Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: квітня 2017

Изображение 680 28 квітня 2017 року в Катеринопільській районній державні адміністрації відбувся І тур щорічного "Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець".

Конкурс проводився за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки. Конкурс проводиться у три тури за 2-ма номінаціями: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

У І турі взяли участь 8 державних службовців управлінь відділів райдержадміністрації, які пройшли тестові завдання  в частині знання Конституції України, Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII та Закону України «Про запобігання корупції», ситуаційні завдання та складання ділового документу, а також тести та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером, які розроблені Національним агентством України з питань державної служби.

Переможцями І туру конкурсу стали: у номінації "Кращий керівник" – Тищенко Сергій Олександрович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, у номінації "Кращий спеціаліст" – Калиушко Інна Петрівна, провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

Опубліковано в категорії Новини

images З приходом весни дороги  значно поповнилися двоколісним транспортом – мотоциклістами та скутеристами. Цей транспорт досить зручний в користуванні, економний та доступний по ціні, і цим він приваблює багатьох бажаючих покататися «з вітерцем». 
Однак, на жаль, не всі мотовласники належним чином зареєстрували свої транспортні засоби та отримали відповідні документи на право керування двоколісним транспортом, чим неабияк наражають на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху, виїжджаючи на дороги області. 

Працівники Територіального сервісного центру №7143 МВС в Черкаській області ще раз нагадують, що у постанові Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 р. № 340 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами» визначені такі категорії мототранспорту:
- «А1» - мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об`ємом до 50 см3 (сантиметрів кубічних) або електродвигун потужністю до 4 кВт (кіловат); 
- «А» - мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об`ємом 50 куб. см і більше, або електродвигун потужністю 4 кВт і більше;
- «В1» - квадроцикли, трицикли, мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) мототранспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів. 
Підготовка водіїв для керування транспортними засобами категорій «А1», «А» проводиться з числа осіб, що на момент закінчення підготовки досягнули 16-річного віку, а для керування транспортними засобами категорій «В1» – із числа осіб, що на момент закінчення підготовки досягнули 18-річного віку.
Хто вже має посвідчення водія з більш високою категорією, наприклад, «В», що дозволяє керувати легковим автомобілем, теоретичний іспит на знання Правил дорожнього руху здавати повторно не потрібно – лише практичний – з водіння скутера або квадроцикла. А от починаючі водії, які не мають будь-якого посвідчення водія, для отримання категорії «А, А1, В1» повинні закінчити автошколу та здати як теоретичний так і практичний іспит в будь-якому Територіальному сервісному центрі МВС.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 такі транспортні засоби потрібно ще й зареєструвати. З питань реєстрації ТЗ громадянам необхідно звернутися до сервісного центру МВС.

На зареєстрований мототранспорт видається свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки, які передбачені чинним державним стандартом для цієї категорії транспортних засобів. 
У разі керування незареєстрованим в установленому порядку транспортним засобом, працівники поліції мають право притягнути водія до адміністративної відповідальності і вилучити сам ТЗ та доставити його на штрафмайданчик. І тоді власнику доведеться доводити своє право на вилучений транспортний засіб, а така процедура, погодьтеся, набагато складніша, ніж законна реєстрація власного майна.

Опубліковано в категорії Новини

26 квітня 2017 року в залі засідань голова районної ради Віталій Верета провів пленарне засідання позачергової 11 сесії районної ради VIІ скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації   Ольга Ніколенко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, політичних партій, громадських організацій, сільські та селищний голови, голови об’єднаних територіальних громад, старости.  

На початку засідання голова районної ради запропонував віддати шану пам’яті ліквідаторам  в 31-річницю аварії на Чорнобильській АЕС та надав право покласти квіти до пам’ятного знака   ліквідатору  аварії Катриченку С.А. та начальнику другого державного пожежно-рятувального поста Шматку С.В.

При розгляді першого питання порядку денного начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Ірина Міненко проінформувала, що з метою створення умов для комплексної оптимізації і модернізації системи загальної середньої освіти району, забезпечення рівного доступу до якісної  освіти,  організації  профільного  і  професійного    навчання,  поглибленого  вивчення  учнями  предметів  незалежно  від  місця  проживання, концентрації та ефективного використання наявних ресурсів, спрямування їх на задоволення освітніх потреб учнів (вихованців), створення єдиної системи виховної роботи, підготовки конкурентоспроможного випускника сучасної школи було затверджено умови проведення конкурсу щодо визначення опорних закладів.  

