Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: серпня 2016

Изображение 123 30.08.2016 відбулася районна педагогічна конференція, на якій начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Міненко підвела підсумки підготовки навчальних закладів до роботи у новому навчальному році та висловила вдячність працівникам  педагогічних колективів, спонсорам за організацію та проведення ремонтів у школах,  дитячих садочках. Кращих працівників педагогічних колективів було нагороджено грамотами. В своїх виступах освітяни  поділились досвідом у роботі.

Участь  в роботі конференції взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко та голова районної ради Віталій Верета, які привітали весь педагогічний колектив району  з початком нового навчального року.Изображение 120

Опубліковано в категорії Новини

442542 У зв’язку з прийняттям Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№317-VIII), який набрав чинності 21.05.2015 року і відповідно якого до 21 лютого 2016 року повинні бути перейменовані населені пункти.  Частиною восьмою статті 4 закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» встановлено, що підставою для переоформлення документа дозвільного характеру, зокрема, є: зміна місцезнаходження суб’єкта господарювання.

У той  же час, статтею 93 Цивільного кодексу України встановлено, що місцезнаходження юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, із якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи та здійснення управління і обліку.

З огляду на зазначене, у випадку, коли змінюється назва населених пунктів, проте не змінюється фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, із якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи та здійснення управління і обліку, підстави для переоформлення документів дозвільного характеру відсутні.

 

 

Головний державний інспектор з питань праці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області   І.О. Варламов.

 

 

Опубліковано в категорії Новини

На сесії районної ради розглянули низку освітянських питань

 

30 серпня 2016 року відбулося  пленарне засідання  позачергової 7 сесії районної ради, яку провів голова районної ради Віталій Верета. У  роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко,  керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, громадських організацій, політичних партій, директори загальноосвітніх навчальних закладів, сільські, селищні голови.

Значна частина питань порядку денного цього пленарного засідання стосувалася сфери освіти. Найперше депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірини Міненко про стан готовності навчальних закладів до нового навчального року. Доповідач детально охарактеризувала кожну школу, назвала найкращих,  вказала на проблеми, які повинні вирішити дирекції закладів як самостійно, так і за участю сільських рад, за допомоги соціально-орієнтованого бізнесу.   Окремо висловила подяку батьківським комітетам, підприємцям, сільгоспвиробникам і промисловцям, депутатам обласної ради, Всеукраїнському об’єднанню “Черкащани” за матеріальну підтримку і допомогу у проведенні поточних ремонтів навчальних закладів, поліпшення їх матеріально-технічної бази.

Реформування галузі освіти в Україні вимагає від органів місцевого самоврядування прийняття рішень щодо створення в районах опорних шкіл. Обговоривши актуальність і проблематику цього питання, народні обранці вирішили погодитися з пропозиціями   Катеринопільської районної державної адміністрації щодо можливості    створення  у 2017 році опорних  шкіл на базі Катеринопільської  загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 та Катеринопільської  загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 і доручили  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації до 01.03.2017 розробити  нормативні документи щодо  створення  опорних шкіл з тим, щоб у наступному 2017/2018 навчальному році реформовані заклади нового типу розпочали свою роботу.

Крім того, на цьому пленарному засідання відзвітувала про свою роботу утворена районною радою з числа депутатів робоча група з вивчення проблемних питань оптимізації навчальних закладів. Голова робочої групи Василь Кураш висвітлив пропозиції щодо реорганізації у 2017 році таких навчальних закладів: Вербовецького НВК І-ІІ ступенів, Гуляйпільського НВК І -ІІ ст. та Шостаківського НВК І-ІІ ступенів в НВК  І ступеня.  Саме ці освітні заклади з багатьох показників є найменш комплектними та найбільш затратними в районі, в розрахунку на 1 учня.  Крім того, у зв’язку з істотним зменшенням кількості дітей у 10-11 класах, потрібно реорганізувати  також Гончариську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у школу І-ІІ ступенів. Але щоб уникнути соціальної напруги при таких діях, слід врахувати прорахунки, допущені при попередніх реорганізаціях в освітній сфері. Тому проводити таку оптимізацію можливо тільки при умові здійснення відділом освіти, молоді та спорту комплексу заходів щодо забезпечення перевезення дітей, зміни графіку руху шкільних автобусів, дотримання трудових прав працівників, раціонального використання вивільнених приміщень та за умов реального економічного ефекту від такої реорганізації.

