Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: листопада 2016

prapor 30.11.2016 у приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка, голова районної ради Віталій Верета за участю керівників бюджетних установ району проведено семінар – нараду з сільськими, селищними головами. На даній нараді було розглянуто питання про  забезпечення безперебійного функціонування об’єктів соціальної сфери про погіршенні погодних  умов та зниженні температури повітря в населених пунктах району, забезпечення фінансових видатків  бюджетної сфери протягом 2016 бюджетного року, програму розвитку та підтримки аграрного сектора  у Катеринопільському районі на 2017-2020 роки, заходи щодо забезпечення в районі державної політики захисту прав дітей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини, фінансування   перевезень пільгових категорій населення району в 2017 році, виділення коштів по програмі підтримки державної політики у сфері надання соціальних послуг та соціального захисту населення  у Катеринопільському  районі на 2016-2017 роки, роботу сільських бібліотек, зокрема комп’ютеризація, опалення та підписка періодичних видань, роботу  щодо залучення громадян на військову службу за контрактом   в районі,  проведення в населених пунктах заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В черговий раз семінар - нараду було проігноровано виконкомом Єрківської селищної ради.

Опубліковано в категорії Новини

Pensiyniy-fond Оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював із листопада 2016 року.

Розширені функції веб-порталу електронних послуг шляхом збільшення можливостей дистанційного доступу громадян  до послуг, що надаються органами Фонду.

Наразі є можливість самостійно зареєструватися на веб-порталі, пройти автентифікацію, отримати можливість перегляду всіх своїх звернень до органів Фонду, стану їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Для он-лайн реєстрації та авторизації за електронним цифровим підписом (ЕЦП) необхідно:

  1. 1. Зайти на веб-портал ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua).
  2. 2. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» ознайомитись зі списком акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.
  3. 3. Якщо Ви не маєте ще ЕЦП одного з цих АЦСК, Вам необхідно звернутися в АЦСК та отримати ЕЦП.

Інформація щодо оформлення ЕЦП може бути отримана в мережі Інтернет в залежності від АЦСК, обраного Вами.

  1. 4. Після отримання ЕЦП – обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на веб-портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).

Ключ ЕЦП може зберігатись на будь-якому носієві ( флешка, диск та ін..).

Крім того, для внутрішньо переміщених пенсіонерів є можливість зареєструватись за допомогою ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП). Якщо пенсіонер, переміщений з тимчасово окупованих територій  ще не має ЕПП, то необхідно звернутися до органу ПФУ.

Після отримання ЕПП – зайти на веб-портал ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua), обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на веб-портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).

Портал працює з дотриманням вимог до захисту  персональних даних.

Опубліковано в категорії Новини

ЗСУ 3 23 листопада в Катеринопільському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представника районного військового комісаріату – начальника відділу офіцерів запасу, майора Мартинюка С.В. Захід проходив в рамках Дня учасника АТО, тож до участі запросили й демобілізованих учасників АТО, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Представник військового комісаріату поінформував безробітних про перспективи служби за контрактом, соціальні умови, оплату праці, кар’єрний ріст, зазначив спеціальності за якими мають потребу військові частини. Шукачі роботи були зацікавлені інформацію, ставили конкретні запитання. По завершенню учасникам запропонували скористатись інформаційними матеріалами щодо військової служби за контрактом в інформаційному секторі центру зайнятості та звертатись до військового комісаріату.

Участь у заході взяли 26 безробітних.

Опубліковано в категорії Новини
  • ткаченкопро тепло у Смілі

Постачальника тепла смілянам перевірять правоохоронці. Цього тижня я звернувся до Головного управління Нацполіції та Прокуратури області. Компетентні органи повинні встановити, чи справді зрив опалювального сезону у Смілі спричинений бездіяльністю ТОВ «Сміла Енергоінвест». Це питання ми також розглянули на спеціальній комісії ОДА.

Від початку опалювального сезону у Смілі вже чотири рази вимикали частину котелень – через неврегульоване питання з лімітами на постачання природного газу. Їхню роботу там відновлювали лише після нашого втручання, тобто обласної влади. Сьогодні обласна адміністрація виконує роботу міської влади Сміли. Саме вона уклала договір про спільну діяльність зі «Сміла Енергоінвестом». Підприємство зобов’язалось надавати якісні послуги споживачам. Натомість ми маємо постійні борги і «маніпуляції» з теплом. Це все при тому, що рівень розрахунків споживачів становить 132%. Адекватної реакції з боку міської влади на все це немає, хоч важелі впливу є. Ці тижні навіть в.о. міського голови немає – у відпустці. Ми розуміємо, що сміляни не повинні страждати, тому постійно врегульовуємо це конфліктне питання за міську владу.

