Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Сортувати по даті: жовтня 2016

602-awesome_ca68795dd696[1] Розпорядженням голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка від 20.10.2016 № 530 районному бюджету виділено 2595,1 тис. грн. стабілізаційної дотації для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району та розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, що споживаються бюджетними установами.

Наш район одержав зазначеної дотації 2,3 рази більше порівняно з іншими районами області, де одним із основних факторів є зменшення надходжень податків до районного бюджету в зв’язку з утворенням на його території об’єднаних територіальних громад.

Вказаний фінансовий ресурс значно покращить ситуацію із забезпеченням видатків по захищених статтях бюджету не тільки освітянської та медичної галузей, а також у сфері культури та соціального захисту.

Слід відмітити, що Єрківській та Мокрокалигірській об’єднаним територіальним громадам також виділена стабілізаційна дотація в розмірі 171,8 тис. грн. та 145,9 тис. грн. відповідно.

До кінця року район район планує отримати додатково медичну та освітню субвенцію, що дасть можливість в повному обсязі закрити дефіцит коштів по цих галузях, який виник на початку 2016 бюджетного року.

Це ще раз підтвердило, що обласна та районна влада робить все можливе, щоб працівники бюджетних закладів нашого району своєчасно одержували заробітну плату та працювали в затишних та комфортних умовах.

Опубліковано в категорії Новини

ochistitelnye_sooruzheniya1 За ініціативи депутата обласної ради, директора ТОВ “Катеринопільський елеватор” Футими Артура Феліксовича  в лютому 2016 року було виготовлено проектно-кошторисну документацію на здійснення реконструкції існуючих каналізаційних очисних споруд в смт Катеринопіль. Ця проблема, давно потребувала вирішення, проте коштів районного бюджету не вистачало для здійснення фінансування даного проекту. Ще гострішою вона стала в зв'язку з тим, що періодично протягом року відбувалися пориви по всій протяжності трубопроводу, оскільки, в зв'язку із введенням в дію олієекстракційного заводу по переробці сої ТОВ “Катеринопільський елеватор” кількість стоків, що транспортувалися від підприємства до очисних споруд зріс в 2,5 рази, крім того, в зв'язку із зношеностю самоплинного колектора, нечистоти потрапляли в річку Гнилий Тікич, та на земельні ділянки, що межували із самоплинним колектором та призвели до екологічної катастрофи.

Завдяки сприянню районної державної адміністрації вдалося вишукати кошти в обласному бюджеті та направити їх на проведення зазначеної реконструкції.

У вересні поточного року розпочато реконструкцію каналізаційних очисних споруд в смт Катеринопіль, вартість якої склала 4,1 млн.грн.. В результаті проведених тендерних процедур вартість робіт по зазначеному об'єкту склала 3,9 млн.гривень. На даний час роботи по проекту завершуються: завезено  та встановлено сучасне обладнання, проводиться робота щодо підключення очисних споруд до електропідстанції.

Для того, щоб в комплексі вирішити екологічну проблему, керівництво ТОВ “Катеринопільський елеватор” прийняло рішення надати спонсорську допомогу в сумі 1,0 млн. гривень для реконструкції, а фактично, будівництва самоплинного колектора від очисних споруд, проте, необхідно було віднайти кошти для оплати робіт по  виготовленню проектно-кошторисної документації  на даний об'єкт, вартість яких склала 69,8 тис.гривень. Районна державна адміністрація виділила кошти з районного бюджету  в розмірі 140,0 тис.грн. Катеринопільській селищній раді на виплату заробітної плати бюджетникам з умовою, що та, в свою чергу, направить 69,8 тис.грн. на оплату вартості кошторисної документації. Дане питання було винесено на розгляд сесії  селищної ради. Незважаючи на важливість для селища реалізації такого масштабного та дороговартісного проекту, деякі депутати, а саме : Волинець Олександр Анатолійович, Сівак Ірина Володимирівна, Грігель Олена Геннадіївна, Марченко Юлія Сергіївна, Каратніцький Микола Григорович та селищний голова Гегедош Іван Тіберійович утрималися за голосування даного рішення. В період, коли коштів районного та селищного бюджетів не вистачає на покриття основних витрат, залучення спонсорських коштів в таких розмірах не повинно було викликати жодних перепон. Проте, як показало голосування, депутати, обрані жителями селища, які мали б дбати про покращення екології в селищі, навпаки через незрозумілі амбіції чинять перепони в закінченні будівництва очисних споруд. Про які інвестиції в економіку району та селища після цього можна говорити, якщо виборні особи, не розуміючи важливості даного питання,  роблять все можливе, щоб перешкодити цьому процесу. Добре, що цього разу адекватних депутатів виявилося більше і рішення було прийнято. А що буде іншого разу? Поведінка депутатів при прийнятті подібних рішень  викликатиме сумніви у деяких  виборців правильності обрання “слуг народу”.

