Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 04 липня 2018, 16:03

Відбулась координаційна нарада

IMG_333003.07.2018 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела чергову координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району.

- Організація роботи районного військового комісаріату

За I півріччя поточного року контракт на  військову службу уклали 14 осіб, що становить 67% від плану (14 місце в області).

Виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 1 півріччя поточного року

За інформацією управління фінансів райдержадміністрації перевиконання дохідної частини бюджету району становить понад сім мільйонів гривень  в тому числі районного близько чотирьох мільйонів гривень.  Найближчим часом очікується надходження до районного бюджету медичної  та освітньої субвенції для погашення заборгованості з виплати заробітної плати медичним  та педагогічним працівникам .

Декларування доходів

Станом на 3 липня вихідцями – одноосібниками району подано до Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ  502 декларації (50% від загальної кількості), розмір сплати податку на доходи фізичних осіб із розрахунку на 1 декларацію склав 1,4 тис.гривень. Власниками с/г техніки  подано 73 декларації, розмір сплати податку на доходи фізичних осіб із розрахунку на 1 декларацію склав 2,9 тис.гривень.

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2018 року

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на території району протягом двох тижнів працювали 17 пришкільних таборів, в яких відпочивали – 906 дітей. Окрім того, 4 дитини отримали змогу оздоровитись в санаторії «Артек» та 7 серпня ще 17 дітей пільгових категорій поїдуть набиратись сил до санаторію у місті Білгород-Дністровський.

Робота районного центру первинної медико – санітарної допомоги

У червні Центром первинної медико-санітарної допомоги було проведено через систему “Прозорро” закупівлю комп'ютерної техніки та обладнання, необхідного для повноцінної роботи сімейних лікарів. Загальна сума закупівель склала 550 тис.гривень, з яких 400тис.гривень — спонсорська допомога ТОВ “Катеринопільський елеватор”, 150 тис.гривень -кошти районного бюджету.

З початку приписної кампанії у  районі зібрано  вже понад 6,5 тисяч заяв від населення на підписання договору з сімейним лікарем.

На жаль, сімейні лікарі району через незабезпеченість  комп’ютерною технікою не змогли вчасно розпочати роботу з підписання декларацій та заповнення всіх необхідних форм в електронному вигляді.

З 4 червня лікарями первинної медико-санітарної допомоги району особливо активно розпочато підписання декларацій з населенням. На сьогодні вже внесено в електронну базу 676 декларацій, з них – 305 дітей.

Активніше система укладення договорів запрацює з третьої декади липня, коли для кожного лікаря буде встановлено вже придбану комп'ютерну техніку.

Керівництво  центру первинної медико-санітарної допомоги пропонує жителям району завітати до мед закладу для підписання договорів з сімейними лікарями. Для цього при собі необхідно мати пакет документів: паспорт, ідентифікаційний номер, також знадобиться номер мобільного телефону та електронна адреса, адреса проживання та реєстрації.

-  Виконання урядової програми «Доступні ліки»

У районі діє урядова програма «Доступні ліки», за січень-червень поточного року в рамках програми виписано 5572 рецепти 2383 хворим, використано 175,4 тис. грн.

- Ситуація на ринку праці району

Протягом I півріччя на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 849 безробітних (76% в порівнянні з минулим роком), з яких працевлаштовано – 455 осіб (106% до минулого року). Учасників АТО перебувало на обліку 25 осіб, з них працевлаштовано – 10 та переселенців – 11 осіб, з яких працевлаштовано – 5.

134 особи взяли участь в громадських роботах.

- Монетизація пільгового проїзду

Прийнята урядова постанова щодо монетизації  вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом місцевого значення для окремих категорій пільговиків поки що не знайшла підтримки в органах місцевого самоврядування. За розрахунками управління соціального захисту населення райдержадміністрації, щоб компенсувати витрати  понад 3,5 тисячам пільговиків по 60 гривень щомісячно за проїзд, необхідно майже 300 тисяч гривень на місяць. Доки інших рішень не прийнято, сільській селищні ради відшкодовуватимуть перевізникам, витрати на перевезення пільговиків згідно діючих договорів.

- Перерахунок пенсій

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму 800 особам, які отримують мінімальну пенсію перераховано пенсійні виплати. Нині вони становитимуть 1435 грн. для осіб, які не мають достатньої кількості страхового стажу, хто відпрацював передбачену законом кількість років — 1452 гривень.

Змінено Четвер, 05 липня 2018, 07:06

Додати коментар

Захисний код
Оновити