Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: лютого 2017

Изображение 578 24.02.2017 в приміщенні районної державної адміністрації проведено засідання комісії з перегляду нормативно-правових актів, за участю головного спеціаліста відділу реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Лілії Соколової та працівників райдержадміністрації. В ході засідання звернуто увагу на необхідність приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів райдержадміністрації шляхом проведення відповідних  змін у нормативно-правових актах.

За рішенням комісії надано відповідні рекомендації керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення даного питання.

Опубліковано в категорії Новини

сочинительство-руки-женщины-с-ручкой-64673915 Катеринопільська районна державна адміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться серед державних службовців «Б» та «В» категорій в номінаціях:

  • «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один  рік);
  • «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У Конкурсі беруть участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

  • заяву про участь у Конкурсі;
  • копію особової картки державного службовця;
  • подання керівника структурного підрозділу;
  • інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 19.09.2007 № 1152, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29.

За довідками щодо участі у першому турі Конкурсу звертатися  до секретаря Організаційного комітету Катеринопільської районної державної адміністрації з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» за телефоном 2-34-17

 

Опубліковано в категорії Новини

accesibilidad-internet-caixa Віднині подати документи до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ЗАГС) можна як у звичному паперовому форматі у самому відділі ДРАЦС, так і мережу Інтернет, не виходячи із дому, до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Щоб громадянам було зручно користуватися новими електронними сервісами, Міністерство юстиції запустило спеціальний веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за адресою dracs.minjust.gov.ua.

Для цього необхідно зайти на сайт Міністерства юстиції України, натиснути банер «Електронні сервіси онлайн», обрати вкладку «Кабінет електронних сервісів» та зайти на веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Користувачем Веб-порталу може бути будь-яка фізична особа, яка має намір подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву або звернення, зареєструвалась на Веб-порталі і звертається з питань у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Доступ до електронних послуг Веб-порталу здійснюється за допомогою особистого кабінету користувача. Реєстрація користувачів на Веб-порталі відбувається шляхом заповнення реєстраційної форми даними про прізвище, ім’я, по батькові користувача, його логін та адресу електронної пошти.

Після заповнення користувачем вказаної форми на електронну адресу, вказану при реєстрації, надходить тимчасовий пароль, який користувачем самостійно змінюється на постійний. Вхід до особистого кабінету користувача здійснюється із зазначенням відомого лише йому логіна та пароля.

Зареєструвавшись на веб-порталі, Користувач може:

- подати заяви на державну реєстрацію шлюбу, про видачу витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, заяву матері та батька дитини про визнання батьківства, про внесення відомостей про батька за вказівкою заявника, про визнання батьківства після народження, спільну заяву чоловіка та дружини (колишнього подружжя) про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини, заяву про державну реєстрацію народження дитини, яка досягла одного року і більше, про реєстрацію народження з пропуском строку, про визнання батьківства до народження дитини, спільна заява попереднього чоловіка матері дитини та чоловіка у повторному шлюбі про визнання батьківства, спільну заяву попереднього чоловіка матері дитини та чоловіка у повторному шлюбі про визнання батьківства, заяви: про зміну імені, про зміну прізвища малолітньої дитини, про зміну прізвища дружини або чоловіка відповідно до статті 53 Сімейного кодексу України, про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України, про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду;

- подати заяви про повторну видачу свідоцтв: про шлюб, про зміну імені, про смерть, про народження, про розірвання шлюбу; заяви про внесення змін, доповнень до актового запису, про анулювання актового запису цивільного стану, про поновлення актового запису цивільного стану.

- здійснити попередній запис на відвідування відділу ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу.

- отримати консультації працівників відділу ДРАЦС щодо надісланих через Веб-портал заяв або звернень.

- відслідковувати стан заяв або звернення в Особистому кабінеті.

Після заповнення користувачем відповідної зави, звернення за допомогою Веб-порталу їм автоматично присвоюється реєстраційний номер.

Про результати розгляду заяви або звернення відповідальним працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану надсилається повідомлення до особистого кабінету користувача, у якому зазначається прізвище, ім’я  та по батькові, посада та контактний телефон особи, яка буде здійснювати прийом, а також дата та час прийому.

Відповідні документи можна посвідчити цифровим підписом, або ж обрати зручний для себе час для того, щоб особисто посвідчити папери. Так само на порталі можна записатися на консультацію до спеціаліста.

При цьому наголошуємо, що подання до відділів ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення заявника до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством.

