Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: грудня 2017
П'ятниця, 29 грудня 2017, 14:56

З Новим роком та Різдвом Христовим!

images Шановні жителі Катеринопільщини!

Прийміть щирі та найкращі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 2017 рік був щедрим на добрі справи, насиченим на пам’ятні події. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі  завдання чекають вирішення в майбутньому. Новий рік – це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін. Від усієї душі зичимо усім Вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя.

Нехай Ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.

Бажаємо, щоб кожен день Нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна Ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти Вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

Голова   районної державної адміністрації                                              Голова  районної ради

Ольга Ніколенко                                                                                  Віталій Верета

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 27 грудня 2017, 16:53

Інформаційне повідомлення

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою; вул. Остафія Дашковича, 23, м. Черкаси, 18002.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів. юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Черкаського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, лі. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належить, резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Черкаської області та м. Черкаси здійснюватиметься у м. Києві за адресою:пл. Контрактова, 2-6, 2 під'їзд, тел.(044) 230-17-69 (адреса для листування Національний  банк України, вуя. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).

Опубліковано в категорії Новини

6 Очільник Черкащини представив в обласній раді звіт за 2017 рік. Напередодні Юрій Ткаченко презентував його також Громадській раді при ОДА. Незмінним «дороговказом» у роботі, за словами обласного керманича, лишається «Стратегія розвитку області до 2020 року». Про головні пріоритети – далі від першої особи.

Про принципи роботи

По-перше, наша команда бере на себе лідерство. Нині маємо в дії реформу децентралізації, яку ініціювали Президент України й Уряд. І це не тільки додатковий ресурс на розвиток територій, це передовсім якраз таки лідерство. Ми беремо на себе відповідальність і об’єднуємо людей навколо проектів. Ключові проекти в медицині, освіті та інших галузях ми втілювали спільно всією областю. Детальніше розповім далі.

По-друге, ми по-європейськи плануємо розвиток. Цього року розроблено другий план дій із виконання нашої «Стратегії-2020». Черкащина – єдина область в Україні, де ці документи не народжувалися у стінах ОДА. Над цим працювала Агенція регіонального розвитку Черкащини.

По-третє, ми закладаємо фундамент для майбутнього. Багато наших проектів не дадуть швидкого результату, але вони можуть суттєво вплинути на майбутнє області. Приміром, індустріальний парк «Золотоноша» – проект на декілька років. Дуже складний і вартісний проект, але це обов'язкова умова нашого розвитку. Аеропорт – це наша перевага, яку ми повинні зреалізувати.

По-четверте, ми фокусуємося на залученні інвестицій і впровадженні інновацій. Без цього розвиток теж неможливий. І примітно, що обсяг капітальних інвестицій зростає на Черкащині. Цьогоріч їх освоєно майже на чверть більше, ніж торік. А це – 4,9 млрд грн (за 9 місяців, за весь рік статистика буде дещо пізніше). Успішні кейси внутрішніх інвесторів – це гарний сигнал для іноземних. До речі, у самому центрі ОДА ми відкрили Офіс підтримки інвестицій та експорту Агенції регіонального розвитку. Серед іншого, вона вже залучила 6 млн грн від інвесторів на енергомодернізацію.

Розвиткові проекти

Пріоритетом роботи нашої команди є реалізація комплексних, а тому вартісних проектів. Ми запровадили модель їхнього співфінансування із бюджетів різних рівнів. Наведудекілька прикладів.

Освіта. Ми запустили пілотний проект – створили 29 інноваційних шкіл по районах, а це 12 тисяч дітей. Нині працюємо над новими освітніми просторами, інноваційними кабінетами для навчання (фізики, хімії, біології, робототехніки). Крім того, ми перенавчаємо вчителів, для чого створили тренінговий Центр STEM-освіти. Перший в Україні. До речі, дві команди інноваційних шкіл області стали переможцями всеукраїнського фестивалю ROBOfirst і взяли участь у Відкритому європейському чемпіонаті FIRST LEGO League в Данії. Наші діти вже змалечку конкурують на міжнародному рівні. Відпрацьовуємо цей пілот і далі масштабуємо на всю область.