Опубліковано в категорії Новини

В умовах адміністративної реформи та утвердження місцевого самоврядування в Україні депутати районних рад постають перед необхідністю систематичного оновлення теоретичних знань для ефективного вирішення проблем територіальних громад, інтереси яких вони відстоюють.

На виконання ст.33-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та за ініціативи голови обласної ради Олександра Вельбівця Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів наприкінці минулого тижня провів короткостроковий тематичний семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» для депутатів місцевих рад Катеринопільського районну. 

В заході взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова районної ради Віталій Верета, депутат обласної ради Олександр Коваленко та депутати місцевих рад району.

В ході семінару заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби України у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях Василь Олійник обговорив з депутатами основні положення антикорупційного законодавства України, шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування та впровадження електронного декларування. 

В рамках семінару заступник начальника загального відділу виконавчого апарату обласної ради Тетяна Синільник ознайомила депутатів із алгоритмом оформлення депутатського запиту і депутатського звернення.

Тематичну зустріч «Підготовка річного звіту депутата. Інформування виборців про роботу депутатів та постійних комісій. Співпраця депутатів із ЗМІ» провів головний спеціаліст - прес-секретар Черкаської обласної ради Федір Пилипенко. 

Підбив підсумки семінару та виступив із заключним словом голова обласної ради Олександр Вельбівець. Він, зокрема, зазначив, що в ході проведення реформ в державі значно розширюються повноваження органів місцевого самоврядування. Завдяки бюджетній децентралізації у місцевих бюджетах зросли доходи і фактично у селах, селищах, містах у наявності є значні кошти, якими необхідно ефективно, по-господарському розпоряджатися. У зв’язку з цим зростає роль депутатів місцевих рад, вони перестають бути просто статистами прийняття тих чи інших рішень, а мають реально впливати на вирішення проблем на окрузі або в цілому в територіальній громаді.

Голова обласної ради також наголосив, що сільські, селищні, міські, районні та обласна ради є представницькими органами інтересів громад, та, на жаль, в середовищі депутатів спостерігається висока за політизованість. Краще було б, якби свою енергію вони витрачали на вирішення проблем, що є в кожному населеному пункті. 

З цією метою Олександр Вельбівець закликав депутатів налагодити чіткий взаємозв’язок між депутатами всіх рівнів і навів приклад такої взаємодії у Кам’янському районі, де спільними зусиллями обранців сіл, району, області, за підтримки і допомоги народного депутата України вирішено низку проблем, в тому числі таких актуальних нині, як енергозбереження, заміна котлів тощо. 

Ще як гарний приклад взаємодії органів місцевого самоврядування і депутатів він назвав с. Берестівець, Уманського району та закликав вивчати і застосовувати у себе практики і досвід залучення коштів різних грантів для вирішення проблем або на умовах співфінансування різних бюджетів, а ще – взаємодіяти з Державним фондом регіонального розвитку тощо.