Ще при першому відімкненні котелень обласна влада запропонувала міській владі Сміли і теплопостачальному підприємству алгоритм дій задля вирішення конфлікту. Зокрема й щодо погашення поточної заборгованості задля отримання лімітів. Натомість теплопостачальне підприємство до останнього не виконувало свою частину зобов’язань. І лише на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій його представник заявив, що кількома годинами раніше борг уже сплатили. Цю інформацію ми перевіряємо. Але так далі не може бути! Тому я звернувся до правоохоронців. Таким є і рішення комісії.

про агросферу

Комфортні умови для агробізнесу й надалі створюватимемо на Черкащині. Ця галузь нині демонструє хороші результати. За цей маркетинговий рік лише зерна на Черкащині виробили 3,8 млн тонн. А за обсягом виробництва продукції сільського господарства в середньому на одну особу та за урожайністю зернових і зернобобових культур область посідає друге місце серед областей України. Також тут реалізують низку інвестиційних проектів в агарному секторі.

Вважаю, що головне завдання влади – не заважати аграріям, нічого не диктувати, а навпаки – допомагати. Це – наша політика, відколи я очолюю область. І мені дуже приємно, що нам вдалося налагодити з аграріями справді партнерські стосунки. Я дякую всім керівникам господарств за соціальну відповідальність. І звичайним працівникам – за щоденний вклад у розвиток нашої області.

До речі, на нещодавній Раді регіонального розвитку за участі Президента України я озвучив ініціативи задля спрощення ведення агробізнесу. Йдеться про врегулювання земельних відносин, пільгове кредитування, стимулювання розвитку тваринництва, садівництва та інших галузей, що створюють робочі місця на селі.

про перспективні проекти

Унікальний інвестиційний проект втілюють на Черкащині. У селі Вергуни вже наступного року запрацює горіховий центр. Мав нагоду побувати на його будівництві минулого тижня. Цей горіховий центр – один із перших подібних проектів в Україні. У нього інвестують близько 10 млн грн.

Горіхівництво, як і тваринництво, садівництво й овочівництво – це ті галузі, які створюють робочі місця на селі. Це добре розуміють у компанії «МАЇС» загалом і у СТОВ «Колос» зокрема. Вони постійно демонструють соціальну відповідальність, дбаючи про території, де працюють. Горіховий центр, як на мене, дуже перспективний проект. Черкащина має сприятливі умови для вирощування горіхів, це конкурентна експортна позиція. Ми маємо програму розвитку корпоративного руху. У її межах реалізують також проекти з горіхівництва, тому й у цьому контексті пропозиція саджанців від місцевого виробника важлива.

Нагадаю, за півроку обсяг капітальних інвестицій в області склав 2,3 млрд грн. А це – в понад півтора разу більше, ніж за цей же період торік. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для інвесторів на Черкащині. І крок за кроком прямуємо до цієї мети!

Опубліковано в категорії Новини

IMG_1514 (6) В смт. Катеринополі  відбувся поминальний мітинг за жертвами Голодоморів в Україні. У поминальному мітингу  взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, керівники органів виконавчої влади трудові колективи, громадські активісти, учнівська молодь, жителі селища. В ході мітингу звучали тематичні вірші, спогади про голодомор. Також із цієї сумної нагоди було  запалено свічки пам’яті.  Учасники мітингу поклали  квіти до пам`ятного знака жертвам Голодомору та вклонилися пам`яті тих, загинув у ті страшні часи.

У зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів, траурних мітинги, покладання траурних вінків і композицій до пам'ятних знаків, місць поховань жертв голодоморів, запалення свічок відбулося і в інших населених пунктах району.