За результатами конкурсного відбору до переліку навчальних закладів – учасників обласної програмиІнноваційні школи Черкащини” на період  до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 07.10.2016 №9-2/VII включено Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради Черкаської області. Відповідно виникла потреба створення програми “Інноваційний навчальний заклад” . Депутати одноголосно підтримали програму.

Наступним питанням розгляду порядку денного депутати заслухали інформацію щодо Гончариської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку в зв’язку з відсутністю учнів старших класів було запропоновано реорганізувати в школу І-ІІ ступеня. Депутати з розумінням віднеслись до питання та прийняли рішення про реорганізацію.

Головний лікар центральної районної  лікарні, депутат районної ради Людмила Борецька проінформувала, що з метою проведення поетапного реформування системи охорони здоров’я в районі, здійснення структурно-організаційного  та фінансово-економічного розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги необхідно створити Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Прийнято позитивне рішення.

Далі розглянуто питання про  хід виконання  районної програми створення матеріально-технічного резерву ветеринарних препаратів, паливно-мастильних матеріалів та засобів дезінфекції на 2016-2017 роки та внесення до неї змін.

З метою поліпшення фінансово - матеріального становища громадян, що виявили бажання в складний для країни час захищати її територіальну цілісність та недоторканність, уклавши контракт щодо проходження військової служби у Збройних Силах України, після розгляду  питання була прийнята районна програма підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України, на 2017 рік.

З пропозиціями щодо внесення змін до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2017 рік” присутніх ознайомила в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська. Відповідно за рахунок вільних залишків на початок року збільшено видатки на покриття видатків, які не було враховано при формуванні районного бюджету на 2017 рік в сумі 407 665 грн. У тому числі  на галузі: освіти, культури, медицини, соціального захисту, райдержадміністрацію.  Збільшено дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенцій з сільських, селищного бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад в сумі 1367117 грн,, в т. ч. медична субвенція з Єрківського селищного бюджету на утримання вторинної ланки закладів охорони здоров’я; субвенції з державного бюджету на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у сумі 5336670 грн.; субвенції на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань у сумі 191543 грн.; субвенції з обласного бюджету в сумі 179 000 грн., відповідно збільшено видатки на галузі медицини, освіти, соціальної сфери.

При розгляді питання про погодження надання ДП “Скеля”  ТОВ “Тальнівський щебзавод” спеціального дозволу на користування надрами  був присутній керівник ДП “Скеля” Володимир Орлов, який ознайомив з  питанням присутніх. Депутати були розчаровані наданою інформацією, так як їх цікавила економічна вигода для району, керівник не задовольнив їх відповідями. У підсумку голосування не  набрало жодного позитивного голосу. У результаті було прийняте альтернативне рішення.

 Розглянуто ряд питань  про технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За ініціативи депутата обласної ради Олександра Коваленка була внесена на розгляд програма  “Фонд Катеринопільської районної ради з виконання депутатських повноважень”  на 2017 рік . Так як завданнями програми є: надання депутатами допомоги на поліпшення стану матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, молоді та спорту в районі, а також  надання матеріальної допомоги громадянам району, які звернулись до депутатів районної ради, програма прийнята.

                                                                                                                                             Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 25 квітня 2017, 15:23

Відбулася координаційна нарада

Изображение 678 25.04.2017 проведено координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань життя району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Нараду проводила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про хід проведення весняно-польових робіт агроформуваннями району; про профілактичні заходи по недопущенню дитячої та підліткової злочинності під час пасхальних та травневих свят в районі; про проведені заходи направлені на розвиток фізичної культури та спорту в районі; про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про проведення ремонту та обслуговування доріг загального користування в квітні поточного року та інші.

Під час проведення наради Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на протипожежну безпеку в районі, на стан автодоріг та проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах району.           Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний місяць. Головний інженер філії «Катеринопільський райавтодор» Володимир Кузьменко повідомив, що проведено аварійний ямковий ремонт автодоріг Катеринопіль – Шпола, Катеринопіль – Ямпіль, Киселівка, на даний час продовжується робота автодороги Катеринопіль – Ямпіль. Начальник агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб повідомив, що на даний час озимі культури підживлено на 100 відсотків, а зараз активно проводиться посів соняшника. Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів, що великодні заходи пройшли без надзвичайних подій та повідомив, що за останні два тижні випадків пожеж зареєстровано не було. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Максим Левчук доповів про хід двомісячника та повідомив, що до участі у двомісячнику залучено структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування та безробітніх, що перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. В. о. начальника відділу культури Ірина Ярмоленко доповіла про проведені в квітні поточного року та заплановані на травень поточного року культурні заходи в населених пунктах району.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 670 21.04.2017 у районному будинку культури  відбулися урочисті заходи: районний огляд фольклорних колективів «Барви нашого краю». На захід завітали народні фольклорні колективи із села Вікнине, с. Бродецьке, с. Кайтанівка, с. Ромейково, с. Гончариха, с. Петраківка, с. Розсоховатка та фольклорний гурт Катеринопільського районного будинку культури – це майже всі фольклорні колективи району.

