Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 11 липня 2018, 15:46

Спеціалізовані служби цивільного захисту району провели тактико-спеціальні навчання у районній центральній лікарні

10 липня на території  Катеринопільської районної центральної лікарні спеціалізовані служби цивільного захисту району під керівництвом голови Катеринопільської райдержадміністрації провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювання документів оперативного реагування.

Згідно із задумом, у підвальному приміщенні ЦРЛ у кабінеті архіву виникла пожежа та розповсюдилась на площу 42 м.кв. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню всю площу підвального приміщення. Персонал лікарні повідомив про подію за номером «101» та розпочав евакуацію пацієнтів і були вжиті заходи щодо гасіння пожежі.

Після отримання інформації про пожежу до місця події негайно виїхали рятувальники, які провели розвідку, евакуювали з осередку пожежі потерпілих, надали їм до медичну допомогу та оперативно подали один водяний ствол для локалізації та в подальшому ліквідації умовної пожежі. Згідно плану залучення сил і засобів до ліквідації умовної пожежі було додатково залучено місцеву пожежну команду смт Єрки, добровільну пожежну команду ТОВ Катеринопільський елеватор, Катеринопільський район електричних мереж, Катеринопільську дільницю Шполянського відділу ПАТ «Черкасигаз», Катеринопільське відділення поліції, відділ освіти молоді та спорту Катеринопільської районної державної адміністрації, районне споживче товариство, Катеринопільське лісництво  та Катеринопільську районну лікарню.

Рятувальники в складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку, евакуацію потерпілого та подали водяний ствол на гасіння пожежі. Працівники поліції в свою чергу забезпечили охорону громадського порядку. Персонал всіх задіяних служб діяв чітко та злагоджено, завдяки чому досягнуто поставленої мети.

Під час навчань лікарні спеціалізовані служби цивільного захисту району провели вивчення оперативно-тактичної характеристики Катеринопільської районної центральної лікарні, ознайомилися з особливостями зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Після чого  співробітники Служби порятунку провели для персоналу практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі.

Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко дякує всім учасникам тактико-спеціальних навчань за проведену роботу на високому професійному рівні.

IMG_20180710_144356 IMG_20180710_144720 IMG_20180710_145350

Змінено Середа, 11 липня 2018, 15:55

Додати коментар

Захисний код
Оновити