Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: січня 2017
Вівторок, 31 січня 2017, 17:01

Відбулася координаційна нарада

Изображение 394 31.01.2017 проведено координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань життя району. У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Зібрання проводила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко за участю голови районної ради Віталія Верети, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема про виконання укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 1 кварталі 2017 року; щодо призначення житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2016/2017 років; про хід проведення опалювального сезону 2016/2017 рр. в закладах соціальної сфери; про роботу очисних споруд в селі Шостакове; про стан розрахунків за використану електроенергію за 2016 рік; щодо проведення в районі інвентаризації земельних ділянок всіх форм власності; про заходи щодо забезпечення в районі державної політики захисту прав дітей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини та інші.

Голова адміністрації розпочала нараду з вшанування пам'яті, хвилиною мовчання, героя – Руслана Бобурова, який загинув два роки тому, у місті Щасті на Луганщині, в цей же день за участю голови районної ради Віталія Верети, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Коваленка до його могили було покладено квіти та вінки. Також  було вшановано пам'ять  бійців - земляків, які загинули під час бойових дій в Авдіївці зони АТО.

Під час проведення наради Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на легалізацію найманої робочої сили в районі, дотримання законодавства щодо виплати працівникам заробітної плати не менше мінімальної - 3200 гривень,  соціальний супровід демобілізованих учасників АТО та членів сімей військовослужбовців – учасників АТО, соціальний супровід одиноко проживаючих пристарілих та інших вразливих верств населення.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи у січні 2017 року та плани роботи на лютий 2017 року. Про план роботи філії «Райавтодор» на лютий поточного року щодо належного утримання доріг загального користування в районі, про підсумки роботи за січень 2017 року доповів головний інженер даного підприємства Володимир Кузьменко. Про роботу з міжвідомчої комісії з легалізації найманої робочої сили за січень 2017 року прозвітувала заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига. Начальник Катеринопільського РС Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів про ліквідації та профілактичні заходи на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на грип в районі та вжиті заходи попередження його виникнення та повідомила, що за минулі два тижні до ЦРЛ звернулося 37 осіб, з них 20 дітей, 8 осіб госпіталізовано. Директор ДЮСШ Олексій Куценко доповів про проведення спортивних заходів у районі та план проведення заходів на лютий 2017 року. Начальник управління соціального захисту населення Сергій Тищенко доповів про стан опрацювання справ по призначення житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2016/2017 років.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.Изображение 387

Опубліковано в категорії Новини

1459271 Cервісні центри МВС кожним своїм кроком та нововведеннями доводять, що  державний сервіс може бути зручним та комфортним.

Відтепер територіальні сервісні центри МВС по всій Україні працюватимуть без обідньої перерви.

Як зареєструвати та перереєструвати авто, отримати та замінити посвідчення водія, а  також які документи необхідні для отримання послуги можна дізнатись за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.

Повна і наглядна інформація про алгоритм отримання послуг та документи, які необхідно мати при собі, надана у відеоінструкціях на YouTube каналі Головного сервісного центру МВС.

Здійснити вищезазначені дії громадяни можуть в Територіальному сервісному центрі №7143: м. Звенигородка, вул. Б. Хмельницького, 15/1,  20200

Графік роботи:

вт. - птн.   9.00 – 18.00

сб.  9.00 – 16.45

нд., пнд. - вихідний

тел. (04740) 2-27-18 – реєстрація транспортних засобів;

тел. (04740) 2-24-22 – видача та обмін посвідчень водія.

Опубліковано в категорії Новини

чистый-ист-бе-ой-бумаги-и-ручки-43101402 Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року №990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації, який визначає процедуру здійснення Мін’юстом відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Контроль за діяльністю у сфері державної реєстрації здійснюється шляхом розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України «Про звернення громадян», і обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту, а також моніторингу реєстраційних дій в реєстрах.

