Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 15 травня 2018, 12:03

Відбулась координаційна нарада

IMG_319215.05.2018 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про хід виконання завдання по укладанню громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 2 кварталі 2018 року; про хід проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу; щодо підготовки до завершення навчального року з загальноосвітніх навчальних закладах району;  про роботу лікарів ЦПМСД щодо підписання з пацієнтами Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги; про фінансове забезпечення роботи ЦПМС у 2018 році; щодо працевлаштування агроформуваннями району спеціалістів для проведення комплексу весняно - польових робіт; про залучення безробітних до громадських робіт з наведення належного благоустрою в населених пунктах району; щодо видачі ліків постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи; про роботу щодо призначення (перерахунку) субсидій на оплату житлово – комунальних послуг згідно нового порядку, про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі та ін.

Під час проведення наради керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи та про плани роботи на наступний період.

В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська звітувалася про перспективи виконання районного, місцевих бюджетів за травень та 5 місяців поточного року.

Начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Вікторія Стоколос інформувала про оподаткування вихідців – одноосібників району за 2017 рік та повідомила, що на  сьогодні вже подано 458 декларацій.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Міненко доповіла про завершення навчального року, підготовку до ЗНО  та реформування освітньої галузі.

Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник доповів, що за останні 2 тижні в районі трапилося 2 пожежі, внаслідок однієї з них в с. Бродецьке було знищено 1 га лісової підстілки.

Начальник відділу культури Вікторія Цехмістренко та директор ДЮСШ «Колос» Володимир Король доповіли про проведені та заплановані заходи відповідно в галузях культури та  спорту в травні поточного року.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Змінено Вівторок, 15 травня 2018, 15:07

Додати коментар

Захисний код
Оновити