Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: грудня 2016

020120172126481177441 Сьогодні, 30.12.2016 відбулися заходи з нагоди введення в експлуатацію після реконструкції очисних споруд та самоплинного колектору в селі Шостакове Катеринопільського району.

В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, директор ТОВ «Катеринопільський елеватор», депутат обласної ради Артур Футима, директор фермерського господарства «Агро-Вікторія-Катеринопіль», депутат обласної ради Олександр Коваленко, начальник КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради Петро Підгірний, сільський голова села Шостакове Микола Піщаний, секретар Катеринопільської селищної ради Наталія Цехмістренко, директор «МБП – Тепломережа», заслужений будівельник України Микола Плужник, головний інженер науково-інженерно-промислового ТОВ «ЕКОФЛОК» Сергій Тичинський, представники засобів масової інформації, жителі села Шостакове, представники громадськості смт Єрки.

Вступне привітання з Новорічними святами прозвучало від аматорів сцени Катеринопільського районного будинку культури.

В своєму виступі Ольга Ніколенко наголосила на тому, що даний об’єкт було побудовано завдяки сприянню обласної влади, яка надала фінансову допомогу на суму більше 4 млн.грн., депутатському корпусу обласної ради, зокрема депутатам Олександру Коваленку та Артура Футими, керівництву ТОВ «Катеринопільський елеватор» який профінансував видатки на будівництво на суму більше 1 млн.грн. та всім-всім, які внесли свій посильний вклад в даний об’єкт. На завершення Ольга Петрівна пообіцяла жителям Шостаківської громади, що завдяки участі у програмі по регіонального розвитку наступного, 2017 року, буде проведений водопровід в селі Шостакове. Крім того, виступили директор ТОВ «Катеринопільський елеватор», депутат обласної ради Артур Футима, директор фермерського господарства «Агро-Вікторія-Катеринопіль», депутат обласної ради Олександр Коваленко, начальник КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради Петро Підгірний, сільський голова села Шостакове Микола Піщаний, директор «МБП – Тепломережа», заслужений будівельник України Микола Плужник, головний інженер науково-інженерно-промислового ТОВ «ЕКОФЛОК» Сергій Тичинський

В народі є традиція, що всі Божі справи повинні отримати Боже благословення. Тому об’єкт було освячено настоятелем Катеринопільської Свято – Михайлівської церкви протоієреєм Віктором.

Знаменна подія в житті району відбулась - відкрито екологічно – важливий об’єкт для жителів нашого району, для наших нащадків.

 

 

 

Изображение 334 Изображение 337 Изображение 336 Изображение 338Изображение 332

 

Опубліковано в категорії Новини

nastol.com.ua-38659 Щиро вітаємо з Новим Роком

та Різдвом Христовим!

Нехай Новий Рік увійде у вашу оселю щасливою зіркою, принесе вам радість родинного тепла, Боже благословення, додасть сили і наснаги для здійснення всіх мрій та задумів.

Нехай доля буде щедрою на справжніх друзів, дарує цікаві зустрічі, нові радощі, щиро наділяє людською вдячністю, а ваша праця  буде плідною на благо нашої України.

Зичимо вам доброго здоров'я, щастя в житті, Різдвяні колядки, щедрівки та багата кутя на вашому столі нехай стануть символом благополуччя та достатку.

Щасливого Нового Року

та веселих Різдвяних свят!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації         О.П. Ніколенко

Голова районної ради В.І. Верета

Опубліковано в категорії Новини

почерк-женская-рука-пишет-с-ручкой-в-тетра Відповідно до вимог наказу Мінсоцполітики № 904 від 27 грудня 2013 року «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» керівництвом та фахівцями Мокрокалигірського психоневрологічного інтернату проводиться моніторинг та внутрішня оцінка якості соціальних послуг, що надає інтернат.