У разі виявлення під час розгляду скарг відповідно до Закону України «Про звернення громадян» і обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту чи моніторингу реєстраційних дій в реєстрах порушень порядку державної реєстрації контроль здійснюється шляхом проведення камеральної перевірки державних реєстраторів чи суб’єктів державної реєстрації з прийняттям обов’язкових до виконання рішень, передбачених Законами.

Розгляд скарг здійснюється у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян».

Розгляд обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту здійснюється у строк, що не перевищує 20 робочих днів.

Моніторинг реєстраційних дій проводиться на підставі відомостей реєстрів за допомогою програмних засобів їх ведення за такими критеріями:

1)  порушення строків, визначених Законами;

 

2)     проведення реєстраційних дій в неробочий час (проміжки часу з 00 до 07 години та з 22 до 00 годин у понеділок - суботу, а також неділя і святкові Дні);

3)      відсутність у реєстрах електронних копій документів, поданих для державної реєстрації, виготовлених шляхом їх сканування;

4)   проведення реєстраційних дій на підставі судових рішень;

5)   скасування (видалення) записів з реєстрів;

6)    державні реєстратори та/або суб’єкти державної реєстрації, визначені Мін’юстом.

Виявлення в процесі моніторингу порушень порядку державної реєстрації є підставою для проведення Мін’юстом камеральної перевірки державних реєстраторів та/або суб’єктів державної реєстрації.

Крім того, Порядком здійснення контролю у сфері державної реєстрації передбачено складання протоколу про адміністративне правопорушення, у разі виявлення за результатами моніторингу реєстраційних дій фактів неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи.

 

 

Опубліковано в категорії Новини

RNS_9546 Приділяти особливу увагу атовцям попросив керівників вишів голова Черкаської ОДА. Про це він сказав на засіданні Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації.

Як наголосив Юрій Ткаченко, повоєнна соціалізація демобілізованих бійців – у пріоритеті для обласної влади.

– Вважаю, що одним із найефективніших методів їхньої соціальної адаптації є освіта, – пояснив очільник області. – Тому ще торік наша область спрямувала клопотання Міністерству освіти та науки України щодо поліпшення умов вступу до ВНЗ осіб цієї категорії. Прошу належної уваги цьому питанню і надалі.

За результатами вступної кампанії-2016, до ВНЗ області за спрощеною системою квот зараховано вдвічі більше учасників АТО, порівняно з попереднім роком. А це – 94 бійці.

Опубліковано в категорії Новини

RNS_9549 Керівники вищих навчальних закладів області ініціюватимуть ліцензування нових спеціальностей. Звернутися до Міністерства освіти та науки України їм запропонував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Він взяв участь у засіданні Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації.

Як зауважив очільник області, вища школа дедалі частіше готує користувачів, а не генераторів нових технологій, фахівців для забезпечення потреб інноваційного розвитку держави.

– Сучасні умови диктують необхідність відходити від традиційних спеціальностей, – наголосив Юрій Ткаченко. – Не потрібно множити потенційних безробітних! А, на жаль, ситуація нині невтішна: за статистикою, 50-70% студентів не працюють за здобутим фахом. Уже сьогодні керівники ВНЗ повинні розуміти, що великим попитом користуються суміжні спеціальності. Наприклад, юрист-економіст, кредитний експерт – аналітик, інженер-управлінець тощо. Тенденції свідчать, що в найближчій перспективі популярними на світовому ринку праці стануть принципово нові професії, як нейромаркетолог, дизайнер-візуалізатор, фахівець із краудсорсингу чи нанотехнологій, урбаніст, робототехнік тощо. Тому слід перебудовувати вищу школу.

Також обласний керманич наголосив на необхідності здорової конкуренції між навчальними закладами. Ідеться, зокрема, про налагодження співпраці з іноземними партнерами та підприємствами, розроблення програм стажування для викладачів і студентів.

– Наші виші мають гідно презентувати себе на ринку освітніх послуг, – зауважив Юрій Ткаченко. – Окрім того, слід і надалі розвивати бізнес-інкубатори, що діють на їхній базі й покликані допомагати майбутнім фахівцям, бізнесменам-початківцям набути досвіду.

