Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 13 червня 2018, 07:30

Увага! Змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Звертаємо увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, внесено зміни до наказів Міністерства фінансів України , що встановлюють порядок відкриття дохідних рахунків.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

У другій декаді червня реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінках Головного управліня Державної казначейської служби України у Черкаській області та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Змінено Середа, 13 червня 2018, 07:32

Додати коментар

Захисний код
Оновити