В 2016 року моніторинг проводився з наступних показників: індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, зручність, професійність, повага до отримувачів послуг. Для внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, що надаються інтернатом використовувалися  анкети, спостереження фахівців, консультації, особисті бесіди та інші форми отримання інформації від людей.

Результати роботи щодо моніторингу та внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг у інтернаті  підводяться один раз на рік на відкритому засіданні спеціальної комісії на чолі з заступником директора Сівак В.В.

На засіданні комісії обговорюються недоліки, причини їх наявності та заходи щодо подальшого поліпшення якості обслуговування. Згідно шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг показники відповідають встановленому рівню -“Добре”.

Опубліковано в категорії Новини

20161223_153234 Подальшу співпрацю обговорив керманич Черкащини з головами нових об’єднаних територіальних громад. Юрій Ткаченко привітав їх із обранням.

На Черкащині вже створені шість об’єднаних територіальних громад. До трійки першопрохідців нещодавно додалися Тальнівська міська, Стеблівська та Набутівська.

– Новообрані керівники не побоялися взяти на себе відповідальність за життя громад, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Це заслуговує на повагу. Попереду щоденна рутинна робота задля досягнення бажаних змін. І обласна адміністрація надаватиме громадам-об’єднавцям необхідну підтримку. Уже є напрацьований досвід такої співпраці з нашими першопрохідцями.

Очільник області наголосив на необхідності розроблення стратегій розвитку об’єднаних громад. А ще – закликав обранців активно співпрацювати з інвесторами.

– Політика децентралізації, яку впроваджує Президент та Уряд, дає можливості та повноваження громадам, – сказав Юрій Ткаченко. – Вигоди після об'єднання теж очевидні й уже перевірені на практиці. Приміром, власні ресурси наших об’єднаних громад зросли втричі, а доходи бюджетів із трансферами – майже всемеро. Там реалізують проекти, на які раніше бракувало коштів. Це стосується ремонту доріг, медичних і освітніх закладів тощо.

Нагадаємо, цьогоріч перші три об’єднані територіальні громади на Черкащині отримали від держави майже 13 млн грн на розвиток інфраструктури.

 

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 27 грудня 2016, 15:40

Відбулася координаційна нарада

Изображение 330 27.12.2016 відбулася координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, на якій розглядалися питання: про хід проведення опалювального сезону 2016/2017 рр. в закладах соціальної сфери; щодо призначення житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2016/2017 років; про проведення культурно – масових заходів в закладах культури району; про стан протипожежної безпеки в районі та про хід проведення реконструкції очисних споруд в селі Шостакове.

Під час проведення наради перший заступник голови державної адміністрації Володимир Коваленко звернув особливу увагу керівників району служб на соціальний супровід демобілізованих військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців – учасників АТО, одиноко проживаючих пристарілих та інших вразливих верств населення.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи у грудні 2016 року та плани роботи на січень 2017 року. Зокрема, головний інженер філії «Катеринопільський райавтодор» Володимир Кузьменко доповів, що проводиться робота по розчистці доріг від снігу та посипку аварійно-небезпечних ділянок на всіх напрямках. Начальник Катеринопільського РС Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів, що за даний період надзвичайних ситуацій не було. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ в районі, повідомила, що за минулий тиждень до ЦРЛ звернулося 49 осіб, з них 24 дитини. Директор ДЮСША Олексій Куценко доповів про проведення спортивних заходів у районі та план проведення заходів на січень 2017 року. Також керівникам відповідних служб району поставлено завдання надати плани роботи на наступний період.

За підсумками наради керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

Голова районної ради Віталій Верета 23 грудня 2016 року провів друге пленарне засідання чергової  9 сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій,  сільські, селищні голови, голови, обрані об’єднаними територіальними громадами.

Перед початком роботи сесії  голова районної ради вручив державні  відзнаки учасникам антитерористичної операції на Сході України та волонтерам.