У фойє районного будинку культури тривала виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Участь в заходах взяли заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, голова районної ради Віталій Верета, керівники органів виконавчої влади, трудові колективи, громадські активісти та жителі селища. По закінченню заходів переможці фольклорних гуртів отримали грошові нагородження від спонсорів: директора приватного акціонерного товариства Науково-виробничої фірми «Урожай» Олега Васецького та директора фермерського господарства «Агро-Вікторія» Олександра Коваленка Олександра Коваленка, за перше місце винагороду у сумі 1500 гривень отримав колектив «Любисток» із села Кайтанівка, друге місце зайняв колектив «Червона калина» із села Ромейково та села Гончариха, який отримав винагороду - 1000 гривень, третє місце – дитячий колектив супутник – «Барви» село Ромейково – 500 гривень та найкращий окремий фольклорний соліст Ольга Білоножкіна із смт. Катеринопіль отримала грошову винагороду у сумі 500 гривень. Також Олександр Коваленко від громадської організації «Черкащани» подарував апаратуру для районного будинку культури. Колектив районного будинку культури висловлює подяку громадській організації «Черкащани» за спонсорську допомогу.Изображение 659

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 20 квітня 2017, 15:33

Відбувся конкурс для школярів

DSCN1376 20.04.2017, за підтримки директора НВФ «Урожай» Олега Васецького, відбувся конкурс для школярів «Наукова ліга». Під час проведення конкурсу демонструвалися фізичні, хімічні досліди та реакції, які дали можливість учням та вчителям побачити навчальний процес з іншого боку, неформально. У конкурсі взяли участь команди із Катеринопільської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів №1, №2, Катеринопільського ліцею, Єрківської та Мокрокалигірської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, а також Петраківського навчально-виховного комплексу.

У змаганнях перемогла команда з Катеринопільського ліцею.

За результатами конкурсу переможці відвідають музей експериментальної науки у місті Києві.

Учасники заходу дякують благодійному фонду «Урожай-Громаді», Олегу Васецькому за проведений захід для учнів нашого району.DSCN1393

 

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 13 квітня 2017, 14:41

ШЛЮБ ЗА ДОБУ У МІСТІ ЧЕРКАСИ

Шлюб за добу

Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій шлюб, скориставшись пілотним проектом Міністерства юстиції України «Шлюб за добу!», Вам необхідно звернутися до «Організатора» у місті Черкаси, який реалізує Вашу мрію!

 

Найменування юридичної особи: Комунальне підприємство «Центральний стадіон» Черкаської міської ради 
Місцезнаходження юридичної особи: м. Черкаси, вул. Смілянська, 78 
Телефон: (0472) 37-14-68, 45-21-93 
Код ЄДРПОУ: 22805342

Комунальне підприємство Черкаської міської ради «Центральний стадіон» має в наявності місце для проведення державної реєстрації шлюбу та окреме приміщення, для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою.

Звертаємо увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаної дати державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу

1.   Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2.  У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Опубліковано в категорії Новини

8Iv2TOnmhHQ

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у Вашому серці радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко та Голова районної ради Віталій Верета

Опубліковано в категорії Новини

219228 Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане зі скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням ними відкритого вогню, зокрема свічок в релігійних закладах. З метою попередження надзвичайних подій під час богослужінь на Великдень, Катеринопільські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу.

Протягом квітня працівники Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели протипожежні бесіди з священнослужителями культових споруд районного центру та сіл району.

Під час бесід фахівці ДСНС звертали особливу увагу на виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем, свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання.

Також настоятелям церков було роз’яснено порядок дій на випадок виникнення пожежі, вручено відповідні пам’ятки та підписані спільні звернення до вірян, в яких відображені всі основні правила пожежної безпеки в храмах.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 652 Сьогодні, 13.04.2017, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Гончар, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Катеринопільщини» Дмитро Мірауца  зустрілися з вдовами, дітьми та матерями учасників АТО, аби ще раз засвідчити глибоку повагу їхнім сім’ям та вручити їм великодні Пасхи з нагоди прийдешнього свята. Було відвідано родини загиблих учасників АТО: Дмитра Пономаренка, Віталія Чумака, Сергія Бохонька та Руслана Бобурова.Изображение 657

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2