Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 10 вересня 2019, 10:19

Лишився місяць до завершення прийому есе в рамках всеукраїнського конкурсу серед студентів «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт будуть визначені в жовтні.

e06b2da2-449e-4c3b-a0b4-5780f05be5da_670x0_resize Студентів закладів вищої освіти м. Черкаси та всіх регіонів області запрошується до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно». Конкурс безкоштовний для учасників зі всієї України. Автори кращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця.

Стати учасником має змогу кожний студент, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути журналіст або механік, програміст або юрист, економіст або викладач та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти м. Черкаси, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу. Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Авторів кращих робіт визначають не організатори, а представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання.

Грошові гранти в повному обсязі виділені організаторами - «Open Media Group» та медіа ресурсами: likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити