Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 07 червня 2018, 12:05

Відбулась робоча поїздка голови

070618 06 червня голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко побувала з робочою поїздкою у селі Кальниболота Новоархангельського району Кіровоградської області з метою вирішення питання відновлення мосту через річку Вись.

с. Кальниболото Новоархангельського району Кіровоградської області межує з с. Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області по річці Вись. Міст, який сполучає два населені пункти через річку, у квітні 2018 року став частково не придатним для руху через руйнування, адже він  будувався ще у 20-му сторіччі і не був розрахований на ті навантаження, які зараз перевозять великовагові автомобільні транспортні засоби, забезпечуючи свою фінансово-господарську діяльність.

А саме, підмурок мосту, який утримував земляний вал, пішов під воду.

0706181

Через це та частина мосту, яка зі сторони нашого району тримається на прошарку асфальтного покриття. І це створює реальну небезпеку для життя і здоров`я громадян, які перетинають річку Вись. На даний час рух мостом через річку Вись заборонено.

За результатами розробки проектно-кошторисної документації вартість відновлювальних робіт мосту складатиме близько 1 млн. 800 тис. грн. Адже проектанти вирішили, що безпечним рішенням буде провести реконструкцію обох сторін мосту.

В подальшому будуть вишуковуватись кошти, передбачені розробленою проектно-кошторисною документацію, для проведення відновлювальних робіт на мосту.

Змінено Четвер, 07 червня 2018, 15:13

Додати коментар

Захисний код
Оновити