Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 06 листопада 2018, 16:51

«Обласна програма в дії», – очільник Черкащини про кампанію із зарибнення Дніпра

Осіння кампанія із зарибнення Кременчуцького водосховища триває на Черкащині. Цьогоріч вона наймасштабніша: у водойму випустять майже 100 тонн зарибку. Про це повідомив очільник Черкащини Юрій Ткаченко.

Усе це відбувається в межах обласної програми з розвитку рибного господарства. Її ухвалили за ініціативи Черкаської ОДА.

– Маємо обласну програму в дії, – зауважив Юрій Ткаченко. – Кілька років тому ми вирішили системно підійти до питання відновлення водних ресурсів. Спершу долучили до цього питання підприємства-забруднювачі Дніпра. А далі нарощували масштаби. Цьогоріч із обласного бюджету ми спрямували на зарибнення 2 млн грн. Також долучилися підприємства-рибодобувачі.

Кременчуцьке водосховище зарибнять товстолобиком, білим амуром і коропом. Увесь зарибок – із державного підприємства «Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб». Воно виграло відповідний тендер.

– Саме для таких цілей «Іркліївський риборозплідник» у свій час і створювали, – сказав голова Черкаської ОДА. – Зараз ми з його допомогою відновлюємо водні ресурси на Черкащині. Водночас спрямовані кошти ще й працюють на економіку області.

Нагадаємо, збереження довкілля є одним із пріоритетів обласної «Стратегії-2020».

Змінено Вівторок, 06 листопада 2018, 16:54

Додати коментар

Захисний код
Оновити