Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 10 травня 2018, 08:31

Пройшли святкові заходи з відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

IMG_3181 9 травня в Катеринополі відбулися районні урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Розпочали районний захід з урочистої ходи до обеліску Слави, за участі ветеранів, керівників району і селища, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, молоді та громадськості.

Відбулося покладання квітів до Братської могили. Біля Вічного вогню всі вклонилися полеглим в роки війни. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.

IMG_6444

Зі словами вдячності ветеранам і привітаннями з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Верета, голова районної ради ветеранів Микола Поліщук, голова спілки учасників АТО району Віталій Калюжний.

Щиру вдячність та пошанування мужності висловив ветеранам війни голова районної ради Віталій Верета, відзначивши, що важко переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Європі. Країна зазнала, чи не найбільших руйнувань та жертв серед усіх держав, якими прокотилася страшна Друга світова війна. Ми маємо завжди пам’ятати про те, якою важкою ціною далася ця перемога…

В подальшій програмі були виступи народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Ностальгія», які виконали «Кленову баладу», Вікторії Винниченко з піснею «Не твоя війна», Альони Чорногор пісня «День перемоги» та народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Калниболотський курінь»  пісня «Вітчизна».

Змінено Четвер, 10 травня 2018, 13:12

Додати коментар

Захисний код
Оновити