Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 11 травня 2018, 14:28

Відбулися заходи з нагоди Дня матері

Велике випробування випало на долю матерів,сини яких служили і  надалі служать в АТО. 11 травня в читальній залі центральної районної бібліотекими відбулося свято, приурочене Дню Матері, щоб  подякувати матерям селища за синів-захистників української землі.

Знаємо,що за кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоїть  сильна і тендітна жінка - мати, яка його ростила. Ростила не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила, і оберігає його своїми молитвами, оберігає материнським серцем.

Ти пробач мені, хлопче, що з Богом тебе відпускаю,

Не охоплюю з криком халяви солдатських чобіт,

Не реву, як поранений звір, – до грудей притискаю...

«Отче наш» проказавши під стогін далеких трембіт, запаливши свічу перед образом Божої матері, присутні згадали імена загинувших земляків. Це вони віддали своє життя, щоб на нашій землі був мир, щоб наші діти та внуки раділи мирному небу і  ясному сонцю.

Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих воїнів нашого краю. Учасники заходу - заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, діти шкіл №1, №2 та ліцею, артисти районного будинку культури дякували матерям за радість і сльозу, за слово й молитву, за пісню й ласку, за святість думки й таїну любові, за ясний і тихий світ добра та любові. На згадку про захід матерям, працівники бібліотеки подарували янголів-охоронців, виготовлених  власноруч та вітальні листівки, виготовлені дітьми та працівниками будинку дитячої та юнацької творчості. Закінчився захід частуванням матерів смачним короваєм.

Ден__матерi_002 Ден__матерi_051 Ден__матерi_057

Змінено П'ятниця, 11 травня 2018, 15:02

Додати коментар

Захисний код
Оновити