Учасники засідання обговорили гостру проблему недостатності бюджетних коштів на забезпечення належного функціонування загальноосвітніх навчальних закладів району до кінця  бюджетного року, так як у цьому році відбувся відтік фінансового ресурсу до новоутворених об’єднаних територіальних громад. Разом з тим, районна рада не прийняла рішення про закриття жодної школи. Дефіцит у розмірі 5,5 млн. грн. вже частково покритий за рахунок коштів районного бюджету (1,7 млн.) та сільських бюджетів (760 тис.). Враховуючи таку  ситуацію, депутати доручили відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації підготувати та забезпечити впровадження плану заходів щодо економного використання бюджетних коштів, виділених на утримання закладів освіти у 2016 році, а також залучення додаткових фінансових ресурсів з інших джерел, не заборонених законодавством. І депутати, і директори навчальних закладів сподіваються, що звернення до Міністерства освіти і науки України, сільських та Катеринопільської селищної ради щодо виділення додаткових коштів у вигляді субвенцій на утримання загальноосвітніх навчальних закладів буде почуте і розглянуте по суті.

На цьому ж пленарному засіданні прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету, деяких районних програм, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів, а також питання управління комунальною власністю.

 

          виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

руки-с-окументом-и-ручкой-на-к-авиатуре-компьютера-40748280 Згідно зазначеного Порядку на територіальні органи Міністерства юстиції України покладено повноваження щодо видачі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

Таким чином, з метою своєчасного та якісного отримання адміністративної послуги щодо отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля необхідно звертатись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, що знаходиться за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, каб. 247, контактні телефони: 32 92 71,54 15 09.

Режим роботи: з понеділка по четвер з 09:00 до 18:15, п’ятниця з 09:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, вихідні дні - субота, неділя.

 

 

 

 

Опубліковано в категорії Новини

scho-govorit-kolr-mashini-pro-svogo-gospodarya_4 До Головного сервісного центру МВС надійшов лист Державної фіскальної служби України від 01.08.2016 № 13222/5/99-99-18-01-03-16 щодо набрання чинності з 01 серпня 2016 року Закону України «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» (далі - Закон).

Відповідно до цього Закону та пункту 3.3 розділу ІІІ Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України, затверджених наказом Державної митної служби України від 17.11.2005 № 1118, під час оформлення посвідчення про реєстрацію транспортного засобу, ввезеного на митну територію України для вільного обігу, посадовою особою органу доходів і зборів проставляється відповідна відмітка про обмеження щодо відчуження транспортного засобу протягом 365 днів з дня його реєстрації.

У разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації транспортного засобу, при ввезенні якого були застосовані ставки акцизного податку, визначені пунктом 15 цього Закону, платник податку зобов’язаний сплатити акцизний податок за такий транспортний засіб за ставками, установленими статтею 215 Податкового кодексу України.

Обов'язковими документами при реєстрації ТЗ є:

а) вантажно-митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа, яка видана органом доходів і зборів;

б) посвідчення митниці про реєстрацію ТЗ;

в) сертифікат відповідності.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 113 23.08.2016 в приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації відбувся святковий захід з нагоди 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. В заходах взяли участь представники трудових колективів різних сфер діяльності району, учасники Революції гідності, учасники АТО, родичі загиблих воїнів – учасників АТО, представники сільських, селищних громад тощо.

Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко та голова районної ради Віталій Верета привітали зі святом воїнів – учасників антитерористичної операції, ветеранів праці сільськогосподарської, промислової та інших галузей народного господарства, ветеранів бюджетної сфери, органів державної влади та місцевого самоврядування, працівників установ та організацій району, приватних підприємців, а також всіх присутніх учасників свята та побажали їм щоб у кожний український дім прийшов мир, любов, добро і достаток.

Працівники сектору культури райдержадміністрації, а також учні шкіл району  привітали всіх присутніх вітальними словами та піснями.