Медицина. Уже другий рік ми комплексно підходимо до вирішення проблем галузі. Торік оновили флюоропарк області (централізовано закупили 13 флюорографів для районів). Цьогоріч створюємо 5 скринінгових центрів «Здоров'я жінки» на Черкащині. Що маємо зараз: щороку в області обстежують до 300 тис. жінок, із них – у 4,5 тис. виявляють рак. Часто на пізніх стадіях. Скринінгові центри – це охоплення більшої кількості жінок і виявлення онко на ранніх стадіях. Тобто більші шанси на одужання та життя. Окрім того, ми відкриваємо та осучаснюємо філії відділення діалізу обласної лікарні. Це робимо в партнерстві з інвесторами. Такі філії вже є в Черкасах, Золотоноші, Умані та Звенигородці. На черзі – Сміла. А це значить, що майже 200 черкащан із нирковою недостатністю  – пацієнтів відділення – отримують якісну та життєво необхідну процедуру максимально близько до дому. Також цьогоріч ми відкрили Перинатальний центр. А це вже майже 1300 прийнятих пологів. Третина – з патологіями. Понад 130 немовлят врятували в реанімації. Цьогоріч коштом обласного та місцевих бюджетів ми закупили 8 автомобілів для автопарку «швидких» області. Це довгоочікуване оновлення. 1 автомобіль за рік обслуговує до 3 тис. викликів. За цією цифрою – людське життя і збільшення шансів на порятунок. Цей проект продовжуватимемо і наступного року.

Якість життя. Ми впроваджуємо на Черкащині проект із забезпечення населення питною водою. Він передбачає будівництво, реконструкцію та ремонт водогонів у сільській місцевості. Цьогоріч маємо 10 сіл у 5 районах. А це – якісна питна вода для понад 10 тис. людей.

Розвиток сільських територій. Маємо в області програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговувальних кооперативів. Також маємо грантову програму ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Результат: на Черкащині вже запрацювали 104 кооперативи із вирощування кролів, ягід тощо. А це – робота для майже 800 черкащан.

Дорожня інфраструктура. Цьогоріч в області відремонтовано безпрецедентні понад 96 км доріг загального користування. Із утриманням автошляхів на це залучено 622,4 млн грн. Ідеться про кошти державного, обласного та місцевого бюджетів, а також кредитні та надходження митних платежів. Серед ключових об’єктів: ремонт ділянок доріг Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань; Київ – Знам’янка, мосту через Дніпро та ін.

Водночас пріоритетним напрямом нашої роботи лишається допомога військовим. Цьогоріч на підтримку бійців залучено близько 5 млн грн позабюджетних коштів. Майже 3,8 млн грн за останні два роки спрямовано нашим підшефним військовим частинам (їх 8) і прикордонникам.

Ми й надалі підтримуємо патріотичні заходи та дбаємо про патріотичне виховання дітей і молоді. До речі, маємо в області вже 54 козацьких класів. А це понад тисяча учнів. Проект розвиватимемо й надалі.

Пріоритети-2018

Ми вже напрацювали низку пріоритетних проектів на 2018 рік, враховуючи нашу «Стратегію-2020». Коротко зупинюся на кількох ключових напрямах.

 1. Напрям «Підвищення конкурентоспроможності регіону»:
 • облаштування індустріального парку «ЗОЛОТОНОША» необхідною інженерно-транспортною інфраструктурою;
 • реконструкція аеропорту;
 • створення Центральної диспетчерської Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
 • розвиток інноваційних шкіл Черкащини;
 • створення Центру розвитку підприємництва;
 • поліпшення дорожньої інфраструктури.
 1. Напрям «Розвиток територій»:
 • створення сервісного центру з обслуговуванню та розвитку сільськогосподарської кооперації;
 • будівництво сільських амбулаторій;
 • створення ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах;
 • інтернет у сільську місцевість.
 1. Напрям «Розвиток людського капіталу»:
 • STEM-освіта;
 • спортивні проекти, зокрема, оснащення наших спортивних шкіл.
 1. Напрям «Екологічна безпека та збереження довкілля»:
 • упровадження комплексної системи поводження із твердими побутовими відходами;
 • забезпечення якісною питною водою населених пунктів області;
 • поліпшення стану річок.

Я вдячний депутатському корпусу обласної ради та народним депутатам України за співпрацю, а також усім тим керівникам районів, міст, сіл і селищ, об’єднаних територіальних громад та їхніх рад, хто був активним учасником розвиткових проектів. Пам’ятаймо, що лише спільно можна досягати результатів. І будь-який здобуток нашої Черкащини – це результат спільної роботи!