Голова обласної ради зазначив, що така співпраця дасть новий поштовх для розвитку Катеринопільського району та підкреслив, що ключову роль у цьому знову ж таки мають відігравати депутати місцевих рад як найактивніша частина громади. 

Після завершення семінару голова обласної ради у  супроводі депутатів Черкаської обласної ради Артура Футими та Олександра Коваленка, голови Катеринопільської районної ради Віталія Верети, голови Катеринопільської райдержадміністрації Ольги Ніколенко.

Олександр Вельбівець ознайомився з робочим проектом шостаківського каналізаційного колектора. Депутат Черкаської обласної ради, гендиректор головного спонсора будівництва ТОВ «Катеринопільський елеватор» Артур Футима детально розповів про принцип роботи новітніх очисних споруд, та проінформував, що введення колектора в дію планується менш, як через місяць.

Також Олександр Іванович побував в центральній районній лікарні, де ознайомився зі станом справ, та проблемами, які потребують вирішення.

                                                                                                                                                                              Виконавчий апарат обласної ради

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 244 28 жовтня 2016 року в районі відбулися заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, в яких взяли участь учасники АТО, ветерани збройних сил України, громадськість.

В цей день традиційно вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів покладанням вінків до Обеліску Слави.

Опубліковано в категорії Новини

20161026_103819 Досвідом об'єднання громад діляться сьогодні на Черкащині. У Будинку рад обласного центру триває регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад на Черкащині». Він зібрав експертів, представників Мінрегіонбуду, громад, що вже об’єдналися та потенційних, а також кураторів європейських проектів тощо. Відкрив форум голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Передовсім очільник області подякував громадському сектору за співпрацю в питаннях децентралізації та об’єднанні територіальних громад. А також решті партнерів, зокрема з регіонального Офісу реформ, ВГО «Інститут Республіка» й обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад.

– Ми сподіваємось, що сьогоднішній форум допоможе присутнім тут представникам із районів створити справді спроможні громади, отримати необхідну інформацію, яка допоможе кваліфіковано вести діалог учасникам процесу, – наголосив Юрій Ткаченко. – А також навчитися максимально використовувати ресурс, який акумулюється для розвитку територій громад. І, що важливо, залучати на це не тільки бюджетні кошти. Тут є наші колеги з Полтавщини, які поділяться власними напрацюваннями.

На Черкащині нині створені три об’єднані територіальні громади. Ще п’ять нещодавно отримали позитивні висновки ОДА. І вже у трьох із них 18 грудня відбудуться перші вибори.

– Першопрохідці завжди мають більше вигод, – зауважив очільник області. – І наші громади переконалися в цьому на своєму досвіді. Власні доходи в Білозірській, Мокрокалигірській та Єрківській громадах уже зросли втричі, міжбюджетні трансферти – всемеро. Плюс вони отримали кошти на свої проекти з Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури. Загалом це правильно, коли громади є повноцінними господарями на своїх територіях. Звідки краще видно проблему та шляхи її вирішення в конкретній громаді? З мого кабінету, когось у столиці чи очільника цієї громади? Відповідь очевидна.

Юрій Ткаченко побажав учасникам регіонального форуму плідної роботи. Триватиме він до 15 години.20161026_104129

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 231 24.10.2016 робочою групою на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Коваленком, в присутності селищного голови Івана Гегедоша та начальника житлово-комунального господарства Петра Підгірного, було проведено робочу нараду щодо благоустрою селища Катеринопіль з виходом на місце в мікрорайоні між банками «Аваль» та «Ощадбанком». Вказана територія завалена сміттям після вирізки порослів кущів. Изображение 230 Було прийнято рішення негайно приступити до наведення порядку на вказаній території, а саме зібрання та вивезення сміття та викорчовування коріння кущів. Вирішено селищному голові терміново забезпечити наведення порядку на вказаній території та навести порядок у селищі. Забезпечити залучення до роботи по даному напрямку відповідної техніки.

