Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 12 червня 2018, 13:52

Відбулась координаційна нарада

12.06.2018 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 1 півріччя поточного року, про ситуацію на полях району урожаю 2018 року, щодо стану підписання Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги, про роботу щодо призначення (перерахунку) субсидій на оплату житлово – комунальних послуг згідно нового порядку, щодо  функціонування пришкільних таборів в районі та оздоровлення дітей влітку 2018 року тощо.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово звернула особливу увагу на проведення ремонту автодоріг, обкошування узбіччя автомобільних доріг державного та місцевого значення в районі.

Враховуючи те, що Катеринопільська районна рада є засновником закладів загальної середньої освіти (крім ОТГ), голова  райдержадміністрації запропонувала голові районної ради провести спільну нараду з сільськими, селищними головами, керівниками навчальних закладів, депутатами районної ради, на якій розглянути питання фінансового забезпечення закладів освіти, створення освітнього простору для учнів перших класів. Ольга Петрівна звернула увагу на дефіцит коштів освітньої субвенції з державного бюджету на виплату заробітної плати та  відпускних педагогічним працівникам, тому виникає необхідність залучення додаткових коштів сільських та селищних бюджетів.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний період. В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська повідомила про перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за червень та 6 місяців поточного року,  в порівнянні до відповідного періоду минулого року планові показники уже виконано на 110%. Про те, залишається відставання виконання місцевих бюджетів Катеринопільської селищної та Вікнянської сільської рад. Начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб повідомив про стан посівів зернових культур в районі. Головний лікар Катеринопільської ЦПМСД  Олена Пироженко доповіла про хід підписання Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги, та хід виконання урядової програми «Доступні ліки» у районі. Щодо функціонування пришкільних таборів в районі (харчування, підвіз), оздоровлення дітей влітку 2018 року (діти учасників АТО, багатодітних родин) доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Змінено Середа, 13 червня 2018, 07:36

Додати коментар

Захисний код
Оновити