Спершу депутати внесли зміни до рішення районної ради від 29.12.2015 № 2-5/VІІ “Про районний бюджет на 2016 рік”.  В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська проінформувала  про проведення збалансування витрат з доходами районного бюджету, а також перерозподіл субвенцій з державного  та обласного бюджетів.

          Далі депутати внесли зміни до районних програм та продовжили термін їх дії на наступний рік.

          Під час розгляду головного питання порядку денного в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська представила проект районного бюджету на 2017 рік.

Так, обсяг доходів прогнозується в сумі більше як 162 млн.грн. Обсяг видаткової частини проекту районного бюджету на 2017 рік рівнозначний дохідній частині. На освітню галузь передбачено 37,5 млн. грн., охорону здоров’я – 21,6 млн.грн., на культуру – 3,9 млн.грн.; на соціальний захист  та виплату пільг, субсидій, допомог – 92,9 млн.грн. на інші галузі – майже 1 млн.грн. У бюджеті закладено кошти на підвищення мінімальної заробітної плати, а також зростання оплати праці педагогічних працівників. Значне навантаження очікується у зв’язку з передачею на  районний бюджет видатків на утримання приміщень шкіл та закладів охорони здоров’я, а також оплати праці працівників освіти (крім педагогічних). Незабезпеченість по деяких статтях видатків планується перекрити внаслідок перевиконання доходної частини районного бюджету та розподілу вільних залишків, які склалися на 01.01.2017 року. Значна допомога в цих проблемних питаннях надається сільськими радами, які передають цільові субвенції на утримання закладів соціальної сфери, що розміщені на їх територіях, а також на реалізацію загальнорайонних програм.

Після схвалення районного бюджету депутати заслухали проект програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік. Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига  повідомила, що виконання програми сприятиме перетворенню економіки району на більш конкурентоспроможну, за рахунок як прямих іноземних так і внутрішніх інвестицій у перспективні сектори, стимулювання розвитку підприємництва, ефективному використанню природних ресурсів, що в кінцевому результаті матиме позитивний вплив на підвищення експортного потенціалу місцевих виробників та освоєння нових ринків збуту продукції.

Після обговорення оновленого проекту рішення “Про затвердження списку присяжних”, народні обранці прийняли остаточне рішення та  затвердили кандидатури присяжних. Крім того, було схвалено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів  в адміністративних межах Єрківської селищної та Вікнинської сільської рад.

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

На завершення Віталій Іванович та Ольга Петрівна привітали присутніх з наступаючими святами та побажали у Новому році  кожній родині   добра, миру і достатку, а для нашої держави наступаючий рік щоб став роком миру, злагоди та процвітання.