Вирішення даного питання буде знаходитись на контролі райдержадміністрації, хоч відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» питання наведення належного благоустрою в селищі повинно бути на постійному контролі Катеринопільської селищної ради та її виконавчого комітету.

Опубліковано в категорії Новини

20 жовтня 2016 року відбулося  пленарне засідання  восьмої сесії районної ради, яку провів голова районної ради Віталій Верета. В  його роботі взяли участь депутат обласної ради Олександр Коваленко, голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко та її заступники,  керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільські, селищні голови.

Перед початком пленарного засідання  за дорученням Черкаського крайового товариства українського козацтва осавул Катеринопільського козачого товариства «Калниболотський курінь» Микола Гордашевський вручив нагороди та привітав земляків, які були відзначені рішенням Великої ради українського козацтва: Кураш Василь Іванович – Почесною відзнакою українського козацтва, медаллю «За відродження козацької держави -  України»; Гончар Роман Вікторович - за особистий внесок у виконанні національної програми відродження та розвитку українського козацтва нагороджений Почесною відзнакою українського козацтва, медаллю «Учасник АТО». Вікнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за значний вагомий внесок у розвиток українського козацтва, за активну діяльність у розбудові України, як суверенної та незалежної, демократичної, правової держави, утвердження та розвитку української мови та культури традицій українського народу отримала сертифікат на 5 тис. грн..

            З інформацією про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року виступила Тамара Чоловська  - в.о. начальника фінансового управління  райдержадміністрації, яка повідомила, що за 9 місяців 2016 року до загального  фонду  районного бюджету надійшло 96847,8 тис.грн. (104,0 відсотки), спеціального 6608,5 тис.грн. ( 128,4  відсотка). Без урахування міжбюджетних трансфертів загальний обсяг доходів районного бюджету склав 14432,2 тис.грн. або 158,3 відсотка. Видатки загального фонду районного  бюджету  склали  96138,9 тис.грн. або 72,3 відсотка до уточнених призначень на рік,  по спеціальному фонду  6179,9 тис.грн. або 63,6 відсотка до річних призначень 2016 року. Своєчасно та в повній мірі проводилася оплата праці працівників бюджетних установ району, пріоритетно здійснювалось фінансування першочергових та захищених статей видатків. Дотримано соціальну спрямованість бюджету.  

            Депутати внесли зміни до рішення “Про деякі питання організації  харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів”, якими доповнили перелік категорій дітей, які охоплені безоплатним гарячим харчуванням новими позиціями, зокрема “дітей членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісти під час проходження військової служби” та “дітей хворих на цукровий діабет першого типу”.

Під час засідання було прийнято ряд  районних програм: підтримки органів виконавчої влади Катеринопільського району на 2016 рік;  забезпечення функціонування Центру обслуговування платників податків Катеринопільського району на 2016-2017 роки; забезпечення функціонування сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації в Катеринопільському районі на 2016-2018 роки; з матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони району на 2016-2017 роки.

Також були внесені зміни до ряду районних програм.

Далі депутати внесли зміни до рішення районної ради від 29.12.2015 № 2-5/VІІ “Про районний бюджет на 2016 рік”, за якими збільшено дохідну частину загального фонду районного бюджету на суму 2,8 млн.грн. у зв’язку з її перевиконанням, відповідно збільшено видатки освітньої та медичної галузі по 1 млн. грн., відділу культури - майже 200 тис.грн. та профінансовано ряд районних програм на суму 170,5 тис.грн. За рахунок субвенції з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток регіонів в сумі 100,5 тис.грн. збільшено видатки на поліпшення матеріально-технічної бази та придбання медикаментів для медичної галузі, на придбання оргтехніки Киселівській сільській раді та для придбання мотокоси Катеринопільській селищній раді. Також здійснено перерозподіл видатків районного бюджету.

