших школах інноваційні процеси, втілювати нові ідеї та технології. А також подбати про перепідготовку самих учителів, про їхнє мотивування. Це ми визначили пріоритетним завданням на Черкащині. А тому торік ухвалили обласну програму «Інноваційні школи Черкащини». Відтоді вже спрямували з різних бюджетів на оснащення таких шкіл понад 21 млн грн.

Аналогів нашої програми немає у країні. Це – регіональний пілотний проект. Загалом у ньому беруть участь 29 шкіл із усієї області. Їх обрали за конкурсом. На минулому тижні разом із керівниками районів, міст і об’єднаних територіальних громад ми провели стратегічну нараду. На ній, зокрема, презентували проекти-пропозиції оформлення інноваційних шкіл. Ми враховували думку, передовсім, дітей. Треба створити їм максимально комфортний простір для навчання.

Проект «Інноваційні школи Черкащини» буде успішний, якщо в кожному районі злагоджено працюватиме команда з керівника району, очільника міста чи об’єднаної громади, директора школа, вчителів, батьків і дітей. Тоді буде якнайкращий результат!

 

  • про відзнаки

 

Продовжуючи шкільну тему. У 2015 році ми започатковували відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни». Я дуже хотів, аби вона стала для школярів справді цінною. І мені приємно бачити, що саме так і сталося. За цими відзнаками – їхні знання, вкладені батьками та вчителями, вдало пройдений вишкіл, на відмінно опанований предмет «Захист Вітчизни».

Якраз на тижні вручив ці відзнаки понад сімдесяти старшокласникам із усієї області. За традицією це відбувалося на плацу в Навчальному центрі Держприкордонслужби України. Потому під наглядом інструкторів школярі випробували справжню стрілецьку зброю на полігоні. Можливо, хтось із них надалі обере фах військового. У будь-якому випадку спогади матимуть незабутні.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 16 травня 2017, 15:47

Відбулася координаційна нарада

Изображение 731 16.05.2017 проведено координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань життя району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Нараду проводила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про виплати соціальних допомог після підвищення з 1 травня розміру прожиткового мінімуму; про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про хід проведення весняно-польових робіт агроформуваннями району; про заходи щодо забезпечення в районі державної політики захисту прав дітей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини; про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про проведення ремонту та обслуговування доріг загального користування та комунальної власності в районі; щодо проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах району; про підсумки декларування доходів за 2016 рік громадянами району та інші.

Під час проведення наради Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на захист прав дітей, які проживають у складних життєвих умовах, а також на стан автодоріг та проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах району. Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний місяць. Заступник начальника управління соціального захисту населення Інна Жуковська доповіла, що у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму змін немає у нарахуванні допомоги при народженні дитини і при усиновленні. Усі решта види соціальних допомог, розмір яких залежить від рівня прожиткового мінімуму збільшилися, Департаментом соціального захисту населення автоматично зроблені перерахунки. Головний інженер філії «Катеринопільський райавтодор» Володимир Кузьменко повідомив, що у квітні поточного року проводився аварійний ямковий ремонт автодоріг в смт. Катеринопіль, Катеринопіль – Ямпіль. Заступник начальника Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Шматко доповів, що за останні 2 тижні надзвичайних ситуацій не було. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Максим Левчук доповів про хід двомісячника та повідомив, що до участі у двомісячнику залучено структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, профспілкові та громадські організації, правоохоронні органи, учнівську молодь та безробітніх, що перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. Начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Лариса Притула доповіла, що на даний час за 2016 рік громадянами району подано 1250 декларацій та сплачено 474,0 тис. грн. ПДФО. В. о. начальника відділу культури Ірина Ярмоленко доповіла про проведені та заплановані закладами культури заходи в травні поточного року в населених пунктах району.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2