Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: вересня 2016

147064 28.09.2016 в приміщенні районної державної адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури райдержадміністрації. Участь в конкурсі взяли три претендента. Після трьох етапів конкурсу : тестування, вирішення ситуаційних завдань та співбесіди, перемогу здобула головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Лілія Іщенко. Призначення на посаду відбудеться після погодження даної кандидатури з відповідною службою з питань культури  області та облдержадміністрацією.

Опубліковано в категорії Новини

internets-fotografijam Звернувшись до послуг, які надаватимуться через веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ

Для Вашої зручності процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.

Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

  1. З'ясувати, до якого територіального органу Пенсійного фонду України Вам необхідно звернутись для оформлення заяви.
  2. Прийти до Пенсійного фонду та оформити заяву, яку Ви можете оформити вдома, зайшовши на сайт: http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:
  • Для громадянина;
  • Для юридичної особи (страхувальника).

Проте, у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні. З відповідною заявою Вам необхідно звернутися в територіальний підрозділ Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду.

Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!) «реєстраційний код».

Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі».

Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

На введену Вами адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації.

Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду.

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі «Вхід».

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 203 30.09.2016 в приміщенні районної державної адміністрації керівник апарату райдержадміністрації Костянтин Кисіль провів комісію з перегляду нормативно-правових актів райдержадміністрації. В роботі комісії взяла участь головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, член комісії Лілія Соколова. В ході проведення засідання було звернуто увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів райдержадміністрації. За рішенням комісії було надано відповідні рекомендації щодо вирішення даного питання.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 178 30.09.2016 у приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка за участю керівників установ соціальної сфери району провів семінар – нараду з сільськими, селищними головами. На даній нараді було розглянуто питання про підготовку закладів соціальної сфери населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Сільські, селищні голови району проінформували про готовність закладів соціальної сфери населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період; про забезпечення паливом одиноких пенсіонерів, багатодітних, малозабезпечених, переселенців; про укладання договорів на постачання газу; про укладання договорів на розчистку та посипку автодоріг та оформлення субсидій.

Крім того, на нараді, військовий комісар Ігор Іванець, проінформував про завдання всіх гілок влади району, направлених на забезпечення виконання  Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016 щодо проведення в жовтні – листопаді поточного року у районі чергового призову громадян України на строкову військову службу.

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 30 вересня 2016, 14:28

Відбулися заходи до Дня вчителя

Изображение 196 30.09.2016 у приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації відбувся святковий захід до Дня вчителя. Кращих працівників педагогічних колективів було нагороджено квітами, грамотами та подарунками. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Міненко привітали освітян зі святом та висловила особливі слова подяки керівникам закладу освіти, а також всім учителям району.

Участь у заходах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко та голова районної ради Віталій Верета, які привітали весь педагогічний колектив району з професійним святом та побажали їм міцного здоров’я, витримки та впевненості в собі.

Изображение 197

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 30 вересня 2016, 11:52

ВІТАЄМО З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ!

clip_image002

 

Щиро вітаємо з

Днем усиновлення!

День усиновлення –

це вшанування одвічних  людських  цінностей:

людяності, милосердя, доброти та любові.

Щоб дитинство було безтурботним,

радісним і щасливим,кожній дитині

необхідна  батьківська  любов,

тепло та родинний затишок.

Саме батьки є тою першою сходинкою

до здійснення дитячих мрій та сподівань.

Саме від їх  праці залежить щасливе дитинство ДІТЛАХІВ.

Дякуємо всім,

хто забезпечує найголовніше для

кожної дитини – право на виховання в сім’ї,

вселяє надію у кожне маленьке серце,

завдяки чому цей світ стає добрішим.

Опубліковано в категорії Новини

bddcb9dd776fa6f2aed5ca3a6f4d0744 На зареєстровані транспортні засоби в територіальних сервісних центрах видаються номерні знаки, що відповідають державному стандарту України:

два номерні знаки – на автотранспорт,

один – на мототранспорт, мопед, причіп та напівпричіп.

У разі заміни номерних знаків (крім випадків їх втрати або викрадення) проводиться перереєстрація транспортного засобу із зміною свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта). При цьому попередньо видані номерні знаки вилучаються. На заяві обов’язково ставиться відмітка про їх вилучення із зазначенням дати вилучення та підпису уповноваженої посадової особи. Вилучені номерні знаки оприбутковуються як такі, що вже були у користуванні і при їх відповідності встановленим вимогам можуть видаватися для повторного використання або знищуватись.

Якщо номерні знаки викрадені або втрачені, працівниками територіального сервісного центру проводиться перереєстрація транспорту після внесення відповідної інформації до бази даних. До матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати.

Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються до сервісних центрів МВС.

 

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу необхідно звернутися до ТСЦ МВС з транспортним засобом особисто або через уповноваженого представника, надавши документи, що посвідчують особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб – нотаріально посвідчена довіреність).Порядок при перереєстрації транспортного засобу: його огляд, оплата послуг, друк заяви, оформлення документів на реєстрацію, отримання реєстраційних документів.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 27 вересня 2016, 14:23

Вітаємо з Днем туризму!

turist_day Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_20160922_101748 22.09.2016 у приміщенні районної державної адміністрації відбувся семінар на тему: «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів Катеринопільської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування Катеринопільського району, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка та голови районної ради Віталія Верети. Основними питаннями семінару були: основні положення антикорупційного законодавства України. Шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців посадових осіб місцевого самоврядування; електронне декларування та виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Опубліковано в категорії Новини

5 Щонайменше вдвічі збільшити ресурс на ремонт доріг планують у Кабміні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи на Черкащині.

Зокрема, він проінспектував перебіг ремонту на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Ідеться про правий проїзд від Черкас до Сміли. Його закрили ще кілька років тому.

– Ті ремонти доріг, що нині тривають в Україні, безпрецедентні за останні роки, – зауважує Прем’єр-міністр України. – І це тільки початок. Ми хочемо вдвічі збільшити ресурс на це. І ми це зробимо. Плануємо наступного року передбачити 35-40 млрд грн. Це дасть нам змогу рухатися достатньо швидко. Плюс співфінансування із місцевих бюджетів. Єдине – закликаю громадськість контролювати використання коштів і якість виконання ремонтів. Також по країні працюватимуть спеціалізовані лабораторії та фінансова інспекція.

Голова Черкаської ОДА розповів Володимирові Гройсману про поточний стан справ із дорожніми ремонтами на Черкащині. А ще – про плани на наступний рік. Прем’єр-міністр запевнив Юрія Ткаченка, що він може розраховувати на допомогу.

– Ми вже визначили ділянки доріг, які потребують першочергового ремонту наступного року, – пояснює очільник області. – Йдеться про близько 57 км. Уже тривають проектні роботи. Також обласна рада ухвалила програму фінансування ремонту доріг державного значення. Тобто ми маємо правовий механізм залучення на це коштів місцевих бюджетів. Цей рік показав, що спільно ми можемо справді продуктивно працювати.

Черкаська – одна із трьох областей, де сьогодні Прем'єр-міністр проінспектував дорожні роботи. Також він побував у Кіровоградській і Полтавській.

 

 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2