Депутати прийняли ще низку рішень, зокрема щодо затвердження технічної  документації,  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На завершення засідання народні обранці схвалили звернення до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо вирішення  питання виділення коштів на здійснення заходів соціально-економічного розвитку Катеринопільського району в частині фінансування проекту “Реконструкція ЗОШ №2 з добудовою корпусу зі спортзалом, їдальнею, тиром та класами, а також звернення до народного депутата України Бобова Г.Б. щодо вирішення  питання виділення коштів на здійснення заходів соціально-економічного розвитку району та щодо внесення змін до проекту Державного бюджету України на 2017 рік в частині розподілу освітньої та медичної субвенцій.

                                                                                                                                        Виконавчий апарат районної ради

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 20 жовтня 2016, 14:41

Про субсидії

_subs Розпочався опалювальний період, і у жителів нашого району – одержувачів житлової субсидії закономірно виникає питання, як буде призначена субсидія на наступний термін, які відбулись зміни в законодавстві щодо призначення субсидій.

Одержувачам субсидії, термін дії яких закінчується буде зроблено нове призначення субсидії з врахуванням доходів за 2015 рік, на новий термін, до закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців,  без особистого звернення заявника.

Для осіб, які проживають в приміщенні без реєстрації на підставі договору найму, субсидія на наступний термін призначається лише за особистим зверненням на строк дії договору найму (оренди) житла, але не більше, ніж на 12 місяців з місяця звернення, до закінчення опалювального сезону.

За результатами проведеного аналізу надання пільг і субсидій в минулий опалювальний період Урядом переглянуто соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг та прийнято постанову Кабінету Міністрів України  від 27 квітня 2016 р. № 317, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

З 1 травня 2016 р. для одержувачів пільг і субсидій норма використання природного газу для індивідуального опалення становить 5,5 куб. метрів природного газу на 1кв. метр опалювальної площі на місяць(було –7 куб. метрів).

Норма газу лише для газової плити становить 7,1 куб. метра на одну особу на місяць (було – 9 куб. метрів), а за наявності газової плити та газового водонагрівача – 14 куб. метрів на одну особу на місяць (було – 18 куб. метрів).

Інші нормативи не змінено, зокрема соціальна норма житла для надання субсидій

13,65 м2 на особу + 35,22 м2 на сім’ю

48,87 м2

Норма на сім’ю з однієї особи

62,52 м2

Норма на сім’ю з двох осіб

76,17 м2

Норма на сім’ю з трьох осіб

89,82 м2

Норма на сім’ю з чотирьох осіб

 

Коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення

1-2-поверхові будівлі

3-4-поверхові будівлі

будівлі на 5 і більше поверхів

1,091

0,636

0,429

Також удосконалено порядок надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Внесені суттєві зміни стосовно обрахування доходу для призначення субсидії:

-       при призначенні субсидії до сукупного доходу не буде враховуватися державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

-       субсидія призначається, виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб за попередній календарний рік. Виключено право призначати субсидію на основі середньомісячного сукупного доходу осіб за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія;

-       якщо  в  особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року,  за  який  враховуються  доходи  для  призначення  субсидії, середньомісячний  сукупний дохід менший відпрожиткового мінімуму, встановленого  для  працездатних  осіб станом на 31 грудня цього жроку,  або  в  якої  відсутні доходи, але вона навчалася за денною формою   навчання   у  загальноосвітньому,  професійно-технічному, вищому    навчальному    закладі,    длярозрахунку    субсидії середньомісячний  дохід  такої  особи визначається на рівні одного прожиткового  мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на  31  грудня  року,  за який враховуються доходи для призначення субсидії;

-       якщо  в  особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року,  за  який враховуються  доходи  для  призначення  субсидії, середньомісячний  сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого  для  працездатних  осіб станом на 31 грудня цього ж року,  але яка протягом зазначеного періоду отримувала хоча б один з наступних   видів  доходу:  пенсію,  стипендію,  допомогу  при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за дитиною до досягнення  нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам,  допомогу  по  догляду за інвалідом I та II групи внаслідок  психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на  пенсію  та  інвалідам,  допомогу  по  безробіттю  або будь-які доходи,  отримані особою, яка не досягла 18-річного віку станом на 31  грудня року, за який враховуються такі доходи, то у розрахунок субсидії  включаються  фактичні  розміри  отриманих такими особами доходів;