                                                                                                                                                    Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини

110514181201220_f0_0 Вячеслав Максимович Чорновіл — відомий український політик, державний діяч, публіцист і журналіст — народився 24 грудня 1937 року (за документами 1 січня 1938 р.) у с. Єрки Звенигородського району (нині Катеринопільський) Черкаської області у родині сільських учителів. Мати Килина Харитонівна (1909—1985) — учителька початкових класів, батько Максим Йосипович (1909—1987) — викладач української мови й літератури.
У радянські часи сім’я зазнала переслідувань. 1937 року було заарештовано рідного батькового брата Петра, який не повернувся з ув’язнення.
Вячеслав Чорновіл до школи пішов 1946 року відразу до 2-го класу (читав з чотирирічного віку). 1955 року закінчив Вільхівецьку середню школу із золотою медаллю і того ж року вступив до Київського державного університету ім. Тараса Шевченка на філологічний факультет, а з 2-го курсу перевівся на факультет журналістики. Уже в університеті мав неприємності за свої погляди, з чим пов’язана майже річна перерва в навчанні 1958 року (узявши річну відпустку, їздив на будівництво домни в Жданові (Маріуполь), де працював спочатку теслярем, потім — у виїзній редакції газети “Київський комсомолець”). У студентські роки вже багато писав до газет. Протягом місяця склав усі пропущені сесії і 1960 року закінчив університет з відзнакою. Захистив дипломну роботу на тему “Публіцистика Бориса Грінченка”, ще донедавна забороненого письменника.
З липня 1960 до травня 1963 років Вячеслав Чорновіл працював на Львівській студії телебачення спочатку редактором, потім — старшим редактором передач для молоді.
Почав виступати як літературний критик, досліджуючи творчість Т. Шевченка, В. Самійленка, Б. Грінченка.
У травні 1963 року переїхав до Києва, щоб продовжити наукову роботу з історії української літератури. Відтоді до вересня 1964 року працював на будівництві Київської ГЕС і жив у Вишгороді.
1964 року склав кандидатський мінімум, пройшов за конкурсом до аспірантури Київського педінституту, але не був допущений до навчання через політичні переконання. Це стало перешкодою до захисту вже майже готової дисертації про публіцистичну творчість та громадську діяльність Б. Грінченка.
Започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників разом з І. Світличним, І. Дзюбою, Є. Сверстюком, А. Горською, М. Плахотнюком, Л. Танюком, В. Стусом, Г. Севрук та ін. Вячеслав Чорновіл був одним з найяскравіших організаторів та активістів цього руху, що в 60ті —70ті роки протистояв тоталітарному режимові, виступав за відродження України, її мови, культури, духовності, державного суверенітету. Брав активну участь у діяльності Київського клубу творчої молоді (КТМ).
4 вересня 1965 року виступив разом з Іваном Дзюбою та Василем Стусом у кінотеатрі "Україна" на прем?єрі фільму Параджанова "Тіні забутих предків" з протестом проти арештів української інтелігенції. Далі, звичайно ж, — безробіття, обшуки й допити.
Того ж місяця за участь у правозахисному русі звільнений з роботи в газеті “Молода гвардія”. Тоді ж улаштовується літпрацівником у газеті “Друг читача”.
За відмову давати свідчення на закритому суді братів Горинів В. Чорновола засудили до троьх місяців примусових робіт.
Репресії лише посилювали в ньому силу опору: звільнення з роботи прискорило працю над документальним дослідженням "Правосуддя чи рецидиви терору?" (травень 1966 року). Це був, мабуть, один із найсміливіших зразків тогочасної української політичної публіцистики. Наступний вирок у листопаді 1967 року — жорстокіший: 3 роки ув?язнення в таборах суворого режиму. Причиною і цього разу виявилася журналістика: Вячеслав Чорновіл уклав документальну збірку "Лихо з розуму" (Портрети двадцяти "злочинців"), де подав матеріали про арештованих у 1965 році шістдесятників. Після того, як книжку було надруковано за кордоном, міжнародна громадськість піднесла голос на захист ув?язнених, і брежнєвські холуї змушені були на це зважати. Отож дехто з тоді арештованих завдячує Чорноволові життям.
За свої книжки Чорновіл став лауреатом премії для кращих журналістів світу, що боронять права людини; а від Радянського Союзу отримав нове тюремне ув?язнення.
Після звільнення 1969 року з великими труднощами вдалося влаштуватися на роботу. З 1970 року Вячеслав Чорновіл працював спостерігачем метеостанції в Закарпатті, землекопом археологічної експедиції в Одеській області, вагарем на станції Скнилів у Львові.
1970 року Чорновіл починає випуск підпільного журналу "Український вісник”, в якому друкує матеріали самвидаву, хроніку українського національного спротиву. Він — його організатор, редактор і видавець. Під час відомої страхітної загальноукраїнської "зачистки" 1972 року його арештовують знову — попереду суд і вирок: 6 років таборів і три роки заслання. Це знову суд над журналістом, суд над Словом: Мордовія, Якутія, Чаппанда, боротьба за статус політв?язня, підпільна публіцистика й новий, ще потужніший виток спротиву.
Відбував термін у мордовських таборах для політв’язнів ЖХ-385/17-А (с. Озерне) і ЖХ 385/3 (с. Барашево). В. Чорновіл був організатором і учасником численних акцій протесту, голодовок, виснажливої боротьби за статус політв’язня. Понад половину терміну провів у ШІЗО (штрафний ізолятор) і ПКТ (приміщення камерного типу). “Зеківський генерал” — так назвав нарис про нього письменник Михайло Хейфец. Разом з Борисом Пенсоном Вячеслав Чорновіл написав книгу “Хроніка таборових буднів” (1975), яку було нелегально передано з табору за кордон і опубліковано 1976 року у журналі “Сучасність”.