У разі направлення заяви щодо державної реєстрації шлюбу користувачу необхідно не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати її розгляду звернутись особисто до відділу державної реєстрації актів цивільного стану для підписання заяви.

Заява вважається дійсною з моменту підписання її обома молодятами в відділі ДРАЦС і вже від цієї дати потрібно відраховувати дату реєстрації шлюбу. Якщо ж ви маєте електронні підписи, то завірити заяву можна ними.

Також передбачена можливість здійснювати сплату державного мита за послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, плату за послугу щодо видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також оплату платних послуг, які надаються відділами ДРАЦС, скориставшись послугами платіжних систем через Веб-портал.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 560 21-22 лютого в нашому районі перебувала делегація з Липоводолинського району Сумської області в складі голови районної ради Віктора Литвиненка, заступника голови райради Олександра Кльопа, сільських голів відповідного району. Протягом цих днів вони в супроводі заступника голови райдержадміністрації Ольги шариги ознайомились з роботою Єрківської та Мокрокалигірської об'єднаних територіальних громад. 22 лютого в приміщенні районної державної адміністрації, за участю голови районної державної адміністрації Ольги Ніколенко, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка, заступника голови районної державної адміністрації Ольги Шариги, голови районної ради Віталія Верети, відбулася семінар - нарада із делегацією Липоводолинського району Сумської області з питання об’єднання територіальних громад та їх взаємодію із керівниками служб району. Заступник голови районної державної адміністрації Ольга  Шарига ознайомила всіх присутніх  з аналітичним матеріалом щодо фінансових  результатів розвитку новостворених  громад. Керівники районної державної адміністрації поділилися з колегами із Липоводолинського району Сумської області досвідом у створенні громад, налагодження співпраці між районними службами та структурними підрозділами громад, механізми вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи громад.Изображение 564

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 22 лютого 2017, 10:03

Відбулася координаційна нарада

Изображение 558 21.02.2017 проведено координаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, на якій розглянуто ряд важливих питань, зокрема про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про заходи щодо забезпечення в районі державної політики захисту прав дітей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини; щодо призначення житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2016/2017 років; про вжиті заходи щодо недопущення поширення епідемії африканської чуми свиней в районі; про стан передачі землі у власність (користування) учасникам антитерористичної операції; про  профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі та інші.

Під час проведення наради Володимир Коваленко звернув особливу увагу керівників служб району на передачу учасникам АТО земельних ділянок у власність, на протипожежну безпеку в районі, на захист прав дітей, які проживають у складних життєвих умовах, соціальний супровід одиноко проживаючих пристарілих та інших вразливих верств населення.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи у лютому 2017 року. Головний інспектор Катеринопільського РС Управління ДСНС у Черкаській області Ігор Красюк доповів, що проводяться профілактичні огляди щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, на даний час було проведено три рейди та обстежено 42 будинки. Олексій Полянський начальник управління Держпродспоживслужби в Катеринопільському районі доповів про вжиті заходи щодо недопущення поширення епідемії африканської чуми свиней в районі  та проведені заходи в ФГ «Новоселиця» щодо ліквідації наслідків захворюваності свиней. Заступник начальника відділу Держгеокадастру в районі  Любов Сидоренко доповіла, що на даний час 35 громадянам – учасникам АТО передано землі у власність. Начальник управління соціального захисту населення Сергій Тищенко поінформував  про прийом документів на тверде паливо та повідомив, що на даний час заборгованість із виплати заробітної плати  в районі відсутня.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_20170216_144431 У рамках акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» та з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та роз’яснення елементарних правил безпеки життєдіяльності з 13 лютого по 20 лютого інспекторським складом Катеринопільського РС Управління ДСНС України в області  спільно з соціальним працівником Катеринопільської селищної ради проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців райцентру у житловому секторі по вулицях Вільного Козацтва, Загірна, Лікарняна, Незалежності, С.Гризла, Набережна та частково Соборна та с.Розсохуватка. Загалом обстежено 42 домоволодіння, де проживають 57 осіб. Громадянам нагадали про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, побутових електричних та газових приладів, а також закликали стежити за їх справністю. Особлива увага була звернена на  багатодітні сім’ї та та людей похилого віку.

Крім нагадування правил пожежної безпеки, не оминули своєю увагою рятувальники і таку актуальну на даний період часу тему, як дотримання правил безпеки під час перебування на вулиці при мінусовій температурі повітря, коли дуже легко отримати обмороження або переохолодження, а також нагадали  про правила безпечного перебування на кризі. Кожному співрозмовнику було вручено тематичні листівки.