Голова Черкаської ОДА попросив керівників ВНЗ підготувати пропозиції задля покращення якості освіти. Аби потому відкорегувати відповідні обласні програми або ж ухвалити нові – задля реалізації новацій.DSC_1214

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 25 січня 2017, 15:19

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

main Кабінет Міністрів України розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу (за 1 добу) ще на 6 українських міст. До пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем приєднано нові міста: Ужгород, Чернівці, Івано- Франківськ, Суми, Тернопіль та Чернігів. Даний проект вже реалізовується в Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам'янці-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові. Детально: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd7docicH249657449.

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 25 січня 2017, 11:28

Шлюб за 24 години..

afb4f04bac02eff596e6971792a0dd32_L Для отримання фізичними особами адміністративних послуг, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, Міністерством юстиції України з 29 липня 2016 року розпочато запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

Пілотний проект «Шлюб за добу» працює у :

- Сєвєродонецьк  вул..Гагаріна, 52 а    тел  (050) 911-82-15,   (064) 524-22-43;

- Маріуполь  вул..Харлампіївська, 17/25  тел. (0629) 33-50-77, (0629)33-23-23;

- Одеса  вул.. Шевченка 4а  тел. (067) 147-35-15 ;

- Львів вул..Чернеча Гора та вул..Стрийська  тел. (032)235-80-44 ,(032)235-78-51;

- Херсон  пл..Т.Г.Шевченка, 1 тел.(0552) 251-16-20

вул..Театральна, 7   тел. (0552) 49-22-30
вул..Пилипа Орлика, 21/29  тел.(050) 260-58-30

 

- Київ      пл..Лесі Українки, 1  тел.(044) 266-84-34

вул..Євгена Сверстюка, 15 тел.(044) 517-70-20

Даний проект став одним з найбільш затребуваних серед населення. Саме тому, 28 грудня 2016 року Кабінет Міністрів України розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу (за 1 добу) ще на 14 українських міст: Вінницю, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам'янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль та Чернігів.

Надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу здійснюється організатором державної реєстрації шлюбу на підставі договору, укладеного у письмовій формі із заявниками, згідно з примірним договором, рекомендованим Міністерством юстиції.

Організатор державної реєстрації шлюбу забезпечує подання заявки на проведення державної реєстрації шлюбу за формою, встановленою Міністерством юстиції, особисто або шляхом надіслання такої заявки на адресу електронної пошти одного з відділів державної реєстрації актів цивільного стану, визначеного територіальним органом Міністерства юстиції учасником пілотного проекту, до якої додаються копія договору про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу, а також документи про сплату державного мита та платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки.

Уповноважений працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану після проведення перевірки відомостей про заявників, зазначених у договорі про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу, складає заяву про державну реєстрацію шлюбу та забезпечує проведення такої реєстрації у місці та у час, зазначені в заявці організатора державної реєстрації шлюбу.

Державна реєстрація шлюбу проводиться уповноваженим працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану у приміщенні організатора державної реєстрації шлюбу після підписання заявниками заяви про державну реєстрацію шлюбу шляхом складення актового запису про шлюб без використання Державного реєстру актів цивільного стану громадян з подальшим обов’язковим внесенням не пізніше наступного робочого дня відомостей, зазначених в актовому записі про шлюб, до такого Реєстру відповідно до законодавства та видачі заявникам свідоцтва про шлюб.

Опубліковано в категорії Новини

6-1 Жоден працівник не повинен отримувати зарплату, меншу за мінімальну. На цьому під час виїзної наради в Городищі наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Легалізацію зайнятості населення визначено серед пріоритетів 2017 року.

Торік Черкащина за приростом ПДФО піднялася в рейтингу із 23 на 17 місце. Однак, за словами очільника області, ще не в усіх районах належне наповнення бюджетів.

