Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 27 грудня 2018, 11:55

Відбулося засідання районної ради регіонального розвитку

IMG_3703 На виконання доручення Президента України, озвученого на Сьомому засіданні Ради регіонального розвитку щодо розроблення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки, 26 грудня під головуванням голови районної державної адміністрації Ольги Ніколенко відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена при Катеринопільській районній державній адміністрації.

Захід відбувся за участі голови районної ради, заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представників об’єднаних територіальних громад.

Головними темами засідання стали питання про підсумки соціально-економічного розвитку Катеринопільського району та формування перспективного плану розвитку Катеринопільського району на 2019-2021 роки.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації окреслила важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки. Серед них – завершення процесу децентралізації в районі, реалізація перспективних проектів розвитку інфраструктури населених пунктів району, розвиток промисловості шляхом залучення інвестицій тощо.

Начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про основні тенденції  розвитку економічного і соціального розвитку району. Завершуючи свою доповідь зазначив, що враховуючи тенденції, що спостерігалися в економічному і соціальному розвитку району, можна констатувати, що протягом 2014-2018 років в районі ефективно впроваджувалась реформа з децентралізації, активізовано інвестиційну та зовнішньоекономічну діяльність, покращено ситуацію в реальному секторі економіки, створювались умови для розвитку малого та середнього бізнесу, забезпечено стабільне функціонування систем соціального захисту та соціального забезпечення населення, закладів гуманітарної сфери.

IMG_3709Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига поінформувала  всіх присутніх щодо основних завдань засідання, звернула увагу присутніх на необхідність виконання доручення Президента України, озвученого на Сьомому засіданні Ради регіонального розвитку – необхідності розроблення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки, який є актуалізацією Стратегічного плану розвитку Катеринопільського району до 2020 року.

Для формування перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки відділом економічного розвитку попередньо було зібрано та узагальнено пропозиції сільських, селищних рад та ОТГ району, які було представлено на розгляд та обговорено на засіданні районної Ради регіонального розвитку.

Учасники засідання мали змогу ставити питання виступаючим та висловлювати свої думки та пропозиції.

За підсумками засідання були прийняті відповідні доручення необхідні для своєчасного формування проекту Перспективного плану розвитку Катеринопільського району на 2019-2021 роки.

Змінено П'ятниця, 28 грудня 2018, 11:19

Додати коментар

Захисний код
Оновити