На початку 1978 року був відправлений етапом на заслання в с. Чаппанду (Якутія), де працював чорноробом у радгоспі, пізніше в Нюрбі — постачальником. Там написав брошуру про боротьбу за статус політв’язня в таборах (1977—1978) під назвою “Тільки один рік”. Від рукопису, переданого за кордон, відновлено тільки фрагменти. 1978 року прийнятий до міжнародного Пен-клубу. 22 травня 1979 року Чорновіл став членом Української гельсінської групи.
У квітні 1980 року знову заарештований на засланні за сфабрикованим звинуваченням (фактично — за опозиційні виступи та за участь у Гельсінській групі). Тримав 120-денну голодовку протесту. В останньому слові на суді Вячеслав Чорновіл звинуватив КДБ і міліцію у фальсифікації та закликав суд не брати участі в змові. Був засуджений на п’ять років позбавлення волі. 1983 року звільнений за протестом прокурора Якутії без права виїзду в Україну. Працював кочегаром на заводі будівельних матеріалів у місті Покровську.
У травні 1985 року Вячеслав Чорновіл повернувся в Україну. Зміг улаштуватися на роботу у Львові тільки кочегаром у Міськрембудтресті та школі-інтернаті. Відновив активну політичну діяльність. Восени 1988 року разом з М. Горинем дав інтерв’ю закордонній журналістці Марті Коломієць, у зв’язку з чим влада розгорнула кампанію за видворення їх з СРСР. Чорновіл і Горинь звернулися до урядів усіх держав, щоб їх не приймала жодна країна. Тоді ж звільнений з роботи з політичних мотивів.
Улітку 1987 року В. Чорновіл відновив видання “Українського вісника”, редактором та автором якого був протягом двох років.
11 березня 1988 року з М. Горинем і З. Красівським підписав Звернення до української та світової громадськості про відновлення діяльності УГГ. Цього ж року ініціював створення Української гельсінської спілки (УГС), яку від початку задумав як політичну партію. Був її співголовою, а також співавтором програмних документів, зокрема “Декларації принципів Української гельсінської спілки”, яку оприлюднив 7 липня 1988 року на 50-тисячному мітингу у Львові. УГС стала першою в Україні відкритою опозиційною КПРС організацією партійного типу. Вячеслав Чорновіл був одним з трьох робочих секретарів, потім членом виконкому УГС, очолював пресову службу — написав і відредагував понад сто листів прес-служби УГС, які оперативно, у день виходу, передавалися по радіо “Свобода”, а також розповсюджувалися самвидавом.
Від часу створення (8—10 вересня 1989 року) Народного Руху України (НРУ) — член Руху та його Великої Ради, з березня 1992 — співголова, а з грудня 1992 року — голова НРУ. Ось як про цей час згадував сам Вячеслав Чорновіл:
«Ідея створення Руху виникла спонтанно, вона йшла знизу. Прийшов час "розвалу імперії", так званої перебудови. Він закликав низи до дії, а серед інтелігенції, колишніх політв?язнів, політичних діячів виявилися люди, які вирішили очолити цей рух. Я пригадую, як 17 вересня 1989 року ми вивели на вулиці Львова 200—250 тис. осіб. Це була природна потреба різко змінити ситуацію, яка на цей момент склалася в країні: ішло розвалення комуністичної системи, дуже активізувалися народні маси, і це треба було оформити. Перша спроба створити у Львові "Демократичний фронт сприяння перебудові" була літом 1988 року, але нас тоді розігнали собаками й ОМОНом. Наприкінці 1988 року, зайнявши національно-патріотичні позиції, нашу ідею підтримала більшість членів Спілки письменників України. Завдяки цьому нам легше було захищатися від свавілля влади. Ми змогли виголосити програмні положення НРУ. Почалося інтенсивне зростання організацій Народного Руху в областях. У вересні 1989 року відбулися установчі збори НРУ. 1993 року НРУ був перереєстрований на політичну партію, бо, будучи громадсько-політичною організацією, ми не могли брати участь у виборах.»
У березні 1990 року Вячеслав Чорновіл був обраний депутатом Львівської обласної ради та Верховної Ради України. Він був одним з лідерів радикального крила демократичної частини Верховної Ради — Народної Ради.
З квітня 1990 року до квітня 1992 року — голова Львівської облради та облвиконкому. Восени 1991 року Вячеслав Чорновіл був кандидатом у Президенти України (2 місце, 7 420 727 голосів або 23,27%).
У жовтні 1991 року на Великій козацькій раді Вячеслава Чорновола обрано гетьманом українського козацтва.
З квітня 1992 року — на постійній роботі в парламенті України. Народний депутат України двох наступних скликань — 1994 і 1998 років. Керівник депутатської фракції Народного Руху України. З 1995 року член української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи.
Шеф-редактор незалежної громадсько-політичної газети “Час/Time” (з січня 1995 до травня 1998) і “Час” (з жовтня 1998 до березня 1999).
Лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка (1996) у галузі журналістики й публіцистики (у тому числі за твори, раніше інкриміновані як антирадянські) — за збірку “Правосуддя чи рецидиви терору?”, “Лихо з розуму”, книгу “Хроніка таборових буднів”, публіцистичні виступи в пресі.
Лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975). Нагородженний орденом Ярослава Мудрого V ступеня (1997). 25 березня 1999 року Вячеслав Чорновіл загинув за нез’ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. На місці загибелі встановлено справжній козацький хрест. Поховано видатного українського державного діяча на центральній алеї Байкового кладовища. 2000 року присвоєнно звання Героя України.