-              якщо  в  особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року,  за  який враховуються  доходи  для  призначення  субсидії, відсутні  доходи,  для  розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої  особи  визначається  на  рівні  двох  розмірів прожиткового мінімуму,  встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року,  за  який  враховуються  доходи  для призначення субсидії;
Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку:

– першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, (було – один прожитковий мінімум);

–  другої групитрьох розмірів  прожиткового мінімуму (було – 2 прожиткових мінімумів);

третьої групи – чотирьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб (було – 3 прожиткових мінімумів).

З 1 травня 2016 року розмір прожиткового мінімуму на особу в розрахунку на місяць становить 1399,00 грн. Це впливатиме  на визначення розміру обов'язкового відсотку платежу при призначенні субсидії.

Нагадуємо, що обов'язковий відсоток розраховується індивідуально для кожної сім'ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї:

-       середньомісячний дохід на одну особу за попередній календарний рік ділиться на прожитковий мінімум на одну особу (з 1 травня 2016 року – 1399,00 грн);

-       результат ділиться на базовий коефіцієнт 2;

-       після чого отримана цифра множиться на базовий коефіцієнт 15 %.

Після цього розраховується розмір обов’язкового платежу: обов’язковий відсоток платежу множиться на середньомісячний сукупний дохід домогосподарства.

Наприклад:

1. За призначенням субсидії звернулась сім’я (чоловік, жінка і неповнолітня дитина), яка проживає у сільській місцевості в житловому будинку з опалювальною площею 90 м2 і дохід якої в місяць становить  4000 грн. Вартість комунальних послуг згідно затверджених норм  в опалювальний період становить 3406,27 грн.: газопостачання (норма площі на сім’ю із трьох чоловік ((76,17 м2*5,5м3)*коригуючий коефіцієнт 1,091)+газ до плити 7,1м3*3 особи = 478,35 м3*6,897 грн.(вартість 1м3 газу)=3299,17 грн. та електропостачання (90 кВт+30 кВт на кожного члена сім’ї) 150 кВт*0,714 (вартість 1 кВт електроенергії)=107,10 грн. щомісячно.

Визначаємо обов’язковий відсоток платежу:

4000 : 3 особи = 1333 грн.

1333: 1399 : 2*15= 7,15 %

Визначаємо розмір обов’язкової плати сім’ї:

4000 * 7,15% = 286,00 грн.

Розмір субсидії у межах норм споживання становитиме

3406,27 – 286,00 = 3120,27 грн.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» зі змінами які внесені постановою КМУ №540 від 08.08.2016 затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та їх вартість, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії готівкою.

При призначенні житлової субсидії готівкою в 2016 році застосовується ціна твердого палива – 2000 грн. за одну тонну, при нормі використання 2 тонни на домогосподарство; ціна скрапленого газу – 200 грн.. за один балон, при нормі

-       два балони на рік для сімей, що складаються з однієї-двох осіб;

-       три балони для сімей з трьох-чотирьох осіб;

-       чотири балони для сімей з  п’яти і більше осіб.

За бажанням громадян призначена сума субсидії виплачується у відділенні поштового зв'язку чи перераховується на їх рахунок у банківській установі.

Ще раз звертаємо Вашу увагу! Звертатись за перерахунком субсидії необхідно тільки у разі, якщо у Вас  відбулись зміни у складі зареєстрованих в приміщенні, зміни у наданні житлово-комунальних послуг, купівлі товарів на суму понад 50 тис. грн.

За відсутності зазначених змін особисто звертатися за призначенням субсидії на новий період не потрібно. Управління зробить призначення субсидії без Вашого звернення, на підставі попередньої заяви. Всі дані про розмір Ваших доходів за 2015 рік та про розмір платежів за житлово-комунальні послуги будуть отримані управлінням  на запити.

Під час призначення субсидії без звернення громадян на наступний період, сім’ям, яким субсидія призначалась на підставі рішення комісії, переглядатись зазначені рішення комісії не будуть.

Заява та декларація на призначення субсидії вперше можуть бути надіслані поштою або в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. Якщо відсутній електронний цифровий підпис громадянина, субсидія розраховується лише після особистого підпису заявником зазначених документів у місячний строк.

Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

Постановою КМУ  від 27.04.2016 №317 передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону (до 01.05.2016 року) виробниками/виконавцями послуг сум невикористаних субсидій на оплату опалення, що і було зроблено Катеринопільським РЕМом та ТОВ «Черкасигаззбут» у вересні 2016 року. Нагадаємо, через те, що соціальні нормативи споживання послуг, на які надається субсидія, не відповідали реальному споживанню послуг, в минулий опалювальний період (2015-2016рр.) на рахунках отримувачів субсидій по Україні утворилася сума невикористаних субсидій у розмірі понад 10 млрд. грн. Через це Уряд був вимушений відкоригувати соціальний норматив, наблизивши його до реального споживання (5,5 м3 газу на кожен м2 опалювальної площі). Враховуючи обмеженість бюджетних коштів, невикористані суми субсидії – все що перевищувало вартість 100 м3 газу або 150 кВт електроенергії  (у разі наявності електроопалення) – у цьому році було повернуто до Державного бюджету, тому фактично з 01 травня цього року на рахунках абонентів як РЕМу так і по газопостачанню відсутні суми з накопиченими «мінусами».

Також слід зазначити, що відповідальність за правильність та своєчасність передачі показників за спожите світло та природний газ несе особисто Споживач (Абонент), а питання щодо ведення обліку та правильності виставлених до оплати рахунків за надані послуги, зокрема за вересень 2016 року, вирішуються виключно у площині Споживач – Організація-надавач послуг (РЕМ, «Черкасигаззбут») та відповідно до умов договору, укладених між обома сторонами. с

Опубліковано в категорії Новини

Nissan_U13_Bluebird_SSS_ATTESA Пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» (далі – державна реєстрація) передбачено, що під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах. За результатами огляду в документах, які подаються для державної реєстрації, робиться відповідна відмітка або складається акт огляду.

Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу) проводиться за заявою власника з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів. Експертне дослідження проводиться фахівцями експертної служби МВС або судовими експертами державних спеціалізованих установ, які мають присвоєну в установленому Законом України «Про судову експертизу» порядку кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями. За результатами дослідження складається висновок експертного дослідження, який додається до документів, що подаються для державної реєстрації. Установлення відповідності конструкції, перевірка за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби проводяться уповноваженими особами сервісного центру МВС.

Під час огляду транспортного засобу, що був у користуванні, у працівників Експертної служби МВС, в певних випадках, можуть виникати сумніви щодо справжності ідентифікаційних номерів та поданих власником документів. У цьому випадку доцільно замовити проведення експертного дослідження.

Опубліковано в категорії Новини

Изображение 225 12.10.2016 в  районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та  Дня українського козацтва, в яких взяли участь учасники АТО, ветерани збройних сил України, молодь, громадськість.

Перший заступник голови державної адміністрації Володимир Коваленко, заступник голови державної адміністрації Ольга Шарига та голова районної ради Віталій Верета привітали присутніх.

Вітальні  слова та святкові пісні  працівники районного будинку культури подарували  присутнім, також зі сцени звучали художні номери аматорів з сіл Кайтанівка, Шостаково.

В цей день було покладено квіти до Обеліску Слави, пам’ятного знаку воїнам-афганцям, до стели Небесної Сотні та до погруддя Т.Г. Шевченка.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2