Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 30 січня 2019, 14:52

Відбулась координаційна нарада

29.01.2019 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні в Україні згадують події 29 січня 1918 року, відомі як бій під Крутами. Цього дня на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний-схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією М. Муравйова та 300-ми національно-свідомими київськими студентами, що захищали підступи до Києва. Бій тривав 5 годин.
Ми вшановуємо героїзм української молоді, яка загинула в нерівному бою -розпочала нараду голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, та запропонувала присутнім  вшанувати пам’ять загиблих Героїв Крут хвилиною мовчання.

Не зважаючи на те, що цьогоріч зима щедро підсипає сніжку,  дороги в районі в усіх основних напрямах проїзні,  розчищаються від снігу й посипаються протиожеледною сумішшю повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко.

Розчистку доріг загального користування місцевого значення в усіх напрямках  району здійснює  ФОП «Валебний Микола Іванович», який за результатами конкурсу на здійснення експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення в Катеринопільському районі , проведеного ДП Служба автомобільних доріг у Черкаській області, був визначений переможцем.

Дороги комунальної власності в населених пунктах району розчищаються технікою сільськогосподарських товаровиробників.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді і спорту Ірини Міненко у всіх навчальних закладах району підтримується необхідний температурний режим. Навчальний процес  проходить за планом.  У школах, де встановлені твердопаливні котли, достатньо запасів вугілля і дров.

Як повідомила головний лікар Катеринопільського ЦПМСД Олена Пироженко, лікарями  закладу за останні 14 днів додатково укладено ще 300 угод з мешканцями Катеринопільщини. Загалом лікарями Катеринопільського ЦПМСД  підписано 9014 (61 %) декларацій . Жителями Єрківської громади підписано 3070 декларацій (61%), Мокрокалигірської об’єднаної громади 2180 (56 %). В Катеринопільському районі,наразі, підписали декларації 14264 жителів, що становить 61 %  від загальної кількості населення району.

Катеринопільський  ЦПМСД отримав перший транш коштів від Національної служби здоров’я - майже півмільйона гривень. Для виплати заробітної плати та фінансування інших статей витрат цих коштів недостатньо. Різницю в сумі покриватимуть з районного бюджету. Для покращення фінансового стану установи необхідно активізувати роботу щодо підписання декларацій .

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська поінформувала, що вільних залишків   районного бюджету за 2018 рік у січні вистачить для фінансування захищених статей витрат (заробітна плата бюджетникам, енергоносії, природний газ). Але фінансовий ресурс обмежений, тому необхідно «вмикати» режим суворої економії.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька повідомила, що за останні два тижні звернулось до мед закладів району 18 осіб з ознаками грипу. Це не перевищує епідемічні показники.

З 1 липня 2019 року в рамках проведення реформи вторинної ланки медицини в Україні, запрацює програма «Безкоштовна діагностика», коли за направленням сімейного лікаря пацієнт зможе отримати пакет діагностичних та лікувальних послуг. Для запровадження даного етапу реформи в Катеринопільській ЦРЛ необхідно забезпечити комп’ютерним обладнанням та програмним забезпеченням 20 робочих місць лікарів, які здійснюють надання послуг у поліклінічному та діагностичному відділеннях  на загальну суму 800,0 тис.гривень. Райдержадміністрація звернулася з листом до ТОВ

«Катеринопільський елеватор» щодо виділення спонсорської допомоги в сумі 400,0 тис.гривень для спів фінансування  придбання  вищезазначеної техніки в рамках соціальних угод.

За інформацією заступника директора районної філії Черкаського обласного центру зайнятості   Руслани Малько за січень  зареєстрований 81 безробітний, працевлаштовано — 25осіб. Всього  на обліку перебуває 470 безробітних. Це на порядок менше ніж за аналогічний період минулого року.

Як поінформував керівник управління Держпродспоживслужби в районі Олексій Полянський епізоотична ситуація в районі нормальна. Викликає занепокоєння якість питної води у населених пунктах району. Особливо гостро стоїть питання забезпечення якісною водою освітніх закладів району та дитячих садочків.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області інформує, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.

 

Начальник управління  агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації  Олександр Вовкотруб повідомив, що в Катеринопільському районі в 2018 році сільськогосподарськими та фермерськими господарствами району придбано 11 одиниць сільськогосподарської техніки  на загальну суму 19  965 тис.грн., з них 3 комбайни, 5 тракторів, 1 посівний комплекс та 1 оприскувач навісний.

Змінено Середа, 30 січня 2019, 15:09

Додати коментар

Захисний код
Оновити