Фахівці рятувальної справи сподіваються,  що проведення роз’яснювальної роботи  допоможе зменшити кількість пожеж,  надзвичайних подій і трагічних випадків у житловому секторі.IMG_20170216_144742

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 545 Сьогодні вся країна схиляє голову перед Героями України, які загинули на Майдані в листопаді 2013 – лютому 2014 року під час Революції гідності. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

З метою вшанування пам'яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні в смт Катеринопіль голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації Володимир Коваленко та Ольга Шарига, учасники Революції Гідності Анатолій Штепан та Віктор Скуцький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади взяли участь у траурному мітингу за загиблими Героями Небесної Сотні та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Було покладено квіти та запалено святий вогонь в лампадках біля світлин Героїв Небесної Сотні.Изображение 548

Віталій Верета, голова районної ради, у своєму виступі наголосив на важливості вшанування пам’яті про Героїв Небесної Сотні – борців за Незалежність. Закликали пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну, всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, хто стоїть на захисті кордонів нашої держави.

Ольга Ніколенко, голова райдержадміністрації, закликала всіх присутніх своїми діями, вчинками, в цей важкий для нашої країн час, втілювати в життя ідеї Героїв Небесної Сотні, учасників Євромайдану, загиблих Героїв – учасників антитерористичної операції, тих хто відстоює і продовжує відстоювати Незалежність України на сході нашої держави.

Анатолій Штепан, учасник Євромайдана, згадав про той героїчний час, коли вони відстоювали на Майдані європейський вибір громадян України.Изображение 555

В цей же день у всіх конфесійних громадах району відбулись панахиди за загиблими учасниками Євромайдану та воїнами, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Ми змінилися самі і змінили країну. Розстріл Небесної сотні для мільйонів українців став точкою відліку нашої незалежності. Хто б міг тоді подумати , що життя, віддані за свободу і гідність на Київському Майдані стануть не останньою платою нашого народу за свою незалежність. Адже російські війська разом з найманцями, терористами, кримінальними злочинцями при підтримці новітньої російської зброї почали агресивні дії проти України в Криму та на Донбасі. Ігноруючи всі міжнародні договори, вони підступно захопили Крим, перекрили наші східні кордони, сіють смерть і розруху. Та українці стали на захист цілісності і незалежності своєї держави.Изображение 546

За цей час у нас  не залишилось байдужих до долі країни. Влада, волонтери, військові, добровольці, мирні громадяни - ми всі разом створили наші безстрашні Збройні сили, які дали гідну відсіч російському окупанту. Сьогодні українці продовжують боротьбу з ворогом на східному фронті, гинуть кращі сини української нації. Катеринопільщина заплатила свою гірку ціну у цій боротьбі. Наші загиблі земляки Бохонько Сергій, Бобуров Руслан, Чумак Віталій, Пономаренко Дмитро віддали свої життя за свободу і цілісність України. Ми завжди будемо їх пам’ятати. Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам. Та Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях Слава  і пошана нашим хлопцям, які з честю виконуюють свій військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції і які вже повернулися в рідні домівки. Ви - мужні захисники і воїни – наша гордість.

Слава Україні, слава Героям Майдану, слава Героям антитерористичної операції!

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 524 15.02.2017 в смт. Катеринопіль були проведені районні заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. В заходах прийняли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, голова районної ради Віталія Верети, голова громадської організації воїнів – інтернаціоналістів Ігор Качуровський, учасники бойових дій на території інших держав та жителів селища.

Під час заходів було покладено квіти до пам’ятного знака воїнам-афганцям, які загинули у ті часи. Учасники заходів вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання .

В цей же час релігійні конфесії району провели панахиди за загиблими учасниками бойових дій на території інших держав, які віддали своє життя під час військових конфліктів.Изображение 522

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 519 Згідно доручення обласної координаційної ради учасників АТО від 31.01.2017,      14.02.2017 в приміщенні районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу для воїнів – інтернаціоналістів - учасників бойових дій на території інших держав, учасників антитерористичної операції,  за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Коваленка, заступника голови райдержадміністрації Ольги Шариги, голови районної ради Віталія Верети, представників воїнів – інтернаціоналістів, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, районної  Спілки учасників антитерористичної   операції  та керівників районних  та інших запрошених служб. На засіданні  розглянуто ряд порушених питань, зокрема соціального захисту, медичного забезпечення, пільгових перевезень, наділення земельних ділянок для учасників бойових дій та інвалідів. На всі питання керівники районних та інших служб надали вичерпні відповіді учасникам круглого столу.Изображение 514

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3