В цей же день було покладено вінки до Обеліску Слави, пам’ятного знака воїнам – афганцям, до погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку, до стели Небесної Сотні та до пам’ятникого знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЄС. Також були покладені квіти на могили загиблих воїнів - учасників АТО.Изображение 111

Опубліковано в категорії Новини

DSC01049 Ще наприкінці минулого року громада Шостакового висунула владі району вимогу — довести до ладу очисні споруди, які розташовані у межах населеного пункту. Дійсно, стан вищезазначеного об’єкта загрожував екологічним лихом. Адже очисні споруди не бачили ремонту добрих три десятки років, а нечистоти зливали з двох селищ. Навесні цього року стало відомо, що з обласного бюджету виділено 4,1 мільйона гривень на реконструкцію каналізаційних очисних споруд. Дольову участь у цих роботах прийматиме й ТОВ «Катеринопільський елеватор». Крім того підприємство буде куратором ремонтних робіт.

З 17 серпня на території очисних розпочались роботи. Будівництво будівлі механічної очистки та самоплинного колектора проводитиме Христинівська фірма ТОВ МБП «Тепломережа» (директор Микола Плужник). Супровід та консультації на поставку та встановлення спеціалізованого обладнання здійснюватиме НІП ТОВ «Екофлок».

На об’єкті працюватиме достатня кількість техніки та кваліфікованих робітників що дозволить завершити всі заплановані роботи за півтора-два місяці (тендерні умови передбачають 90 днів).DSC01048

Опубліковано в категорії Новини

KN0dgmIfMZc Катеринопільська районна державна адміністрація, районна рада вітає з 25-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України ветеранів Другої світової війни, воїнів – інтернаціоналістів, воїнів - учасників антитерористичної операції, які несли і продовжують нести свою священну службу на сході України, громадян, які з минулого століття виборювали незалежність України, активних учасників Революції Гідності,  ветеранів праці сільськогосподарської, промислової та інших галузей народного господарства, ветеранів бюджетної сфери, органів державної влади та місцевого самоврядування, інших сфер діяльності нашого району, які своєю плідною працею внесли безцінний вклад в розбудову нашої незалежної держави, вітаємо працівників сільського господарства, промисловості, інших підприємств, установ та організацій району, приватних підприємців, працівників бюджетної сфери (медицини, освіти, культури), органів державної влади та місцевого самоврядування, волонтерів, багатодітних матерів, депутатів місцевих рад всіх рівнів, членів громадських організацій і політичних партій, всіх тих, хто сьогодні працює на благо нашої рідної України, нашого району, вітаємо майбутнє нашої держави – нашу молодь, вітаємо всіх жителів Катеринопільського району. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і  компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої України.

В цей святковий день низько вклоняємось перед родинами загиблих воїнів – учасників антитерористичної операції.

Шановні Катеринопільчани! Бажаємо вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, життєвих удач і творчих успіхів  і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

З великим святом Вас!

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 18 серпня 2016, 16:01

Відбулася координаційна нарада

Изображение 107 17.08.2016 відбулася координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, на якій розглядалися  актуальні  питання. Зокрема щодо проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування в серпні поточного року; про обкошування узбіччя вздовж доріг загального користування; про готовність навчальних закладів освіти району до нового навчального року; про результати проведення в районі операції «Урожай-2016»; про проведені спортивні заходи в районі.

Під час проведення наради голова адміністрації Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на соціальний супровід демобілізованих військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців – учасників АТО, а також ремонту доріг загального користування в районі, приведення належного благоустрою на узбіччях доріг загального користування та комунальної власності в районі.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та доповідали про план роботи на серпень 2016 року. Олексій Куценко – директор ДЮСША доповів про проведені спортивні заходи та заходи, які плануються  на серпень 2016 року в районі; Людмила Борецька – головний лікар Катеринопільської ЦРЛ повідомила, що на даний час проліковано 12 учасників АТО та їх сімей, 5 учасників АТО пройшли лікування у психолога, а також що на даний час проводиться медогляд школярів та дошкільнят; Лариса Притула – начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ повідомила, що у серпні 2016 року було проведено співбесіди з керівниками таких сільськогосподарських підприємств: ТОВ ім. Гетьмана, фермерське господарство «Наталі», фермерське господарство «Бабушко», фермерське підприємство «Агродана» щодо підвищення заробітної плати, також доповіла, що в серпні до декларування було залучено сім одноосібників, сума задекларованого доходу становить 13,8 тис. грн., сума податку – 2,1 тис. грн.; Ірина Міненко – начальник відділу освіти, молоді та спорту доповіла, що на даний час, у складі комісії, проводиться перевірка шкіл району щодо готовності їх до початку нового навчального року.