Реквіємом про невинно загиблих від голоду став проведений у навчальних закладах району Всеукраїнський урок пам'яті та інші тематичні виховні заходи, проведені в цей день та напередодні, в ході яких діти згадали про сумні сторінки нашої історії, запалили свічки в знак загальнонародної пам'яті про  жертв Голодоморів.IMG_1513

Опубліковано в категорії Новини

avtokreditovanie_147833303684 За дев’ять місяців у сервісних центрах МВС виявили 783 транспортних засоби із перебитими номерами. Подібні авто виявляють під час проведення огляду експерта.

При купівлі авто є декілька варіантів переоформлення зі старого власника на нового: за довіреністю або у безпосередній присутності покупця і продавця авто.Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна , варто звернутись  до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором у електронній формі.

У алгоритмі перереєстрації транспортного засобу обов’язковим кроком є експертний огляд транспортного засобу.

Існує два види таких оглядів:

•        Експертний огляд;

•        Дослідження фахівця.

Експертний огляд автомобіля є обов’язковим і проводиться у всіх випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, а також при вибраковці. Мета такого огляду — звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів. Такий огляд є обов’язковим і безкоштовним. Відповідний акт, складений експертом, є обов’язковим у переліку необхідних документів для оформлення послуги у сервісному центрі МВС. Експертний огляд є безкоштовним при отриманні послуги перереєстрації.

При дослідження фахівця визначається достовірність ідентифікаційних номерів та реєстраційних документів, по результату чого власник авто отримує висновок експертного дослідження. Це платна послуга і проводиться вона на розсуд власника авто.

Експертне дослідження доцільно обирати в разі, якщо при огляді експерта виникли сумніви в достовірності ідентифікаційних номерів.

Оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у сервісних центрах МВС – є гарантією надійної купівлі авто, адже у разі виявлення змін у номерах кузова чи двигуна автомобіль відправляють на штрафмайданчик та передають справу до поліції, а новоспечений власник авто залишається і без авто, і без грошей.

Опубліковано в категорії Новини

66_fc

ПАТ «Черкасиобленерго» повідомляє  що за ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 591 внесено зміни до Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357 (далі - Правила).

Правилами встановлено, що розрахунковим періодом для визначення розміру оплати спожитої електричної енергії є місяць. У відповідності з Правилами «передані побутовим споживачем та отримані у порядку, визначеному у договорі, та/або зняті електропостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Зняті споживачем чи отримані та/або зняті енергопостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку в інший день вважаються вихідними даними для визначення показів засобу обліку на перше число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця.

Середньодобове споживання визначається виходячи з даних про покази засобу обліку, зафіксовані між двома послідовними зняттями, та кількості днів між цими зняттями показів.»

Таким чином, починаючи з жовтня 2016 року, всім побутовим споживачам у яких показ засобу обліку не вважається даними на перше число календарного місяця, в тому числі побутовим споживачам, які в установленому законодавством порядку мають право на пільги, ПАТ «Черкасиобленерго» донараховує «середньодобове споживання». В наступному розрахунковому періоді «середньодобове споживання» донараховане в минулому періоді буде коригуватися (зніматися).

Розглянемо приклад;

Розрахунковий місяць - жовтень 2016 року

Попередній показ знятий 01.10.2016 - 100.

Поточний показ знятий 25.10.2016 - 560.

Середньодобове споживання становить - 19,17 кВт-год.

Кількість днів між датою зняття показів та першим числом наступного календарного місяця - 6 днів. Використання електроенергії на 01.11.2016 вираховується шляхом додавання

середньодобового споживання, помноженого на кількість днів між датою зняття показів та першим числом наступного календарного місяця, та становить - 115 кВттод. Споживання електроенергії за жовтень 2016 року всього становить:

460 + 115 = 575 кВт-год.

Вартість електроенергії становить - 684,15 грн., в тому числі:

1  блок - 100 кВт-год. х 0,714 грн. = 71,40 грн.

2  блок - 475 кВт-год. х 1,29 грн. = 612,75 грн.

Розрахунковий місяць - листопад 2016 року .

Знімаємо донарахування електроенергії за жовтень 2016 року - 115 кВттод.:

2 блок - 115 кВттод. х 1,29 грн. = 148,35 грн.

Попередній показ знятий 25.10.2016 - 560.

Поточний показ знятий 25.11.2016 - 1900.

Середньодобове споживання становить - 43,23 кВттод.

