Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 07 листопада 2019, 16:16

Черкащина долучилася до стратегічного планування у сфері поводження з побутовими відходами

IMG-aaf89ded92a558458df0f0cde529fc6a-V-e1573129370655 У рамках XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та XVІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2019» в Києві відбувся круглий стіл «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами».

В роботі круглого столу взяли участь представники центральних та регіональних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій. До засідання долучилися і представники управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

На засіданні розглядалися практичні аспекти реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні, внесення необхідних змін до нормативно-правових актів України у сфері поводження з побутовими відходами, розроблення регіональних планів управління відходами, впровадження сучасних методів та технологій у цій сфері.

Теми доповідачів круглого столу стосувалися державної політики у сфері поводження з побутовими відходами, практичних аспектів формування тарифів на послуги поводження з ТПВ, внесення змін до державних будівельних норм у сфері поводження з побутовими відходами, роздільного збирання ТПВ, визначення кластерів та технологічного забезпечення регіональної системи управління відходами на прикладі Вінницької області.