За підсумками наради керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

13 серпня 2016 року в селищі Катеринопіль на центральному районному стадіоні “Колос” відбулися змагання “Найспортивніше село Катеринопільщини”.

          Голова районної ради Віталій Верета, відкриваючи урочистості, зауважив, що у нашому районі вже стало доброю традицією проводити змагання “Найспортивніше село Катеринопільщини”. Він наголосив, що традиційні спортивні заходи проводяться за розпорядженням голови обласної ради серед населених пунктів Черкаської області і спрямовані на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду і стимулювання здорового способу життя серед сільського населення.  Побажав учасникам змагань перемог, спортивного завзяття і доброго настрою.

У змаганнях із семи видів спорту взяли участь 18 команд із сіл району.

Найбільше вболівальників зібрали змагання з міні-футболу. У матчі за третє місце зійшлися футболісти Вікниного та Кайтанівки. Долю цієї зустрічі вирішив один м’яч, забитий кайтанівцями у ворота своїх суперників. Набагато результативнішим був фінал між командами Новоселиці та Розсохуватки, в якому глядачі побачили чотири голи, які залітали у ворота, правда, лише однієї команди. Новоселицькі футболісти здобули перемогу, а друге місце з міні-футболу посіла команда с.Розсохуватка.

Щиро підтримували вболівальники всіх місцевих силачів, котрі штовхали 24-кілограмові гирі, а також змагалися в армреслінгу, адже дехто з них показував своє вміння в обох дисциплінах. У змаганнях гирьовиків перемогу святкували Артем Джагінян (вагова категорія до 65 кг) з Ярошівки, Віталій Делас (до 75 кг) з Новоселиці, Богдан Височанський (до 90 кг) із Вікниного та Станіслав Крикливенко (більше 90 кг) з Лисичої Балки (до речі, він став бронзовим призером в змаганнях з армреслінгу).

Переможцями у змаганнях з армреслінгу стали Микола Захаров (вагова категорія до 70 кг), Олександр Козубовський (до 90 кг) — обидва із Розсохуватки, Сергій Надельнюк (понад 90 кг) із Вікниного.

Свою влучність у змаганнях із дартсу демонстрували сільські голови. У цьому виді не було рівних Сергію Москаленку з Розсохуватки.

У шашкістів переможцем став Микола Руденко з Киселівки.

Найважче цього дня було змагатися тенісистам, адже через поривчастий вітер довелося перенести змагання у роздягальню стадіону. Напруженим виявився фінал між Людмилою Безуглою з Лисичої Балки та Альоною Безусою з Гуляйполя. Дві партії не виявили переможницю — 1:1. У третій удача посміхнулася Л.Безуглій. Перше місце змагань із настільного тенісу серед чоловіків виборов Олександр Куценко з Лисичої Балки.

А завершувалися змагання чи не найбільш видовищним видом — перетягуванням каната. Ще до його початку фаворитом називали команду з Лисичої Балки. Так воно й трапилося. Кремезні, міцні лисичобалківські чоловіки здолали всіх своїх суперників.

Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту здійснили голова районної ради Віталій Верета і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко. Перемогу в спортивному суперництві здобули найсильніші: 1-е загальнокомандне місце виборола команда с. Лисича Балка, 2-е ­– с. Розсохуватка,  3- е – ­ с. Петраківка.

Команди-переможниці були нагороджені грамотами, кубками. Депутат обласної ради, секретар Черкаської обласної організації ВО «Черкащани» Олександр Коваленко, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що об’єднання не змогло залишитися осторонь цієї важливої події у спортивному житті Катеринопільщини і вирішило також долучитися до неї. Команді-переможцю і обом призерам він вручив грошові сертифікати відповідно на три, дві та одну тисячу гривень. Сільські голови за безготівковим рахунком зможуть придбати на них спортивний інвентар для своїх спортсменів.

          Оргкомітет змагань від імені всіх учасників  висловлює щиру  вдячність обласній організації Всеукраїнського обʼєднання “Черкащани”, а також депутатам обласної ради Олександру Коваленку та Артуру Футимі за підтримку розвитку фізичної культури та спорту на селі, створення призового фонду для нагородження переможців.

 

                                                                                            Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2