Кількість днів між датою зняття показів та першим числом наступного календарного місяця - 5 днів. Використання електроенергії на 01.12.2016 вираховується шляхом додавання середньодобового споживання, помноженого на кількість днів між датою зняття показів та першим числом календарного місяця, та становить - 216 кВттод. Споживання електроенергії за листопад 2016 соку всього становить:^

1340+216=1556-115=1441 кВттод.

Вартість електроенергії становить - 2133,98 грн., в тому числі:

1  блок - 100 кВттод. х 0,714 грн. = 71,40 грн.

2  блок - 385 кВттод. х 1,29 грн. = 496,65 грн.

3  блок - 956 кВттод. х 1,638 грн.= 1565,93 грн.


Опубліковано в категорії Новини

232323_0 Сьогодні, 21 листопада, Держенергоефективності здійснено черговий транш відшкодування учасникам Урядової програми з енергоефективності. Цього разу сума безповоротної фінансової допомоги населенню та ОСББ на утеплення житла склала 48,37 млн гривень.

Найбільшу суму компенсації, а саме – 37,62 млн. грн, виплачено фізичним особам, які залучали кредитні кошти на купівлю енергоефективних матеріалів та обладнання. Тим, хто придбав твердопаливні котли в рамках програми, перераховано 6,54 млн. гривень.

У свою чергу, ОСББ-учасники програми отримали від Уряду 4,21 млн. грн відшкодування на впровадження заходів з енергоефективності у багатоповерхівках.

«Усі учасники програми продовжують виконувати свою чітко визначену роль: Уряд знімає фінансове навантаження з домогосподарств під час впровадження енергоефективних заходів, а населення, отримуючи компенсації, активніше долучається до енергозбереження: проводить роботи з утеплення, встановлює вузли обліку, ІТП, замінює вікна тощо, аби у результаті зменшити енергоспоживання та рахунки за комунальні послуги», -прокоментував чергове відшкодування Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Голова Агентства також додав, що нещодавно проведені дослідження ефективності програми підтверджують цільове використання коштів учасниками програми, досягнення ними значної економії енергоресурсів у результаті впровадження заходів, а також зменшення комунальних платежів.

Загалом, з моменту старту програми, з жовтня 2014 року по листопад 2016 року, Уряд надав її учасникам 1,068 млрд. грн фінансової допомоги на підвищення енергоефективності у житлі.

Опубліковано в категорії Новини

20161122_094418Відповідальніше виконувати завдання з відбору кандидатів на строкову та контрактну службу закликав голова Черкаської ОДА. Про це Юрій Ткаченко сказав на нараді з керівниками районів і військовими комісарами. Там підбивали проміжні підсумки обох кампаній.

Нині на Черкащині завершують призов на строкову службу. За плановим завданням тут мають відібрати понад півтисячі осіб. Вони служитимуть у Збройних Силах України, Національній гвардії та Державній спеціальній службі транспорту. До навчальних центрів уже відправили 419 осіб, решту – найближчими тижнями.

– Найкраще зі строковиками спрацювали Городищенський, Жашківський, Золотоніський і Смілянський райони, – розповідає обласний військовий комісар Євген Курбет. – Трохи інша картина з контрактної служби. Тут ми маємо щоквартальний план. За перші три квартали область виконала їх на 86%.

Водночас зараз вдало виконують завдання щодо контрактників на Золотоніщині та Канівщині. А от у Чигиринському, Уманському, Маньківському та Христинівському районах, як повідомляють в обласному військкоматі, показники ще незадовільні.

– Менше місяця є в районів для надолужування, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І цю роботу мають організовувати керівники РДА спільно з військовими комісарами. Українське військо – наша спільна відповідальність. Є завдання Верховного головнокомандувача, тобто Президента України – його слід виконувати. Треба активніше працювати з Центром зайнятості, з підприємцями, надавати максимум інформації про соціальні гарантії тощо.

Опубліковано в категорії Новини

prapor 22.11.2016 відбулася координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, на якій розглядалися   актуальні питання, зокрема  щодо  виконання укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 4 кварталі 2016 року, проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у листопаді 2016 року, вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей,  перспектив виконання планових завдань районного, місцевих бюджетів за листопад поточного року  та 2016 рік, та ризики не виконання планових показників за 2016 рік, проведення реконструкції очисних споруд в селі Шостакове, проведення опалювального сезону 2016/2017 рр. в закладах соціальної сфери та ряд інших питань.

За підсумками наради керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2