Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 11 вересня 2018, 14:22

Команда с.Новоселиця достойно представила Катеринопільський район на змаганнях «Найспортивніше село Черкащини – 2018»

8 вересня 2018 року Городище приймало фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018» на призи Черкаської обласної ради. Для участі у фіналі цьогоріч приїхало 16 найдостойніших з поміж численних команд області. Катеринопільщину цього року тут представляли переможці районних змагань - команда села Новоселиця на чолі з сільським головою Павлом Прокопенком. Підтримував спортсменів в нелегкому суперництві  голова районної ради Віталій Верета.

Традиційно команди боролися за першість із дартсу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок, гирьового спорту, міні-футболу та перетягування канату.

У спритності і влучності з метання дротиків змагалися сільські голови. Новоселицький сільський  голова Павло Прокопенко виборов ІІ місце, поступившись тільки голові с.Камʼяний Брід Лисянського району Василю Ткаченку.

Захоплюючими та видовищними були виступи справжніх атлетів – майстрів армспорту та підняття гир. Представники с.Новоселиця вибороли двічі 4 місце у армспорті у вагових категоріях до 90 кг та понад 90 кг.

В інтелектуальному суперництві зійшлися шашкісти. В змаганнях чоловіків з цього виду спорту представник с.Новоселиця виборов 5 місце.
У зональних змаганнях з міні-футболу команда Катеринопільського району вибороли 2 місце у своїй підгрупі, набравши 68 очок, що у загальній фінальній таблиці відобразилось  7-11 місце.

Справжні богатирі демонстрували характер і волю до перемоги у перетягуванні канату. Команда с.Новоселиця здобула 48,8 очок, розділивши 5 місце з командами сіл Лисянського, Смілянського Чигиринського районів.
Зауважимо, що чоловічу міць випробовували під відкритим небом, під нестихаючим дощем, що розпочався ще зранку і тривав цілий день.

Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали, було встановлено призерів та переможця обласного фіналу.

Таким чином, увосьме титул «Найспортивніше село Черкащини – 2018» виборола команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка невдовзі вдруге захищатиме кольори Черкащини у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України» в смт Ворохта Івано-Франківської області. Друге місце посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району. Третя сходинка у команди села Кривоносівка Золотоніського району.

Представники Катеринопільщини - команда с.Новоселиця виборола почесне 6 місце, пропустивши поперед себе ще команди с.Княжа Звенигородського району та Мліїїва Городищенського району.

Голова районної ради Віталій Верета привітав команду с.Новоселиця з достойним на рівні області результатом, а також подякував всім причетним до організації поїздки та участі спортсменів у фінальних та зональних змаганнях: Новоселицькій сільській раді та спонсорам - депутату обласної ради Олександру Коваленку та депутату районної ради Сергію Коліснику.