Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Субота, 22 грудня 2018, 11:02

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими

Право дитини на сім’ю прописане всіма законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати  власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби. Діти повинні зростати в сім’ях, але, коли це неможливо, альтернативою  біологічній родині може слугувати інша сім’я.

11 років тому на базі родини Куценків Павла Павловича та Алли Сергіївни утворилася прийомна сім’я. На сьогодні це Будинок сімейного типу. За цей час у ньому знайшли та продовжують знаходити притулок, любов, родинний затишок та тепло не тільки рідні діти, їх четверо, а й 5 дітей – вихованців.

Кількість дітей та їх склад постійно змінюється, але відчуття рідної домівки залишається. Йшов час, діти дорослішали, досягали повноліття, поступали на навчання, на їх місця приймались нові.

Павло Павлович та Алла Сергіївна, як турботливі батьки готують дітей до самостійного життя. Їх нелегка праця поцінована не тільки на рівні району, а й на рівні держави.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань захисту  прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, високий професіоналізм та сумлінну  працю Куценки Павло Павлович та Алла Сергіївна нагороджені Подяками Міністерства соціальної політики України, які вручила на сесії районної ради 21.12.2018 голова районної державної адміністрації О.П. Ніколенко.

Батьки-вихователі щасливі, коли бачать як очі дітей, повні бездонного смутку та тривоги, перетворюються на очі сяючі посмішкою, в глибини яких бачать спокій.

Пройде ще багато часу і всі ми побачимо щасливу змінену долю…

IMG_3699 IMG_3696 IMG_3698

Змінено Субота, 22 грудня 2018, 11:16

Додати коментар

Захисний код
Оновити