В цей день, 24 грудня 2016 року, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко поклав квіти до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу. розташованому в смт Єрки.IMG_20161224_131738


Опубліковано в категорії Новини

ruki_10661 02 березня 2016 року Кабінетом Міністрів України було затверджено Правила реєстрації місця проживання.

Відповідно до вказаного нормативного акта, за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини за місцем проживання її батьків або одного з них необхідно подати:

- заяву за встановленою формою;

- свідоцтво про народження;

- квитанцію про сплату адміністративного збору;

У разі подання заяви представником батьків чи одного з них, крім зазначених документів, додатково подаються:

- документ, що посвідчує особу представника;

- документ, що підтверджує повноваження особи як представника.

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання новонародженої дитини, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання особи інші документи.

У разі подання документів, необхідних для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, через органи державної реєстрації актів цивільного стану уповноважений працівник перевіряє належність документа, що посвідчує особу батьків (усиновлювачів) або інших законних представників дитини, та документа, що підтверджує повноваження особи як законного представника, особі, яка його надала, їх дійсність, правильність заповнення заяви про реєстрацію місця проживання, наявність документів, необхідних для реєстрації місця проживання дитини, про що ним робиться відповідний запис у цій заяві. Прийняті документи не рідше одного разу на місяць передаються до відповідного органу реєстрації.

Працівник органу реєстрації в день отримання документів від органів державної реєстрації актів цивільного стану приймає відповідне рішення і оформляє довідку про реєстрацію місця проживання.

