Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 20 лютого 2019, 16:00

Катеринопільщина попрощалась з Сергієм Данілейченком.

 

Данілейченко2 Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні,

Наче крапля роси, наче крик журавля – тільки мить.

Я не вірив ніяк, що й до мене прийде день останній,

І в жертовнім вогні моє серце на попіл згорить

 

 

 

 

16 лютого близько 23 години поблизу Кримського Новоайдарського району на Луганщині внаслідок кульового поранення у голову загинув 28-річний Сергій Данілейченко із села Вербовець. Був старшим солдатом 108-го батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади. Сергій разом із товаришами вів вогонь, коли ворожа куля обірвала його життя.

20 лютого Героя-Захисника поховали в його рідному селі Вербовець. Всього  лише  28 років  судилось прожити  молодому  хлопцеві  в цьому  житті - сповненому  тяжких випробувань, нелегкої   долі,  жорстокій смерті.

Народився Сергій  25 грудня 1990 року в селі Вербовець, там пройшло його  нелегке  дитинство,  двохрічною  дитиною  залишився без батька, який  передчасно пішов  з життя, в тринадцять років – без піклування  матері,  єдиною підтримкою і   опорою  залишилася   бабуся, яка  найбільше  переживала  за  свою кровиночку,  піклувалась, підтримувала, давала  йому   справжню   турботу та  любов,  але  нажаль, не на довго, хлопцю-підлітку  довелось  брати на свої юні  плечі тяжку ношу,  турботу  та  догляд   за тяжко  хворою бабусею, яка  невдовзі  померла, єдиною підтримкою  на той час шістнадцятирічного  підлітка  залишились  старші  дві сестри  та брат. Після закінчення  девятого класу Вербовецької школи   Сергій  навчався  в  Тальянківському  державному аграрному  коледжі, здобувши  спеціальність  механіка . Коли  в  травні 2015 року  постало питання  йти  на строкову службу  до армії, Сергій не  вагаючись  пішов  виконувати  свій  військовий обов’язок , згодом  підписав  контракт. Приїжджаючи  у  відпустку  до   свого будинку, який залишився  у спадок від бабусі, він   розпочав  робити ремонт, ділився з друзями  планами:  облаштувати  все як  найкраще, щоб після повернення  з війни   в теплому і затишному  будинку  зустрічати  друзів, мати  власну сім'ю,  дітей,  радіти  життю, очікував  що  доля  змилується  над  ним  і  в його  житті  більше не буде горя, болю, тривоги  та смутку,  але   нажаль  снайперська  куля  в одну  мить  обірвала  молоде  життя,  війна  перекреслила  всі   його  мрії,  надії  та сподівання.

12 березня  2018  року Сергій Данілейченко, за оборону та добросовісне виконання службових  наказів  при звільненні двох населених пунктів Луганської області Катеринівка  та Новоолександрівка   був нагороджений  нагрудним знаком Міністра оборони України «За зразкову службу» .Мав ще нагрудний знак і медаль за службу в АТО.

Ми низько вклоняємось та схиляєм  голову перед загиблим молодим  бійцем за незалежність України.

В останню путь Героя прийшли провести керівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ-ЗАХИСНИКУ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.

Змінено Четвер, 21 лютого 2019, 14:09

Додати коментар

Захисний код
Оновити