Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 30 вересня 2019, 14:01

Урочистий захід до Дня усиновлення

день усиновлення 014В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

27.09.2019 в Катеринопільській районній бібліотеці відбувся урочистий захід присвячений Дню усиновлення "Любов батьків, то назавжди…", який розпочався о 9-00 з вітального слова заступника голови райдержадміністрації Ольги Шариги, начальника служби у справах дітей райдержадміністрацію Тетяни Мовчан та депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка.

Перед початком заходу організатори провели акцію "Здійсни мрію дитини". Учасникам заходу запропонували переглянути відеоролик "Любов, доброта, милосердя" підготовлений працівниками центральної районної бібліотеки.

Після вітальних слів та відеоролика дітей привітали працівники районного будинку культури. Звучали пісні про родину, батьків, добро та любов.

Батьки-вихователі родини Куценків – Павло Павлович та Алла Сергіївна не тільки зігрівають любов`ю та турботою своїх вихованців, а й розвивають їх творчі здібності. Діти задіяні в різних заходах, співають у хорі, відвідують музичну та художню школу, зміцнюють своє здоров`я у спортивних секціях.

Здібностям дітей-вихованців родини Куценків аплодували учасники заходу.

Також з привітаннями долучились дитячі будинки сімейного типу родини Артеменків та Лазаренків.

день усиновлення 029Працівники районного будинку дитячої та юнацької творчості провели майстер-клас для учасників заходу із виготовлення оберегу-підкови. Дітям дуже сподобалось виготовляли обереги разом з опікунами та працівниками будинку дитячої та юнацької творчості.

На завершення заходу всі діти прийняли участь у святковому флешмобі "Серце зігріте любов`ю", який проводився на подвір`ї центральної районної бібліотеки. В небо здійнялися голуби, як символ миру, безмежної любові.

Організаторами заходу виступили служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділ культури райдержадміністрації, районний будинок дитячої та юнацької творчості, прийняли участь 3 дитячих будинки сімейного типу на базі родин Артеменків, Куценків, Лазаренків.

день усиновлення 033Висловлюємо щиру подяку за співфінансування заходу Коваленку Олександру Анатолійовичу, який організував для дітей солодкий стіл та Савранському Геннадію Анатолійовичу, Морозюку Михайлу Олександровичу, які придбали канцтовари для проведення святкових конкурсів.