Оформлена органом реєстрації довідка про реєстрацію місця проживання дитини повертається до відповідного органу державної реєстрації актів цивільного стану або за бажанням того з батьків (представників), хто подавав заяву, може бути видана у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг, надіслана поштою.

Опубліковано в категорії Новини

ручка-в-руке-и-по-писи-че-овека-40330195 З початку 2016 року молоді тата й мами в Україні отримали унікальну можливість отримати свідоцтво про народження своєї новонародженої дитини прямо в пологовому будинку.

Свідоцтво отримують в пологовому будинку до дня виписки (не пізніше). Обернути час назад, тобто отримати тут документ після виписки ніяк не вийде. Якщо цю можливість не використовуєте вчасно – вирушайте в орган державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).

Варто звернути увагу, що виписка зазвичай здійснюється на третій день після пологів, якщо вони пройшли без ускладнень. Дуже часто в перші кілька днів життя малюка батьки ще сумніваються у виборі імені, тому спеціально для тих, хто ще не визначився, є альтернатива зареєструвати дитину в органі ДРАЦС. Але батьки, які визначилися з ім'ям дитини і мають з собою необхідні документи, можуть звернутися до представника органу ДРАЦС в пологовому будинку для отримання свідоцтва про народження.

Щоб отримати свідоцтво в пологовому будинку, підготуйте наступне:

1) медичне свідоцтво про народження, (видається закладом охорони здоров’я, де приймаються пологи);

2) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них);

3) документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини про визнання батьківства).

При державній реєстрації народження дитини батьки якої перебувають в шлюбі і мають спільне прізвище, то дитині присвоюється прізвище батьків, при різних прізвищах за письмовою згодою батьків дитині присвоюється прізвище батька чи матері або подвійне прізвище, утворене шляхом з’єднання їхніх прізвищ. Тож у випадку наявності різних прізвищ у батьків, обов’язкова згода обох батьків на присвоєння прізвища дитини.

Якщо дитина народилась у батьків, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, і батько дитини бажає офіційно бути зазначений у документах про народження батьком дитини при державній реєстрації народження, вони подають спільну заяву матері та батька дитини про визнання батьківства, в який вказується прізвище, ім’я, по батькові, яке буде присвоєно дитини і присутність обох при проведенні державної реєстрації народження дитини і подання ними спільної заяви про визнання батьківства є обов’язковими.

В тому випадку коли мати дитини не перебуває у шлюбі та немає спільної заяви батьків про визнання батьківства, прізвище та громадянство батька дитини зазначається за прізвищем та громадянством матері, а власне ім’я та по батькові – за вказівкою матері у заяві про державну реєстрацію народження відповідно до частини першої статті 135 Сімейного Кодексу України.

Державна реєстрація народження проводиться безкоштовно.

Опубліковано в категорії Новини

20161219_102033 19 грудня в районному будинку культури проведено справжнє свято з театралізованим дійством, конкурсами, подарунками та призами до Дня Святого Миколая для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Діти завжди чекають на це свято. Ввечері,  лягаючи спати, кожна дитина міркує, що ж саме принесе «Миколайчик» в цей раз?! Зранку під подушкою чекають знайти подарунки: цукерки, мандарини, іграшки… Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються.

На превеликий жаль, не кожна дитина може отримати подарунок, в зв’язку з тяжким матеріальним становищем батьків та складними життєвими обставинами в родинах.

Саме тому свято підготували відділ культури, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дітей привітали заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, голова районної ради Віталій Верета  та депутат обласної ради Олександр Коваленко, завдяки його спонсорській допомозі кожна дитина отримала подарунок.

Не обминув Миколай і вихованців дитячих будинків сімейного типу родин Артеменків і Лазаренків.

Подарунки до свята Миколая отримали 70 дітей.CAM04499

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2