Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 10 травня 2019, 09:21

Районні урочистості з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

IMG_38219 травня в Катеринополі відбулися районні урочистості з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Біля обеліску Слави зібрались ветерани, керівники району і селища, представники трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, молоді та громадськості.

Відбулося покладання квітів до Братської могили. Біля Вічного вогню всі вклонилися полеглим в роки війни. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.

Зі словами вдячності ветеранам і привітаннями з нагоди Дня Перемоги до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Верета, голова районної ради ветеранів Микола Поліщук.IMG_3822

Щиру вдячність та пошанування мужності висловив ветеранам війни голова районної ради Віталій Верета, відзначивши, що важко переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Європі. Країна зазнала, чи не найбільших руйнувань та жертв серед усіх держав, якими прокотилася страшна Друга світова війна. Ми маємо завжди пам’ятати про те, якою важкою ціною далася ця перемога…

Після урочистого мітингу, в районному будинку культури, відбувся концерт учасників художньої самодіяльності "Перемога одна на всіх". Працівники культури в РБК організували фотозону та пригощали всіх солдатською кашею.

Змінено Субота, 11 травня 2019, 09:23

Додати коментар

Захисний код
Оновити