Із повним звітом голови Черкаської ОДА можна ознайомитися на її сайті

ck-oda.gov.ua

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 22 грудня 2017, 15:59

Привітання з днем енергетика

svan_energy_1 В Катеринопільському РЕМ відбулись заходи з нагоди Дня енергетика. Голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко привітала всіх працівників  з нагоди професійного свята –   Дня енергетика!

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносите до кожної людини.

Робота в умовах ринку ставить перед працівниками енергетичних підприємств нові завдання, що вимагають переосмислити деякі підходи, шукати нові нестандартні рішення. Та незмінною залишається основна задача галузі – надійне, безперебійне та ефективне енергозабезпечення споживачів.

Енергетики по праву пишаються своєю професією. Висока напруга, цілодобовий графік, технічна кмітливість та підвищена відповідальність – все це робота справжніх професіоналів, відданих своїй справі людей.

Подякувала працівникам за  розуміння та відповідальність щодо  розв’язання всіх проблем, пов’язаних із скрутним фінансовим становищем в енергетичній галузі, плідну співпрацю в цьому напрямку з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Побажала   міцного здоров’я, щастя, безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, добробуту та нових професійних надбань задля зміцнення економічної могутності України.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_4414 У стаціонарному відділенні с. Новоселиця відбулося довгоочікуване свято День Святого Миколая Чудотворця. У цьому відділенні проживають люди похилого віку, якіIMG_4426 обділені долею та залишені наодинці із старістю. Щоб скрасити їхню самотність працівники стаціонарного відділення провели святковий захід.

З привітаннями до підопічних звернулася директор територіального центру Анна Жоломко, бажаючи здоров’я, радості та посмішок на обличчях.

Із Божим словом завітав до відділення настоятель Свято-Михайлівської церкви протоієрей Віктор Федорович Криванич. Як справжній Миколай, він привітав стареньких із святом і вручив кожному мешканцю відділення солодкий подарунок.

Також, привітати стареньких цього затишного закладу приїхали заступник голови РДА Ольга Шарига, голова районної ради Віталій Верета, голова районної організації ветеранів України Микола Поліщук, голова Новосільської сільської ради Павло Прокопенко, начальник відділу культури РДА Ольга Дорошенко, начальник пенсійного фонду Оксана Левчук, начальник соціального захисту населення Сергій Тищенко, приватний підприємець Любов Бовкун, подарувавши запашний коровай, цитрусові,  солодощі та подарунки.

Від усього серця аплодували присутні вокально-інструментальному ансамблю «Тікич», які завітали із своєю концертною програмою, радуючи своїми щедрівками та колядками.

Посміхнутися стареньких змусили школярі місцевої школи, які принесли в дарунок веселі пісні та вітання.

Мешканці стаціонарного відділення отримали велике задоволення від створеної атмосфери та святкової вечері.

Висловлюємо подяку голові Єрківської громади Леоніду Польовому, секретарю ради Черкаської обласної організації ВО «Черкащани» Олександру Коваленку, приватним підприємцям: Олександру Ярмоленку, Олександру Лісовому та Аллі Кириленко за їхні щирі, відкриті душі та фінансову підтримку, завдяки якій буде придбано чотири новеньких ліжка для наших підопічних.

 

 

DSCN0510 Добре, щедре, багате і по-справжньому родинне свято відбулося 19 грудня, в День святого Миколая, у відділенні денного догляду для дітей – інвалідів територіальногоDSCN0518 центру надання соціальних послуг Катеринопільського району.

З самого ранку наших вихованців прийшли привітати учні Катеринопільської школи №2 з учителем організатором Людмилою Голуб, діти підготували костюмовану казкову виставу, як справжні актори старанно виконали свої ролі і цим дуже потішили наших діток та пригостили їх смачними медовими пряниками - миколайчиками, за що ми їм дуже вдячні.

Також,  в гості до дітей завітали директор Катеринопільської школи №1 Юрій Гончар, який привітав наших дітей  з святом, вручив нам коровай, а його учні разом з педагогом організатором Аллою Тихоновою, порадували  всіх присутніх своїми виступами.

Не залишились осторонь і наші діти, вони також готувались до свята,  з нетерпінням чекали  зустрічі з святим Миколаєм, коли він з’явився в залі один поперед одного розповідали віршики, разом співали пісні та грались в ігри. Дитячій радості не було меж, коли святий Миколай пригадав всі хороші справи, які робили наші діти на протязі року, похвалив їх за те, що вони були чемні та слухняні, витягував із своєї чарівної торбини подарунки і вручав їх дітям.

Щоб це свято відбулося і залишило в дитячих душах світло віри та добра і діти повірили в справжню казку, маленьке диво, про це потурбувалися дорослі.

Щороку в цей день, відкладаючи у всі свої справи з міста Києва у наш заклад приїздить генеральний директор  ТОВ «Катеринопільський агропродукт» Олексій Кабанов. Олексій Васильович постійно цікавиться життям нашого закладу, переймається нашими проблемами і при можливості завжди допомагає. На святі він щиро привітав дітей, батьків та колектив, розповів, що по дорозі він зустрів справжнього святого Миколая, який передав для наших дітей подарунки, очі дітей світились від радості та вдячності.

На святі був присутній депутат обласної ради, секретар ради Черкаської обласної організації  ВО «Черкащани» Олександр Коваленко, який привітав всіх дітей з святом, вручив дітям, пакунки із солодощами та  дитячу пісочницю Sport Baby для ігрового майданчика.

Приємні слова вітання лунали з уст директора  Анни Жоломко, яка прийшла привітати наймолодших підопічних територіального центру надання соціальних послуг зі святом.

В день св. Миколая хочеться пригадати всіх меценатів, спонсорів нашого закладу, які на протязі року турбувалися про наших дітей, знаходили час та можливість робити добрі справи, а саме : директора ТОВ«Катеринопільський елеватор» Артура Футиму, директора ТОВ «Гетьмана Вадима Петровича» Олега Бабченка, директора ФГ «АндрущенкоВ.Б.» Володимира Андрущенка, приватних підприємців: Валентину Чоловську, Ірину Кармеліту, Віталія Олійника, Олену Батюк, Любов Бовкун, голову районного споживчого товариства Віктора Приємського, настоятеля Свято-Михайлівської церкви протоієрея Віктора Криванича, сім’ю Бориса та Ірину Безкоровайних, керівників районних установ та організацій і всіх небайдужих людей  які турбуються про наше відділення. Низький Вам уклін та щира подяка.

Нехай добрий святий Миколай принесе мир, добробут, надію та любов у ваші родини, щастя та благополуччя нашій Україні.

Опубліковано в категорії Новини

Голова районної ради Віталій Верета 22 грудня 2017 року провів друге пленарне засідання чергової  15 сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій,  сільські, селищні голови.

Перш ніж розпочати роботу сесії,  керівники району вручили Почесну грамоту обласної ради депутату районної ради – Миколі Дерикоту.

На початку розгляду питань керівник Звенигородської місцевої прокуратури Дмитро Пархоменко ознайомив присутніх з інформацією про стан діяльності на території Катеринопільського району.

Далі під час роботи сесії депутати більшістю голосів внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 9-23/VІІ “Про районний бюджет на 2017 рік”, прийняли районний бюджет - 2018  та програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік. Цьому передувала конструктивна робота у депутатських комісіях, де за участю фахівців районної державної адміністрації детально обговорювалось фінансування всіх бюджетних галузей та шляхи вирішення проблемних питань, які можуть виникнути протягом наступного року.

Також депутати внесли зміни до районних програм різних напрямків та продовжили термін їх дії на наступний рік.

Розгляд питань затвердження технічної документації для громадян отримало підтримку депутатів, а от для земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ “Зернова компанія “Хорс” знову бажаючих проголосувати «за» не виявилось. Депутати і присутні висловили обурення суттєвим зменшенням розміру орендної плати, бездіяльністю цього сільгосптовариства щодо невирішення питань надання земельних ділянок учасникам АТО та працівникам соціальної сфери.

Решта розглянутих на сесії питань знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

На завершення В.Верета та О.Ніколенко привітали присутніх з наступаючими святами та побажали у Новому році  кожній родині   добра, миру і достатку, а для нашої держави прийдешній рік щоб став роком миру, злагоди та процвітання.

Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

IMG_2991 В'ячеслав Максимович Чорновіл — український політик, публіцист, політв'язень СРСР, Герой України. Разом з іншими діячами започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників та дисидентів, ініціатор створення Української гельсінської спілки. За «антирадянську пропаґанду» перебував у мордовських таборах суворого режиму і на засланні 17 років. Був ініціатором проголошення Декларації про державний суверенітет 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р.

80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола відзначатимуть цього року на державному рівні. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 1.12.2017  №397/2017.  Зокрема, уряд має передбачити організацію у Києві, а також на батьківщині В'ячеслава Чорновола, інших населених пунктах, пов'язаних з його діяльністю, проведення урочистих та меморіальних заходів за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, вчених.

З нагоди 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола  в смт  Єрки, де народився  український політик, відбулись заходи в загальноосвітній  школі ім. В. Чорновола. Також вшанували пам'ять   В'ячеслава Максимовича  біля пам’ятного знака  хвилиною мовчання та покладанням  живих квітів. 

Опубліковано в категорії Новини

1 Автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився вісьмома новими автомобілями. Таке придбання стало можливим завдяки6 співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів, а також спонсорській допомозі.

Як зауважив голова Черкаської ОДА, це був один із пріоритетних проектів цього року. Таким лишатиметься і наступного. Нові автомобілі оснащені всім необхідним: від дефібриляторів до кардіографів.

– Автопарк «швидких» треба оновлювати щороку, йдеться про людські життя та примноження шансів на їхній порятунок, – сказав Юрій Ткаченко. – Нинішні обнови ми купували за принципом «50 на 50»: половину суми на придбання автомобілів ми спрямували з обласного бюджету, іншу – з місцевих. Загалом близько 16 млн грн. Окрім цього проекту для «швидкої», наступного року плануємо будівництво централізованої диспетчерської. Цей проект ми подаватимемо на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку України.

Нові автомобілі поїдуть у райони, які спрямували кошти на їхнє придбання. А саме: дві одиниці вирушать на Канівщину, по одній – на Шполянщину, Золотоніщину, Чигиринщину, Монастирищину та Маньківщину. Одна така «швидка» буде на службі у відділі реагування на надзвичайні ситуації (санавіація).

– Така обнова вперше, відколи створений наш заклад, – зазначив директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун. – Ми маємо на лінії до дев’яноста автомобілів по області, однак більша частина вже відпрацювали свій ресурс. А кожен автомобіль за рік обслуговує близько 3 тис. викликів, за цими цифрами – людське життя та здоров'я.

Нагадаємо, комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в усіх районах області.

Опубліковано в категорії Новини

3 Роботу правоохоронних органів і відповідних служб під час різдвяно-новорічних свят скоординував очільник Черкащини Юрій Ткаченко. Нарада відбувалася в понеділок в ОДА.1

Як наголосив обласний керманич, усі служби працюватимуть у посиленому режимі. Розроблено графік чергування на свята керівництва області та районів. Аналогічне рекомендуватимуть також головам об’єднаних територіальних громад.

– Безпека людей має бути понад усе, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Особливу увагу традиційно звертаємо на масові заходи, зокрема, за участі дітей, роботу медичних закладів, «швидкої». Усе повинно бути відпрацьовано до деталей. Також я наполягаю на максимальному патрулюванні вулиць на свята. У правоохоронців досить сил і засобів для забезпечення публічного порядку.

Водночас очільник області звертається до черкащан: бути розважливими та пильними, щоби свята минули без негативних наслідків.

Опубліковано в категорії Новини

2 Застосування замовниками області у 2017 році системи електронних закупівель ProZorro наразі дозволило зекономити понад 250 млн грн. Про це на координаційній нараді повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Участь у ній також узяв координатор регіонального центру компетенції ProZorro в Черкаській області Артур Чемерис.

Натепер більшість замовників області вдало користуються системою та мають позитивний досвід проведених закупівель. Порівняно з минулим роком, успішно завершених закупівель тут побільшало майже на 8%.

– Але деякі замовники продовжують працювати за прямими договорами, – зауважив очільник області. – І це злочин проти громади! Електронна система полегшує здійснення закупівель і розширює коло учасників, що забезпечує якісну конкуренцію та здешевлення товарів. На зекономлені кошти можна придбати більше товарів. Усі мають змогу навчатися на відповідних тренінгах і семінарах, було б тільки бажання.

Відтак Юрій Ткаченко звернувся до контролюючих органів задля перевірки закладів та установ, де фіксують порушення закону або виконання його розпорядження щодо застосування електронної системи закупівель. Нагадаємо, згідно з розпорядженням голови Черкаської ОДА від 31 березня, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, їхнім підпорядкованим установам, комунальним закладам слід здійснювати закупівлі товарів із використанням електронної системи закупівель ProZorro, якщо очікувана вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 20 тис. грн. Це ж рекомендовано і виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2