– Питання легалізації зайнятості населення має стати пріоритетним для кожного керівника району, – наголосив Юрій Ткаченко. – Бо від цього залежить наповнення бюджетів і можливості розвитку. Наше завдання на 2017 рік – підвищення зарплати працівникам і забезпечення надходження ПДФО. Для цього потрібно контролювати реалізацію рішень Уряду щодо підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. А для результату потрібна злагоджена робота РДА, управлінь Фіскальної служби та Держпраці.

За словами голови Черкаської ОДА, ще не повною мірою використано також ресурс надходжень ПДФО завдяки підвищенню розміру орендної плати за земельні паї.

– Торік нам вдалося збільшити розмір орендної плати до 5,4%, – зауважив Юрій Ткаченко. – Завдяки цьому бюджети додатково отримали більше 100 млн грн  ПДФО. Підвищення ставки орендної плати до 8% дасть змогу бюджетам додатково отримати ще близько 160 млн грн. Резерви є! І нам усім є, над чим працювати. Ці питання головам райдержадміністрацій необхідно взяти під особистий контроль.

Нагадаємо, за 2016 рік по області до бюджетів усіх рівнів мобілізовано більше 10 млрд грн.

Опубліковано в категорії Новини

5 Щомісячний звіт про залучення інвестицій віднині впроваджено на Черкащині. Його надаватимуть керівники районів. Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко на виїзній нараді в Городищі.

Голова Черкаської ОДА доручив актуалізувати всю інформацію для потенційних інвесторів. Нею наповнюватимуть, зокрема, інвестиційний портал області.

– Щомісяця контролюватиму, хто з голів РДА і які зусилля доклав задля залучення інвестицій у свій район, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це показник їхньої роботи. Наш незмінний пріоритет – створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу на Черкащині.

Також очільник області наголосив на максимальній прозорості державних закупівель, що відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу.

– Чинний закон дає замовникам можливість вибору: проводити допорогову закупівлю за прямими договорами чи через систему ProZorro, – пояснив Юрій Ткаченко. – Перших, згідно з аналітикою, найбільше торік було у відділах освіти Золотоніської, Звенигородської та Кам’янської адміністрацій. Це – недержавницький підхід до використання бюджетних коштів! Доцільним є використання системи ProZorro і для допорогових закупівель. Ми будемо моніторити ситуацію та давати оцінку таким діям.

Нагадаємо, завдяки застосуванню системи ProZorro області вже вдалося заощадити понад 76 млн грн.

Опубліковано в категорії Новини

Beginners_Guide_to_Calligraphy-10-of-17 Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено, що обов'язковим с нотаріальне посвідчення підписів на документах у наступних випадках:

1) На рішенні уповноваженого органу управління юридичної особи яким вносяться зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Таке рішення викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Вимога щодо обов'язковості нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об'єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, а також на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що вносяться на підставі розпорядчого акта державного органу, органу місцевого самоврядування.

Справжність підписів на рішенні, що подасться для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об'єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об’єднання чи благодійної організації.

2) На установчих документах.

Установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи). Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Вимога щодо обов'язковості нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію створення юридичної особи (крім створення в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу), а також на державну реєстрацію створення державного органу, органу місцевого самоврядування або на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об'єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Справжність підписів на установчому документі громадського об'єднання чи благодійної організації нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об’єднання чи благодійної організації.

3) На передавальному акті (у разі злиття, приєднання, перетворення) та розподільчому балансі (у разі поділу або виділу) юридичної особи.

Передавальний акт (у разі злиття, приєднання, перетворення) та розподільчий баланс (у разі поділу або виділу) юридичної особи повинні відповідати вимогам, встановленим законом. Справжність підписів на передавальному акті та розподільчому балансі юридичної особи нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Вимога щодо обов'язковості нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію створення державного органу, органу місцевого самоврядування або на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об’єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Справжність підписів на передавальному акті та розподільчому балансі громадського об'єднання чи благодійної організації нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об'єднання чи благодійної організації.

4) На заяві фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників) юридичної особи.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3